Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
10. pro 2010

holky myslíte si bych malé mohla dát to hami na noc, když jinak baštíme nutrilon?

lucadav
10. pro 2010

@maarrtina moc to doktorky nedoporučujou měnit mlika,,,nebo změnit ale zusta u něj....Ja nutrilon vyměnila za sunar ,když byla mala malá=)

mari111
10. pro 2010

@maarrtina ju to asi raděj né, nemíchat mlíčka, jedině třeba změnit a zustat u ty jedny značky ale když budeš dávat nutrulon extra jen na noc tak ho tolik nemineš, takže to nebude tak drahý a dneska jsem četla několik diskuzí a hodně holek tam psalo že to nepomohlo, no ale za pokus to stojí, jen aby se Adélce pak těžko nekakánkovalo 😅

maarrtina
10. pro 2010

@mari111 no já teď taky narazila na názor, že to vůbec nepomohlo, že to bylo stejné jako s normálním nutrilonem

mari111
10. pro 2010

@maarrtina hm, no ono to na každé díte asi účinkuje jinak 😒

lucadav
10. pro 2010

Jinak od znameho,doktora vim,že ten nutrilon je dělany na stejne bazi jako je mateř.,mleko a sunar ji fakt zasytil.........a na něm jsme vyrostli...

aronek
11. pro 2010

Ahoj, přeji hezkou sobotu. U nás pořád sněží 😀

madormi
11. pro 2010

Dobré ranko holky, tak my tu total zapadáme asi 🙂 ale je to krásné tu se nesolí silnice ve městě tak to vypadá moc hezky ( pokud zrovna nejedu autem 🙂

madormi
11. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 40tt..................................KO 15.12 (zároveň termín porodu)........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 28tt.........................KO ?...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................28 DC
Ivomal.......................26 DC
Katyna ......................15 DC
Madormi.................. 13 DC
Aja............................. 13 DC
M.aa.b ...................... 13 DC
Martasek ................ ..10 DC
Natalie77 ..................10 DC
lenik_25................... ...4 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

aronek
11. pro 2010

jak koukám do tabulky, chtělo by to nějakou těhulku 😉

majjka24
11. pro 2010

Přeju krásné ránko koníkovky 🙂 , jsem teď dosnídala a vůbec nic se mi nechce Ale mám tu bordel jak v tanku, manža odjel na nějakou auto burzu, tak mám klídek Včera jsme měli ten věčíreka a bylo fajně , jen kdybych nebyla tak unavená Jsme včera dostali od kolegyněk opožděná svatební dárek( svatbu jsme měli v srpnu) Dostali jsme vánoční větvičku a na každé větvičce byla ovázaná stovka 🙂 Úplně mě to dojalo, tak jsem si pobrečela a ostatní z toho měli srandu 😀 Vůbec jsem to nečekala. Jsem si včera udělala radosta a koupila jsem si úžasná svetr a košili a tričko, aqle manžovi jsem řekla jen o svetru, a mu jsem koupila tričko, moc krásné ale to dostane pod pařez 🙂 Pokud bude hodný. V tom obchodě měli i úžasné miminkovské věci, jak já se těším až je budu moct zase kupovat, sice už něco máme doma i autosedačku, ale ta je pořád zabalená, tak ani nevím jak vypadá Koupila jsem si jěště ten časák maminka, cskoro celý jsem ho přelouskala, snažila jsem se číst jen ty " pozitivní věci" 😵 Od včereška mě pobolívá chvílemi břuško, tak uvidíme MS má dorazit zítra,doufám, že dorazí tak ják má a nebo vůbec jůůůů, jsem nějaká ukecaná

madormi
11. pro 2010

@aronek souhlasím, ale úspěšně ne znova opakovat srpen 🙂

majjka24
11. pro 2010

jdu Vás dočíst 🙂

madormi
11. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 40tt..................................KO 15.12 (zároveň termín porodu)........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO ?...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................28 DC
Ivomal.......................26 DC
Katyna ......................15 DC
Madormi.................. 13 DC
Aja............................. 13 DC
M.aa.b ...................... 13 DC
Martasek ................ ..10 DC
Natalie77 ..................10 DC
lenik_25................... ...4 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

majjka24
11. pro 2010

@lenik_25 tak mě HCG brali po týdny a klesalo prý jak má, naštěstí, Když tak si zajdi za Dr. ať it ji pro jistotu vezme 🙂

U nás tak krásně pohádkově chumelí, jůůůů.

lenik_25
11. pro 2010

@lucadav Ahojky, snad máš pravdu. Mně brali krev, než jsem šla na revizi, těsně předtím. Tak jestli pak ve spánku na sále, to nevím. Ale i tak by to snad už věděli.

lenik_25
11. pro 2010

@majjka24 To nevím, jestli by mě poslala na krev...

lucadav
11. pro 2010

neboj =)
@lenik_25

lucadav
11. pro 2010

Co je to dnes za ošklive počasi.....pršiiii=(

wlladka
11. pro 2010

@murynka, jo, Šimonek je chlapák. Kolikrát si říkám, jaký to byl drobeček a teď je to krásný silný kluk. A jak je šikovný 😵 😵
@paajaa Vím, že strach je pořád, ale musíš se snažit uklidnit. Veškeré tvé pocity působí i na mimčo, tak buď šťastná a těš se na něj. Všechno bude OK 😉 😉 😉 🙂 Takže pohodička a žádný stresy 😵
@madormi, těhulky fakt rapidně ubývají 😲 Mě je jasný, že všechny honíte datum porodu11.11.2011 😀 😀 😀 😀
Tak já jdu navrstvit oběd na talíře a razíme k našim na mejdan 😵 Slavíme moje, manžovi a taťkovi narozeniny. To bude opilců v příkopech 😀 😀 😀

Tak papa a opatrujte se

madormi
11. pro 2010

@wlladka tak tohle datum nestihnem ani kdybych se nevím co 🙂

farmarska
11. pro 2010

ahoj holky, jen se hlásím, že jsem nevymřela 😉 ale znáte to, děláme si ještě na upravách baráčku, do toho, kde se dá, gruntuju na vánoce, zdobím barák, zahradu žárovičkama, prokopáváme se sněhem, pak každej den jezdíme něco schánět..zrovna včera jsme jeli s manžou za Hradec Robčouj pro snowboard na vánoce, předtím jsem cestovala s tchánovcema..dnes jsme byli kozám pro seno, prokopávali jsme se, ale celé dopoledne, abychom ho tam vůbec dostali, do toho je 'Robča pořád ještě doma a chrchlá jak o život, ten hnusnej kašel mu vůbec nepolevil 😝 a k tomu všemu se snažím ještě píct a aby mne z toho všeho nekleplo, tak ucucávám domácí vaječnej koňak, kterej jsem si udělala 😎 🙂
tak tím jsem to asi tak shrnula, aby jste věděli jak si hezky žiju a že vůbec žiju 😀 a už zase mažu, ohřát klukům oběd 😉 mějte se tu pěkně, moc na vás myslím a já se zase okážu 😉

Jinak mocc myslím na Veve, jestli už něco.. 😉 a pak na Pájínku, japak to s malým Olíkem v tý nemocnici válčí? 😕 doufám, že se holky obě držíte!! 🙂

farmarska
11. pro 2010

ahoj holky, jen se hlásím, že jsem nevymřela 😉 ale znáte to, děláme si ještě na upravách baráčku, do toho, kde se dá, gruntuju na vánoce, zdobím barák, zahradu žárovičkama, prokopáváme se sněhem, pak každej den jezdíme něco schánět..zrovna včera jsme jeli s manžou za Hradec Robčouj pro snowboard na vánoce, předtím jsem cestovala s tchánovcema..dnes jsme byli kozám pro seno, prokopávali jsme se, ale celé dopoledne, abychom ho tam vůbec dostali, do toho je 'Robča pořád ještě doma a chrchlá jak o život, ten hnusnej kašel mu vůbec nepolevil 😝 a k tomu všemu se snažím ještě píct a aby mne z toho všeho nekleplo, tak ucucávám domácí vaječnej koňak, kterej jsem si udělala 😎 🙂
tak tím jsem to asi tak shrnula, aby jste věděli jak si hezky žiju a že vůbec žiju 😀 a už zase mažu, ohřát klukům oběd 😉 mějte se tu pěkně, moc na vás myslím a já se zase okážu 😉

Jinak mocc myslím na Veve, jestli už něco.. 😉 a pak na Pájínku, japak to s malým Olíkem v tý nemocnici válčí? 😕 doufám, že se holky obě držíte!! 🙂

maarrtina
11. pro 2010

Krásné zimní počasí u nás sněží.
Jdu se k Vám vypovídat. Když jsem se vrátila z porodnice tak přítel byl super změna jak hrom staral se o mě i Adélku a pořád jestli něco nepotřebuji. A teď změna včera jsem mu vytkla, že má něco popito tvrsil, že si dal v garáži pivo podle mě toho musel mít víc. Šel do garáže a pak ometat auto a odklízet sníh okolo baráku a vrátil se cca za 3 hodiny. Tak si myslím, že byl v hospodě. Tak jsem mu to řekla, že ze mě dělá blbce. A on na mě sputil, že se musí podívat kdy mě končí to šestinedělí, že snad potom už nebuddu mít ty svoje nálady. Přitom minulý týden jsem se o tom bavili taky šel v pátek na pivo a pak že celý zbytek víkendu bude s náma v sobotu šel taky. Příjde sice brzo,a le prostě něco málo má upito. A jak mě to řekl včera tak mě to tak mrzí ještě dnes. Akorát pořád bulím jak si na to vzpomenu a to se dušoval, že jak bude adík tak bude se vším pomáhat apod.
A tím se už ani na vánoce netěším, dnes ráno jsme měli jet do města na nákup a podívat se na kolotoč pro adélku, tak jsem řekla, že nikam nejedu. Vůbec se na vánoce netěším a přitom to jsou moje nejkrásnější svátky, ale on mě to prostě musí zkazit. Pro něj se příchodem adíka nic nezměnilo on si pořád dělá co chce jen já jedím furt doma a celý živvot mám naruby.
Už na konci těhu jsem si říkala, jestli to bylo dobře, že jsem otěhotněla. já jsme mimčo moc chtěla,a le pak jsem o tom začala pochybovat.

Promiňte, že jsem se sem tak vykecala, ale nemám to komu říct. a potřebovala jsem to někomu říct.

suzamen
11. pro 2010

@maarrtina nemusíš se omlouvat já mám doma dá se říct to samé ale už si nestežuju protože to nemá cenu a navíc bych se zbytečně rozčilovala...máš mu jeden večer nechat malou na starost a jít si na chvilku sednout s holkama nebo si zajet na nákupy a trochu se odreagovat ať ví jaký máš doma starosti...

Jinak holky mě už asi klepne zase sem začala krvácet vždycky mám jeden den klid a pak zase krvácím a to je tak celej týden...jsem 11 dní po revizi tak už by to mělo skončit,potřebuji příští týden k Dr. na kontrolu 🙄

ikopretinka
11. pro 2010

Ahoj

@suzamen já po revizi krvácela 3 týdny a potom další 4 týdny špinila a pak do toho přišla MS a až po ní jsem měla klid. Doktorka mi říkala, že prý to tak někdo mít může. Buď v klidu.

suzamen
11. pro 2010

@ikopretinka No to snad néé ☹ doktor řekl že to může být 2 až 7 dní takže budu asi ta co to bude mít dýl ☹ ach jo můj chlap se asi zblázní a já taky

ikopretinka
11. pro 2010

@suzamen já si vzpomínám, že jsem z toho plašila a pořád volala mámě jestli se jí to zdá normální. A u dr. jsem si stěžovala , že pořád krvácím a ona jo to může ještě být. PO 6ti nedělí jsem měla jít na konntrolu a špinila jsem , tak ji to říkám a ona na to, to neřešte, to přejde z ničeho nic samo a taky jo. Ber to tak, že se řádně pročistíš. Zase lepší než aby tam něco třeba zůstalo.

suzamen
11. pro 2010

@ikopretinka doktor právě chtěl abych 10 dní po revizi přišla aby se koukl jestli je to dobře vyčištěný ale copak můžu když teču? Asi tam v pondělí zavolám a poptám se.

paajaa
11. pro 2010

@wlladka: já vím, že musím být v klidu a moc se snažím. Žádné slzy a žádné nervování. Dneska se malej mele celý den jako blázen, tak si říkám, že je to silné miminko a všechno spolu zvládneme.
@farmarska: válčíme jak se dá. Naštěstí mě chodí pořád někdo navštěvovat, takže to rychle utíká.

lucadav
11. pro 2010

@maarrtina Ahojiky ,,ja si myslim ,že je to i tim po porodu,někteři chlapi prostě jim to furt nedochazi,že vas je doma vic. Některy jsou zas tak vlezly až jsou otravny . Ja měla taky slzy v očich ,když jsem se starala o mrně a manžel na pivečku,docela dřiv často.Ale to bude po chvili lepši a lepši.Kolikrat jsem rada,že jsme samky doma =) Ne ne ,ale hlavně aby pomohl.Chlapi to prostě nechapou ,že mame šestineděli ,jak to všecko strašně neseme .Ja měla šestineděli takovy,že bych ho nikomu nepřala. Bude lip a pak si budete jako rodinka v klidku. Ti chlapi se taky potřebujou odreagovat ,ja to pak neřešila a pak už byl doma furt. Byl i hotovej ,že mala furt brečela=) i takove problemky jsou pro nas problemy,ale v tom si rozumime my žensky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru