• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Elí Benedikt není ještě tak hrozný, ale mě taky navrhovali Bonifáce :grinning:
mari tak snad se malá utahala brekotem dost přes den a v noci z ní bude malej spící andílek :dizzy_face:
26. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz
Mari díky za optání :wink: Musím říct, že mi je dobře :slight_smile: tentokráde mi ani špatně není, unava už taky trochu povolila, žáha nepálí a dokonce co si mimíse poslouchám ve sluchátkách, tak jsem i psychicky v pohodě :dizzy_face: Vitamíny, baštím..ted jsem si koupila calibrum pro druhej trimestr a střídám to ob den s femibionem, ten jsem měla hned od začátku. Do toho ještě sem tam zobnu, listovku a když vedle mne někdo frká, tak i vit. c :wink:
26. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jo a doma se šetřím, ono to ani jinak nejde, mám vedle sebe lenochy, tak přeci já jako těhotná nebudu makat sama! :fearful: :angry: :grinning:
No ale začínám mít ted takovej ten zahnizďovací pud, nebo co to je a chtěla bych to mít všechno hned hezké a nachystané a všechno dodělané.. no jenže můj manža tenhle bycil odemne jaksi ještě nestihl chytnout, takže tyhle tužby nemá a do všeho abych ho dokopávala a nic pořádně není :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi na něj budu muset víc prskat.. :confused: a jen teda doufám, že vůči tomuhle bacilákoj není imunní! :fearful: páč teda jinak odemne chytnul už všechno, včetně těhotenské unavy a odpolení nutnosti si přispat :sweat_smile: , ..mám pocit, že jsem těhotný oba :sweat_smile:
26. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
no tak jsem se vykecala, postěžovala si a půjdu koukat na Telemánii :wink:
vy se mi tu zatím hezky opatrujte a já zase zítra nakouknu :wink: jen teda ne zase moc na dlouho, páč manža i syn je až do středy se mnou doma :slight_smile:
26. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak ahooooj!!!! :slight_smile:
26. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky, tak dneska story... včera mi bylo celý den špatně, málem jsem už šla házet šavli. Nemohla jsem se ani zvednout z postele. Dneska ráno od sedmi křeče do břicha. Ale takový, že jsem se kroutila jak paragraf a neudělala jsem ani krok. A co víc, byly přesně po 15 minutách a vždycky to trvalo tak 5 minut v kuse. Tak už mi to bylo jasný... mimčo nebylo 2x vidět, prázdný gestační váček, varování doktora, že při jakýchkoli potížích okamžitě přijet, hrozící potrat... no tak jsme jeli do špitálu a já už pomalu počítala s revizí. A výsledek? Včera ke snídani jsem sežrala sýrovou pomazánku z Tesca a můj žlučník to jaksi nerozdejchal. A MIMINKO UŽ JE VIDĚT A BIJE MU SRDÍČKO!!! Takže bylo poprvé vidět až teď v 8tt.
26. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
ježíííš ještě načumuju a taková kráááásnááá zpráva před spaním!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
supr!!! něco takhle pozitivního už tu chybelo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám obrovitánskou radost s tebou!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a gartuluju moooooc!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste šikulíni šikovní, oba! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@lenik_25 moooooc gratuluju k srdíčku
26. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
lenik suprrrrrrr, a pomazánky už nepapat,ju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a už vúbec ne z teska, u nás v tesku jsou všichni skoro marodní se žaludkem, tak bacha na to a už si jen užívej těhulkování a dávej na sebe pořádnej pozor.
26. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
ajoj Luci, jak se máte?
26. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@lenik_25 to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju :slight_smile:
26. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj mari. máme se dobře. Any už má ten pasový opar pryč,takže se už i sklidnila. Včera jsme byli na výletě na Štramberské trúbě, bylo krásné počasí, takže paráda. A tím jsme zakončili letošní výletní sezonu.
26. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak to je dobře že už je opar pryč :slight_smile: No a s výletama to máš pravdu, už asi žádne nebudou, až příšti rok, no. U nás bylo dneska 8 stupnú, fuj :angry:
26. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
@lenik_25 Moc gratuluji!!!!!!To jsou krásné zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@farmarska Tak Augustýn ju? :grinning: Já jednoho znala :grinning: byl to hokejista :grinning: No hele a nebo ten zpěvák né Gigi d Agostino :grinning: :grinning: To nezní špatně :grinning:
26. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz
26. zář 2010 ve 23:47  • Odpověz
už asi všechny hajáte,co.
26. zář 2010 ve 23:47  • Odpověz
tak dobrou s kobrou :slight_smile:
26. zář 2010 ve 23:48  • Odpověz
Lenik.........MOC gratuluju a přeju pohodové těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 v 06:59  • Odpověz
Holky, moc děkuju. Ani jsem nečekala tooolik radosti :slight_smile: Žlučníkové křeče přešly, teď už je mi jenom blbě, tak ještě dnes na doporučení doktora na černém čaj a sucharech. Večer MOŽNÁ zkusím kuře v páře.
27. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
@lenik_25 no tak to je super zpráva!!!!
27. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
@lenik_25 tak šup šup změnit snaží se na 8 tt ať je tu vidět trochu dobrých zpráv, už bylo na čase aby to někdo zlomil
27. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
@ee.liska tak vidíš jak byla malá oblečená:slight_smile:kukni na fotky :wink: prostě nějakou pěknou soupravičku mu dej a klidně i bez zavinky, nebo s ní jak je mu nejlíp:slight_smile: s tchýní se domluv, že malého vyfotíš v té ,,příšeře" doma, nebo klidně s ní v náručí-aby měla památku, ale na vítání mu ji prostě nedáš...jako ruky Ti držet nebude neeee ???? :grinning: :grinning: :grinning:

u nás byli všichni bez zavinovaček a spíš holčičky v šatech a chlapečci v kalhotách-manšetráčky, mikinky, botičky sla´dounké:slight_smile:)) všechno to byli takový medvídci :wink: ale my jsme byli nejmladší-2měsíce..to je fakt:slight_smile: nejstarší 6měsíců... paní tam cosi zazpívala, starosta se projevil:slight_smile:)) pak děti nějaké říkanky, pak focení v kolébce a gratulka od starosty a podpis do knihy občanů:slight_smile:)) dárečky, kytičky, hračky :wink: společné foto a šup dom...celé 30minut :sunglasses:

27. zář 2010 v 09:12  • Odpověz
@lenik_25 vauuuu, nááádhera:slight_smile:))))))))))))))))))))) tak ho hýčkej pokládka krásného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žádné pomazánky matko :wink: super nádherná zprávička blahopřeju :wink:
27. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
@farmarska Augustýn:slight_smile:) možná tak papoušek:slight_smile:) ale jinak :sweat_smile: :sweat_smile:
27. zář 2010 v 09:16  • Odpověz
@m.aa.b tak držím palušek aby se podařilo oboje, stejně jste machři:slight_smile: já bych taky chtěla adoptovat...je to moc krásná věc...ale náročná a trpělivost je i s vlastními dětmi někdy opravdu ,,svatá" :sweat_smile: :sweat_smile: :astonished: :grinning:
@rady12 ahojík, je mi líto, že jsi přišla o mimuško... ten syndrom to Ti neporadím, ale zkusila bych jiného gynekologa, věda jde dopředu rychle a třeba jsou lepší léky než hořčík :wink: moc mě to mrzí :pensive:
27. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
@mari111 u nás je 10st.. prší jak prase, bléééé :frowning2: malá taky moc nespala.. vzbudila se mi 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes: usla teda už 18:30..ale stejně :angry: :wink:
27. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
@mari111 jo narozeninky joooo, gratulka... taky nesnáším spaní přes den.. nejsi sama... se pak motám, všechno mi padá z ruk.. fuj... :unamused: sem trpěla když sem byla těhu a tuhla sem po obědě :pensive:
27. zář 2010 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
u nás taky zima jako kráva.. a skoro nepřetržitě prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kopi tak prdel si ze mně budeš dělat, ju?! :angry: :grinning: to už radši ten gigi než augustýno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
sarlotko jméno pro papoucha, to je přesný! :grinning: Jinak doufám, že ti to dnes malá vynahradí a nechá tě vyspat do sytosti
:slight_smile:
luci supr že je opar pryč a ted snad už dlouho žádné ošklivé nemoci nepřijdou :wink:
kerie jak je na plavču s malou? :wink:
liník šup ty týdny, jak ti radila mad :sunglasses: a ne že se na nás ted vyprdneš, když jsi už ok. :confused: hezky tě chceme vidět a slyšet info, až do porodu :wink: :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
Jinak holky hlásím, že už asi cejtím první pohyby :dizzy_face: :dizzy_face: už pár dní se mi to zdá.., ale znáte to je to ještě takové slabé, nebyla jsem si jistá.., ale dnes bych řekla, že už je to ono :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:35  • Odpověz
no a já se musím ustrojit a jít do toho nečasu, musím dát kozám seno, páč v takovémhle počasí nevystrčí nos z domečku, takže o žádném pasení nemůže bejt ani řeč :rolling_eyes:
tak se mějte a zatím ahoooj
27. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.