Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
17. srp 2010

@handm ale jo, dá, ale at holky nemusej čekat.....

nikissek28
17. srp 2010

@sarlotta hezounky dareček za princezničku 😉 😀

handm
17. srp 2010

@sarlotta krasny 🙂 to budes frajerka!🙂

handm
17. srp 2010

@nikissek28 ja taky cekam 😀😀😀
ale je fakt, ze tohle je fakt nekonecny cekani.. nejdriv se ceka na to, az se povede, pak se ceka, jestli vsechno bude v poradku cele tehotenstvi, pak zas se ceka na porod....
je to fakt " v ocekavani"

sarlotta
17. srp 2010

handm a pak budeš čekat až vypadne z baráku 😀 😀 😀

nikissek28
17. srp 2010

@handm a zrovna takové čekání by se mi tuze líbilo 🙂
já chci taky princeznu..nebo prince to je jedno 😲

ivomal
17. srp 2010

@ee.liska chutná🙂

@sarlotta Femibion jsem o revizi vysadila, ale zase ho nasadím.🙂

nikissek28
17. srp 2010

@sarlotta i to je pravda 🙂

mari111
17. srp 2010

Šarlot hezky dárečky 😉

handm
17. srp 2010

@sarlotta no... a kazdou noc jestli se vrati vcas z te diskoteky...atd... uz se nemuzu dockat 🙂

@nikissek28 nebooj, dockas se, urcite!!!🙂

mari111
17. srp 2010

jo Handm jen čekáme a čekáme, celej život na něco . Jinak teda teď to fakt neutíka, to si furt říkam jak to uteklo, ty měsíce ale ty poslední tydny se teda vlečou

nikissek28
17. srp 2010

@handm no už aby to bylo 😀

handm
17. srp 2010

@mari111 asi by to bez cekani nebylo ono, ale je fakt, ze ted je to tedy nekonecny..😝

hele, rekli ti v porodce, na tech tvych natackach, odhad vahy?!🙂

mari111
17. srp 2010

ne to jsem byla jenom na monitoru, odhad nedělali. Ja jsem se minule ptala gyndaře proč ho nedělá a on říkal, že to se v posledních týdnech děla jen když je podezření že mimi bude velike že by sme to mněli v rodine, nebo kdybych mněla cukrovku 🙄

handm
17. srp 2010

ahaa, me prave taky nedelali a já vím poslední odhad z 32TT, tak vůbec netuším, kolik by ten poklad mohl mít 😀 tak se necháme překvapit, no..🙂

mari111
17. srp 2010

no to bude překvapení 🙂 ale neboj, kdyby mněli podezření že je nějak věčší bobista tak by to skontrolovali 😉

handm
17. srp 2010

jasny 🙂

kopa
autor
17. srp 2010

holky už mám vyfocené pupendo 😀 Akorát mi přijde náké obrovské 😅 😅 Musím dobít foták tak snad za chvíli vložím.

handm
17. srp 2010

@kopa tak to jsme zvedavé 🙂🙂🙂

mari111
17. srp 2010

Holky mám pozdravovat od madormi, moc sem teď nechdí, je jí smutno , "skoro" všechny tu už rodíme a připravujeme výbavičky tak jí to je líto.Ale slíbila že se brzo ukáže 🙂

kopa
autor
17. srp 2010

Holky myslím,že vás všechny trumfnu s mým pupendem 😀 😀

kopa
autor
17. srp 2010

Akorát to mám rozmázlé 😠

handm
17. srp 2010

no kopiku parada, moc krásný pupík 🙂🙂 a taky koutek pro prcka, bude se mít jako král 🙂

mari, moc ji pozdravuj a at nesmutni, snad je jim taky brzy povede!!!!!!!!!!!!!!!!! ale já to chápu... taky jsem si musela dát pauzu...

mari111
17. srp 2010

jéj už aj postýlka připravená 🙂 Bříško máš pěkňoučke 😵

mari111
17. srp 2010

Jo Handm budu pozdravovat.

kopa
autor
17. srp 2010

@handm handm no docela jsme bojovali kam to dáme 😅 Předtím jsme byli ve větším pokoji a tam by se mi to krásně vešlo jak jsme chtěla 😉 Ale tady mám fakt ten koutek 😅 tak snad to bude dobré.Manža říkal,že to mimíkovi bude asi vyhovovat,že bude mít svůj klídek 😀

handm
17. srp 2010

@kopa urcite jo 🙂 hlavne bude jenom spinkat a blinkat 🙂 tak mu bude jedno kde, ze zacatku 🙂 my zatim v loznici budem mit jen postylku.. prebalovat a komodku budu mit vedle v pokoji nejspis...

mari111
17. srp 2010

ja se oblíkam do města, ještě říkam manžovi do telefonu že pro mne nemusí, že se sejdem tam, že se projdu a z vteřiny na vteřinu se tu spustil takovej leják že na to prdím, nikam pěšky nejdu, vítr by mi vzal deštník, to si teda na manžu počklám 😅 a pojedeme autí

handm
17. srp 2010

@mari111 jeeeeeee a ja myslela, ze z tebe leje voda 😀😀😀😀😀 jak jsem to zacala cist 😀

sarlotta
17. srp 2010

@kopa krásný pupíšek 😎 😎 a ta postýlka, to je barvička úžasná.. hnědá ... 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru