Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
3. led 2011

@handm to jste teda rychlíci. Je to prostě šikula 🙂

nicollka
3. led 2011

ahoj holky došla jsem z nemocnice, jen na skok…nechali si me tam, takze si sbalim věci a jedu zpátky, zatím viděl jen dutinku, v ní nic a slabé krvácení bo co. Tak prý si mě tam nechaji s ascorutinem a utrogestanem. ze dokud se tam neobjevi, ze udelaji vse aby ho tam udrželi…ach jo a asi tam nemaji internet. musim si vzit knižku, jak to pujde tak se ozvu. muzu jen smsky.

petroska
3. led 2011

Ahoj holky.jdu na váš kouknout a popřát do nového roku všechno nej nej .Teda tady se to hemží těhulkama.mooc gratuluju holky 😉 ,letos bude určitě pro všechny parádní na miminka.Tady už se klubou zuby a lozí se a u nás furt nic jen válíme pořád sudy že nestíháme Fildu obracet 😀 .zítra valíme na 5měsíční kontrolu tak su zvědavá jak rosteme.Taky posílám pár foteček jací jsme už smíšci vychlámaní 😀

handm
3. led 2011

@petroska 😀😀😀😀 tééééda, ten je opravdu vysmátej... že by mu byla máma k smíchu😀😀😀?!🙂
jo, my taky nestíháme obracet... přetočí se na bříško a zpátky mu to nejde, nějak to "padání" zapomněl takže když se mu to na bříšku přestane líbit, hulláka 😀

@wlladka 🙂 díky!! on je šimonek taky neuvěřitelnej!!! s tím jeho složitým začátkem!!!!!

@nicollka drž se a at to dobre dopadne!!! i b ez netu, hlavně s mimi!!!!!!!!!!!

handm
3. led 2011

jo holky Pražandy, kdyby někdo měl zájem, Nutrilon 1 Extra, můžu prodat/dát levně... otevřeli jsme, udělali z toho dvě noci a malýho to tak zabetonovalo, že už nikdy víc.. mysleli jsme, že bude líp spát, jak psala Petroska a prd.. takže takřka celé balení je k mání za nějakou cenu lidovou 🙂

petroska
3. led 2011

@handm máma ne ale šmakovala mu brokolice 😀 ,vždycky se tak škření při krmení.nám se naštěstí líbí na bříšku víc jak na zádečkách takže jakmile ho položím na záda,šup a je na břichu.a dělá to i stokrát za sebou že nestíhám obracet 😒

petroska
3. led 2011

@handm tak to čučím ten nutroš.my sme s ním spokojeni ☹

handm
3. led 2011

@petroska tak to je prima, ze mu brokolice jede 🙂 ja jsem zvedava na toho našeho skřítka 🙂 až najedem na příkrmy...
jinak mareček je taky na zádech už dost nerad... na bříšku ho to baví taky víc, ale jak ho to přestane bavit, je zle 😀

handm
3. led 2011

@petroska no, zkusili jsme to, žádné delší spaní a navíc příšerné bolení bříška, že jsme zpátky u comfortu... radši víckrát vzhůru na jídlo, než aby se trápil a řičel bolestí...

lenik_25
3. led 2011

@nicollka Hrozně moc držím palečky!!! Drž se.

petroska
3. led 2011

@handm jej ,tak to mě mrzí.my jak dali klasický tak se častěji budil a fakt sem s ním byla spokojená.tak rači spokojenost miminka a mamča častěji vzhuru než bolení.

lenik_25
3. led 2011

@aja.83 Na ten bolavý krk přesně, jak píše tercie - propolisový sprej do krku a cucací tabletky Propolki. Obojí 3x denně.

lenik_25
3. led 2011

@wlladka Nevim nevim, jestli to vyjde, bolesti v podbřišku sílí, takže počítám s tím, že to dostanu. Bohužel ☹ Dám vědět.

handm
3. led 2011

@petroska to se nedá nic dělat.. každému mimču vyhovuje něco jiného ....🙂

aronek
3. led 2011

@nicollka doufám, že to tam nějak poléčí a dopadne to dobře. Bublinka to zvládne a bude z něj křikloun 😉

wlladka
3. led 2011

@nicollka moc ti držím palce 😔
@petroska Filípek je krásný vysmátý klučík 😵
@lenik_25 snad ne, třeba se to ještě otočí a MS přeci jen nepřijde 😔

tercie
3. led 2011

@nicollka Držím moc palce, bude to dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!! 😵 😵 😵

wlladka
3. led 2011

Holky, musím se vám pochlubit s dárečkem od manži.....teda od Ježíška 😅
Dostala jsem fritovací hrnec Tefal ActiFry. Teď budu vařit zdravě a za chvíli je ze mne hubená holka 😀 😀 😀 😀

madormi
3. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 31tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................6 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..36 DC ,našla 22.12. //, KO 12.1.
Aja............................. .36DC , 31.12. našla //
M.aa.b ...................... .36 DC
lenik_25................... ..27 DC
majjka24 ...................18 DC
Ivomal......................... 12DC
Katyna ........................ 10DC
Natalie77 ......................5 DC
Martasek ................ . 3DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

madormi
3. led 2011

ahoj holky, tak jsem tu po delší době, obrovská gratulace k Aje ke // a velká gratulka cajori k srdíčku je to super zpráva. U nás nic nového na Ko jdu 12.1. dost bolí prsa a celý den je mi dost blivno, ale nezvracím, tak snad je vše v pořádku, pobolívá mě podbříšek ale to je spíš zácpa 🙂

suzamen
3. led 2011

@wlladka to je ten jak se tam dá sklenička oleje a frituje se? já na něj taky koukala... dobrá to věcička 🙂 🙂

suzamen
3. led 2011

@wlladka to je ten jak se tam dá sklenička oleje a frituje se? já na něj taky koukala... dobrá to věcička 🙂 🙂

wlladka
3. led 2011

@suzamen ne sklenička, ale jen lžička A to na 1kg hranolek. Na 1/5 kg 1/5 lžičky a na maso vůbec nic. Jo a na ty hranole se dává jen když jsou z čerstvých brambor, na mražený taky nic. Je to super, už jsme si je v tom udělali 🙂

wlladka
3. led 2011

@madormi takže vše v pořádku 🙂 blivno znám, taky mi bylo a bez zvracení. Zácpa k těhu taky patří - takže krásné a zdravé těhu 😉

suzamen
3. led 2011

@wlladka tak to je paráda...asi o něm začnu dost uvažovat 😀

madormi
3. led 2011

@wlladka děkuji snad jo, snažím si nepřipouštět, že by třeba ne tak jsem v pohodě 😉

madormi
3. led 2011

jo holky dochází mi utrgostena kvůli manžovo operaci jsme u našich, myslítě že tu mám shánět mudru nebo zbytečné? ted jsem ho omezil a zavádám jen večera to mi vydrží tak do neděle a v úterý jdu na gyndu

mari111
3. led 2011

ahoj holky, no tady to je veselé, samé // a šikovné dětičky 😵 😵 😵 😵 Lauruška se otočí z bříška na zádička ale naopak ještě potřebuje pomoct ale jen malinko postrčit a šup, je na bříšku, tak snat to brzo pude samo.

mari111
3. led 2011

@handm no ty máš ale kluka šikovného 😵 😵 😵

nikissek28
3. led 2011

Tééééda tady se s těmi // přetrhl pytel. Všem gratulka 🙂 a držím palce ať to Tehulkovaní dopadne dobře.

tercie
3. led 2011

Kočky jsem tu, je tu někdo? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru