Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
27. zář 2010

dobré ráno dámy,
tak u nás je taky hnusně. 10st a prší už od včerejška. Takže malá půjde na vzduch tak max na balkon 😖 A to už 2 dny slibuju malému že půjdeme na lov kaštanů.

lucierob
27. zář 2010

@farmarska gratuluju k pohybům. To je něco užasného. Já si to bohužel u druhého těhu skoro neužila.

lucierob
27. zář 2010

@ee.liska u nás na vítání občánků se byla podívat ségra s rodinou a moje rodičovstvo. Moje mamka tyhle věci strašně prožívá a ségra tam byla spíše jako dokumentarista. 😀

farmarska
27. zář 2010

tak já jsem od koz zpátky 😉 za chvilku ale jedeme s manžou do města.
Luci, japak to, že jsi si to podruhé skoro neužila? 😕
jinak teda musím říct, že jste mne nakazili tou předvítánkovskou horečkou a i když mimi ještě není na světě, už se normálně těším, až půjdeme na vítání my 😵 😀 Miminko si krásně nastrojím a vezmu sebou všechny příbuzný co splaším a půjdu nadutě jako hrdá matka 😎 😎 😎 já se těšíííím!!! 😵 😵

sarlotta
27. zář 2010

@farmarska gratulka k pohybům🙂

sarlotta
27. zář 2010

@lucierob Luci my už máme naloveno🙂)) aj ořechů..včera sme pekli zkušební perníčky.... joooo, podzim je tu 😲 😅
malá včera chrula 3 hodiny na balkoně, dala sem jí fusak a jak se jí spalo 😉

mari111
27. zář 2010

ahojda, Farmííí jéééé už pohyby, tak to moc gratuluju, užívej si to.
Šarlotko malinká nakonec spinkala od 22:00 do 3:30 já že jak mne vzbudí, nikdy jsem si nemusela dávat budíka a ona mne takhle nechá vyspávat.No asi byla pěkně zničená po tom prořvaném dni 😅 Dneska jedeme k doktorovi tak jsem zvědavá kolik přibrala a kolik vyrostla 🙂

mari111
27. zář 2010

Jo jinak Šarlotko dík za gratulku k narozkám 🙂

mari111
27. zář 2010

Holky dneska asi za chvíli nam přivezou houpačku pro malikou, já se tak těšánkuju jak kdyby to bylo pro mne 😀 😀 jsem zvědavá jestli se tam Laurinke bude líbit

majjka24
27. zář 2010

Ahojki všem 🙂
Farmi gratuluju k pohybům, to je super, že už dává o sobě tak krásně znát 😉
Leníku, taky velká gratulace k potrvrzení těhu, mám radost 🙂
Mari taky dodatečně -všechno nejlepšíííííí, hlavně moře lásky, zdraví, štěstí a peněz 😉 🙂
Mab jěště jsem si vzpoměla, co mi tu holky říkaly, že se doporučuje sprchovat a ne se koupat 😵 Už mi to i chybí, bych si tak napustila vanu s nějakým voňavým olejíčkem, vzala si knížku a lebedila 😅
U nás taky leje a leje, ale nějak mi to nevadí, je mi jako by mě někdo přetáhnul pytlem po hlavě - začínající rýma , krk jak v ohni, celá rozlámaná....ach jo ☹

mari111
27. zář 2010

@majjka24 kujííí, no ja už bych si dala taky vanu ale prej se to nedoporučuje,no. Tak si musím počkat.Aj do solárka bych si už vlezla jen nevím jestli už múžu 😅 tak bych si nahřála zádička, joj jak by se mi ulevilo 😎 Jinak taky u nás leje a fouka, fuj tajbl, je tam fakt hnusně 😠

ee.liska
27. zář 2010

ahoj 🙂 to je dneska venku hnus, co?

@sarlotta děkuju za radu 🙂 už mám nachystané rifličky i manžesrtáky, jestli do toho teda doroste 😀 minulý týden mu byli veliké, no ale vám to na vítání mooc slušelo 🙂

@farmarska gratulka k pohybům 😵 😵

majjka24
27. zář 2010

@mari111 nemáš vůbec zač 😀 Bez toho solárka se obejdu, u nás tu byl Shark, ale nějak tam lidi nechodili, tak nám to tu zrušili, bych musela do Ostravy a v todle počasí kvůli 10 min tepla....si radši uvařím čajík nebo svařáček 😉 To já bych si spíš zacvičila, pořádně se protáhla...to mám asik taky nemůžu, že??Nebo jo???

sarlotta
27. zář 2010

@ee.liska díky Eli, škoda toho počasím kafíčko v Uh.H posunem ju, Kryštof ráno trochu kašlal, tak doufám, že z toho nic nebude 😝 😝 malá je zatím ok 😉

ee.liska
27. zář 2010

@lucierob taky děkuju za radu 🙂

@mari111 to jsem zvědavá kolik bude laurinka vážit a měřit 😵

@majjka24 zalez si do pelíšku, dej si čajík a odpočívej 😉
já se chstám za chvíli na nákup, jsem pořád jakási hladová a to si z Matyho pořád dělám srandu, že je to malý hladoveček, 😀 Mohla bych si podle něj řídit hodinky, juí po 3 hodinách 😎

jo a představte si, chtěla jsem dělat z listového těsta minipizzi a zapomněla jsem že nemám váleček 😅 hned ho musím koupit

ee.liska
27. zář 2010

@sarlotta ok, to bysme asi odstonali všichni ☹ tak hned jak bude pěkně tak si zajdem 😉

sarlotta
27. zář 2010

holky já si taky vanu nedám 😠 už mám 10tý den mrchu..jakoooo... sem začla lupat cerazzete a i přes plné kojčo už tělo funguje 😝 😅 zas abych utrácela za tampony kakra.

sarlotta
27. zář 2010

@majjka24 to radši ten svařáček než to cvičení🙂))

ee.liska
27. zář 2010

@sarlotta tak snad ms brzo odejde a naložíš se do vany 🙂 mě končí za 14 dní šestinedělí 😀 tak se taky naložím, no vlastně bych měla začít řešit i antikoncepci 😅

sarlotta
27. zář 2010

no nic jdu se chystat, za chvilku jedem do hudebky🙂 dopolko sme byli koupit zelí, budem zavařovat papriky plněné zelím s mamčou🙂) ale šak jsou tam až odpolko 😠 😠 😠 😒 tak pak zase znova... no radost, kdyby přestalo aspoň pršet kakraaaaaaaaaaaaa 😅 😉

sarlotta
27. zář 2010

@ee.liska no jako v 6týdnech jsem se naložila, pak jsem začla brát cerazette a za týden MS... tož že sem se na to nevys... 😅 😅

majjka24
27. zář 2010

@sarlotta Tak to já bych brala hezky postupně 😀 Si jdu ohřát ohřát polívku, domácí vývar od maminky 🙂 Ta nikdy nezklame 🙂
A co to je cerazette?? Koukám, že se mám pořád co učit.....

sarlotta
27. zář 2010

@majjka24 to je antikoncepce pro kojící🙂

majjka24
27. zář 2010

@sarlotta aaaha, 🙂Zase jsem o něco chytřejší . Si někdy připadám jak debil, furt se jen na něco ptám 😅

kopa
autor
27. zář 2010

Ahoj holky 🙂
jdu vás dočíst 😉
@sarlotta já tady četla na konovi diskuzi a tam psali,že když se kojí tak MS dojde až po kojení?? 😅 😅 Nák mi to hlavu nebere.

kopa
autor
27. zář 2010

@farmarska Farmí prču si nedělám 😀 a gratuluji k pohybům 😵 V tu dobu jsem nic ještě já necítila.

kopa
autor
27. zář 2010

@mari111 Tak pak vyfoť houpajdu 🙂
@lucierob U nás je taky hnusně ☹ já byla naposled venku v pátek.Jako šla bych i když prší,ale nedopnu bundu a deštník nemá cenu ani vytahovat.

mari111
27. zář 2010

houpajda složená ale už jedeme k dr, musíme koupit baterky a až se vrátime hned houpačku vyskoušime 😵 😵 😵 tak zatím pa pa la la

petroska
27. zář 2010

ahoj holky.Malý chrupká tak dočítám.Kukám že řešíte šestinedělí a menzes.Kdy ho mám jako dostat když už sem dávno po šestinedělí?v pátek sem byla na ko ,dělala stěry a kontrrolovala me a neříkala na to nic že sem to jeste nechytla.napsala sem si antikoncepci at není druhý bobek hned ale mrcha furt nikde ☹.

lenik_25
27. zář 2010

Ahojky, ježiš holky, fakt jste zlaté a ráda sem budu dál chodit, to je jasný. Jak se mám dostat do té tabulky? To mě tam někdo napíše nebo jak? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru