Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
7. zář 2010

@farmarska doufám, že si měla nějakou hůlku kouzelnou 🙂🙂🙂 měly bychom zaklejt všechny mrchy tady pro snažilky, aby nechodily ☹
ty jo, ted je v TV pani a jmenuje se Eduarda Měkotová...... 😉 😉 😉 😉
10kg je docela fajn, ale já měla základ dost velký před těhu... ☹takže to mohlo být i míň...

cajori17
7. zář 2010

ahoj holky.........nestiham vas docitat, jen se jdu mrknout co noveho............
@katyna6 jsme na tom uplne stejne jako ty, mam hrozne depky od toho biochem.tehu........a jeste to skarede pocasi a jeste hnusnejsi prace,jsme z toho na prasky,premyslim ze bych sla k psychologovi 😔

handm
7. zář 2010

no a ted fakt prijel pan bobista starší, tak zatím mizím.. možna se jeste objevim, pripadně ráno!🙂
paaaa

aronek
7. zář 2010

@farmarska malý s taťkou to zvládá supr, to jen mamince se stýská 😉 v práci lítám jak hadr na holi, zástup nezvládal, tak to honím zpětně 😠

natalie77
7. zář 2010

Ahoj holčičky moje zlatý...
Farmíku, díky, že jsi na mě myslela...byl to děs, hledám novou práci, zítra se dozvím výsledek, ale mám z toho dneska velmi blbý pocit....ale nějak se nestresuju....hlavně, že se Márovi líbí ve školce....
Když se mě ptali, jaký mám plán rozvoje na další rok...holky, já jim měla chuť říct, být těhule, mít zdravé mimčo a být spokojená mamina.....Takže jsem na tom stejně jako Cajori a Katuš, z toho neúspěchu na mě sedí depka....tak nějak jsem si myslela, že půjdu na nemocenskou, že to prostě za půl roku zvládneme...a teď zase řeším práci...a jsem naštvaná, že bych teď už měla miminečko...ale co už...mám Máru, holky jsou na tom hůř....ale všechno bude dobré, každá si tím tady prošla, tak nás určitě chápou....

@handm kurńa, tak on je fotbal, tak to tam bobista bude chtít zůstat....ale fakt čeká na 9.9....tak buď v klidu a odpočívej, ať máš sílu tlačit 😉 .
No a strašně moc jste toho nakrafaly.....tak už zase nevím, na co reagovat...
@petroska Sab Simplex jsme používali a nepomáhal...ale Marek měl reflux, takže zvracel, pořád ho bolelo břicho..takže to mohlo být i tím, že ho pálila žáha, ale kroutil se fakt tři měsíce...pak jsem koupili ty probiotický drahý kapky Gaia a to pomohlo....ale možná i tím, že ta kolika bývá tři měsíce......
Tak přeji hodně sil 😉 . Ale bude líp, slibuji.

tercie
7. zář 2010

Ahoj berušky moje, dneska jen na chvilku, páč čekám,že se Luky vzbudí, a budu si muset jít s ním hajnout, aby spinkal...zlobí nás zoubky...už...strašně neklidně spí, dr říkaka,že i ta rýma může být z toho, no moc toho teď doma neudělám,tak mám pěknej bordel, potřebovala bych vytřít ale jak malej usne,po devátý hod, tak už na to nemám páru...snad to za pár dní zas přejde.
Jo moc děkuju za pochvalu sedačky 😉 Šarlotko a tobě se zdá, že je malej na mě podobnej? Tady pořád každej tvrdí,že je celej manža...takjsi mi udělala radost 🙂 😀

NA prdíky nám pomohly jednoznačně biogaia kapky 😉 pak taky nahřátý třešňový pecičky a nošení v klubíčku a nebo na tygříka, nebo si položit mimčo bříškem na svoje břicho,to se taky zahřeje navzájem a líp se vyprdíkuje bobíšek 😉

Handm teda,ty napínáš 🙂 To bude manekýn, ten váš bobista 🙂
Holky já si zas prd pamatuju z toh dočítání, mám teď totál děravou palici,fakt kam se hrabe těhudemence,kojodebilita, to je teprve kalibr 😔 někdy si připadám totálně vygumovaná...jestli mě někdy ještě vezmou někam do práce tak to bude teda fakt zázrak...

handm
8. zář 2010

Dobré ranko!
tak jsem tady a zase 2v1 😝
večer stál tak nějak za.... manžel přijel s nějakou špatnou náladou, sice jsme na fotbal koukali, ale jedním okem... to bylo v pohodě, ale pak nějak jsme se sekli, nepohádali, ale najednou nálada na bodě nula, tichá domácnost a byla jsem ráda, že jsme si dali pusu na dobrou noc ☹ 😠
takže ze znásilnování nic nebylo
ještě večer u TV mě hodně píchalo v podbřišku, bobista tam řádil jak pominutej, pak v noci jsem šla na wc a bolelo mě břicho, tak si říkám, dobrý, budu čekat, jestli se to nějak bude zvětšovat nebo opakovat a jak jsem čekala, tak jsem to zaspala.. 😝 já snad prospím i ten porod 😀😀😀
tak dneska dojdu na poštu, na úřad a na nákup - docela dlouhý výlet, dodělám to podkroví a ráno tu zas budu 😝😝😝
@tercie, manekýn anebo napak zvrásněný dědeček...😝 jsem četla, že jak se hodně přenáší, že už ztrácí tu vrstvu, co je chrání před tou vodou a macerují se a pak jsou jak stařečci celý svraštělý....
snad Lukyho ty zoubky brzy přestanou trápit!!! a z bordýlku si nic nedělej, hlavně že bude malému dobře!!!🙂🙂🙂
@natalie77 jejda, tak to je pech s tou prací ☹ snad bud najdeš něco normálního anebo budou příští měsíc //!!! hlavně žádné depky, to jsme řekly s farmíkem, že tady nestrpíme!!!!!!!!§§ drž se kočko, bude lépe!!! a je super, že je malej ve školičce tak spokojený!!!!!! 😵 😵 😵
@aronek, tak se hlavně neužeň!!! kdyz to tam šlo doted nějak bez tebe, tak to nemusíš hned strhnout za jeden týden!!!! a že se ti stýská chápu!!!!!!!!!!!! je ještě tak malinkej!!!! drž se!!!

farmarska
8. zář 2010

ahoj holky, hezký ráno,
dnešní noc byla teda fakt děsná. Nemoc ve mne neodešla, ale propukla a mě bylo pěkně blbě 😝 vlastně je ještě ted 😝 teplotu mám sice jen zvýšenou, ale jinak mne bolí komplet celý tělo. Takhle mne už dlouho nebolely..všechny klouby i kosti i svaly v těle 🙄 do toho mě bolí v krku a aby to nebylo málo je mi furt na blití 😝 Takže posbírám zbytky sil a pošupajdím k mudroj asi pro antb. 🙄 ale radost z toho teda vůbec nemám 😔 ach jo chudák mimís, snad to dá 😔 😔

farmarska
8. zář 2010

holky kolik můžu paralenů? já si ho beru vždycky po půlce a alspon trrošku se mi na pár hodin uleví 😕 Jako když jich nebude třebq víc než tři za den, to by snad nemusel bejt nějakej velkej problém ne? 😕 Nevíte, jak paralen působí takhle na miminko? 😕 😒

farmarska
8. zář 2010

hadm včera byly asi nějaké erupce na slunci, nebo měli ti naši chlapi krámy, páč u nás to bylo taky tak hodně podobný. Dala jsem mu k večeři polívku, všem chutnala, on mi jí zhanil a nejedl 😠 Pak ryl já už ani nevím do čeho a vrchol byl, když jsem mu měla po cestě kolem sklepa vzít minerálku, tak jsem jí neviděla, tak měl řečí, jako, že si mne pošle pro smrt a jak jí můžu nevidět 😠 a nakonec večer, když jsem si něco broukala, tak mi řekl at nespívám, že se to nedá poslouchat, jak je to falešný 😠 😠 😠 přitom nebylo 😠 😠 Celej večer z něj prostě nic kloudnýho nevypadlo a když jsem si chtěla povídat, tak mi řekl, že bych asi potřebovala zase nějakou práci, že se asi doma nudím!!! 😠 😠 😠
No nejraději bych ho po tom všem skopala do kuličky 😠 😠 Do toho mi začlo bejt nedobře 🙄 no prýma večer to byl fakt 😠

farmarska
8. zář 2010

hadm neházej flintu do žita, jdeš na poštu, to by mohlo vyjít 😉 😉

farmarska
8. zář 2010

natál bobku, já pořád věřím, v to, že jak člověk někam nastoupí, v tu chvíli otěhulí, takže neboj, za měsíc jsi tutově těhule!!!!! 😵 😵 😵 Jinak boužel všechny víme, jak se cejtíš 😔 ale hlavn že je Mára v poho a to ostatní prost přijde 😉 vřím tomu! 😎
ségro tercíku, oj oj oj 😖 na bordel kašli, ten máme doma každá druhá a ani nemusíme mít doma miminko s rostoucíma zoubkama. Hlavně aby ty jsi byla v pohodě! nedostatek spánku spojenej s unavou a brečícím miminkem, může s psychikou pěkně zamávat 😔 Broučci moji, držte se, todle nebude trvat věčně! 🙂

farmarska
8. zář 2010

aron , řid se tím co psala hadm, má ve všem pravdu 😉

farmarska
8. zář 2010

holky a já jsem už zase totálně ko. takže se jdu oblíct a vyrážím k mudroj. mějte se tu zatím

handm
8. zář 2010

@farmarska no tak tedy koukam, ze opravdu muselo něco být ve vzduchu.. asi nakažený kyslík 😠 😠 😠 😠
booože, chlapi.. fakt poklady, jen je vykopat...😝
jsem zvědavá, jetsli to dneska bude lepší....☹

co se týká nemoci ty jo, farmiku, moc nevim.. ☹ ja bych zavolala k Mudr nejdriv,a bych se optala, co a jak.. ono ti zrejme rekne, at hlavne lezis, pijes caje a odpocivas, ne?! myslis, ze ti hned frkne ATB?! asi jo i kvůli tomu streptokokovi, ze?!

handm
8. zář 2010

@farmarska tak se drž!!!!

mari111
8. zář 2010

ajojík holky, pjosíme ještě o hlasy ***** http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra... *****

aja.83
8. zář 2010

Čau holky! Tak jdu přispět taky svou troškou do mlýna a zanadávat na manžu - opravdu bylo něco ve vzduchu, neboť můj manža byl protivnej jak beďar na zadku! 😀 Zašli jsme si na véču, tam už začal rejpat, protože místo špaget mu naservírovali nudle do polívky 😀 -fakt nekecám, to byl mazec! Pak jsme došli domů a vypli proud a manža byl nakrknutej, že se nemůže dívat na fotbal. Tak si dovedete představit tu idylku - já si chtěla povídat nebo sexovat-romantika při svíčkách a on pán byl nabubřelej, takže se nic nekonalo. Tak jsem šla spát už v 9hod a šmitec! 😀

aja.83
8. zář 2010

@mari111 Ahoj mari, hlasuju poctivě! 😉 A jakpak se máte? Víš co jsem přemýšlela - dostane vítěz té fotosoutěže v deníku něco? Hodně kámošek a holek chce vždycky hlasy, tak mě to tak napadlo... 😅

aja.83
8. zář 2010

@farmarska Farmi, teeeda, zase nějaká blbá nemoc tě otravuje! Tak držím pěsti, ať jsi brzy fit! 😉

aja.83
8. zář 2010

@handm Čau Haňule, pořád nic, jo? Teda vy nás s bobistou fakt napínáte! 😉

natalie77
8. zář 2010

Ahooooj,
Tercíku, to mě mrzí, že má Lukášek bolení,..jak psala Farmi, na nepořádek kašli...pěkně ho utěšuj, odpočívejte spolu, ono to brzo přejde. Chuďátka malá, člověk by si ty nemoce a bolení vzal raději sám na sebe.... ☹

@handm tak jestli jdeš na poštu, tak je to tutovka, vzpomeň si na Terci 😵 . No a chlapi jsou prostě na zabití, když je člověk potřebuje, tak nás ještě potopí..jen když oni potřebují oporu, tak to se skoro strháme, jak kolem nich lítáme a děláme jim vše možné, podporujeme je....a oni se prostě neumí vcítit, jak nám občas je....že když jsme doma, tak i to, že dorazí a mají blbou náladu z práce, tak se to v nás odrazí...myslím, že Tvůj manža je také nervní, bojí se o Tebe, to čekání možná snáší hůř než my....tak vydrž, dneska už to půjde 🙂 .
BOBISTO, ke startu, připravit, START!!!!!!! Píííííísk!!!! a bobista už to rozjíždí, první zatáčka, výborně a už fičí....fííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

