Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no ted podruhé jsem se bála dost, ale přesvědčovala jsem se, že se to nebude opakovat a když už jsem tomu začla věřit tak bum a bylo to a po třetí už asi budu strachy bez sebe, už se nebudu ani trochu těšit, hledat věcičky, kochat se nic, budu jen čekat se obávám:-/

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Po jake dobe se Vam povedlo otehotnet?

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no poprvé okamžitě, a po druhé v podstatě taky, v únoru jsem potratila v dubnu jsme si přestali dávat bacha, ale květen, červen, července jsme s manželem nebyli furt ale dojíždlěa jsem za ním, tak jsme se moc do ovulky nikdy netrefili a od srpna jsem zase byli spolu a hned jsem otěhotněla.

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Zacli jsme to zkouset na zacatku srpna, v zari jsem to dostala a v rijnu uz ne. Ted jsem se chtela zacit snazit hned po 6 ti nedeli a pritel nechce, chce jeste pockat po 2. ms po zakroku. Ted napodruhe jsme musely byt tehotne tak nejak stejne, ze? Delaji ti po druhem nezdaru nejake testy? Me rikal gynekolog, ze poprve nic nedela a kdyby se situace opakovala, tak ze zacne. Jak jsi na tom tedka? Ja porad smutnim, mam depky, ale ty prvni dva tydny po tom, co mi to na gynde doktor rekl, to bylo fakt peklo, ted uz jsem na tom trosku lip.

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca jj dělali mi toho dost, ale ne vše ještě. mě i manželovi zkoumali chromozony, mě infekční nemoci a štítnou žlázu a ve gennetu krev noa tam přišli na zádrhel - mám trombofilní mutaci a ta to může způsobovat, jenže co doktro to názor no.

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca no já otěhu trochu dřív, otěhu jsem v pulce srpna a koncem srpna už jsem to nedostala a 16 září jsem byla na revizi

madormi
15. pro 2010

@slunicko_luca a teď čekáme zda se náhodou nezadařilo te´d v prosinci tak uvidíme na Vánoce

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Tak aspon, ze neco zjistuji, to je dobra zprava. Ja byla dost nastydla v 6. a 7. tydnu, tak se utesuju, ze to mozna bylo tim....Pripadne dalsi tehotenstvi bych rada zustala od zacatku doma.

slunicko_luca
15. pro 2010

@madormi
Tak drzim palce 😉 . hlavne at to probiha tak jak ma

lucadav
15. pro 2010

To teda jo....ma znama tyden pred porodem musela rodit ...ikdyž už mimi=nic.....Brečela jsem byla jsem z toho uplně hotova... Furt jsem rada ,že to dopadlo takhle a ne ještě huř.....Proto všem držim palečky..moc moc... A všem přeju .

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca jinak ta odpověd nebyla k tomu 12tydnu....tam to vyznělo nějak blbě....to by mě ani nenapadlo napsat....to bylo k te histologii

veve.b
15. pro 2010

Krásný den, dámy. Omlouvám se za drobné zpoždění, ale chci nahlásit, že Verunka dne 13.12.2010 porodila Ondráška v 15:56 hodin, váha 3,91 kg a délka 51 cm... Až je budu mít doma, jistě Vám ještě nějaké údaje doplní... H

lucadav
15. pro 2010

@veve.b To je beruška......gratulace

tea80
15. pro 2010

@lucadav co je to ta mola?

já taky neměla známky žádného zamlklého tětu, přišla jsem tam na UZ už s papírkem a otázkama, měla jsem už dostat těh.knížku a řekl mi tohle, šok 😅
Takže kdybych si teď udělala test, tak tam budu mít pořád dvě čárky???

tea80
15. pro 2010

@slunicko_luca

@madormi
tak to jsem byla těhotná stejně asi s váma, poslední MS jsem měla 18.9.

mari111
15. pro 2010

@veve.b no je fakt zlatunkej 😵 😵 😵 😵

tea80
15. pro 2010

já byla taky nastydlá, asi 3x, ale vždycky tak na 2 dny a dobrý a taky jsme se s manželem hodně hádali, bojím se, že mimi umřelo kvůli tomu.. 😅

paajaa
15. pro 2010

@veve.b: velká gratulace

Já hlásím, že vyvolávací tabletka se mnou ani nehla. Zítra se to bude opakovat. Ostatní dvě holčiny co jim to taky vyvolávali už jsou na hekárně a já pořád na svém pokoji. Padá na mě depka. Máte někdo zkušenost s vyvvoláním na 2.pokus???

slunicko_luca
15. pro 2010

@lucadav
V pohode, ja to pochopila 🙂

slunicko_luca
15. pro 2010

@tea80
Teo ja 7.9. 🙂

madormi
15. pro 2010

@tea80 no nějaké bblé období, my jsme tu byly 4nebo 5 v srpnu těhotné a z toho zůstala těhu jen jedna ☹

madormi
15. pro 2010

@tea80 když je plod zdravý tak ho žádná hádka ani neohrozí ani obýčo chřipka to mi řekli doktoři tak nevím ale asi je to fakt

madormi
15. pro 2010

@paajaa teda to je mi líto, že Olík nechce ven. a jaký je te´d odhad? kolikátému tt odpovídá?

lucadav
15. pro 2010

@slunicko_luca Jo tak to je fajn...... 🙂

mari111
15. pro 2010

@paajaa jé jé Pajuško no nechce se mu ven a nechce. Ale už to bude brzo neboj 😉 teda aspoň doufam že tě tam dlouho trápit nebudou.To jsou nervi co 😒

lucadav
15. pro 2010

@tea80 ty maš mola hydatidoza????

lucadav
15. pro 2010

@paajaa to bude určitě kAždou chvili=)

mari111
15. pro 2010

holky nechci vám do toho nějak kecat ale ani chorobou to nemusí bejt že to mimi vzdá, ja byla tak strašně chorá když jsem byla v začátcích těhu ža jsem nemohla chodi , blila jsem jak amina, kašlala, horečky a Lauruška to zvládla. Je to prostě jen blbá náhoda a sviňe s "prominutím" osud že se toto děje 😠 ale taky se každá dočkáte, věřte tomu 😉

lucadav
15. pro 2010

@tea80 pišu jen mola,,,jelikož to vždycky zkomolim,tak at to je dobře...strašnej nazev

paajaa
15. pro 2010

@madormi: váhový odhad 2570g a odpovídá 34 týdnů a něco
Snad to zítra zabere.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru