Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. zář 2010

@kopa Kopi nebreč 🙂 Ještě pár tejdnů a pak si řekneš, že ti všechno to trápení za Vítečka stálo,uvidíš 😉

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie S tím platem to je šílený 🤐 🤐 😔 Snad s tím někdo ještě něco udělá,páč tohle neni možný 😔

natalie77
10. zář 2010

Terci, no právě tímhle jsme si Marka pokazili...naučila jsem ho usínat u prsa...no a on byl pak závisláček a fungovala jsem jako živej dudlík...vždy si podudal bradavku a spal...pak se budil po půl hodině, pak došla trpělivost manžovi...hučel do mě, že mu nemám dát...my striktně dodržovali, že musí spát ve své posteli, vedle nás, ale u sebe sám...no a pak jsem mu přestala mléko v noci dávat, maximálně vodu, ale to bylo až tak v 10 měsících...ale byla jsem jako chodící mrtvola....trvalo to asi 3 noci, sousedi se ptali, jestli je Mareček nemocný, že tak plakal, no bála jsem se, že zavolají sociálku 😉 , ale zvládli jsme to....Lukášek je ještě maličký....zkus se zeptat doktorky..

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie Jinak moje ségra taky musela začít dokrmovat,nestačilo malému mlíčko.Tak uvidíš,nebo máš pořádnýho jedlíka 😀

natalie77
10. zář 2010

Kopi, jak blbě Ti je..ta noha tě bolí nebo i břicho, záda...?

natalie77
10. zář 2010

a nebreč...já taky dneska brečela jen jednou.... 😉

tercie
10. zář 2010

Naty teď čtu jak jsi psala jak tu budem do důchodu 😀 a řešit pasty na protézy...taky bysme mohly konzultovat mixéry, který nám kvalitně namixujou řízek až nám nepůjde kousat 😀

kopa
autor
10. zář 2010

@natalie77 No právě,že už mě bolí všechno 😅 Nevydržím ležet,nejlíp je mi v sedě.

natalie77
10. zář 2010

Hele, já měla jednou chuť na řízek s kaší...a jelikož jsem byla po vyndání mandlí, tak mi to jakože máti namixuje, no blaf ukrutnej.... 😀 😀 😀 😀 😀
tady b udeme řešit snachy, jaký jsou telata, že nám ty naše poklady blbě obstarávaj..

tercie
10. zář 2010

Taky jsem si říkala, jestli nejsem jenom za dudlíka,ale on fakt baští, tak nevím... no už se tam zas ozejvá, to tomu spaní moc nedal,usnul po devátý... Snad tou kaší nic nezkazím?

tercie
10. zář 2010

@natalie77 jéééžiš snachy...to bude peklo, já asi budu hrozná tchýně 😀

kopa
autor
10. zář 2010

@natalie77 Já měla dneska řízek s kaší k obědu 😀 😀 ale nemixovaný 😀

tercie
10. zář 2010

Kopi mě vyhovoval takovej polosed-pololeh v křesle s nohama nahoře a s noťasem na klíně,tak jsem trávila v těhu hooooooooodně času tady s váma 🙂

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie To praktikuji přes den,v křesle je príma.Dám si vždycky nožky na stůl 😀 Zítra půjdu na procházku,tak to snad rozhýbu a unavím se.

tercie
10. zář 2010

Hm hm...řízeček...asi udělám zejtra k obědu,dneska jsem nevařila, se mi nechtělo😀

tercie
10. zář 2010

Kopi ale jen tak lehce,zas to nepřežeň 😉 ať se pak ještě hneš 🙂

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie No moje procházka je taková srandovní 😀 Nejdřív 15min.rozcházím tu nohu,potom se batolím na nejbližší lavičku 😀 tam se vydýchám a pokračuji 😀

tercie
10. zář 2010

Kde jste baby,neutekly jste mi?

Já teď taky koukala na Laurinku, @mari111 moc se vám povedla princeznička, je moc hezounká 😉 a teda porod mazec... píchat epi 9x...bych jim tamocaď zdrhla!!!

tercie
10. zář 2010

@kopa no vidíš, takhle jsem to přesně myslela 😀 Ještě cestou nasypat labutím a je to dokonalý 😀

tercie
10. zář 2010

Natálka už se nám asi šla chystat na ty zítřejší nákupy 😀 Co budeš nakupovat? 😉

tercie
10. zář 2010

Jdu jen honem mrknout na prcka 😉

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie Tercí ty jsi jasnovědec né??Já tu mám jezírko s labutěma,kačenama a vodopádem 😀 😀 Akorát mrchy jsou přežrané,tak chleba nechtějí.

ty jo já bych šla taky nakupovat,ale zítra jsou ty dny marianne tak to by mě šlehlo z těch lidí.To přijedou vesničani do Prahy 😀 😀 (nic proti vesničanům 😉 )

natalie77
10. zář 2010

ne, ne jsem tu...maža mi tu přišel dýchat na záda...přišel mi říct, jak je unavený 😕 ... ale to on je pořád, takže na to ani neraguju a řekla jsem jen hmmmmm. 😀

natalie77
10. zář 2010

Kopi, tak to bude mazec, já si chtěla v klidu nakoupit a ne být v tlačenici ala Vánoce jsou za dveřmi, uhněte, jdu.......

natalie77
10. zář 2010

Tak já jdu do sprchy....tak zase zítra večer ahoooooj, snad něco koupím....abych nebyla nasr...že mám nekonfekční velikost a nic mi není 😠 , už teď týden nevečeřím a mám hlad...

natalie77
10. zář 2010

Tak dobrou noc, holky moje 🙂 .

kopa
autor
10. zář 2010

@natalie77 Mě když ty lidi štvou a nebo se pomalu někde courají tak řeknu zdovolením a když nereagují normálně do nich lehce vražím 😅 Mě to rozčiluje když jdou takovou tpu chůzí houpací a neni kudy projít.Uhněte jdu 😀 já bych do nich mohla vrážet pupkem 😀

kopa
autor
10. zář 2010

@natalie77 Já mám nekonfekční velikost.Mě by se ted hodil ten svetr se slony co měla Růžičková ve Slunce,seno 😀 😀

tercie
10. zář 2010

No jasně holky, něco jako na normálního člověka, jako na mě!!! 😀 Taky se do konfekce nevejdu 😉 Já bych se v tlačenici teď mohla prorážet kozama a zadkem 😀 Pupek je gumovej, tím už to teď nejde 😀

tercie
10. zář 2010

Natali tak snad se to hladovění vyplatí, a seženeš něco ECHT na tebe 🙂 Doufám,že se zítra pochlubíš.

Kopi fakt máte jezírko jo? To jsem ale děda Vševěda teda 😀 Když jsme u toho Slunce sena... Přecedooooo voni maj bazéééényyyyy... přecedoooooo voni maj zááááchoooood 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru