Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
3. led 2011

@tercie já 😀

cajori17
3. led 2011

já taky 😉 ale je mi hroooozne spatne ☹

tercie
3. led 2011

@cajori17 to je dobře, to je mimčo určo v pořádku...co bys za to před pár měsíci dala, tak si to užívej 😀 Jsem hnusná co? 😀 Ale neboj, však to není nafurt, za pár tejdnů to přejde a bude ti nejlíp, jak ti kdy v životě bylo 😉 viď, @madormi 😉 JSte tu ve Varech?

cajori17
3. led 2011

jsem ráda,že je mimi v pořádku,ze je to dobre znameni,ale musi to byt cely den?ale musim vydrzet,no

madormi
3. led 2011

@tercie jj jsme, o víknedu snad pojedem zpět na Slovač, caj bud ráda, mě je taky nevolno,ale dá se to ještě 🙂

maarrtina
3. led 2011

Dobrý večer,
mám na Vás dotaz. Poslední 2 dny, mě malá začne strašně brečet zničehonic. Nešponuje se, že by jí bolelo bříško a nejde mi ji utěšit.
A další dotaz taky mě začala přes den ublinkávat, ale už takový ztrávený, jsou to kousky? Nevím čím to může být? Ve čtvrtek jsem k MUDře, ale aby jí něco nebylo. A třeba i za hodinu po jídle ublinkne.

mari111
3. led 2011

@cajori17 čajdo vydrž, já trpěla do 7měsíce ale stálo to za to 😉

tercie
3. led 2011

@maarrtina může to být tím, že nemá jak jinak vybít energii, tak prostě pláče, některý miminka to mívají...
A když ublinkává, tak tu holky radily jí nechat krknout i během jídla, i několikrát, ne jen po jídle, a dokonce mě třeba dr poradila zkrátit kojení o minutku,aby se nepřejídal... ale mě stejně blinkal cca do třetího měsíce, pak to samo přešlo...

mari111
3. led 2011

@maarrtina júj no tak to nevím, Lauruška taky občas ublinkla ale to spíš tím jak jsem s ní víc blbla nebo jí tahala na rukách. No každopádně múžeš zítra k dr zavolat a uvidíš co ti řekne 😨 ale uro to nebude nic vážne a mne Lauruška jak byla malinká brečela skoro v jednom kuse ☹ ale asi to bylo hlady, bo jsem pak přišla na to že mám málo mlíčka a jak jsem začala dávat nutrilon ,přestalo to. No uvidíš, možná to bude aj míčkem, třeba jí nesedí, skus dát jiné, no ale každopádně se nejdřív zeptej doktora.
My jedeme zítra k dr. Lauruška dostane konečně poslední včeličku, teda zatím, zas bude jak nafetovaná, vúbec se na to netěším 😔

mari111
3. led 2011

@maarrtina jo to je fakt, jak píše Terculík, taky jsme nechávali krknout i během jídla

maarrtina
3. led 2011

@tercie no my nekojíme, máme Nutrilona a na noc ten noční Nutrilon

@mari111 zkusím jí dát odříhnout i během jídla, ale to bude řev. pije až dokud to není prázdno. Ale začala jsem jí dávat 120ml, protože po jídle brečela hlady.

cajori17
3. led 2011

jdu si lehnout,dneska je to des,snad bude zitra lepe

maarrtina
3. led 2011

@mari111 my se budem ve čtvrtek domlouvat na očkování. A musím se rozmyslet jestli jí dáme Synflorix nebo Prevenar 13 a jestli chceme ten rotarix. Co jste dávali vy?

maarrtina
3. led 2011

@cajori17 moc gratuluji k srdíčku 😀 😀 😀 😀

ivomal
3. led 2011

@cajori17 moooc gratuluji k srdíčku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
3. led 2011

Ahoj holky 🙂
jen v rychlosti,jsem dneska už od 4 hod.ráno vzhůru 😅 dnes jsem měla fofry 😀 nestíhám,ted jsem si udělala kakao a jdu si na chvilku odpočinout 🙂
Jinak doufám,že se máte všichni fajn.
Vítek má trošku rýmu,tak odsávám jak divá,zvlhčovač jede na plné pecky a ještě jsem dneska koupila physiomer baby a řekla bych,že to pomáhá.

@cajori17 Moc gratuluji k srdíčku 😵 😵 😵 a co přítel má radost?

@maarrtina Marti já po krmení Vítka držím třeba 15 min až 20min a od té doby co to dělám poctivě už neblinká vůbec.
My jdeme na očkování za tři týdny a jdeme jen na Hexu a pneumokoka,rotaviry nechci.Čim méně očkování tím lépe 😅 a doktorka mi řikala,že ty rotaviry nejsou potřeba.

tercie
3. led 2011

@maarrtina my dali prevenar 13 a rotarix jsem nechtěla... ale každá mamina to má jinak. Já zastala názor, že není třeba ten maličkej organismus zadělávat vším možným a spoustu mamin mi dalo zapravdu, ale je to na tobě jak se rozhodneš.

maarrtina
3. led 2011

já si zase říkala, že ji víc ochráním, těma všema očkováníma

kopa
autor
3. led 2011

Tím očkováním se zatěžuje organismus dítěte 😅 myslím,že když je to mimčo kojené tak má nákou imunitu od matky 😅

murynka
3. led 2011

@cajori17 😵 😵 😵 😵 gratulka 😵 😵 😵
@maarrtina hele rotarix jsme nedali...máme hexu a snyflorix... 😉 je to na tobě no...

ale není pravda že kojené dt mají imunitu..chodím na jinou diskuzi naše nebyla kojená do dneška neměla rýmu nic a je tam milion kojených děti a ty mají rýmu pořád a jsou i výžněji nemocné.. ☹

markee
3. led 2011

ahojky,
@nicollka myslím na tebe,aby vše bylo OK a v nemocnici jsi nebyla dlouho
@aja.83, moc na tebe myslím, ať čárečka sílí 😉
@cajori17 , tobě moc a moc gratuluju k potvrzení srdíčka a k průkajdě. Jsou to nádherné zprávy 😵
Já byla dnes prvně v práci a docela dobrý no. Co mám na to říct víc, prostě výroba no. Jsem DĚLNICE V ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBĚ. No,ale kolik tam je holek s maturitou a hlavně s praxí účetní, sekretářek a tak. No, aale oni odešli z předešlé práce většinou z důvodů,že jim ty firmy neplatili. No hnus. Takže jsou ráda,alespoň za to málo,ale aspoň,že to maj. No já se prostě asi s tím moc nesmířím,ale vydržím tam už jen,kvůli faktu,že práci mám a právě něco málo penízů 😖

lenik_25
3. led 2011

@cajori17 Co bych za to dala, abych byla těhotná a bylo mi špatně.

cajori17
3. led 2011

holky diky za gratulky, 🙂
@kopa pritelak ma velikaaaaaanskou radost.

@lenik_25 ja jsem rada,ze se miminko projevuje,ale nejhorsi je ,ze trvaji cely den...

ted mi bylo chvilinku fajn,tak jsem si dala chlebik s maslem,sunkou a rajcatka 🙂 a je mi fajn 😀

@markee ja mam taky maturitu a pracuju jako delnice, uz rok....nemohla jsem si nic najit a byla jsem rada,ze mam alespon neco,no....ale ted uz jsem doma a uzivam si klidek 😉
cekam na pritele az prijde z odpoledni smeny

lenik_25
3. led 2011

@cajori17 Já měla u Danečka taky nevolnosti celý den i v noci. Ranní nevolnost je jen pověra. Po 12tt mě to přešlo. Odvahu matko!

lenik_25
3. led 2011

@cajori17 A sníš něco, když je ti blbě? Je potřeba do sebe ihned hodit i násilím třeba piškot. Většinou jídlo zabere. Nebo pak zázrorový čaj, zázvorová lízátka, kandovaný zázvor, mražená coca-cola v kostkách (nepij jí ale na litry, to se nemá)...

cajori17
3. led 2011

@lenik_25 a co ti pomahalo...?ja to urcite zvladnu 😉 ale je to hold neprijemne,ale pro mimiska bych klidne blinkala cely den 😀

cajori17
3. led 2011

@lenik_25 diky za odpoved 🙂 jsi rychlejsi nez ja

cajori17
3. led 2011

ted jsem si dala chleba,snazim se jist hodne ovovce z toho mi neni zle a piskoty taky muzu..zkusim ty kostky koly 🙂

lenik_25
3. led 2011

@cajori17 Já u sebe vždy a všude nosila buď pár piškotů nebo obyčejnou mussli tyčinku bez polevy a když mi bylo blivno, kousla jsem si.

cajori17
3. led 2011

@lenik_25 ,jo to je dobry napad 🙂ted musim rict,ze pom jidle se citim fajn 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru