Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. črc 2009

farmi, výlet mi asi neklapne 😢 .Řidiče nepřemluvím, ale dík za nabídku 😉 . Koupila jsem si tři trička. Ty moje se nějak sráží 😀

mabe
27. črc 2009

aronku, tak to ti nezavidim tu cestu 😒

aronek
27. črc 2009

mabe, doufám, že přežiju ☹ . To mám jet na konci srpna na týden do Německa, to bude teprve veselo 😕

mabe
27. črc 2009

to teda bude cesta. 😒

aronek
27. črc 2009

Zatím mi bylo jen malo špatně asi dvakrát, tak doufám, že mi nebude blbě 😒

mabe
27. črc 2009

me taky blbe neni. Rano teda nemuzu moc posnidat, jenom trosicku a sem tam se me navali. ALe jinak dobry

aronek
27. črc 2009

Já bych tedy mohla jíst pořád, jenže už teď vypadám jak v pátém měsíci a ne sedmém týdnu 😀 . Vzhledem k tomu, že v práci to zatím říct nechci, tak musím vydržet ☹

murynka
27. črc 2009

mabe a miri moc gratuluji k úspěšným k.o 😵 😵 😵 jen tak dál 😉 😉 😉

my objednali kočárek 😵 😵 😵

martina76
27. črc 2009

MABE a MIRAX moc gratuluji ke skvělým výsledkům na kontrole 😉 Holky vy toho nakecáte že nemám šanci dočítat 😉 Takže nic nevím, ale všem vám držím pěsti na cokoliv 😀

martina76
27. črc 2009

MURYNKO máš moc krásný kočárek 😀 Já dostala od kámošky béžovo-modrou trojkolku/ hluboká korba + sporťák / jsem moc spokojená za tu krásu zadarmo 😀 Ale tvoje je to první miminko, tak to užívej 😉 Já už spíš koukám co je zbytečný nebo za moc peněz na malou chvilku 😉 ale u Tomíka jsem musela mít vše nové a načinčané 😀

farmarska
27. črc 2009

jéé Martinko to jsi napsala pěkně 😀 pěkně si to shrnula 😀 😀 😀

farmarska
27. črc 2009

ach jo, já furt nikde nevidím toho velelýho skřítka 😢

Martin, to máme stejně...
u Robči jsem taky pořizovala všechno nové,ale ted už taky koukám na to co mám, nebo co seženu levněji..
jsem viděla u malýho, jak ty věci jsou opravdu jen na chviličku.., ale pár pěknejch věcí si samozřejmě taky pořídím a čančat budu 😎 I autosedačku jsem si koupila novou a nějaké hadříky 🙂 ale jinak tady na té naší skorosamotě, toho moc nevyužiju 😀
no, tak pokoupíno už mám..ted jen to mímo 😕
haloo mimísku slyšíš mne? 😕 já jsem tadýýýý!!! 😀 😀 😀

farmarska
27. črc 2009

kopi jsi tu? Připiš mi čárku 😉 ale pořádně dloooouhou 😀

martina76
27. črc 2009

FARMI mě nic jiného nezbylo 😉 PC vůbec nestíhám a to jsem doma 😉 Tak se holky zatím mějte já se zase někdy ukážu 😀

aronek
27. črc 2009

Já mám spíš problém, že v rodině mimina nejsou, takže nemám po kom co zdědit 😖 . Takže nezbývá než pořizovat nové, nebo z bazaru. Bude to první vnouče z obou stran, tak doufám, že se babičky taky trochu pochlapí 😀

farmarska
27. črc 2009

holky, vím, že už jsem trapka, s tou zahradou, ale já jdu dosekávat 😅 chci to mít dneska celý hotový a mít to zase na pár dní z krku 😉

aronek
27. črc 2009

farmi, stejně to zase vyroste 😀

martina76
27. črc 2009

ARONKU v pohodičce 😉 babičky jsou na nakupování dobrý, kort u prvního vnoučete 😉 a co se týká bazárků tak u nás jsou super 😀 Ve středu jsem si zrovna koupila krásnou, péřovou, béžovou medvídkovskou kombinézu 😀 jo a má to i uši a to vše za 200 Kč, nooo neberte to 😀

aronek
27. črc 2009

Vzhledem k tomu, jak to dopado minule, tak nebudu nakupovat moc dopředu ☹ . Hezké předsevzetí, jak dlouho mi asi vydrží? 😀

markee
27. črc 2009

Ahojky,takže den blbec. Jedu do města,že zařídím finančák,poštu a pak doktora. Samozřejmě moje doktorka měla od dnes dovču,kožní taky a zástup obvoďáka tam měl být až od půl jedný.Takže jsem hledala jiného kožního. V půl jedenáctý jsem se dovolala k jedné kožařce,od nás cca 25km daleko.Měla volno,tak jsem jela. Na místě jsem byla ve čtvrt na dvanáct a na řadu jsem přišla ve třičtvrtě na jednu(nebyla jsem objednaná a přišla jsem poslední,bylo tam cca 12lidí).Paní doktorka moc hodná a prý to mám alergickou reakci na trávu nebo spíš rostliny typu petžel,cuketa,rajče atd.a dohromady se sluníčkem. Dostala jsem TRAMCINOLON-IVAX mastička a potírat jen ty postižený místa a pak tablety Claritine 10mg a ty brát jen,když mě to bude svědit nebo pálit a hodně,ale brát stačí jen tři dny. No uvidíme no.Takže nesmím na sluníčko a vlastně na trávu ☹
No jdu zas ven,jsem tam s rodinkou,pod slunečníkem-což mi nevadí,ale nejsem na trávě 😒

dablikolik
27. črc 2009

secret vím co prožíváš. Je to strašný, ale já jsem měsíc od revize a dá se říct, že jsem v rámci mezí v pohodě. Říkám si když to nepůjde normálně tak půjdeme znova do IVF. Vím, že moje tělo dokáže otěhotnět, tak to určitě vyjde znova. Snažit se máme až od září, ale v našem případě by to byl zázrak.

aronek
27. črc 2009

markee, hlavně že víš, že to není nic nebezpečného pro malého 😀 , takže to není až takový den blbec 😅

martina76
27. črc 2009

Já nakupuju cca 2 týdny, takže jsem to vydržela do 22 tt 😉 Ale strach mám pořád 😒 MARKEE tak hlavně že to není nic horšího 😉 Známé se po trávě osypala celá rodinka 😉 Byly to takové jakoby trochu zahnisané štípanečky, tráva prý je letos nějaká agresivní jí řekla kožařka, tak nevím. 😀

aronek
27. črc 2009

martino, já chci vydržet nějak podobně, ale asi jsem měkoň 😀 . Ale doktora odkládám, jak to jde 😉

ee.liska
27. črc 2009

ahojky, jdu vás pomalu dočíst 🙂

ee.liska
27. črc 2009

secretacka ☹ je mi to moc líto 😔
mabe, mirax 😵 😵 😵 velká gratulace 🙂
srlot to je super, že už jsi doma 🙂 😉

ee.liska
27. črc 2009

dabli vítej mwzi námi, i když bych tě radši potkala ve veselejším tímatku 😉
farmi ty jsi nějak pilná 😉
já jsem dneska obarvená, z černé si to postupně budu zesvětlovat tak jsem zvědavá, jestli nedopadnu časem jako blondýna 😀 a ta moje protiva ms se u mě zdržela 3 dny a zmizela, takže holky,kdo jí potká tak jí okamžitě počlete zpátky ke mě 🙂

tercie
27. črc 2009

Ahoj holoky, manžílek odjel na noční, tak tu s vámi budu, dokud mě nevyženou nocležníci 😀 jdu dočíst...

tercie
27. črc 2009

Též vítám s těžkým srdcem dabli, je mi to líto, a taktéž secret, je to hrozný co se to děje... holky ale zas na druhou stranu, já vím, že je to každopádně hnusný, co napíšu, ale buďte rády, že se to nestalo později...vím o čem mluvím. Když už mimčo cítíte, je to o moc horší a nepřála bych to nikomu....

Tak a teď něco veselejšího, co říkáte? 🙂

Akorát nevim co...

😀 😀 😀

farmarska
27. črc 2009

ahoj Ellí, taky jsem se takhle dopracovávala na blondsku 😀
nejdřív černá, pak červená, oranžová a pak blond 😀 myslím že budeš mít stejnej průběh 😀
S tou agresivní trávou to je pravda- roste svině a roste 😀 😀

dablíku a vydržíte se snažit do září? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru