• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
dobré ráno dámy,
tak u nás je taky hnusně. 10st a prší už od včerejška. Takže malá půjde na vzduch tak max na balkon :confounded: A to už 2 dny slibuju malému že půjdeme na lov kaštanů.
27. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
@farmarska gratuluju k pohybům. To je něco užasného. Já si to bohužel u druhého těhu skoro neužila.
27. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
@ee.liska u nás na vítání občánků se byla podívat ségra s rodinou a moje rodičovstvo. Moje mamka tyhle věci strašně prožívá a ségra tam byla spíše jako dokumentarista. :grinning:
27. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
tak já jsem od koz zpátky :wink: za chvilku ale jedeme s manžou do města.
Luci, japak to, že jsi si to podruhé skoro neužila? :confused:
jinak teda musím říct, že jste mne nakazili tou předvítánkovskou horečkou a i když mimi ještě není na světě, už se normálně těším, až půjdeme na vítání my :dizzy_face: :grinning: Miminko si krásně nastrojím a vezmu sebou všechny příbuzný co splaším a půjdu nadutě jako hrdá matka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: já se těšíííím!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@farmarska gratulka k pohybům:slight_smile:
27. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
@lucierob Luci my už máme naloveno:slight_smile:)) aj ořechů..včera sme pekli zkušební perníčky.... joooo, podzim je tu :astonished: :sweat_smile:
malá včera chrula 3 hodiny na balkoně, dala sem jí fusak a jak se jí spalo :wink:
27. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
ahojda, Farmííí jéééé už pohyby, tak to moc gratuluju, užívej si to.
Šarlotko malinká nakonec spinkala od 22:00 do 3:30 já že jak mne vzbudí, nikdy jsem si nemusela dávat budíka a ona mne takhle nechá vyspávat.No asi byla pěkně zničená po tom prořvaném dni :sweat_smile: Dneska jedeme k doktorovi tak jsem zvědavá kolik přibrala a kolik vyrostla :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
Jo jinak Šarlotko dík za gratulku k narozkám :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky dneska asi za chvíli nam přivezou houpačku pro malikou, já se tak těšánkuju jak kdyby to bylo pro mne :grinning: :grinning: jsem zvědavá jestli se tam Laurinke bude líbit
27. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojki všem :slight_smile:
Farmi gratuluju k pohybům, to je super, že už dává o sobě tak krásně znát :wink:
Leníku, taky velká gratulace k potrvrzení těhu, mám radost :slight_smile:
Mari taky dodatečně -všechno nejlepšíííííí, hlavně moře lásky, zdraví, štěstí a peněz :wink: :slight_smile:
Mab jěště jsem si vzpoměla, co mi tu holky říkaly, že se doporučuje sprchovat a ne se koupat :dizzy_face: Už mi to i chybí, bych si tak napustila vanu s nějakým voňavým olejíčkem, vzala si knížku a lebedila :sweat_smile:
U nás taky leje a leje, ale nějak mi to nevadí, je mi jako by mě někdo přetáhnul pytlem po hlavě - začínající rýma , krk jak v ohni, celá rozlámaná....ach jo :frowning2:
27. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@majjka24 kujííí, no ja už bych si dala taky vanu ale prej se to nedoporučuje,no. Tak si musím počkat.Aj do solárka bych si už vlezla jen nevím jestli už múžu :sweat_smile: tak bych si nahřála zádička, joj jak by se mi ulevilo :sunglasses: Jinak taky u nás leje a fouka, fuj tajbl, je tam fakt hnusně :angry:
27. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj :slight_smile: to je dneska venku hnus, co?

@sarlotta děkuju za radu :slight_smile: už mám nachystané rifličky i manžesrtáky, jestli do toho teda doroste :grinning: minulý týden mu byli veliké, no ale vám to na vítání mooc slušelo :slight_smile:

@farmarska gratulka k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@mari111 nemáš vůbec zač :grinning: Bez toho solárka se obejdu, u nás tu byl Shark, ale nějak tam lidi nechodili, tak nám to tu zrušili, bych musela do Ostravy a v todle počasí kvůli 10 min tepla....si radši uvařím čajík nebo svařáček :wink: To já bych si spíš zacvičila, pořádně se protáhla...to mám asik taky nemůžu, že??Nebo jo???
27. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@ee.liska díky Eli, škoda toho počasím kafíčko v Uh.H posunem ju, Kryštof ráno trochu kašlal, tak doufám, že z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je zatím ok :wink:
27. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@lucierob taky děkuju za radu :slight_smile:

@mari111 to jsem zvědavá kolik bude laurinka vážit a měřit :dizzy_face:

@majjka24 zalez si do pelíšku, dej si čajík a odpočívej :wink:
já se chstám za chvíli na nákup, jsem pořád jakási hladová a to si z Matyho pořád dělám srandu, že je to malý hladoveček, :grinning: Mohla bych si podle něj řídit hodinky, juí po 3 hodinách :sunglasses:

jo a představte si, chtěla jsem dělat z listového těsta minipizzi a zapomněla jsem že nemám váleček :sweat_smile: hned ho musím koupit
27. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@sarlotta ok, to bysme asi odstonali všichni :frowning2: tak hned jak bude pěkně tak si zajdem :wink:
27. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
holky já si taky vanu nedám :angry: už mám 10tý den mrchu..jakoooo... sem začla lupat cerazzete a i přes plné kojčo už tělo funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zas abych utrácela za tampony kakra.
27. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@majjka24 to radši ten svařáček než to cvičení:slight_smile:))
27. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
@sarlotta tak snad ms brzo odejde a naložíš se do vany :slight_smile: mě končí za 14 dní šestinedělí :grinning: tak se taky naložím, no vlastně bych měla začít řešit i antikoncepci :sweat_smile:
27. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
no nic jdu se chystat, za chvilku jedem do hudebky:slight_smile: dopolko sme byli koupit zelí, budem zavařovat papriky plněné zelím s mamčou:slight_smile:) ale šak jsou tam až odpolko :angry: :angry: :angry: :unamused: tak pak zase znova... no radost, kdyby přestalo aspoň pršet kakraaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :wink:
27. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
@ee.liska no jako v 6týdnech jsem se naložila, pak jsem začla brát cerazette a za týden MS... tož že sem se na to nevys... :sweat_smile: :sweat_smile:
27. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@sarlotta Tak to já bych brala hezky postupně :grinning: Si jdu ohřát ohřát polívku, domácí vývar od maminky :slight_smile: Ta nikdy nezklame :slight_smile:
A co to je cerazette?? Koukám, že se mám pořád co učit.....
27. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@majjka24 to je antikoncepce pro kojící:slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@sarlotta aaaha, :slight_smile:Zase jsem o něco chytřejší . Si někdy připadám jak debil, furt se jen na něco ptám :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
jdu vás dočíst :wink:
@sarlotta já tady četla na konovi diskuzi a tam psali,že když se kojí tak MS dojde až po kojení?? :sweat_smile: :sweat_smile: Nák mi to hlavu nebere.
27. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí prču si nedělám :grinning: a gratuluji k pohybům :dizzy_face: V tu dobu jsem nic ještě já necítila.
27. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
@mari111 Tak pak vyfoť houpajdu :slight_smile:
@lucierob U nás je taky hnusně :frowning2: já byla naposled venku v pátek.Jako šla bych i když prší,ale nedopnu bundu a deštník nemá cenu ani vytahovat.
27. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
houpajda složená ale už jedeme k dr, musíme koupit baterky a až se vrátime hned houpačku vyskoušime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak zatím pa pa la la
27. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky.Malý chrupká tak dočítám.Kukám že řešíte šestinedělí a menzes.Kdy ho mám jako dostat když už sem dávno po šestinedělí?v pátek sem byla na ko ,dělala stěry a kontrrolovala me a neříkala na to nic že sem to jeste nechytla.napsala sem si antikoncepci at není druhý bobek hned ale mrcha furt nikde :frowning2:.
27. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky, ježiš holky, fakt jste zlaté a ráda sem budu dál chodit, to je jasný. Jak se mám dostat do té tabulky? To mě tam někdo napíše nebo jak? :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.