Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
17. pro 2010

paaja gratuluji k Oliverkovi. Přeji hodně zdravý. 😵 😵 😵

aronek
17. pro 2010

@mari111 mně pomalu přestávají padat a podrůstají nově, ale taky to vypadalo na paruku 😉 Honzíček je zlaťoučký, sice neleze, ale válí se všude možně a má dva zoubky 😀 Já lítám do práce, ve škole mám zkouškové a vánoce jsem zazdila. Pořád někde budem a napeče babička 😀 Jak se má Laurinka?

lucadav
17. pro 2010

gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii=)

lucadav
17. pro 2010

@wlladka No tak to je super ,že i přes vše je hlavně malej zdravej a ma se k světu......to je hlavni 🙂

mari111
17. pro 2010

@aronek Laurinka se má snad dobře, nějak si nestěžuje. Tak aspoň že jak tak stíhaš, si šikulka a ještě že ti napeče babička, já něco koupila a upeču akorát kokosové řezy, bez nich bych umřela 😅 a metrovej , mňam, bez toho si taky nedokážu představit vánoce. No a hlavně že bude salát a řízky 😀 😀 😀 Ty jo už dva zoubky, Lauruška slintá jak hafík a dře si ručičkou dásně, ji furt říkam ať neblbne, že na zoubky má ještě čas 😝

aronek
17. pro 2010

@mari111 já kojím i se zoubkama, ze začátku občas kousl, teď už ani ne 😀

mari111
17. pro 2010

@aronek au au se zoubkama 😝

kopa
autor
17. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já včera dopadla dobře na gyndě,vše je krásně zahojené.Akorát mám bolesti v podbříšku 😒nemohu delší dobu ležet na boku a nebo když udělám prudší pohyb ☹ a to by časem mělo vymizet.A nakonec jsem si tu HA nevzala.

Pajinko moc gratuluji k Oliverkovi!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 Vidíš nakonec tě děsily zbytečně s tou váhou,má jí krásnou 😉 Přeji hodně zdravíčka a těším se na fotečku!

Jinak vás holky obdivuji s tím pečením 😅 hele nechcete ke mně přijet a nebo něco poslat PPL 😀 😀 😀 😀 Já dělala jen linecké a jen 4 plechy 😅 víc nezvládám.Mám sice ingredience nakoupené,ale čas není 😅 a když už čas je,tak sjem ráda,že ho mám pro sebe. 😲

kopa
autor
17. pro 2010

@cajori17 Caj držím palečky 😵 😵 😵 aby to už opravdu vyšlo!!!A kolik jsi DC? 😕

tercie
17. pro 2010

Ahoj holky já sem ženu, odpo mi taky psala Pája, ale já totál nestíhala, a naštěstí už tu zprávička je, to je dobře 🙂

Páájinko moc gratuluju ještě jednou, jsi šikovná mamča a Oliverek je krásnej velikej kluk 🙂

Cajori taky čárku vidím, taky mi to nikdy nešlo pořádně vyfotit, držím palce ať potvůrka sílííííí a v září ať jsi maminkou!!!! 🙂

kopa
autor
17. pro 2010

Holky manža si bere každý večer malého do vany a koupou se spolu 😀 je to švanda.Jak dlouho může Vítek s ním být v té vaně?Bývají 20 minut 😅

wlladka
17. pro 2010

Tak jsem se vrátila z nákupů. To je děsný v těch nák.centrech. Člověk má problém koupit si 5 rohlíků 😖 😖

Gratuluji Paajušce k Olíkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Přeji mnoho zdravíčka a štěstíčka. To bylo strachu a Oliverek má nádherné míry 😀 😉 Ještě jednou moc moc gratuluju 😵 😵

wlladka
17. pro 2010

Ženy, ženy !!! Nepečete,jo??
Sákryš, to se tu honím sama, nebo co? Koukám, že to musím všechno oddřít za vás.
Co abyste se všechny sebraly, zajeli sem a uděláme taky nějaký vánoční večírek. Co? Otevřu mléčný bar a vytáhnu krabice s cukrovím. Děti nasypeme do jedné postýlky a pořádně to rozjedeme. 😀

wlladka
17. pro 2010

@lucadav k světu se má. Musíme na něj dávat pozor, nemá žádnou imunitu, ale zato si ho pěkně rozmazlujeme. Jde z náruče do náruče a je to takový náš smíšek. Vůbec nepláče a jen se řehní. To hýčkání si zaslouží, po tom co má za sebou. Šíleně ho milujeme 🙂 🙂

Tak já jdu zase makat, ať se moc nerozsedím. Jsem ráda, že je Paajaa s Olíkem v pořádku a mají vše zdárně za sebou a celý nádherný život před sebou. 😉

mari111
17. pro 2010

@wlladka hmmm tak večírek jo, no dala bych si ríct, manža zrovna na jeden dneska jel a zítra na další. Wladi ale že by to byl krásnej pohled na tolik detí v jedny postýlce 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
17. pro 2010

ahoj holky, moc se omlouvám, ale poslední dobou stíhám jenom po chvilkách dočítat.. náte to, nákupy, nikdy nekončící vánoční přípravy a dnes jsme celej den s mamkou pekly cukroví..no budeme je mít nejméně do velikonost, páč jsme to nějak přepískly a máme toho mraky 😅
ted ale musím rychle zareagovat , páč co to mé oči vidí!! 😵 😵 takové krásné zprávy!! 😵 😵 😵
Pájínko přeju tobě i Olíkoj moooc zdravíčka a štěstíčka!! 🙂 🙂 🙂 nakonec je to pořádne kus chlapa! 🙂 🙂 🙂 už se těším na fotečku! 🙂
a ty Čajdo si mi udělala taky moooc velkou radost! 😵 takhle krááásně před vánocema 😵 Nádhernej dáreček pod stromeček 😵

farmarska
17. pro 2010

wladěnko krásné fotečky 😵 malej je fešák! 😵 😵 a flair to samé, malá je kouzelná, fotečky nemají chybu 😵 😵

farmarska
17. pro 2010

wladuš já ti pomáhám to za ty naše nepečenky oddřít 😉 aby jsi na to nebyla sama 😀 😀 😀

wlladka
17. pro 2010

@farmarska tak to jsem ráda, že mám spřízněnou duši 😀 😀 Já teď tlačím do formiček ořechy 😒 Společně se Šimonkem 😀

wlladka
17. pro 2010

@farmarska koukám, že jsi v našich týdnech 😅 Ty si to ale necháš na ten březen, že.

wlladka
17. pro 2010

@mari111 myslím, že bychom tu postýlku měly místo telky 😀 😀 To by byla jistě psina - tolik mimin pohromadě, lezlo by to tam přes sebe 😀 Jak klubko háďat 😀 😀

farmarska
17. pro 2010

kopi gratuluju ke kontrole 🙂 to já právě těch plechů dnes udělala asi 30 😅 fůůůj to bude slepování 😝
mari a co ty, ještě jste tam nezapadli? 😕
a co Natál, jak je to s tebou?na tebe furt myslím a palce už mám umačkaný 😉

farmarska
17. pro 2010

wlaďuš, no jo, ráda bych 😉 nebo alspon na konec unora 🙂 ted se to u nás točí pořád jen kolem vánoc a přípravy na mimuše šly ted trošku stranou 😅
já před chvílí dodělala vaječnej koňak a ještě večer udělám čokoládovej a pro dnešek už padla 😎

tercie
17. pro 2010

Jé čáááu holky že bysme se chytly online? 😀
Já teď konečně uložila malýho, za celý odpoledne mi nespal, tak se bojím, aby si teď neudělal odpolední spánek a za hoďku nebyl vzhůru 🙄 Tak taky koukám udělat co jsem za celej den nestihla...a na pečení vážně prdím😀 budem mít od babičky, už to mám domluvený😀
Zato se vám ale pochlubím, co jsme celej den páchali s Lukym, mrkněte 😀

tercie
17. pro 2010

@farmarska jééé domácí likérek...bych si dala 😉 Letos ale asi koupím...
Holky manža dneska dovezl vánoční stromek, borovičku, krásnou, ale ona je potvora tááááák široká že jí budem mít plnej barák😀

farmarska
17. pro 2010

ahoj tercí!!! 😵 😵 😵 tý jo malej už je velikej!!! 😨 😨 neskutečně to letí! 🤐 a je to fešák! 😵 😵
tý jo a se stromečkem jsme my pozadu..ještě nemáme 😢 tak závidím 😉

tercie
17. pro 2010

@wlladka mejdan beru, kdy a kde? 😀
@mari111 manža zejtra taky jede, maj rozlučku v práci, po novým roce je rozdělej, a jsme pozvaný prej oba. HAHA, tokdyž mi řek, tak jsem si řekla jo, nejlepší fór od rána, fakt 😀. Já jsem pozvaná na ten samej den od kolegů z bejvalý práce, takže si neškrtám ☹

farmarska
17. pro 2010

jinak já toho asi moc nenapíšu páč mi tady za krk funí Robča a metr ode mne na mne mlulví manža. Se zrovna rozhodli, že sem nějaká nepostradatelná, či co 🙄

tercie
17. pro 2010

@farmarska jé jsi tady, já už se lekla že jsem tě propásla 🙂 Co Míšánek, jak se má? Doufám, že když pečeš, že mu pravidelně posíláš přísun do pupíku 😀

farmarska
17. pro 2010

no tak to vidíš jak jsi žádaná 😉 😎 tak se naklonuj, at si užiješ oboje 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru