Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. zář 2010

Elí Benedikt není ještě tak hrozný, ale mě taky navrhovali Bonifáce 😀
mari tak snad se malá utahala brekotem dost přes den a v noci z ní bude malej spící andílek 😵

farmarska
26. zář 2010

Mari díky za optání 😉 Musím říct, že mi je dobře 🙂 tentokráde mi ani špatně není, unava už taky trochu povolila, žáha nepálí a dokonce co si mimíse poslouchám ve sluchátkách, tak jsem i psychicky v pohodě 😵 Vitamíny, baštím..ted jsem si koupila calibrum pro druhej trimestr a střídám to ob den s femibionem, ten jsem měla hned od začátku. Do toho ještě sem tam zobnu, listovku a když vedle mne někdo frká, tak i vit. c 😉

farmarska
26. zář 2010

Jo a doma se šetřím, ono to ani jinak nejde, mám vedle sebe lenochy, tak přeci já jako těhotná nebudu makat sama! 😨 😠 😀
No ale začínám mít ted takovej ten zahnizďovací pud, nebo co to je a chtěla bych to mít všechno hned hezké a nachystané a všechno dodělané.. no jenže můj manža tenhle bycil odemne jaksi ještě nestihl chytnout, takže tyhle tužby nemá a do všeho abych ho dokopávala a nic pořádně není 😝 no asi na něj budu muset víc prskat.. 😕 a jen teda doufám, že vůči tomuhle bacilákoj není imunní! 😨 páč teda jinak odemne chytnul už všechno, včetně těhotenské unavy a odpolení nutnosti si přispat 😅 , ..mám pocit, že jsem těhotný oba 😅

farmarska
26. zář 2010

no tak jsem se vykecala, postěžovala si a půjdu koukat na Telemánii 😉
vy se mi tu zatím hezky opatrujte a já zase zítra nakouknu 😉 jen teda ne zase moc na dlouho, páč manža i syn je až do středy se mnou doma 🙂

farmarska
26. zář 2010

tak ahooooj!!!! 🙂

lenik_25
26. zář 2010

Ahojky, tak dneska story... včera mi bylo celý den špatně, málem jsem už šla házet šavli. Nemohla jsem se ani zvednout z postele. Dneska ráno od sedmi křeče do břicha. Ale takový, že jsem se kroutila jak paragraf a neudělala jsem ani krok. A co víc, byly přesně po 15 minutách a vždycky to trvalo tak 5 minut v kuse. Tak už mi to bylo jasný... mimčo nebylo 2x vidět, prázdný gestační váček, varování doktora, že při jakýchkoli potížích okamžitě přijet, hrozící potrat... no tak jsme jeli do špitálu a já už pomalu počítala s revizí. A výsledek? Včera ke snídani jsem sežrala sýrovou pomazánku z Tesca a můj žlučník to jaksi nerozdejchal. A MIMINKO UŽ JE VIDĚT A BIJE MU SRDÍČKO!!! Takže bylo poprvé vidět až teď v 8tt.

farmarska
26. zář 2010

ježíííš ještě načumuju a taková kráááásnááá zpráva před spaním!!! 😵 😵 😵 😵
supr!!! něco takhle pozitivního už tu chybelo!!! 😵 😵 😵 😵 mám obrovitánskou radost s tebou!! 😵 😵 😵 😵 😵
a gartuluju moooooc!!!! 😵 😵 😵 jste šikulíni šikovní, oba! 😉 🙂 🙂 🙂

lucierob
26. zář 2010

@lenik_25 moooooc gratuluju k srdíčku

mari111
26. zář 2010

lenik suprrrrrrr, a pomazánky už nepapat,ju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a už vúbec ne z teska, u nás v tesku jsou všichni skoro marodní se žaludkem, tak bacha na to a už si jen užívej těhulkování a dávej na sebe pořádnej pozor.

mari111
26. zář 2010

ajoj Luci, jak se máte?

ee.liska
26. zář 2010

@lenik_25 to je super 😵 😵 😵 😵 gratuluju 🙂

lucierob
26. zář 2010

ahoj mari. máme se dobře. Any už má ten pasový opar pryč,takže se už i sklidnila. Včera jsme byli na výletě na Štramberské trúbě, bylo krásné počasí, takže paráda. A tím jsme zakončili letošní výletní sezonu.

mari111
26. zář 2010

tak to je dobře že už je opar pryč 🙂 No a s výletama to máš pravdu, už asi žádne nebudou, až příšti rok, no. U nás bylo dneska 8 stupnú, fuj 😠

kopa
autor
26. zář 2010

@lenik_25 Moc gratuluji!!!!!!To jsou krásné zprávy 😵 😵 😵
@farmarska Tak Augustýn ju? 😀 Já jednoho znala 😀 byl to hokejista 😀 No hele a nebo ten zpěvák né Gigi d Agostino 😀 😀 To nezní špatně 😀

mari111
26. zář 2010

@kopa 😀

mari111
26. zář 2010

už asi všechny hajáte,co.

mari111
26. zář 2010

tak dobrou s kobrou 🙂

kerrie
27. zář 2010

Lenik.........MOC gratuluju a přeju pohodové těhulkování 😵 😵 😵

lenik_25
27. zář 2010

Holky, moc děkuju. Ani jsem nečekala tooolik radosti 🙂 Žlučníkové křeče přešly, teď už je mi jenom blbě, tak ještě dnes na doporučení doktora na černém čaj a sucharech. Večer MOŽNÁ zkusím kuře v páře.

madormi
27. zář 2010

@lenik_25 no tak to je super zpráva!!!!

madormi
27. zář 2010

@lenik_25 tak šup šup změnit snaží se na 8 tt ať je tu vidět trochu dobrých zpráv, už bylo na čase aby to někdo zlomil

sarlotta
27. zář 2010

@ee.liska tak vidíš jak byla malá oblečená🙂kukni na fotky 😉 prostě nějakou pěknou soupravičku mu dej a klidně i bez zavinky, nebo s ní jak je mu nejlíp🙂 s tchýní se domluv, že malého vyfotíš v té ,,příšeře" doma, nebo klidně s ní v náručí-aby měla památku, ale na vítání mu ji prostě nedáš...jako ruky Ti držet nebude neeee ???? 😀 😀 😀

u nás byli všichni bez zavinovaček a spíš holčičky v šatech a chlapečci v kalhotách-manšetráčky, mikinky, botičky sla´dounké🙂)) všechno to byli takový medvídci 😉 ale my jsme byli nejmladší-2měsíce..to je fakt🙂 nejstarší 6měsíců... paní tam cosi zazpívala, starosta se projevil🙂)) pak děti nějaké říkanky, pak focení v kolébce a gratulka od starosty a podpis do knihy občanů🙂)) dárečky, kytičky, hračky 😉 společné foto a šup dom...celé 30minut 😎

sarlotta
27. zář 2010

@lenik_25 vauuuu, nááádhera🙂))))))))))))))))))))) tak ho hýčkej pokládka krásného 😀 😀 😀 😀 žádné pomazánky matko 😉 super nádherná zprávička blahopřeju 😉

sarlotta
27. zář 2010

@farmarska Augustýn🙂) možná tak papoušek🙂) ale jinak 😅 😅

sarlotta
27. zář 2010

@m.aa.b tak držím palušek aby se podařilo oboje, stejně jste machři🙂 já bych taky chtěla adoptovat...je to moc krásná věc...ale náročná a trpělivost je i s vlastními dětmi někdy opravdu ,,svatá" 😅 😅 😲 😀
@rady12 ahojík, je mi líto, že jsi přišla o mimuško... ten syndrom to Ti neporadím, ale zkusila bych jiného gynekologa, věda jde dopředu rychle a třeba jsou lepší léky než hořčík 😉 moc mě to mrzí 😔

sarlotta
27. zář 2010

@mari111 u nás je 10st.. prší jak prase, bléééé ☹ malá taky moc nespala.. vzbudila se mi 4x 😝 usla teda už 18:30..ale stejně 😠 😉

sarlotta
27. zář 2010

@mari111 jo narozeninky joooo, gratulka... taky nesnáším spaní přes den.. nejsi sama... se pak motám, všechno mi padá z ruk.. fuj... 😒 sem trpěla když sem byla těhu a tuhla sem po obědě 😔

farmarska
27. zář 2010

ahoj holky 🙂
u nás taky zima jako kráva.. a skoro nepřetržitě prší 😝
kopi tak prdel si ze mně budeš dělat, ju?! 😠 😀 to už radši ten gigi než augustýno 😀 😝 😀
sarlotko jméno pro papoucha, to je přesný! 😀 Jinak doufám, že ti to dnes malá vynahradí a nechá tě vyspat do sytosti
🙂
luci supr že je opar pryč a ted snad už dlouho žádné ošklivé nemoci nepřijdou 😉
kerie jak je na plavču s malou? 😉
liník šup ty týdny, jak ti radila mad 😎 a ne že se na nás ted vyprdneš, když jsi už ok. 😕 hezky tě chceme vidět a slyšet info, až do porodu 😉 🙂

farmarska
27. zář 2010

Jinak holky hlásím, že už asi cejtím první pohyby 😵 😵 už pár dní se mi to zdá.., ale znáte to je to ještě takové slabé, nebyla jsem si jistá.., ale dnes bych řekla, že už je to ono 😎 🙂 🙂 🙂

farmarska
27. zář 2010

no a já se musím ustrojit a jít do toho nečasu, musím dát kozám seno, páč v takovémhle počasí nevystrčí nos z domečku, takže o žádném pasení nemůže bejt ani řeč 🙄
tak se mějte a zatím ahoooj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru