• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@ee.liska to mě asi fakt předběhneš :grinning::grinning::grinning::grinning:
17. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
a nebo budu ještě do září přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@ee.liska ahoj, no mám se vlastně ani nevím jak :unamused: ted jsem zas sama doma...přítel v práci, vrátí se až kolem 16hodiny....moc si ho poslední dobou neužiju...ráno v 5 vstává do práce vrací se pozdě, já odcházím bud v o půl 6 na ranní nebo ve 14 na odpolední a to se potom krásně míjíme.... :angry:
17. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@handm v pořádku, kontrola po revizi 20.7 dopadla dobře a mrcha už taky přišla a odešla :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@nikissek28 tak super! sice by bylo dobré, abyste se s přítelem kvůli snažení potkávali :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: ale záleží na tom, jak se cítíš, jestli už budete zkoušet :slight_smile::slight_smile::slight_smile: držím moc palce, hlavně že je pryč a všechno je snad v těle v pořádku!!!

@ee.liska dvě slonice?! to je krásný výhled :grinning:
17. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@handm no aspon že o těch víkendech se nemíjíme :slight_smile:
no jinak já mám dneska v práci konečně volno...potom dělám až do pondělí.....samá ranní....no že by se mi chtělo nějak extrémně vstávat se říct nedá :slight_smile: hlavně o víkendu :angry:
17. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@nikissek28 nooo, to je fajn, ze aspon ty víkendy :slight_smile:
volno v práci já už mám měsíc a už se trochu nudim.. už aby tu bylo to mimo :grinning: ale vstávám kolem seste s manzelem, abychom se aspon videli a spolu nasnídali :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@handm tak já mám pracovní dobu tqakovou všelijakou že :slight_smile: někdy mám volno jednou za týden jindy třeba i čtyři dny v týdnu...a doma mě to teda moc samotnou nebaví...ted se zrovna koukám po jménech a řeknu ti že bych musela mít asi 30 dětí abych uplatnila všechny :grinning: to potom bude hooooooodně těžké rozhodování až budeme muset vybrat jméno pro mimi :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@nikissek28 no a počkej, az se do toho vlozi nastavajici tatinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude... to je hnusny, to pritepleny, to divny, to rusky, to takovy, to makovy a zjistis, ze ze 30 nemas nic :grinning::grinning::grinning::grinning: takhle to probihalo u nas :grinning:
17. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
tak jméno pro kluka máme dohodnuté už dávno, oboum se nám líbí Daniel....ale pro holčičku to bude těžší....mu se líbí Natalie, Nela a Laura a mě se jich líbí tolik že to všechno t vypisovat nebudu, ale např. Bianka, Amálie, Sofie, Emma a z klučičích kromě Daniel je to Damián, Kryštof, Tadeáš, Ondřej....atd atd :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@nikissek28 jé to je dobře že už máš po 1. mrše, že tělíčko funguje :slight_smile:

@handm slonice prý :grinning: :grinning:
jo a se jmény má handm pravdu, jak se do toho vloží chlap, tak je po výběru jmen, my jsme jméno na 100% vybrali až na začátku 8. měsíce
17. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Já před chvilkou vstala :grinning:
Koukám,že všichni jste v celku :astonished:
17. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@ee.liska a jaké jména máte?
@kopa dobré ráno :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@kopa dobré ráno :slight_smile:

@nikissek28 nakonec jsme vybrali Matyáška
17. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ránko!!! Včera mi to vypadlo a neměla jsem sílu tady lítat od kabelu ke kabelu a resetovat modemy, tak jdu teď rychle, dokud Lukýno spí, snad aspoň stihnu pogratulovat @hanana k narození Oliverka, ať se má krásně na světě :slight_smile: a už se těším na fotku broučka :slight_smile:
No ještě na něco jsem chtěla včera reagovat, ale od včera si pamatuju kulový, tak se nezlobte :sweat_smile: a fotky jsem taky nestihla přidat, tak zkusím teď...
17. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
@nikissek28 Moc hezká jména máte vybrané :wink: Mě se líbí klasické české jména.Líbí se mi i ted moderní jména jako Ema,Sofie,Amálka...Ale k tomu musí mít člověk příjmení :sweat_smile: navíc jsou tedka všude tyhle jména.A mě to občas příjde,jak jméno pro zvíře :grinning: Já měla třeba křečka Nelynku a morče Sofinku a morče Žofku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@ee.liska Eli Matyášek je moc hezké jméno :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
@tercie Tercí ahojky :slight_smile: Moc hezká fotečka :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@kopa :grinning: :grinning: :grinning: tak my máme fenku Abby a pískomila Blacka....jinak mám u naších ještě potkanka Sherynku a andulky Pepíka a Žofinu :grinning: :grinning: :grinning:
@ee.liska Matyáš je hezké, ale jedna kámoška má Matyáše a druhá Matyase takže to by u nás asi neklaplo :grinning:
17. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky! Tak co miminečka? Už tu někdo z té fronty porodil? :wink: :grinning: Jůůů, v rychlosti koukám, že asi Hanana! Jdu vás tedy dočíst! :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@hanana Moc gratuluji k narození Oliverka a přeji hodně zdravíčka! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
@nikissek28 jé já měla taky pískomily :grinning: Joachima a Alfréda :grinning: Ale už mám jen fretky Kubíka,Jarmilku,Boženku :grinning:
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@ee.liska no, myslim to vazne :grinning: slonice hadr... jsem vcera v cekarne cetla noviny a tam prave psali, ze nekde v ZOO bude za skoro rok rodit slonice a uz ted ji pripravujou, co a jak... aby vsechno zvladla... uci ji privazovat za nohy, aby nezabila mlade atd atd... a ze maj dost casu, jak oni jsou brezi tak dlouho..(až 22 měsíců, si to představuju adělá se mi nevolno..):grinning::grinning::grinning::grinning:

@kopa dobré ranko! co to bříško?! už tě to nebolí?!
@nikissek28 hezká jména. mě se taky moc líbil Daniel, hlavně že má spoustu zdrobnělin a možností, jak mu říkat, ale manžel nejdřív, že je to "přiteplelý" a pak jsme došli k tomu, že by to bylo jakoby po tchýni, a to že nechcem ani jeden..:slight_smile:
@tercie dobré ranko!
@aja.83 ahoooj!:slight_smile:
17. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@katyna6 Ahoj Katynko,včera jsem tě tu nestihla, ty moje nejbližší spolubojovnice :wink: ! Moc ti držím pěstičky, pěkně se snažílkujte, ať to teď vyjde a nemusíte do centra. My jsme na tom podobně, laparka a běhání po doktorech už mi klepe na dveře! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kopa a my zas chtěli fretku a nikde jsme jí nesehnaly a pár dní po tom co jsme koupily pískomila tak nám do zverimexu dovezli fretečky krásné....strašně se mi líbila jedna taková bílá....ale přítel prej ne...už máme pískomila :cry: no tak já mám doma u našich ještě další tři andulky venku ve voliéře( ted budou mít mladé) :astonished: :slight_smile: a snad ještě dva křečky :grinning: :grinning: :grinning:
@handm Čau Haňule! :wink: Četla jsem, že kontrola ok, tak kdy se na to chystáš? :grinning: A co mari, abyste se nepředbíhaly! :wink:
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@handm tak moje budoucí tchýne je Věra, tak to po tchýni nebude :slight_smile: a přiteplený se mi to nezdá :grinning: ale mě se tak strašně líbí ta Bianka, že budu potom muset hóóóóóóóóóóódně ukecávat :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@tercie @aja.83 ahojte holky
17. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@kopa
@nikissek28 děkuju :slight_smile:

@tercie já jsem si říkala, že tam žádné fotky nové nejsou :grinning:

@aja.83 určitě to běhání zvládnete a i s niki za chvíli budete mít // :slight_smile:

@handm no 22 měsíců to by mě kleplo, to by bylo počítání: " už jsem v 56tt a ty? No já už v 84tt" :grinning:

holky já jsem nikdy zviřátko neměla, až teď po půl roce škěmrání jsem dostala aspoň rybičky
17. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.