Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
15. zář 2010

☹ ☹ ☹ já měla z holek a jejich // takovou radost 😢 😢 😢 😢 Moc na ně myslím a je mi to líto

farmarska
15. zář 2010

aron jéé tak to je teda lajdák 😝 mu musíš vysvětlit, že maminka na mateřské dovolené musí zvládat všechno 😉 včetně domácnosti 😉
ale i tak to jsou pašáci 😎 🙂

farmarska
15. zář 2010

aron ..já taky 😔 😔 😔 si to fakt jako už nezasloužily ☹

cajori17
15. zář 2010

@maendy to neni mozny-mandormi je v nemocnici? jezis to je hrozny,co se to deje 😔 to je hrozny...............je mi to lito,snad uz to ma za sebou.....

cajori17
15. zář 2010

maendy snad se se procistis a vyhnes se te revizi ☹
teda holky,fakt je tu nejak smutno...............mam depku jak blazen

cajori17
15. zář 2010

@farmarska fenykl nemam,no nic otevru si to okno 🙂 jeste ,ze pritelak neni doma 😀

aronek
15. zář 2010

@farmarska mimo malého nezvládá nic, ale vypadají fakt spokojeně 😀 holt mně doma čeká druhá směna 😖
holky si to fakt vyžírají 😢 😢 😢 😢 😢

mari111
15. zář 2010

Madormi sakra to snad ne, už mne to pěkně sere, proč se tohle děje, to nemúže bejt normální 😠 Je mi to tak moc líto moja, ach jo 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cajori17
15. zář 2010

mari,ja to taky nechapu,proc se porad deji takove veci a vsechno se to deje holkam,co si miminko moc preji-a ty co je nechteji tak rodi jedno dite za druhym-je to nespravedlive 😔

mari111
15. zář 2010

jo je to hodně nespravodlivé 😠 😠 😠

maendy
15. zář 2010

jj holky je to tak.... asi jsem musela být v min životě šílená potvora...jinak to nevidím..... kdoví co mi ještě najdou.... co já bych dala aspon za jedno malé uřvané 😒

cajori17
15. zář 2010

@maendy jednou se dockame-uvidis .......verim tomu....

maendy
15. zář 2010

@cajori17 sakra už by jsme to meli prolomit..... at se zařadíme k těm maminkám našim.... 😉

cajori17
15. zář 2010

@maendy ted je dulezite aby jsi dopadla dobre u mudra na kontrole a pak to prijde uz samo uvidis :¨)

mari111
15. zář 2010

no už by se to fakt mohlo prolomit, toto už není normální. Jednou to holky vyjde, jen vydržet.Chce to trpělivost. Se mi to říka, co, já vím ale fakt vám to moc přeju, a raděj díl čekat než zas revize, sakra to už nééééééé

maendy
15. zář 2010

zatím od madormi zpráva... asi dospává po narkoze...snad to zvládla..... ☹

Při mé smule ji v te posteli vysřídám v pátek já jestli se sama nevycistim a nepujde HCg do nízkých hodnot.... 😨

cajori17
15. zář 2010

mandormi urcite spi,ja potom spala cely den ☹
a ty nemysli hned na to nejhorsi,snad to pujde samo......drzim palecky..

maendy
15. zář 2010

@cajori17 jé ja tehdy byla hned ráno na sále... a po obědě už jsem lítala po chodbě...a jelikož tam znam setricky a doktory tak jsem je ukecala a odpoledne jim utekla domu.... to jsem co... no prostě zdravotník... chtěla jsem byt doma ve sve posteli a v klidu si pobrečet....a to mi tehdy rekl na oddeleni pan dr jak je to nespravedlive ze ja o to sve došla a on jde prave ze salu kde delal potrat na přání dvojčátek...☹ bylo mi z toho na blití.... ☹

cajori17
15. zář 2010

@maendy ja sla na radu az odpoledne,po 2 hodkach jsem se vzbudila cela od krve ,ale sestricky me nenechali jit do sprchy protoze se mi motala hlava.tak jsem cely den polehavala a vecer uz jsem taky chodila sama sla jsem sama i do sprchy ale domu me nepustili,to me jeste strasili ,ze me pusti jen pokud nebudou komplikace.taky mi bylo zle pri pomysleni,ze nekdo jde na potrat dobrovolne

aronek
15. zář 2010

Pravda je, že já v den revize šla v jednu domu a celé odpoledne jsem plela zahradu a druhý den jsem šla do práce. Raději dělat cokoliv, než na to myslet 😢

cajori17
15. zář 2010

nudim se,tak vam posilam ukazku fotek z palavskeho vinobrani,ktere bylo u nas o vikendu

katyna6
15. zář 2010

Tak jsem na vás holky přišla ještě mrknout a koukám,jak je tu smutno.Tak ani mad to nevyšlo ☹ ☹ .Tak moc jsem vám to oběma přála,i mně to vždycky povzbudí,že já i zbytek snažilek se taky dočkáme a pak tohle 😢
@maendy -snad to aspoň u tebe bude"dobrý"a nebudeš muset na revizi.Madormi teď musí být hozně,ach jo ☹
@cajori17 -i ten mátový čajík by mohl pomoct.A když nic,tak tě zahřeje v bříšku a taky se uleví 😉

katyna6
15. zář 2010

@cajori17 -hmm,vypadá to na super akci a těch lidí tam...Na Pálavu jsme s našima leta jezdívali na dovolenou,je tam u vás krásně! 😵

cajori17
15. zář 2010

@katyna6 ahoj 🙂 jak se mas?uzivas si volna?

cajori17
15. zář 2010

jo,bylo tady hrozne moc lidi a hlavne super program vystupovala tady Lucka Bila,krystof,nightwork,monkey business, david koler,xindl x,suport lessbiens atd,takze jsme se nenudili a za 130 korun jsme videli mnoho koncertu

maendy
15. zář 2010

@cajori17 moc ti to tam sluší... kočka 😉

cajori17
15. zář 2010

@maendy dekuji, jako kocka si nepripadam-spis jako prasatko,ale dekuji 🙂

katyna6
15. zář 2010

@cajori17 -no za ty peníze úplně super a docela dost známých osobností.Tam by se mi určitě taky líbilo.A sluší vám to s přítuldou. 😉 😉

katyna6
15. zář 2010

@cajori17 -ale jo čaj,vypadáš dobře.A hlavně,ve váze ta krása není 😉 🙂

maendy
15. zář 2010

@katyna6 snad budu met stestí Katulko a nebudu moct na revizi...ale pri mem stestí.... to známe.....

Si říkám že další snažení nechám az před vánoce... do te doby si radeji dame pozor....at zasej neco nepos....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru