• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojík, my byli bez netu , včerejší bouřka nám zrušila modem, tak máme zatím takovej náhradní tak snad vydrží.

No Hani moc moc gratuluju k Oliverkovi, je to drobeček a moc se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pajuš takly gratulka k chlapákovi :slight_smile:

Handm běda ti jestli mne předeběhneš nebo Eli :angry: to bych vám holky teda dala na zadek , to si pište že bych špačkovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malá Šarlotka je teda šikovnice, takle hezky už zvedá hlavičku
U nás byla včéra taková bouřka, že to už jsem dlouho nevyděla, takovéj rachot, tak jsem si říkala žeby mi to vyvolalo porod, jak se říka :sweat_smile: a ono prdelačku. No tak to vidím fakt do těch vánoc :angry:
Katynko 14 dní dovča, tak si krásně odpočiň a zítra si pořádně koukejte na práci :wink:
16. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@hanana: velká gratulce k Oliverovi, ať vám dělá jen radost.

Jinak mi budeme mít taky Olivera. :grinning:
16. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
mari a nazkoušeli jste Laurinku popohnat společně s manželem..tamtím :zipper_mouth: :wink:
jako nezdržuj provoz :grinning: :grinning: :grinning: chudáci holky, špuntěj a držej co můžou a ty budeš dělat ofuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
pájí, tak gratulka k malýmu Olíkoj :dizzy_face:
a jak je jinak? :wink:
16. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@farmarska Bobek roste jako z vody, už má 3,10 a granulky mu jedou o sto šest, ale chvilku poslouchá chvilku ne, jak kdy, ale je to hroznej paličák, no jezevčík :slight_smile: zapomněla jsem reagovat, tak to napravuji. hanana velikáááá gratulace k Oliverkovi, ať se má na světě dobře a celej život ať Vám přináší více radostí než starostí. Paaji gratulace ke klučínovi a neboj holka přijde, napřed kluka, aby pak měl kdo holčičku chránit. katyna6 vy se zítra hezky snažilkujte, ať jsou konečně dvě // a nemusíš nikam do centra, moc Ti to ze srdce přeju. My si ještě počkáme se snažilkováním a jsem zvědavá, kdy nám mudr. povolí sexík, manžel už se nemůže dočkat a já pomalu taky :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
Farmi manža je prdlej, on se bojí, prej aby ji něco neudělal, a prej tobě by se líbilo kdyby ti někdo tukal do hlavičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no asi ho budu muset ožrat, nadrogovat nebo já nevím co a znásilnit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
jo a prej si furt stěžuju jak mne všechno bolí , chodím jak kačena a ještě bych chtěla hopsat :grinning: :grinning: :grinning: no je fakt že někdy už nemúžu ani chodit, ale to ty moje záda.No nic holky, du něco mlsat a koukat na bednu.
16. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
marťásku to je prča, ten tvůj by chtěl, ale zatím nic a ten od mari zase nece, i když by mohl, ba dokonce, mari by to myslím i uvítala
:sweat_smile:
jéé no to je prdel, nejdřív svý chlapi znásilňujeme, abychom měli v bříšku mimi a pak abychom z bříška mimi dostali :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu taky čučet na bednu :wink:
ted jsem domazala rodině rohlíky k večeři a sobě jsem ohřála párky, tak se jdu na tu telku posilnit :wink: :sunglasses: a určo brzy vytuhnu, stávám ted na tu posranou raní zase každej den zase před pátou, tak to na nějaký dlouhý čumendo nevidím :grinning:
16. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak se tu holky opatrujte a já se zítra snad k večeru zase vokážu :wink: a doufám, že mari se mi ozve už z porodnice :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj zlatíčka, co tu novýho? Mě nejel net, i teď to blbne, snad zvládnu dočíst a i něco napsat, případně hodit fotku, povedlo se mi několik pěkných nových :slight_smile: Tak jdu na to :wink:
16. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
jo Farmi to je fakt :grinning: nejdřív je znásilňujeme aby šlo mimi dovnitř a pak aby šlo ven :sweat_smile: no nejsou ty chlapi chudáčci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my je vlastně fakt jen zneužívame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ajoj Terci, tak už se těším na fotky, jen nevím jestli skouknu ještě dneska, jsem bolavá a blbě se mi chidí, pak když musím z obývaku cez chodbu "až" sem do manži bordelpokojíku. To je metrú a m,etrú a ja fakt už nemúžu chodit, ty moje záda prokletá :angry:
16. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@katyna6 Ahoj Katy..... moc tě zdravím a počítej s mojima pěstma..... budu držet aby to vyšlo i bez centra... :slight_smile:
17. srp 2010 ve 04:57  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno :grinning:
17. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
@hanana :dizzy_face: :dizzy_face: obrovská gratulace k oliverkovi krásná váha i míry :slight_smile: přejeme do života jen to nej :dizzy_face: hlavně zdravíčko :dizzy_face: a datum nedatum :grinning: :grinning: asopn na tp budeš vzpomínat :sunglasses: my jsme zase na dušičky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
@sarlotta malá je šikulka jak se snaží jéé :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Už jsem zpět doma z odběrů, výsledky budu mít v pondělí :slight_smile:

@katyna6 moc moc držím palečky ať se snaženíčko povede :dizzy_face: :dizzy_face: a i kdyby náhodou teď ne, tak určitě za chvíli těhulka budeš :slight_smile:

@handm teda, taky už jsi krásně nachystaná :dizzy_face:

@farmarska to je škoda, že nejdeš na tu KO, takl snad tě objedná brzo :wink:
17. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@mari111 já nechci předbíhat :grinning: :grinning: ale být tebou radši si pohnu, protože mi přijde že už se něco děje :grinning: ale aspoň do soboty to vydržím :wink: Jak píše farmi, vyzkoušej manžu, my taky v pátek udeme zkoušet :astonished: :grinning:

@paajaa Oliver je pěkné jméno, mě neprošlo přes manžela :unamused:

@m_artasek to je už skoro pesan veliký :sunglasses:

@tercie jdu juknout na fotečky
tak za dvě hodinky čekám manžu doma, dojede ze služby, musím si ho předcházet protože se odpo chystám za šarlot tak aby mě pustil :grinning: poslední dobou strašně špačkuje, když chci někde jet sama autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se pak musím pořád hlásit a dodržovat dobu návratu
a ještě dotaz, co budete dneska vařit??? já nemám inspiraci
17. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@ee.liska ahooj, heledse, pockej pockej, jak neco deje.. já mám naplánovanou neděli a ty že do soboty vydržíš?!:slight_smile: no to neee, to bys předbíhala... a víš jak by prskala @mari111?!!
jen se chci zeptat, jak cítíš, že se něco děje..??? já právě nic necítím... žádné pocity.. ale od zítra chci mýt ta okna a v pátek popohánět.....:slight_smile: ještě bychom v sobotu tedy potřebovali dojet za známými a hodit oko na jednu svatbu, ale neděle ....:grinning::grinning::grinning::grinning: super plány... :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@handm mám čím dál silnější MS bolesti, malého cítím snad až mezi kolenama :grinning: a takový ten pocit jako že juž to bude :sweat_smile: ale třeba prostě se jen moc sleduju :grinning: :grinning:
my právě jdeme na svícu v pátek tak v sobotu už by to šlo :grinning:
17. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@ee.liska ahaaa, tak já právě nic.. žádný bolesti, žádné poslíky, nebo to nepoznam.. nic ani tuk...:stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
občas mě píchne v kyčli, ale to u mě normální a asi dvakrát mě píchlo v "pipce", takže to se taky nepočítá... já budu určitě přenášet jak slonice... uplně to vidim...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
mamka mi tuhle říkala, že taky poslíky neměla ani s jednim z nas s brachou a oba jsme přenášený, takže to bude jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak k obědu/večeři mám v plánu smaženici...
17. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@handm no nebo budeš rodit úplně bez poslů, prostě najednou šup rup a už to bude :grinning: no pipka mě bolí docela dost
17. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
kde všechny jste?
17. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@ee.liska he, to ja si rikam, abych poznala i to rup sup, ze mi praskla voda, kdyz mam furt ten vytok :grinning::grinning::grinning: a obcas to vypada jak vic vody..

jen jsem zkoumala vcera jeste tu prukazku a zpravu, co mi napsali v ty poradne a zadny CS jsem tam nemela psany :frowning2: tak taky vim prd... no, nechame se prekvapit, tedy nic jineho nez cekat nam nezbyva...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky po tobe chteli v porodce krevni skupinu?! ja ji mam psanou v prukazce,a le oni chteli papir s razitkem, tak jsem zas musela ke svy dr, ta to nemela, nekde se to zasantrocilo zrejme, tak jsem musela do laborky pro opis, no proste kino....
17. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@nikissek28 dobre ranko, ja tady...:slight_smile:
17. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
jo a domluvila jsem si dneska destskou doktorku!:slight_smile: super!! tak snad uz mame fakt vsechno...:slight_smile:
17. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@handm a já tady :grinning:
17. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
ještě aby mimi už vylezlo :wink: to vám zatím chybí
17. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@handm mě CS taky nepíšou, jen mi sem tam řekne kolik je. no vidíš, té dr taky musím zavolat

@nikissek28 ahoj niki, jak se máš?
17. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@nikissek28 tak ted jsme tu ve trech :slight_smile: a jak je?! co to tvoje tělíčko?!:slight_smile:
:spades:
@ee.liska mě to právě ani neřekla.. mam tam napsano neco ve stylu polotuhe hrdlo na 1,5cm volně pro prst či co...
17. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@handm já mám: zbytek hrdla pro 2 prsty, hlavička naléhá :grinning:
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.