Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2010

jinak všimli jste si, že se tu pořád neukázala ta hadm 😉 🙂
že by bobistoj už došla trpělivost a vyrazil i bez výstřelu 😉 😀

farmarska
7. zář 2010

no nic holky, jdu se vykoupat, potřebuju schodit srst 😝 at nevypadám jak jeskyní žena 😀 🤐

sarlotta
7. zář 2010

kuk 😉

farmarska
7. zář 2010

A ty natál , nám koukej přijít co nejdřív říct nové zprávy, jak jsi dopadla s prací, jinač už to napětím nevydržím a prasknu 😉 😎

farmarska
7. zář 2010

no nazdárek mamino 😉

farmarska
7. zář 2010

si tu včera nebyla 😕 a zrovna by jsi se šikla, páč jsme řešily s petroskou prdíky u malého a ty by jsi jistě vysypala několik desítek jinejch, zaručenejch rad 😉 🙂 takhle jsme jí moc nepomohly 😅

farmarska
7. zář 2010

mari a kdy ty nám přijdeš popovídat o svém porodu a o tom jak se s malou máte? 😉

farmarska
7. zář 2010

no nic, asi jdu do té vany, tady je to zase pořád jen samá rohatá hlava 😅 😅 😀 😎

maendy
7. zář 2010

mě děsně bolí prsa a nemam na nic chut... bleee.... ale pustila jsem se presto do varení čočkové polivky....
A zitra at si mě nepřeje jestli na mě nekukne.... jak farmi píše...... 😀

Musíme to brát s klidem..... stejne to nijak neovlivníme....... nenervovat..... to bude naše heslo 😉

sarlotta
7. zář 2010

@maendy jééé, to je hezké..nevolnosti, kde jsou ty časy každodenního blindění 😀 😀 teď mi blindí pro změnu malá a nejraději do výstřihu 😎
@kopa já přibrala 22kg 😅 a to 4kg za první 3měs a pak 3kg-4kg každý měsíc 😲 ale 12 už je dole 😀
@madormi na středu držím palušky těhulko 😉

sarlotta
7. zář 2010

@farmarska no já byla v hudebce s malým , pak na hřišti a pak do půl 11 s hůkačkou v posteli 😠 😉

sarlotta
7. zář 2010

@mari111 máš ho tam🙂 Ty máš krásné jméno..bys mohla hrát s Robinem v Sherwoodu 😉 😎 fakt pěkné. a malá je nejkrásnější mimino 😉
@handm kde pa siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

@lucierob tu porodnicovou fotešku mám podobnou...a slečna teda vyrostla 😉 😉 krásná očka má 😎

sarlotta
7. zář 2010

tak my frčíme do poradny , máme 6týdnů 😉 pak písnu.

handm
7. zář 2010

Ahoj holky!🙂 pardooon, jsem zde, jen nám začali dělat plot kolem baráku a překopli přívod elektriky, takže jsem byla bez přístupu na net...😝 ale jsem zde 🙂 2v1 😀😀😀
a jdu vás dočíst🙂

handm
7. zář 2010

tak jsem vás dočetla, neuvěřitelný, co jste stihly všechno probrat 😀😀😀
@farmarska, @veve.b holky, jestli čeká na výstřel, tak ten taky prošvih.. tuhle tady nedaleko odstřelovali nějaký kus skály či co, v sobotu byl ohňostroj, šlupky jak blázen... a nic...😝
včera jsme zkoušeli akupresurní body, ale taky se nic neděje, ale jelikož Dr včera říkala, že 10 dní po termínu a oni berou termín dle MS, tak se už ani nevzrušuju..😝
veve, at zubák nebol´í.... a s tou kontrolou tedy čumím, fakt...
farmi, hezky se odjeskyň 🙂 to já dělala včera a ted to praktikuju furt, abych nešla jak jeskyňka do tý porodky, ale je to opruz tedy 😀😀😀😀 a hlavně žádné divoké sny!!!! takový myšlénky vůbec nepouštěj do hlavy!!!!!!!!!!!!!!nebo ti dojedem dát hromadně na pr.el..¨
jo a tady je ten kombi fusak- http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/462-fu...
@sarlotta, ty jo, 6 týdnů je nějak rychle pryč, ne?!!! tak at pani Dr potěší vás a vy ji!🙂
@maendy, chudinka blindí, ale zas hezky příznakuj, to bude všechno v pořádku!!
tak na koho jsem asi zapomněla?!🙂

petroska
7. zář 2010

ahoj holky tak my sme konečně bez teplot a dnes hurá do lékárny na sab simplex na prdíky.neznáte někdo jestli je to dobré?sem to pročítala na diskuzích a každý doporučuje.malý mi nespí sotva ani po hodině a furt knourá jak ho to trápí tož s tím musím něco udělat at nejsu krkavčí matka a nenechávám ho v tom 😒 .
@sarlotta ty jo 6 týdnu,to letí co?za chvíli nam tu budou lozit a chodit .snažím si ty první týdny užít s malým co nej at si užiju jeste malé mimiško 😀 .protože se mění neskutečně rychle.ted sem ho v noci objevila v postýlce uplně na jiném konci postýlky než sem ho položila,tak nevím jak to udělal ale asi se začínáme pomali přemýstovat 🙂 .sice nevim proč tak brzy ale asi je to rychlík po tatkovi a to sem myslela že taková malá mimina začínájí až po 2 měsících a my už fungujeme ted 😀

farmarska
7. zář 2010

hadm tak já už tady živé představy, jak už tlačíš bobistu i s bobem ven a ty tady 😀 A jako když ani ty rány nezabraly..tak teda fakt nevím..ledáá...
leda že by byl naprogramovanej ne na výstřel, ale na odpískání 😨 😉 zkus si ještě pro sichr párkrát písknout do p획alky 😉 😀 😀
šarlotko už 6týdnů!! 😨 tý jo to to letíííí!!! 🙂 tak pak dej vědět 😉

petroska
7. zář 2010

@handm hele ty doma asi prd děláš co že se tomu prdousovi od tebe nechce jak furt ležíš s nohama na stole 😀 😀 😀

handm
7. zář 2010

@farmarska no jestli to bude i s bobem, to si ten porod fakt užiju... 😝
@petroska jejda, prdíky jsou fakt peklo.. bráchovo malá na to ted taky trpí, mám pocit, že jí to skoro roztrhá vždycky...ale říká se, že klucí víc ☹ snad ti ty kapičky pomohou, tedy hlavně jemu chudinkovi...

handm
7. zář 2010

@petroska no jasně 😀😀😀😀
v rámci stěhování a krámování všech věcí se prostě nudím... dneska jsem JEN skákala kolem těch elektrikářů a dělníků, zametala a asi patnáctkrát letěla do patra pro nějaké papíry, co potřebovali... a čeká mě ještě žehlení (když už zase jde ta elektrina), prach utřít a vytřít 😀
ale jinak jsem furt ležmo, co taky jinýho v baráku 😝

farmarska
7. zář 2010

jinak vana se zatím ještě nekonala, páč jsem se zdržela na zahrádce, šla jsem si pro zeleninku do polívky a nějak mi to nedalo, tak jsem si tam aj trošku v rychlosti pozahradničila..takže jako zahrádku budu mít pěknou, upravenou..ale ne tu svojí 😀 😀 😀 😀 🤐 na tu teda asi vlítnu večer 😉 😎
No a ted si vařím hovězí vývar, s horou zeleniny, páč jako se furt necejtím fit, furt se o mne něco pokouší..rýma sice lepší, ale v krku mne trochu bolí a makovice trošku do toho a moje mamka dnes ráno měla teploty přes 39 😝 tak zkusím tu poblívku a třeba nám zabere oběma 🙂

farmarska
7. zář 2010

hadm ty tťunťo, jako bob mu poslouží placenta 😉 😉 😉

farmarska
7. zář 2010

hadm, ty kůže líná! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. zář 2010

petros tak pak dej vědět, jak kapičky fungujou 😕 já sama žádné zkušenosti s nima nemám..tak at alspon víme, co pak nakoupit 🙂

kopa
autor
7. zář 2010

Holky tak si představte,že ty idioti na ČSSZ ztratily ten můj lístek na peníze 🤐 😠 Volala mi tam účetní a že prý ho tam nemají(ale nepřiznají,že tam mají bordel že 😠 )Páč účetní ji tam posílala i změnu mého příjmení a to tam bylo.Takže mi ted v září pošlou peníze za červen,červenec,srpen+mateřská.No to jsem zvědavá 😠 Ještě že jsme na tom dobře,že máme rezervy,jinak si to nedovedu představit 🙄

@sarlotta já nemůžu ztloustnout 22kilo 😅 To je strašně moc+jsem byla velký špek ještě před těhu.No musím to pak rychle shodit+dostat na nákou rozumnou váhu 😅 Po kojení se nehubne? 😅 To by mě asi zachránilo 😅 Jé už máte 6 týdnů 😵
@handm začínám věřit tomu,že bobista čeká na Víťu 😀 😝

kopa
autor
7. zář 2010

@petroska Tak o těch kapkách jsem slyšela,mají na ně dost reklamu v časopisech.Hele a co zkusit nákou tu polohu aby se mu ulevilo 😅

handm
7. zář 2010

@farmarska nápodobně 🙂🙂🙂🙂🙂 jééé, jak já bych zahradničila už.. jenže to si musím počkat na ten plot a mírně srovnaný terén kolem domu, aby bylo kde zahradničit... 🙂 ted to tu je zas jak po výbuchu... samý výkop a haldy země 😀😀😀😀
ahaaa, bob placentární 😀 tak to by mohlo být ok...🙂🙂 to víš, ještě to nemám tak nastudovaný...
jsem včera večer mu už i postýlku připravila, doted jsem to neměla že jsem nechtěla, aby se to zaprášilo nebo tak, tak jsem si říkala, udělám to, at vidí, že jsme fakt připravení... a stejně to nepomohlo 🙂

@kopa nestraš!!!🙂
a s tou čssz je to tedy síla... mě zatím přišla od nich jen jedna platba, tak ted čekám, jestli přijde včas ta druhá... to by mě dost nakrkli, kdyby ne...

kopa
autor
7. zář 2010

@petroska a nebo nákou masáž 😅

kopa
autor
7. zář 2010

@handm No jsem zvědavá jaká mi bude chodit mateřská,jestli víc než nemocenská.

handm
7. zář 2010

@kopa, no to snad jo!!! materskou ti vypoctou z platu, ne?! a ne z ty nemocensky..
ja se v tom tedy moc nevyznam, navic jsem nemocenskou nemela...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru