Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
4. říj 2010

..... a máááám Vás 😀

bobinka22
4. říj 2010

ok holky..........
Jen ja musim jit chystat manzelovi veceri za chvili je tu.Ja kouknu na vse zitra v klidu odpoledne...Tak se loucim, a utikam..papa a dobrou noc...

tercie
4. říj 2010

@bobinka22 Dobrou 🙂

tercie
4. říj 2010

Tak jsem se teď dočetla radu na spaní dítěte, ale teda nevím nevím 😀

Od narození mi můj raubíř nechtěl spát a tak jsem vyzkoušela radu své babičky.Poradila mi abych dala malého(položila třeba na postel nebo jinou věc)hlavou k oknu a otočila podle hodinových ručiček(tak jak dětátko leží tak sním otočit) a aby měl zase hlavu u okna.Hned ten den to nezabralo ale druhý den jsme spaly celou noc.Ale aby vám to fungovalo tak dětátku musí být víc jak šest neděl!!!!

😀😀😀

farmarska
5. říj 2010

ahoj zamlklinky 🙂
opět nestíhám dočítat. Furt mne škrábe v tom krku, tak jsem si večer uvařila šípkovo-lipovej čaj s medem a citronem a šla jsem brzy nakutě.
Ted vás jdu dočíst.

lenik_25
5. říj 2010

Dobrén ranko všem

@bobinka22 Bobinko, no tak to máte s mým manželem nastejno. Jemu teda tak začali říkat v dětství, ale dneska mu skoro nikdo neřekne Tomáši. Já jsem s ním přes 7 let a nikdy jsem mu Tomáši neřekla. Dobrý, co?

lenik_25
5. říj 2010

Holky moje zlatý, taky si vás přidávám na facebook. Tak až se vám ozve nějaká Lenka Pavlíková, tak jsem to já 🙂

lenik_25
5. říj 2010

@farmarska Ahoj, tak ať je ti už lépe! Mně začalo bolet v krku dneska ráno.

lenik_25
5. říj 2010

Tak BT si měřit nebudu, pročetla jsem si ty stránky a není to nic pro mě. I když čert ví, kdyby to dlouho nešlo...

A femibion 800 si určitě brzy pořídím. Doberu těch cca 15 tablet baby planu a jdu do femibionu.

madormi
5. říj 2010

@lenik_25 me tam strašne chutnají fazolové lusky a brambory 🙂

madormi
5. říj 2010

@majjka24 zumba je paráda nejvetší když jsem ještľ byla na západe chodila jsem 3 krát týdne 🙂 tady jsem ješte nazačla za prvé jsem byla těhu a za druhé prý tu není moc tak musím nějakou najít

madormi
5. říj 2010

koukala jsem holky, že se tu na další snažení vrhnete hned po šestinedělí? já nad tím taky uvažovala, ale mám strach nejdřív absolvuji všechna vyšetření a pak, ale taky jsem četla že po revizi to jde kolikárt skoro samo

sarlotta
5. říj 2010

@tercie ty čarodějnicoooo 😀 😀 😀 to je dobrééé🙂

Holky tak jsem byla na další balení vigantolu, pže už sme jedno vykapkali🙂 a sem si malou převážila.. nooo ,,jenm" 5100g teda... ale vychází to 150g týdně, tak snad ok 😉 bavila jsem se s doc o stolici, že malá kaká obden a hodně řídko, ale barvičku máme jasně žlutou, tak říkal, že je to v pořádku, že probiotika dávat a mám být ráda, že nemá zácpu , že je to tak lepší🙂

@madormi na zumbu se taky chystám, u nás v městečku jsou hned 2kroužky 😲 😀 tak mám výběr🙂 ale začnu až po Novém roku, až bude malé 6měsíců, aby po mě nebečala, teď se nesmím vzdálit 😝 😉

sarlotta
5. říj 2010

@kopa jak je matko 😉 nakukuju co u Tebe nového, jelikož jsi na řadě s mimískem 😎 😀

majjka24
5. říj 2010

@madormi Ajoj, já jsem z té Zumby úplně unešená, už se těším až se na to vrhnu 🙂 A o důvod víc si zase koupit něco na sebe 😉 Nevím jestli po 6 nedělí, uvidíme co mi řekne Dr. na kontrole a jsem moooc zvědavá jak dopadly výsledky z histologie. Třeba budu překvapená a někde mě ten mamlas pošle, když na ty protilátky nemusím. Ony by nejradši všechno řešil zdravou výživou, o listovce se vůbec nezmínil když jsem byla těhu......

madormi
5. říj 2010

@majjka24 a odkud že to jsi? no fakt tu zumbu prubni je to sranda docela :D chybí mi :-/ na západe jsem mela super fitko se super cvičitelkami hned velde baráku, tu nic není :-/

petroska
5. říj 2010

@sarlotta ahojky.my bereme taky vigantol.na co ti doktor řekl že to je?my přibíráme 50g týdně a doktorcese tozdá mooc.že máme přibrat jen 30g týdně ale jaksi se nám nedaří 😒 ,furt týdně 50g nabere 😲 .ale nezdá semi že by ve 2 mesícech byli 4kg na nedonošené mimčo mooc.

majjka24
5. říj 2010

@madormi Já jsem z Bohumína a tady jsou prý 2 ty Zumby, ale asik budu chodit stejně jinde, se švagrovkou,já nerada sama 😅 Lepší to je s někým kor když už tam byl. 🙂

petroska
5. říj 2010

hoj holky.normál sem měla včera nahnáno.malý byl min týden na odběrech na kr.obraz a že si mám zavolat po týdnu na výsledky.tak sem si včera volala a že to má vnormě ale jednu hodnotu má jakousi horší tak že nám nasadí vitamíny železa.at si dojedu někdy v týdnu na recept pro Fildu.tak se ptám jestli je to vážné že to tak má a ona že ne že to mívá většina malých dětí ale že to vede ke sklonu spojené s anémií kdyby to měl upněšpatný.tak sem položila tel a začla studovat na netu,no a to bylo něco na mě 😝 .hned sem se dočetla co to je anémie a co hrozí a ták,že muže onemocnet s ledvinama a horší případ leukemie ☹ .tak sem popadla malýho a sama poprví v autě a s bojovností připoutat vajíčko když sem to nikdy nedělala,rychlím tempem valila k doktorovi rači at mi to laskavě objasní že nemíním léčit malýho na takové hruzy až nekdy jak se ji zachce.tož sem vlezla do ordinace s vyplazeným jazykem,s hruzou v očích že teda rači jedu hned než něco zanedbat a hleděli na mě i se setřičkou jak na .... 😀 .prý to se nemusíte bát,co to čtete mamino,vás se to netýká,ste nás blbe pochopila 😀 .to je jen prkotina co má skoro 50 proc dětí.tak sem ze sebě udělala hnupa 😀 vše mi vysvětlila že je fakt vše ok,dostali kapečky a valili domu.dobrý co 😀 ,ale aspon sem se naučila konečně vázat vajíčko v autě ,což u nas je vždycky hádka s mojim at se to laskavě naučím 😲 .no takový strach o něco sem neměla nikdy a pipka mi řekla to co neměla s anémii a já se toho hned chytla 😀

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Mně to řekla doktorka, že lze začít po šestinedělí, ale samozřejmě se nechám nejdřív prohlédnout.

lenik_25
5. říj 2010

@petroska Jé chudinko, takové nervy. Je to fakt docela časté.

petroska
5. říj 2010

tak sem dočetla a chci jen reagovat na tu adopci.sestřenice taky nemuže mít děti.její manžel je na 99 proc. neplodný a ona na 48 proc muže ale jen umělě.dozvěděli se to až po 1 roce co se vzali.byla už 3x na umělém a vždy zamklý potrat v 9 týdnu.píchá si injekce do břicha a léčí se ze vším co se dá aby mohla mít mimčo.180 tisíc dali do oplodnění a do všeho za 6 let co jsou spolu.a ted konečně po 6 letech je znovu těhotná zase uměle.už je ve 20 týdnu tak snad tentokrát konečně bude mít to vytoužené a vymodlené miminko.takže to nevzdávejte ,když se jednou ,2x podařilo a nevyšlo tak se podaří příště!

majjka24
5. říj 2010

@petroska Jaj bobiku, to ti to nemohli vysvětlit hned??? 😠 Já bych jednala úplně stejně.

majjka24
5. říj 2010

http://ona.idnes.cz/poradna.asp?p=ULC&t=1024 aby jsme byli chytřejší 😉

mari111
5. říj 2010

ahojda, no teda Petroš ty máš zážitek a jak si to popsala 😝 no hlavně že to je v pořádku ale pěkně tě vystrašili,co 😠

tercie
5. říj 2010

Ahoj holky, Lukášek po řvacím záchvatu usnul a tak mám na vás chvilku, na sporáku de dělá kuře na paprice, tak řekám než to změkne a pakpůjdu upatlat knedlík.

@sarlotta jaaaaaaak čarodějnice, já to jenom přečetla tak mi to přišlo vtipný a podělila jsem se 🙂 Ale zajímalo by mě jestli to funguje, asi to zkusím, pro sichr 😀
Holky dneska zas kojčo v noci po hodině a půl, ten mě úplně vycucne 😀 Šarlotko myslíš že ta kaše půmůže na zasycení? Já se dočetla, že prej to stejně moc nefunguje,taknevím, a když jsem dr řekla že jsem mu dala kaši, tak mi říkala ať radši začnu dávat zeleninu, že mi ubyde jedno kojčo v poledne, tož jsem z toho taková tumpachová....

@madormi @majjka24 holky a tu zumbu může cvičit aj někdo,kdo sice má rytmus ale absolutně se neumí hejbat? Totiž teda jako já? 😀

@lenik_25 a mám tě 😀

@petroska ty brďo to teda máš šoky, ale dobře jsi udělala, já bych taky neváhala. Jsem vzala malýho k dr radši i s rýmou, no co, měl jí prvně tak jsem to radši chtěla slyšet od dr co mám dělat,než praktikovat nějaký hokus pokusy.
S vajíčkem tě naprosto chápu, mě taky trvalo než jsem se to naučila a manža to neumí dodneška 😀 Taky máš pětibodový upínání?

lenik_25
5. říj 2010

@petroska Tak to je skoro zázrak u tvé sestřenice, že ano? Hrozně moc jí držím palečky.

madormi
5. říj 2010

@tercie muže to cvičit kdokoliv, ze me nikdy tady nebude tanečnice 🙂 tam si to spíš užíváš at se umíš hýbat nebo ne. je to krásné rytmická hudba a když máš doboru cvičitelku tak te vyhecuje, ty kroky ten základ není težkej, na prvních 3 hodinách si budeš pŘipadat jak poleno ale na čtvrté si to bud total zamiluješ nebo zjistíš že to není nic pro tebe, ale např K. Vary ve fitku je to 2krát denne a vždy total plno.

lenik_25
5. říj 2010

@tercie Kuře na paprice! No vida, to jsem dlouho nedělala! Díky za tip.

lenik_25
5. říj 2010

@madormi Mě zumba taky láká, ale obávám se, že bych tam byla jako totální, navíc oplácaný poleno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru