• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
sakra eli ona nás ještě předeběhne :grinning:
23. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@mari111 no ale kdy tu byla naposledy??? :confused: :confused: :confused: nepamatuju si že bych jí tu včera potkala, nemá náhodou to svoje mimčo už u sebe?
23. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
včéra byla se ráno nahláit, tak nevím nevím :unamused:
23. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
no jo :astonished: :astonished: :astonished: jestli ujž opravdu neporodila :grinning:
23. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@ee.liska @mari111 včera? hej...že bych se opravdu trefila??? prosím prosím :D
23. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@nikissek28 to by byl teda mazec :sunglasses:
23. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
téda Niky jestli jo tak kdy ja pudu ??????????????????????????????? :grinning:
23. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
nu dneska přece :D nebo ve středu :grinning:
23. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@ee.liska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale já se nechci trefit...pak ze mě ještě bude jasnovidec...nebo čarodějnice :angry: :angry: :angry:
23. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses: .........já byla dneska u doc, pro kapičky do očka, máme ucpaný kanálek, zatím jen čistě slzí, ale musím masírovat.... doufám, že se to zpraví samo jako u malého i když je to asi na dlouho....no co už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a převážila jsem princeznu a má 4200g v bodynku s plenkou... ve čtvrtek sem ji vážila stejně tak oblečenou a měla 4000g... no a to prosím nijak extra nespí přes den, furt by se nosila a kojila v noci teda spala od 9 do 0:30 a pak do 4:45, pak do 7:00. ona není neklidná nebo hladná... ale nemožu ju položit.... hned spustí ječák a za chvilku se začne zalykat úplně no celý Kryštof v noci spíme spolu :sweat_smile: ..... no ale dle brášky bude v 5měs už lozit :sunglasses: ... takže to není na dlouho.. pak už se zabaví sama zatím funguje baby-vak :sunglasses:
23. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
kdo že má miminko, čarodějnice ? :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
Téda Šarlotka si takle vymáha maminku jo :sweat_smile: No jo, chce se tulit. Ten kanálek mněla aj ségry malinká když tu byli a za tři dni byla fit, mněla nějaké kapičky z lékarny, volně prodejné.
23. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@sarlotta jejda, tak snad kapičky pomůžou a váha je super :dizzy_face: ale nezastavíš se, co?
23. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@sarlotta no handm přece :grinning:
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky, jen jdu rychle v rychlosti před prací nahlásit, že u doktora vše ok. :dizzy_face: bylo tam teda plno lidí a dlouhé čekání, ale stálo to za to :dizzy_face: mimi se vrtělo a točilo a furt hejbalo, dokotor ho nemohl ani pořádně změřit :grinning: prý je to ale dobře, že se má čile k světu :dizzy_face: je už 7cm veliké a vážíme 58g :grinning: předběhli jsme se o tři dny a termín mám ted na 3.3. :dizzy_face: Napsal mi zase léky a na další kontrolu mám přijít 14.9. do poradny :slight_smile: ale já za ním už přijdu dřív..přesně za týden, pro neschopnost :zipper_mouth: :wink: :sunglasses: jo a příští uterý jedu na ten ultrazvuk do HK, v rámci toho screningu, tak se taky už moc těšííím!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@farmarska TAK TO JE DOBŘE ŽE JE TO DOBRÉ VŠECHNO :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@farmarska jé to je super, že jste OK :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@nikissek28 to je super video :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@farmarska supééér, jen tak dál, už máš ale vééélike miminko :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky my máme dneska měsííííííííc :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

@farmarska perfektní kontrolka, jste šikulky :wink:
23. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak jsem ještě rychle dočetla a už musím letět podojit a mazat do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako niki , jsem zvědavá , jak ti ty předpovědi vyjdou :wink:
tý jo a že by vás holky hadm fakt trumfla :confused: :fearful: :grinning:
šarlotko gratuluju, malá ti kráásně roste-přibejvá :dizzy_face: očíčko bude snad brzy ok. :wink:
mad týýýýý bláááho!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou novinky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čárka je krásná, tak tfuj tfuj, hezky at sílí!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc držím palce a nemůžu se dočkat raního testíku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
šarlot to to letí! :fearful: :fearful: :fearful:
mari však tvoje Lauruš, už bude taky pěknej obřík :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@sarlotta tak velká gratulace k měsíčninám :grinning:
23. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@nikissek28 super video :grinning:
23. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@farmarska já nechci obříka, kdo to bude rodit :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@madormi čéče, krásná je :sunglasses: :sunglasses: neboooooj, to bude dobrý :wink:
23. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
ty jó, šarlotka už má měsíc. To letí :fearful:
23. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak třeba už Handm rodí :grinning: ale dneska má poradnu v nemocnici a tam je čekání na celý den :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky jdu váš zkontrolovat. U nás to vypadá líp a líp, mm je klidnější, dokonce spolu poletíme asi do egypta..i kuchyň a pračka bude. Tento cyklus sme se viděli jen cca 5hodin a to je vše, jinak je stále pryč a že by až taková náhodička :slight_smile: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/album/posledni-letni-cyklus-a-bez-chlapa-d-jen-jeden/5461500/
23. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.