@farmarska Farmí, bobku....jsi nedávno říkala, jak jsi zdravá, co? TO je jako když j pochválím manžu, tak se rozbije...nebo když řeknu, že Mára v noci spí....no a teď má zase období kňučení...
Ach jo....hlavně buď v pohodě psychicky, je fajn, že jsi doma, můžeš si lehnout, odpočinout, vyležet to....možná je to reakce i na tu přepracovanost...blbé počasí, streptokok v krku....všechno bude ok. Paralen se může, při horečkách je lepší si vzt paralen, pro mimčo je horší teplota...
No a tvůj manža, no comment....hele, kopni ho do rozkroku, ať Ahooooj,
Tercíku, to mě mrzí, že má Lukášek bolení,..jak psala Farmi, na nepořádek kašli...pěkně ho utěšuj, odpočívejte spolu, ono to brzo přejde. Chuďátka malá, člověk by si ty nemoce a bolení vzal raději sám na sebe.... ☹

@handm tak jestli jdeš na poštu, tak je to tutovka, vzpomeň si na Terci 😵 . No a chlapi jsou prostě na zabití, když je člověk potřebuje, tak nás ještě potopí..jen když oni potřebují oporu, tak to se skoro strháme, jak kolem nich lítáme a děláme jim vše možné, podporujeme je....a oni se prostě neumí vcítit, jak nám občas je....že když jsme doma, tak i to, že dorazí a mají blbou náladu z práce, tak se to v nás odrazí...myslím, že Tvůj manža je také nervní, bojí se o Tebe, to čekání možná snáší hůř než my....tak vydrž, dneska už to půjde 🙂 .
BOBISTO, ke startu, připravit, START!!!!!!! Píííííísk!!!! a bobista už to rozjíždí, první zatáčka, výborně a už fičí....fííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

@farmarska Farmí, bobku....jsi pochválila, jak jsi zdravá, co? Ach jo, hlavně buď v pohodě psychicky...Paralen můžeš, je lepší pro mimčo než mít horečku.
Farmí, a manžu kopni do rozkroku, ať slyší falešný zpěv!!!!!! CO si to dovoluje? Asi má své dny...brzo to přejde, asi mu něco přelítlo přes nos...nebo má nedostatek sexu....nebo je to prostě chlap, který by potřeboval proplesknout, ale neboj, dneska přijde a bude mu líto, že to přehnal....uvidíš, chlapi mizerný!!!

natalie77
8. zář 2010

HOlky se mi to nějak přeházelo...ale vy si stím poradíte... ☹ . Nechápu.

natalie77
8. zář 2010

Je to tam dvakrát...takový román a ještě se to nějak nakopírovalo... 😕

aja.83
8. zář 2010

Holky, ještě jsem vám chtěla říct, že opět rozjíždím akci: "Najdu si lepší práci!" 😉 Loni jsem už už skoro z firmy odešla, jenže do toho přišly ty pohřby, tak jsem nechtěla práci řešit. Pak jsem si zas říkala, nebudu odcházet, vždyť snad brzy otěhotním! No a víte co? Prdím na to a jdu dnes a zítra na pohovory, uvidíme, hlavně budu koukat na peníze, když by mi nabídli víc, jdu do toho! Vím, že všude je něco, ale chci mít v práci aspoň trochu dobrej pocit a taky se třeba někam posunovat a mít nějakou motivaci, tohle mě ubíjí! 😠 A nestudovala jsem kvůli tomu, abych tu dřepěla a dělala víceméně takovýho "přicmrdávače" 😀 😀 😀

aja.83
8. zář 2010

@handm a Farmi - souhlasím s vámi, chci taky zaklejt mrchu a zakouzlit! 😀 Jo jo jo, tak Farmi, doufám, že uspořádáš nějaký čarodějný rituál, uvaříš nějakej lektvar a tak! Když budeš potřebovat nějakej můj vlas, nebo chlup, nebo tak něco, dej vědět! 😀 😀 😀

aja.83
8. zář 2010

@handm Pan bobista starší 😀 😀 To se mi líbí! 😉

aja.83
8. zář 2010

Teda já mám zrovna povídavou a on tady zas nikdo není! 😲 😲 😲 😲 Kde steeee ženskýýýý???? 😀

natalie77
8. zář 2010

@aja.83 Ajo, tak to rozjíždíme spolu, co? Tak doufám, že to půjde podle scénáře Farmi...nová práce, těhu....
Moc držím pěsti.

kopa
autor
8. zář 2010

Dobré ránko 🙂
Držím palečky Madormi a Meandy na dnešní kontrolky 🙂 Já jdu taky dneska na Kardio,tak jsem zvědavá.
Tabulku vložím odpolko až holky napíšou jak dopadli a kdy mají KO 😉
Jinak to je zase diskuze 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mohly-by...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru