Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
21. pro 2010

@mari111 to je super fotka🙂)) šikulenka 😉

suzamen
21. pro 2010

@tea80 ahojky my spolu spali tyden po revizi a nic se nestalo 🙂
jinak zdravím všechny v pátek sem byla na kontrole a prý vůbec není poznat že sem nějakou revizi prodělala a za měsíc prý můžu klidně otěhotnět tak po novým roce hurá do toho 🙂

majjka24
21. pro 2010

@madormi jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, moc gratuluju, uvidíš, že ted to bude úplně v pohodě !!!! Moc ti přeju, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
21. pro 2010

holky jdu vám popřát 😵 😵 😵 Veselé Vánoce všem!!!!!!!!!!! 😵 😵

lucadav
21. pro 2010

@meredith nebolelo 😀 bylo to moc fajn.........po dlouhe době 😀

murynka
21. pro 2010

@madormi 😵 😵 😵 jéé potichu gartuluji!!!!!!krásný dáreček 😵 😵 😵

majjka24
21. pro 2010

@farmarska jůůů, ty máš krásný kozy 😀 😀 😀

murynka
21. pro 2010

@mari111 malá je krásná a šikulka!!

madormi
21. pro 2010

děkuji moc holky moje, ale tak čárečka je ještě slabá tak budu věřit ve Vánoční zázrak a doufat no 😀

tea80
21. pro 2010

@suzamen aha, a máme si dávat pozor nebo můžeme normálně...však víte co... 😀

tea80
21. pro 2010

@suzamen a kdy jsi byla prosím na revizi, že už ti řekli, že můžeš za měsíc těhotnět?

wlladka
21. pro 2010
wlladka
21. pro 2010

@madormi Vánoce jsou kouzelné. Věřím 😉
...a držím palce

mari111
21. pro 2010

@madormi jooooooo po dobrých stopách deš 😉 všechno bude dobrý, musí, držím palečky. Hlaď pořád bříško a mimísek bude v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
21. pro 2010

holky dík za pochvalu Laurušky, někdy fakt překvapí co dělá, je rýchla šikulka naše 🙂

aronek
21. pro 2010

@handm zkouším cokoliv, ale už nezabere. V noci vstávám minimálně 4x, takže o spánku to u nás moc není 😖

madormi
21. pro 2010

@mari111 no jo říkala si mi, že prosinec je dobrej tak se tím řídím 🙂 ale teda je to hrozná představa, že jsem letos (snad) potřetí v tom, dobré na tom je, že to zatím šlo vždy hned, tak snad už to teDˇdopadne

mari111
21. pro 2010

Natálce jsem ještě chtěla popřát k svátku všechno nejlepší ať se ti splněj všechny tvoje sny 😉

mari111
21. pro 2010

@madormi musí to dopadnou dobře aj kdyby čert na kobyle jel 😠

mari111
21. pro 2010

jo a holky Lauruška dnesjka na mne byla tááák hodná, včéra šla hají v 20:30 a vstávala na papání v 5:00, pak hned usla a pak jsme vstávali až v 10:00 chi chi no uvidíme jestli se to aj zítra povede 😅

mari111
21. pro 2010

jo holky vidíte kolikátou máme stranu 2222 z 2222 😕

farmarska
21. pro 2010

ahoj, my se před chvíli vrátili s manželem z Trutnova z pohotovosti. 😖 Z ničeho nic jsem jsem večer zjistila, že trošku krvácím, tak jsem se omyla a na nic jsme nečekali a vyrazili jsme. Co vám mám říkat, dušičku jsem měla až v kalhotách..hroznej strach jsem měla, zuby mi drkotaly.. 😔 Vyšetřili mě, na ultrazvuk se koukli a prej nic nevidí, nic co by bylo špatně. Taky už ani náznak po krvi nebyl..jen ještě trošku na vložce jsem měla..tak nevědí čeho to mohlo být. Každopádně si mě tam chtěli nechat ..pro jistotu na pozorování, ale po dost osobním rozhovoru s doktorkou, která si myslí, že i doma, když budu v klidu, to půjde..páč tam by se mnou stejně nic nedělali, jsem jim slíbila, že už žádný honičky a hezky proválím svátky, podepsala jsem reverz a jsem doma. Zítra nebo ve čtvrtek musím teda na kontrolu ke svému gyndaři. Jo a napsala mi jenom nějakou mastičku, protože mám prý asi mykozu, už pár dní mám trochu výtok a trošku mě svědí a bolí 😝 . Prý to krvácení mohlo bejt i z toho, jak jsem se furt -tam myla. Tak ted mám už mytí s mejdlem zakázané, jen vodou a nepřehánět to prý 😅
Ted si ležím doma, manža o mě pečuje, nosí mi čajíčky až pod nos, taky ho to asi chudáka vylekalo 😔 .
Tak snad bude holky vše v pořádku, myslete na mne zítra, až půjdu na prohlídku!!! bojím bojím 😅
Jinak od té doby sem nezakrvácela, břicho mě nebolí a pohyby normálně cejtím.

farmarska
21. pro 2010

májuš to jsou oveny a ještě né moje, ale od známe 😉

tercie
21. pro 2010

Ahoj holky, jdu jen nakouknout,

@madormi mooooooooc gratuluju, ať je všechno v pořádku, však už jsem psala i cajori, že vánoce jsou čas zázraků, tak to přece musí fungovat 🙂

@farmarska jova ségra, dávej mě na míšánka pozor člověče 🙂 a dodržuj sliby, že budeš v klidu 😉 to jsou šoky tohlecto... 😕 Zejtra držím a ozvi se!!!

Holky šarlot a mari, vy máte spinkáčky 🙂 Já dneska koupila sunar, tak ho chci taky prubnout navečír, jestli nebude spát líp, ale zase když už dávám i kaši, abych ho zas nezabetonovala, co myslíte? Já to s tím UM neumím 😀
No a my už máme nakoupeno na vánoce, tak můžu začít chystat, balit, a tak všelijak podobně, tak snad ta vánoční atmoška zavládne i u nás konečně 🙂
Letím do hajan, opatrujte se 🙂, dobrou noc!!!

lucadav
22. pro 2010

@farmarska Tak at je vše v pořadku.......Muže to byt z namahy ,,,,tak odpočivat a odpočivat. At je lip
@tercie Jinka sunarek je vpoho=) Mala mi po něm chrněla a davala jsem ho i do nemlečne kaše=)

lenik_25
22. pro 2010

Dobré ranko holky, tak Dáda je naposledy tento rok ve školce a mě čeká cesta do města pro fotky, žehlení asi čtyř praček a balení dárků. Odpo přijede sestřenka a jdeme spolu vyzvednout Danečka.

lenik_25
22. pro 2010

@farmarska Ahoj, jejda, koukej se fakt už šetřit. Já jsem se až nestačila divit, co všechno v těhotenství provozuješ. Fakt na sebe musíš teď dávat pozor a mrňouska v pořádku donosit. Takže se nejen přes svátky, ale až do konce těhotenství, opravdu válej, válej, válej a NIC NEDĚLEJ! 🙂 Na to mytí si zkus koupit lactacyd, v modrém balení je i pro těhotné a pro ty, které mají právě sklony k mykózám. Je to super.

maarrtina
22. pro 2010

@hezky lenoš a nech se opečovávat manželem. a nic nedělěj. 😉

maarrtina
22. pro 2010

Holky já bych nejradši přešla s malou na jinou UM, příjde mě že má potom Nutrilonu hlad. někdy třeba už za hodinu, a v noci po 2,5-3h, to je sice dobrý ale přes den mě příjde, že má málo, ale víc toho nevypije. Někde jsem četla, že Sunar je sytější. Ale to bych se asi musela poradit s Dr. a ta mi řekně, že Nutrilon je nejlěpší.
Jinak Adélka se si pokouší usmívat, je to sice nic moc, ale už to úsměv připomíná. 😀

maarrtina
22. pro 2010

@wlladka vše nejlepší Šimonkovi ke svátku 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru