Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
30. zář 2010

@farmarska ono ty to nepoznáš, to jedině dr, ale pokud si nejsi jistá tak si skákni k dr, otvírá se děložní hrdlo, ale to se otevírá směrem od mimi ven. já jsem byla na 6 cm a nepoznala jsem nic

lenik_25
30. zář 2010

Tak je konec. Potratila jsem. Dneska se to hnědé špinění změnilo v čirou krev, vypadalo to jako slabá menstruace. Jeli jsme na pohotovost a mimi nebylo zas vidět. A to mu v neděli už tlouklo srdíčko. Zítra ráno mám přijít do nemocnice na poslední ultrazvuk a pak pod narkozu na revizi. Odpoledne už bych prý měla být doma. Strašně se bojím a je mi hrozně.

tercie
30. zář 2010

Ahoj holkyyyyy, nechci to zakřiknout, ale Luky spinkááááááááááááá 🙂

tercie
30. zář 2010

@lenik_25 teda broučku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 moc mě to mrzí achjo...třeba to ještě není konec, mluvila jsi o hematomu, třeba to byl jen on...moc budu držet na zítra palce, ať to tak je!!!!!!!

farmarska
30. zář 2010

jéé holky vy jste moje zlata! já tušila ýe mne uklidníte 🙂 Elí takže na hmat, nebo jak to nazvat 😅 jsi necejtila nic? to teda nepoznám ju? 😕
uff spadl mi kámen ze srdce 🙂 to musím jít říct ještě manžoj, páč ten už mne stihnul zpražit za to, že se nešetřím 😅

lenik_25
30. zář 2010

@tercie Dělali mi dneska ultrazvuk a fakt už tam mimčo není a srdíčko už vůbec ne.

lenik_25
30. zář 2010

Je mi strašně, brečím a jestli to má být po kyretáži ještě horší, tak už si to fakt nedokážu představit.

lucierob
30. zář 2010

@lenik_25 tak to je mi líto. Drž se holka ☹

lenik_25
30. zář 2010

Já tomu od neděle už tak věřila!

tercie
30. zář 2010

@handm taky nebuď smutná, třeba to je jen přechodný období, hele jestli tě to uklidní, u nás mají krámek vietnamci, a mají chlapečka o měsíc mladšího než je Luky a od narození je na nutrilonu, že jejího mlíka měl málo a včera mi celá nadšená říkala, že zase kojí 🙂 Chudina musela celou dobu odstříkávat, 4 měsíce, a dali to taky, tak to nevzdávej, nebuď smutná ať o mlíčko nepřijdeš, hodně pij a po každým koju odstříkej, i kdyby jen pár kapiček aťje mlíčka dost a uvidíš že se Mareček rozpapá. A nejsi špatná máma,kdo by to poznal takovou věc,když spinkal dobře a hlady nekřičel 😉

tercie
30. zář 2010

@farmarska ségra ty mě neštvi, takhle dřít, koukej odpočívat nebo přijedu a dám ti na holou 😉 Otevírat se jen tak sama nezačneš, to bys myslím cítila nějaký křeče, stahy nebo tak...i když asi to pravidlo taky není,viz hlolky😀 Já teda když už jsem byla pootevřená tak jsem nepátrala jak to vypadá, bála jsem se abych něco nezanesla...a ty tam taky nešmátrej 😀 furt porád 😀

farmarska
30. zář 2010

ježišíííí co to tady čtu!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Leni ☹ ☹ ☹ ☹ ach jo ☹ ☹ ☹ je mi to tak líto 😔 😔 😔
zítra na tebe budu moc myslet 😔

tercie
30. zář 2010

@lenik_25 aha já to pochopila že UZ bude ještě co kdyby náhodou něco... teda to je hrozný, proč se to děje☹ Zlatíčko buď silná,co jinýho zbejvá... drž se. Manža mi vždycky říkal, že musím bejt silná pro další prcky co budeme mít,to mě drželo nad vodou 😉 Řekni si, že by miminko nejspíš nebylo zdravý, pak je lepší že odešlo teď a ne později, to by bylo mnohem horší...vím o čem mluvím... A revize se neboj, jen ti připraví peřinku pro nový miminko!!!

lenik_25
30. zář 2010

Jo a nebolí to?

lenik_25
30. zář 2010

@farmarska Jsi hodná, tak kolem osmé ráno si vzpomeňte holky

farmarska
30. zář 2010

holky tak jsem chtěla po manžoj aby mi tam šmátrnul, že jako by se kouknul co si o tom myslí on, jestli je to normální a on odmítá 😠 jako prej že rozhodně mi tam šahat nebude..a vymlouvá se , že se bojí, že mi tam něco udělá, nebo zanese nějakou infekci.. 😝 no to je mi chlapská opora! 😠 měl přímo děs v očích! 😀 já teda nevím, jak zvládne porod..on je snad z roku na rok citlivější 😀 😝

ee.liska
30. zář 2010

@lenik_25 to je hrozné 😢 😢 😢 drž se beruško, moc na tebe myslím ☹

farmarska
30. zář 2010

jééé tercí, ty koukám píšeš taky o tom šmátrání! 😀 😀 máte koukám s mým manžou stejné názory 😀
ok. už nikam nešmátrám 😎 nechám si uvařit čajíček a už nevylezu z pelechu 😎

tercie
30. zář 2010

@ee.liska ty vložky do kočárků jsou supéééér, nějakou si do sporťáčku objednám,my jsme ke kočáru dostali takovou hráškově zelenou a mě se ta barva táááááááák hrozně nelíbí 😉

farmarska
30. zář 2010

ale na mojí obhajobu..já si dneska táák hezky konečně uklidila 😵 a i venku jsem si mohla keře přesázet 😵 bylo ták hezky..u nás sluníčko 🙂

farmarska
30. zář 2010

leni před osmou na tebe už budu myslet!!!
vůbec nevím co ti ted říct, jak tě utěšit nebo povzbudit 😔 drž se!

tercie
30. zář 2010

@lenik_25 neboj nic, nebolí to, je to desetiminutovej zákrok v narkoze...jen na duši to bolí, bohužel...☹ Ale z toho ti tu pomůžem my...Zejtra na tebe budu moc myslet jo? 😵 Bude zas dobře!!!!!!!!!!!!

mirax
30. zář 2010

lenik 25...buď silná, je to hrozné a moc bolestné....budeš v pořádku a příště to určitě vyjde. Ach jo... 😔

Zdravím všechny tady 🙂

Farmísku, ty nepanikař a nešťourej na čípek!, to se v těhotenství fakt nemá!..já to taky jednou udělala 😀 😀 a pokud si pamatuju, tak sirella taky a obě jsme pak řešily měkký, otevřený a zkácený čípek 😉 Vše bude v pořádku.

Holky moje, já jsem poslední dobou tak zapřažená, že nevím, čí jsem 😒

Bětuška krásně roste, dnes jsme byly na 8.měsíční prohlídce: 8,31kg, 71 cm, jeden dolní zub🙂, plazí se jak ještěrka po celém bytě, pomalu kleká a jednou už se i postavila u gauče. Na hlavě místo 5ti chlupů asi 10🙂)..a to úplně blonďatých...největší zábava je s bráchou Tobíkem, ti dva už jsou jedna ruka🙂

Holky, nevíte, jak dopadl s diagnózou bráška od cajori?

Jinak teda čučím...kopinka pomalu rodí, květinka chce další dítě🙂..já taky!!!!🙂))) 😀 ..farminka je pomalu v půlce 🙂

tercie
30. zář 2010

@farmarska se nedivím, že se bál 😀 Ještě by se ti to líbilo a musel by šmátrat furt 😀 A vůbec, stejně by prd poznal 😉
Se máš, u nás sice nebyla extra zima, ale slunce sluncovatý vylezlo tak na pět minut...asi aby se neřeklo🙂

ee.liska
30. zář 2010

@farmarska já jsem měla přísný zákaz si tam sahat 😀 😀 dr říkal vždy : hrdlo pro prst, tzn, že tam byla "dirka" 1-2 cm, ale radši doběhni k dr, ať jsi klidnější a kdyby něco tak ať to zjistí včas 😉 pobyt v nemocce pak nic moc 😝 a radši už nesahat, při otevírání hrdla je každá další prohlídka naprd, otevíráš se pak víc. a nohy nahoru a absolutní klid, jasné?? 😠 😀

@lenik_25 neboj, nebolí to, ☹ jen teda ta dušička, tak na tebe budu moc moc myslet a třeba to ještě dobře dopadne

ee.liska
30. zář 2010

@farmarska žádná obhajoba, nohy nahoru a ať už jsi v pelíšku 🙂
@tercie že? já jsem nadšená z oranžové s opičkou 😀

farmarska
30. zář 2010

ted teprve postupně všechno dočítám..
tercí Luky má krásný tesáky! 😵
květinko, tý bláho, ty jedeš teda! 😀
Májí snad nemoc brzy odejde a zítra budeš ok. 🙂
mad paříš závidím 🙂 hezky si to tam užijte 😉
pájí gratuluju ke kontrole 😵 já mám taky 21. velkej ultrazvuk! 😵 tak si pak popíšeme zážitky 😉
martinko malej trempík je rozkošnej 🙂 😎

farmarska
30. zář 2010

petros au au chudáček malej, takhle ho dnes potrápili 😢
hadm a ty se přestaň takhle osočovat! Jsi moc dobrá matka!! a nejsi první ani poslední, kdo je na umělku! 😉 takže žádný stresy, začátky jsou těžký, ale vy jste šikulové a zvládnete to 😉 😎

tercie
30. zář 2010

@mirax gratuluju k prohlídce, Bětka už je kus ženský 🙂 Hele a ty chceš další škvtně? Nemáš dost? 😀 Téééda holky máte můj obdiv, i Květinka, já teď vůbec neuvažuju!!!😀

tercie
30. zář 2010

@ee.liska mě se jich líbí víc, ale ty s těma zvížátkama jsou suprácký 😀

tercie
30. zář 2010

@ee.liska docela je zajímavá ta oboustranná puntíkatá 😉 Sice máme originál casualplay doma ale hráškovou faaaaaakt nesnáším 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru