Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
21. pro 2010

@farmarska mě sem taky nejde nic nahrát, ted jsem vám chtěla něco ukázat a nejde to :-/ asi chyba u koně ☹

maarrtina
21. pro 2010

@handm mě malá taky vůbec nechce ten fenyklový čaj. Ale nevím jaký se může dávat další a od kolika měsíců

mari111
21. pro 2010

ahojda holky, jak to že vám nejdou fotky? Skuste zmenšit

tea80
21. pro 2010

ahoj holky, mám takový intimní dotaz 😅 Za jak dlouho jste začaly spolu spát? Nám řekli v nemocnici min. tři týdny, ale my už bychom docela s manžou chtěli 😀 😀 😀 Co by se jako mohlo stát???

kopa
autor
21. pro 2010

Ahoj holky 🙂

Farmíku jakápak pneumoška?No tak jsme prostě urostlejší 😀 😀 No a držím palce at to vykojíš 😅 😀 😀 Ale u mně se zázrak fakt nekonal 😠 😠 Já ze začátku hubla,pak se to zarazilo a mám zas tři kila navrh 😢 😢 a to nejím sladké a jsem skoro na chlebu 😅

@maarrtina Marti myslím že Hipp má od 1 měsíce asi ještě dva čajíky,tak zkus mrknout 😉 nám fenyklový pije a hezky po něm prdíkuje 😀
@mari111 Laurinka je kouzelná 😀
@tea80 My čekali na konec šestinedělí 😅 co by se mohlo stát,mohal by se ti tam třeba udělat náká infekce 😅

mari111
21. pro 2010

@kopa jo je to naše zlatíčko, jak už machruje že si chce držet flašku sama 😀

madormi
21. pro 2010

holky mám dotaz prosím, dnes jsem zkusila udělat test a jsou tam // druhá slabá, ale zřetelná, gyndař tam je až 27.12. od září tu mám ještě jednu krabku utrogestanu myslíte, že ji mám začít zavádět?

farmarska
21. pro 2010

jééé holky tak už mi tam najednou ta fotka jde nahrávat 😨 asi měli fakt poruchu tady 😝
mari právě že zmenšenou jsem jí měla 😉
no nic ..tak tady taky jedna chalupa se špatně zabezpečenejma okenicema, proti zlodějům 😀

farmarska
21. pro 2010

jinak my se právě vrátili s manžou z města, dokoupili jsme ještě nějaké žrádýlko a taky jsme se zase po dlouhé době stavili v hospůdce na obědě, tak to bylo fajn 🙂
holky já mám normálně asi poslíky 😕 není to brzy? 😅 Jako stalo se mi to už asi potřetí během posledního tejdne. Zatím jsou slabé není to nic hroznýho..a nepravidelně a většinou to odezní a dájí si zase na nějakej ten pokoj.. 🙂

farmarska
21. pro 2010

Mari Lauruška je fešanda 😵 a jak ti taky už vyrostla!! 😨 už je to slečna, žádný mimi 😵
kopi 😀 prej urostlejší 😀 😀prej zázrak se nekonal 😀 si mne pobavila 😀 😀
teo, při dodržení hygieny a vaší extra velké chuti, bych na to asi vlítla 😀

farmarska
21. pro 2010

mad potichounká , ale o to větší gratulkááá!!!! 😵 😵 😵
já bejt tebou tak bych zaváděla 😉 Já měla od mudra teda dupáč, ne utrogestan, ale to je v podstatě prej to samé a mě tehdy říkal, že hned při prvním náznaku čárky, že s ním mám začít, že tím nic nezkazím, max. si trošku posunu případnou menstruaci 😉

madormi
21. pro 2010

@farmarska no zatím mám spíš panickou hrůzu než radost, koukala jsem na to jak zjara, ráno jsem dvěhodiny řešila zda test počůrám už dnes nebo ne a nakonec jo a pak šok jak blázen. tak já začnu zavádět a jen jednou večer nebo i ráno?

farmarska
21. pro 2010

holky mad a čajdo, děláte mi fakt veeelkou radost! 😵 😵 takovéhle krásné zprávičky, ted v tý hnusný zimě ..to už sme potřebovaly 😵 už bylo načase 😉 😀
ještě nakažte ostatní snažilky, aby se k vám co nejdřív přidaly a budou to fakt supr vánoce! 😵 😵
..tak šup šup Natálko taky s tou pěknou zprávičkou 😉 😉

farmarska
21. pro 2010

Já jsem si to nasadila jen jednou denně, ale jak jsem pak přišla na kontrolu k mudroj a zjistilo se, že to na těhu fakt vypadá, tak mi hned napsal dvě denně...
tý jo to ti věřím, to muselo bejt překvápko 🙂 taky sem z toho vždycky byla vyklepaná 😅 ale neboj, hlavně zkus zůstat v klidu..nepanikař...stejně si tím nijak nepomůžeš 😉 tentokráde to určo bude už dobrýýý!!! 🙂 🙂

madormi
21. pro 2010

@farmarska no já se bojím co s tou mojí mutací, jestli to je důved nebo ne a zda to budou řešit, zatím se po majlu na to gyndař netváříl, tak uvidíme v pondělko ☹ ale teda zatím to neřeknu ani manžovi. tak já si nasadím asi jen jeden na noc

handm
21. pro 2010

Ahojky, tak my jsme zpět z očkoivání, dostal šikulka muj první dávku Hexy a vůbec neplakal.. jen tak kouknul, co ho to ďoblo a pak se na sestřičku začal řehnit...😀😀😀 tak snad to bude tak pokračovat a nebude mít nějakou hnusnou reakci...

Jinak @madormi, potichounku gratulka!!! ale at je nevyplašíme!!🙂
@mari111 ten náš zloduch si taky lahvičku drží!🙂🙂🙂
@farmarska,@kopa - u mě zatím žádný zázrak taky ne, hubnout začínám pomalu, ale hodně pomalu (a teď to zkazí vánoce) teprve teď, doteď jsem měla furt stejně, co jsem přinesla z porodky... 😀
@maartina, mě ještě někdo radil, at zkusim osladit trosku hroznovym cukrem a pak postupně cukr ubírat až to bude bez něj uplne 🙂

madormi
21. pro 2010

@handm hodně potichu ale 🙂 čárka slabá, jsem teprve 23 dc( takže mrca měla dorazit zítra nebo pozítří) ale děkuji 🙂

handm
21. pro 2010

@madormi jasny... ja skoro špitam 🙂

kopa
autor
21. pro 2010

@madormi potichounku gratuluji 😵 😵 😵 mám radost.Utroš zaváděj,nic s tím nezkazíš.Klidně bych dávala jednu ráno a jednu večer 😉

handm
21. pro 2010

@kopa ahoj, chtěla jsem se zeptat, budete s Vítkem chodit někam plavčit?!

lucadav
21. pro 2010

@tea80 ahojiky ja měla v papirech napsanou 2 tydeni abstinenci,,,,ta včera vypršela ,tak jsem toho využila...... 😉

lucadav
21. pro 2010

@farmarska tak tato fotka mě moc moc pobavila=)

ivomal
21. pro 2010

@madormi potichoulilinku gratuluji🙂 😉 🙂

tea80
21. pro 2010

@lucadav jo? tak ještě apoň týden, jenže pak si zas musíme dávat pozor, abych neotěhotněla, že? 😀 😅

madormi
21. pro 2010

děkuji moc holky, ale fakt mám hrozný strach, no do pondělka se na to vykašlu a zkusím si užít svátky hezky v klídu s utrougestanem 🙂

lucadav
21. pro 2010

@tea80 No ja to teda tak tam mam napsany,ale spousta lidi řika 6t .........NO zpět už to navratim=)

meredith
21. pro 2010

@lucadav a nebolelo tě něco? vše ok? 😀

tea80
21. pro 2010

@lucadav meredith jsem já 😀 😅

sarlotta
21. pro 2010

@handm hele mám Ti psát, že malá na nutrilonu včera spala od 6večer do 5 ráno ? 🙂)) asi ne coooo. Ale já dávám už i oběd-mrkvičku a svačinku-ovoce. To musíš vydržet, myslím, že se to zpraví od půlročku🙂 od ukončeného 5měs můžeš už večer dávat kaši, nebo zkus na noc nějakého hajaju-ten je ale myslím až od 4měs. 😉

jinak já kojila malého 4x za noc do 1,5roku..ale to už sem myslím psala...a to už samozřejmě přes den normálně baštil, ale v noci se prostě budil..... no asi to bude dítětem a nejspíš s tím nepohneš 😉

sarlotta
21. pro 2010

@madormi no nekééééé, ale já to čekala 😎 😎 😎 takovou zprávičku 😉 😵 😵 😵 😵 drž seeeeee, neboj se a hlaď bříško 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru