Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kytiii
20. zář 2010

Moc všechny zdravím,

miru, gratulka k holčičce 🙂
Jinak se pokusím postupně na vše tady reagovat, ale určitě si na vše nevzpomenu...
maendy, madormi- je mi to moc líto, tohle je opravdu nefer, nechápu to, ach jo ☹ Holky jsou ale tady úplně super a podrží v nejtěžších chvílích, jako když se to stalo před 2roky mně. ☹ Držte se, určitě bude líp.
Farmi- čučím, jak Ti ty týdny naskakují...s tím malováním jsi mě pobavila, protože můj manža byl z malování úplně mimo 😉
Koukám, že je to všude stejný, hold hnízdící instinkt funguje u všech budoucích maminek stejně 🙂
Také kolikrát nestačím koukat, jak ta miminka rostou jako z vody- už to někdy ani nejsou ta malá miminečka... je to nádhera... 🙂
Nemocným dětičkám a miminkům přeji brzké uzdravení.
Na hodně věcí jsem určo zapomněla, ale se všemi s Vámi tady prožívám to dobré i zlé, jsem s Vámi.
Jinak mě zítra čeká monitor a do soboty by měla být naše Eliška na světě, tak jsem na to zvědavá, abych třebas ještě netrumfla Handm a jejího Bobistu Marečka.
😀

tercie
20. zář 2010

@kytiii ahoj, tak už taky za pár, viď 🙂 Tak ještě užívej posledních pár dnů bříško...mě se po něm stejskalo 😀

kytiii
20. zář 2010

@tercie ahojík, dlouho jsme se tu nesešly, viď? Lukášek Ti roste jako z vody. Copak jsi dostala za ten první zoubek?

kytiii
20. zář 2010

@tercie jinak po bříšku se mi fakt stýstat bude, mám ho celkem malý, do minulého týdne jsem chodila do práce...kdyby byl porod jako celé těhotenství, nestěžovala bych si 🙂

katyna6
20. zář 2010

ještě jsem přišla nakouknout,než půjdu spát a dobře jsem udělala 🙂
miru-moc gratuluji ke krásné holčičce a ať vám roste do krásy a dělá jen samou radost 😵 😵
tak a jdu dokoukat kůstku a pak do postele.Dobrou holky 🙂

tercie
20. zář 2010

@katyna6 na co že to koukáš? 😀

@kytiii no, taťka prohlásil, ať si koupím nový tepláky 😝 😝 😝 😀
No jo, nesešly, když sem přijdeš jednou za čas, to je pak těžký 😀 Neboj, porod si určitě užiješ 🙂

katyna6
20. zář 2010

@katyna6 -na sběratele kostí na Primě 😀 😀

tercie
20. zář 2010

@katyna6 Ahááááááááááááá já že koukám do programu a nic takovýho jako kůstka jsem nenašla 😀

kytiii
20. zář 2010

@katyna6 taky občas na kůstku mrknu 🙂
@tercie Tepláky jo 😀 To by u nás tedy neprošlo 😀 😀 Tepláky si můžeš za pár šupů koupit u šikmáčů. To by chtělo vymyslet něco jinčího...
Bývám tadfy na koníku tak 3-4x do týdne, ale v pozdních hodinách a to už tady nikdo nejni ☹ Tenhle týden budu ale i dopo 🙂

kytiii
20. zář 2010

@tercie právě teď tady s manžou řešíme kojení, jestli koupit nějaké lahvičky, mám odsávačku od Medely, tak jestli nebýt trošku vybavená nebo to nechat na později. Pak tápu ve velikostech a typech dudlíků, kterých jsou snad stovky typů 😀

tercie
20. zář 2010

@kytiii já tu bejvám, a celkem dlouho, a když je manža na noční tak megadlouho 😀 Teda ještě když prcek spinká 🙂
S těma teplákama to neřád myslel tak,že tady na vsi asi stejně nic jinýho nepotřebuju 😝 to víš, že jsem se čílila, ať si dělá prdel z modelíny a ne ze mě 🙂

A flašky neřeš, budeš přece kojit 😉 A co kdyby si nepřipouštěj, je to o psychice 🙂 Kdyby došlo na nejhorší tak si to koupíš kdykoliv 😉 pak budeš vědět i dudlíky a všechno 😉

tercie
20. zář 2010

jdu mrknout na prcka, on si tam vypráví cosi 😀

tercie
20. zář 2010

Je půlnoc, tak asi straší 😀

kytiii
20. zář 2010

@tercie pochopila jsem, že to myslel z legrace, švagrovka říká, že bez tepláků a tenisek na mateřské se neobejde, ale občas prý vyrazí i za dámu. Říkala mi, čoveče, jsem tuhle šla s kočárem, malou jsem měla jak ze žurnálu a já jak křupan. Když mi to došlo, vrátila jsem se a trochu se ohodila, abych chuděře malé nedělala ostudu 😀 😀 😀 😀
Jinak s těma lahvičkama to nehrotím, jen to je pro mě jedna velká alchymie, asi proto, že až dnes jsem si v chytré knize přečetla něco o těch lahvičkách a dudlících 🙂

kytiii
20. zář 2010

@tercie u vás straší, u nás se chrápe, manža v ložnici pěkně zařezává 😀 , chudáček můj, jen ať se ještě pořádně v klidu vyspí, protože jestli malá bude po mně, potěš pánbůh 😀 Spala jsem ve dne a v noci ani ťuk. Manža byl prý vzorné miminko, jen zase taktrošku později neposedné, no, jsem opravdu na tu naši prďolku mooooc zvědavá 😀

tercie
20. zář 2010

Holky Luky je asi náměsíčnej 😀 Začal si v postýlce povídat, tak jsem se tam šla podívat, a on na bříšku, hlavu nahoře a normálně u toho spal 😀

tercie
20. zář 2010

@kytiii no já se snažím se obšas oblíknout taky, aspoň navrch...džíny a bundu, no vespod mám domácí vytahaný tričko, občas poblinknutý na rameni 😀 na parádění holt není čas, občas jsem fakt ráda když si stihnu natáhnout aspoň ty kalhoty když jdu ven 😀

kytiii
20. zář 2010

@tercie to je šmudlík, ten váš Lukýsek 😀 Je zajímavý, v jakých polohách ty dětičky někdy usnou 😀 Švagrový půlroční holčička má také někdy zajímavé pózy, kdybych neviděla fotku, asi bych nevěřila, že se i v té dané poloze dá usnout, jsou to prostě gumídci 😀
Jsem dnes už unavená, jdu dělat hají.pa Tercie

tercie
20. zář 2010

Já se teď zaposlouchala do písničky... miluju originál, ale v podání Helči a lucky taky zní moc hezky, a pěknej text 😉

https://www.youtube.com/watch?v=wIFmwThs18A


@kytiii jo,ať žije krkolomnost, taky občas nechápu, a snažím se ho narovnat ale on nechce 😀 Tak dobrou noc 🙂

farmarska
21. zář 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂
moc dnes myslím na sirelku a její maličké, co dnes vykoukne na svět 😵
jinak koukám, že tercie tu večer zase perlila 😀 kdy tadle holka spí? 😀 No nic, jdu si dočíst ty její noční výlevy 😉 😀 😀 😀

farmarska
21. zář 2010

takže miri moooc gratuluju ke krásné princezničce 😵 😵 😵
kitince, děkuju za pochvalu týdnů 😉 a držím palce na sobotní porod 😉 😀 a musím se jí poklonit, že teda zvládla takhle dlouho chodit v těhu do práce 😨 Mě stačily ty první tři měsíce 😝 😝
tercí ty máš doma supr jedlíka 😉 celá tete 😉 bramburky s mrkvičkou to mám taky ráda 😎

farmarska
21. zář 2010

teta, tam mělo bejt 🙄 😀

farmarska
21. zář 2010

katy, ty jsi koukám svojí kůstkou terculi totálně zmátla 😀 😀 😀

farmarska
21. zář 2010

tak dočteno 😎 ještě si poslechnu tu písničku od Helči (jestli se mi teda někdy načte 😝 máme totálně zabržděnej počítač).
No a já jdu sebe, pak žvížátka a pak jsem si na dnešek naplánovala buď kydání u koz, nebo uklid auta, včetně vyluxování a umytí ....jestli bude zase hezkej den 😵
Konečně mám pocit, že unava přes den už trošku polevuje a já začínám mít hnízdící instinkty 😎 No abych to nezakřilla..dnes je to druhej den 😅 😀

farmarska
21. zář 2010

tý jo a vy ted zase určitě všechny chrápete 🙄

farmarska
21. zář 2010

tak už jsem po snídani a ještě nakukuju..a tady pořád nikdo 😕 holkýý žijeteee??? 😕 😕 😅 😅

maendy
21. zář 2010

ahojky...tak dneska mě čeká asi posl kontrola u meho gyn.....tak doufam že na uzv nic nenajde.... a ještě mě nepožene na špitál...ale cítím se skvěle....jen na mě leze nejaka chripka...mám rýmu a strácím hlas..ale po gyn stránce se citim skvěle.... už skoro nešpiním.... 🙂 však taky už je to týden...no ne

Jo holky včera jsem mluvila s mou hematoložkou,říkala že ty odběry co mi brala před 2 týdny kdy jsem jeste byla těhu vyšli uplně OK že tím to nebylo ten potrat.... ale doporučila mi at mi gyn vezme protilátky proti zona pelucida,trofoblastu a spermiiim....vím co to vše znamena a na co to je...ale zajima me jestli to nektere z vas brali?Je to totiž docela nakladne....a dnes mu to navrhnu...ale jestli to odmitne...zajedu si do brna a zaplatim si to sama dohromady by to dělalo 1800 to bych obětovala abych věděla že mé tělo toho pecka neodmítá samo....

aja.83
21. zář 2010

Ahoj holky! Zdravím vás a přeji hezký den! Vypadá to, že máme babí léto, tak si užijte sluníčka! 😉
@miru.j Moc gratuluji! Holčička je překrásná! 😉 Přeji hodně zdraví! 🙂

aja.83
21. zář 2010

@maendy Ahojky, držím pěsti, ať je na kontrolce vše OK! S těmi odběry zkušenost nemám, ale asi bych na to šla, abys měla jistotu a eventuelně se dozvěděla příčinu! 😉

ikopretinka
21. zář 2010

Dobré ráno, jen nakukuju a hlásím se, zatím vše OK až na ty nevolnosti 😝
Miru gratuluji k holčičce 😵
@maendy mě dělali tyhle odběry a vyšly mě pozitivní, určitě na ně zajdi, je to dobré vědět a dá se to přeléčit .
Jinak já nestíhám, letím do práce, večery jsou fakt husté, ke zvracení už mi stačí málo 😀 , ale to přijde určitě co nevidět. Tak se mějte.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru