Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
10. pro 2010

@maarrtina já taky dávala první nutrilon nenatal,pak nutrilon extra,nutrilon ar1 ,pak najela na klasický a ted hami 1 a hami extra.taky sme vyzkoušeli co nám sedí nejvíce.a hami a nutrilon je to samý akorad jiný obal ale vyrobce stejný!a hami levnější.nutrilon je drahý skrz krabice a reklamy jinak složení na tuty stejné!

handm
10. pro 2010

to kolikrat jite je i na ostatni...
se mi zas maly zacal v noci budit 3x, i kdyz uz se budil jen 2x 😝

petroska
10. pro 2010

@maarrtina nevím jestli se nepletu ale savička 1 je od prvního měsíce ne?taky mi to malý dlouho pil až sme vyměnili savičky a je klid a pohoda.ted by sme měli mít už 4 velikost ale dávám 3 protožemu to ještě stačí 😉

maarrtina
10. pro 2010

@petroska no já nevím jestli by jsme mohli přejít zase na něco jiného, když jsem přecházeli už z té beby. Ale třeba po těch 3 měsích to asi zkusím protože to je hrůza kolik je to peněz. a kolik ti výjde to hami?

maarrtina
10. pro 2010

@petroska no já koupím asi tu 2, podle mě jednička asi byla na té lahvi, bylo tam od 0 měsíců

handm
10. pro 2010

@maarrtina my z jednicky pijeme doted... ale hlavne proto aby pak vubec jeste chtel prso....a musel se trosku namahat jako u toho prsa....🙂 a v tech nejmensich lahvickach jsou jednicky dudliky-🙂

petroska
10. pro 2010

@maarrtina hami stojí 198kč 550g a nutrilon 330kč 800g ale i tak je hami levnější.přečti si někdy složení hami a nutrilon a je to uplně stejný jen 1 složka je v nutrilonu navíc

maarrtina
10. pro 2010

@petroska tak to je teda rozdíl. musím se na to mrknout.

lucadav
10. pro 2010

@lenik_25 Jo jo uvidime snad to nebude zas dobry .:Mamka mě uklidnovala,že to ma hodně ženskejch...Kvuli tomu ten potrat,akorat se to musi hlidat. Pak kdyby to neklesalo t HCG tak někam do Usti,ale pry se to srovna ......TAK SNAD TY MOLY VYPRASIME=) ..... ne ,snad to bude vpohodě ,jen mě to včera trochen viděsilo.....Až bude lip ,tak hned se ozvem a přijedeme Paaaaaaaaa

lucadav
10. pro 2010

@suzamen Jo jo ja to chapu...mělo mi to i hezky vyjit na navazani mateřske ..tak uvidime co nam čas přinese=)

suzamen
10. pro 2010

@lucadav u nás to bylo neplánovaný ale o to víc sem se těšila...kdo ví kdy bude na cestě další...už tak bude mezi prckama docela velkej věkovej rozdíl 😒

kopa
autor
10. pro 2010

@handm Ahoj,já mám už minum mlíčka 😅 někdy vytáhnu 50ml a někdy jen 30ml při každém krmení.Od té doby co začal Víta spát těch 7-8hodin v noci tak jsem neodstřikávala a tím asi trošku přišla i o mléko.Krmíme tak 6-7denně.

handm
10. pro 2010

@kopa ahaa..díky za odpověd! No já taky odstříkala tuhle (na zkoušku) jen 40 z obou... no ale říkám si, že aspon něco mu předávám, tak furt dáváme 🙂 v noci mi přijde, že vytáhne víc 🙂
Uplně ti závidím těch 7-8 hodin v noci...🙂 my furt vstáváme 3krát...🙂 a vychází mi to taky na 7 krmení...

lenik_25
10. pro 2010

@lucadav Určitě, budeme fotit a kecat a pít vínečko a domácí vaječňáček, jo? Už se na vás těšíme. Akorát ve středu budu mít Dádu ve školce a v pátek vyrábím dorty na oslavu mamky, taťky, Danečka a babičky 🙂 Jinak by to mělo být ok 🙂
Hele, tak mě napadlo, že mi vůbec po revizi nikdo nebral krev, takže vlastně ani nevím, jak jsem na tom s hcg.... ??? Co když to mám taky???

mari111
10. pro 2010

Ahojda holky, teda mám co dočítat ale tak mi treba nemám to flákat. Jen sme teď měli doma náladu pod psa ale už se to lepší. Jinak sme zasypaný sněhem, dneska se ani ven nedostanu, bolej mne příliš záda na to abych si odhazovala sníh. Počkám na manžu ať to udělá.
Terculík ten tvuj zas zlobí ☹ sakra 😠 dala bych mu do držky 🙄
Oliverek ještě pořád nechce papat v bříšku koukam 😒 ale dobře to dopadne a pak to dožene uvidíš 😉
Kopísek se koukam už krásně dlouho vyspí, no ty máš ale hodného synka 🙂
a Handm musí pořád vstávat k prďolkovi, ale z toho si nic nedělej já taky 😅
Tak my sme byli v úterý u dr a princezna už má 6390 g a 62 cm žížalka naše tá teda holky roste to je neuvěřitelné 😕

handm
10. pro 2010

@mari111 Ahooj, Marjánko!🙂 tak snad už je u vás trochu lepší nálada..!!!🙂🙂
taky vstáváš furt třikrát?!🙂 tos mě uklidnila.. a to jste na UM, vid?! já si furt ř´íkám, že ty plně na UM se hezky vyspí... a já nic.. při kombinaci UM a MM 🙂 no ale každý mimi evidentně jiný...🙂
a Laurinka hezky roste...!! I když takovy miry jsme měli v 2 mesících 🙂 Jsme chlapáci 😀

mari111
10. pro 2010

@handm no někdy třikrát někdy dvakrát. Jo jo vy ste ale chlapáci. Lauruška bude vysoká ale to neva. Nálada se už trošku lepší no 😒 ale taky jak kdy. Jo a je jedno co mimi papá, každé je jiné 😉

aronek
10. pro 2010

@handm s tím vstáváním, já vstávám minimálně 4x a pořád kojím. Říkají, že to není z hladu, ale ze zvyku, ale jak ho odvyknout to neporadí. Ale zatím zvládám, tak to neřeším 😉

mari111
10. pro 2010

no ja jsem slišela že mužeš skusit večer to jako poslední kojení než ho uložíš kojit díl a třeba po pul hodince dát ještě, u někoho to funguje a míň se mimi budí v noci 😉

kopa
autor
10. pro 2010

@handm
@mari111
Holky krásně spinká v noci,ale přes den teda vůbec 😅 😀 To se chce furt mazlit a nejraději teda ležet v naší posteli 😀 to je spokojený,kope tam a mává rukama.
Holky do kdy se musí malému držet hlavička?

murynka
10. pro 2010

@petroska ne rozestup mezi přesnídávkami,jídlem a kaší 😀 😀 😀 😀
jako že jsme začla kaši na noc za měsíc zeleninku k obědu za měsíc přesnídávky atd 😀
každá dr radí jinak ale ty jsi maminka a uděláš jak sama chceš 😎

petroska
10. pro 2010

@murynka už jsem si to našla na netu od hami a radí čím a jak začít tak na to najedu podle nich.začnu zeleninkou .první den 1-2 lžičky mrkvičky,druhý den 3-4 lžičky mrkvičky a třetí den dojí zbytek ze skleničky.pak na čtvrtý den udělám brambor a taky jen 1-2 lžičky ,pátý den 3-4lžičky brambor,šestý den celý brambor a když nebude reakce tak sedmí den dám vše dohromady\ a baští.a pak už jen měním zeleninku a pak teprve po 3 týdnech začnu přesnídávky přidávat před obídkem nebo jako svačinku a najedu na kaši jako poslední jídelko večer.a pak postupně přidávat masíčko 😉 a žloutek do obídku.tak snad to bude prcek zvládat a našla jsem to správně 🙂 .budu si dělat podle sebe a nejak radí doktoři ne??snad mě nemuže sprcat doktorka že to nedělám podle ní?

petroska
10. pro 2010

@kopa u nás se přes den taky nenaspí tak mě vysí na rukách 😝 .už od pondělí ho furt prodávám jak je nedobrý a jen křičí 😀 .holky zkuste na noc nutrilon extra.já nakrmím malého o 19 hod a spí mi až do 6.15 celou noc.a jak dám klasický tak se mi budí dříve,tak na tom něco bude.sice je drašší ale od hami stojí jen ted v akci v tescu 99kč 😉

murynka
10. pro 2010

@petroska mě dr nutilamalé příkrmy od 4 měs a to jí byli jako by 3 měs 😒 navíc baštila hezky mlíčko tak proč začíbat čím dýl tím líp si myslím já 😉 jj tam radí dobře!!jasně že dr ti nic nemůže říct vše jí odkývej ona ví stejně velké hovínko 😀 😝
mě malá jedla půl skleničky hned první den 😀 a druhý den měla tu malou celou uvidíš jak to malému pojede 😉 žloutek jsem ani nedávala 😅 ted už dávám celé vajíčko ale je to tak správně šikulka 😉 to zvládneš

murynka
10. pro 2010

@kopa my také nespíme 😝 a to si vem že už všude lítá tahá šuplíky 😖 😠 tn tvůj jen leží a je na ruce uřívej si to!!!vím o čem mluvím 😀 😀

petroska
10. pro 2010

@murynka já si taky právě odečítám furt těch 6 týdnu jak nám to dělají všude kam jdeme na ko tak se do toho ještě hnát nechi.ale po vánocíchzačneme pomali zkoušet 😉 .jen nevím na kaši večer to taky mám zkoušet po pár lžičkách že?a pak teprv jak bude baštit a chutnat mu to tak dávat více?

murynka
10. pro 2010

@petroska jj dělala jsem hned hustší na lžičku nejdříve ze 60ml vody snědla to ted jí kaši tak ze 140ml vody 🙂

mari111
10. pro 2010

no tady se baští, ja jsem zvědavá až budeme my papat jak to pude 🙂

lucadav
10. pro 2010

@suzamen No to jo ...mě to tak krasně vychazelo o 3roky a to jsem chtěla.... Ja vim ,že se mi pak už do toho nebude chtit... 😒 Ve finale buh vi jak nas na Novy rok stát oškube a co vubec bude. Pak budeme mit co dělat uživit 1ditě. Je to škoda ,ale tech holek co potrati je strašně moc. Tak mužem doufat,že bude lip a těm co chtěji a zkouši mimi držet palečky 🙂

lucadav
10. pro 2010

@lenik_25 Brouku nestraš ....Leni ja si nepamatuju ,že by mi ji braly,,,,,no nebraly.....tak ja nevim kde to sebraly...nebo jestli se to někam posila =když tě maji na sale???ja nevim a ty nad tim nepřemejšlej a ty MOLY nech mě=)........Ještě to tak ...Jinak určitě přijedem ,těšimm se moc moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru