Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. led 2011

tak a já už jdu taky chrápat 😉
nemoc se mi pro změnu vrazila do krku, bolí mne jedna mandle a udělala se mi uzlina na krku 🙄 není to nic strašnýho, ale je to nepříjemný a už docela otravný (to marodění) 🙄 Jestli zítra nebude líp, tak si asi skáknu po gyndě ještě k obvoďačce, at mi na to něco už dá 😝

tak dobrou 🙂

farmarska
17. led 2011

jejda ty taky ještě tu 😕 😕 🙂
no nějak poslední dny trpím nespavostí 😝 v noci se budím, furt chodím na wc, ..v posteli se nemůžu pořádně uvelebit..najít správnou polohu.., no znáš to ne 😉 😀
navíc to debilní nachlazení, co se mi vleče a furt někam stěhuje tomu asi taky moc nepřidá 😝

farmarska
17. led 2011

a co ty, že ještě nezařezáváš, za chvíli se ti vzbudí malej... 😉

farmarska
17. led 2011

..a bude po spaní 😉 😝

farmarska
17. led 2011

aha, tak ty už asi zařezáváš 😉
tak já jdu taky 😎

farmarska
17. led 2011

zítra se ozvu 😉

kerrie
17. led 2011

Ahojda holčinky 🙂
Dočítám po pár dnech a koukám.........samý krásný zprávičky a fotečky mimísků 😵 Všem vám mooooc držím palečky, ať si to těhulkování v pohodě užíváte....
U nás to teď bylo takový divoký........od minulý NE jsme měli na týden zaplacený hory, ale já onemocněla.....tak jel manža s Emičkou (zvládli to na jedničku............to byl jejich úplně první samostatný výjezd 😵 ) a já za nima přijela ve ST...byla jsem tam celkem 3 dny, z toho 2 propršely a v NE jsme zas jeli domů. Ale jednu výhodu to mělo.......za ty 4 dny, co jsem byla sama doma, jsem tu aspoň pořádně uklidila a dodělala všechny resty........... 😉 🙂

majjka24
18. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 34tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 24tt ........................KO .
cajori17......................8 tt, KO 17.1.
nicollka.......................7tt
Madormi.................. .. 8 tt
Aja............................. , 8tt
M.aa.b ...................... .51 DC
majjka24 ...................3 DC
Ivomal......................... 27 DC
Katyna ........................ 25DC
Natalie77 ......................21DC
Martasek ................ . 18DC
nikissek28.................18DC
lenik_25................... ..14DC
maendy................ ......??

nikissek28
18. led 2011

Dobré ráno...

lucadav
18. led 2011

Dobre ranko...Tak koukam jak se Vam všem daři...to je moc moc fajn 🙂

suzamen
18. led 2011

@lucadav tak už konečně jooo..v sobotu bylo šponění ale včera se to rozjelo a mám to hooodně silný ale tak hlavně že dorazily 🙂 jen s chlapem je to komplikovaný tak nevím jestli nějaký další miminko bude ☹

sarlotta
18. led 2011

@mari111 gratulka, Laurinka je šikulínek🙂

sarlotta
18. led 2011

@kerrie no jo, nemocná a uklízíš jooo🙂))) to známe 😎 😀 😀
No a Emička už má rok, jak jste oslavili ? Slečna krásná 😉 😎

lenik_25
18. led 2011

@suzamen No huráá. Jak dlouho jsi vlastně čekala? Docela dost, co?

Holky,dneska je mi nějak smutno, padl na mě splín, jak bych chtěla to druhé miminko. Práce se blíží... těhotná zatím nejsem... všude miminka a těhule.... ach jo 😢

nikissek28
18. led 2011

@lenik_25 neboj dočkás se... všechny se dočkáme... mě je taky posledních pár týdnu smutno obzvlášť jak nějaké mimco vidím ale říkám si že se taky dočkám... sice to moc nepomáhá ale i tak

suzamen
18. led 2011

@lenik_25 jj čekala jsem dlouho,na revizi jsem byla 1.12. asi v tom teď budu mít pěknej zmatek 🙂

lenik_25
18. led 2011

@nikissek28 Díky za podporu. Tak nějak si pořád sama sobě říkám "hlavu vzhůru", ale vnitřně nevěřím, že otěhotním.

@suzamen Tak to je 7 týdnů ne?

cajori17
18. led 2011

ahojky🙂dneska jsem uz 8+1 takze 9tt,starsne to utika.
Mari,Laurinka je sikovna 🙂porad u toho tak nervaci?
Farmi,chudatko,porad se te ten bacilak drzi 😖 snaz se hodne odpocivat

@lenik_25 to je mi lito,ale chapu te. Ja otehotnela az kdyz jsem to vubec necekala .....snaz se udelat si necim radost,ale snadno se mi to rika 😒 snad ti bude brzy lip

suzamen
18. led 2011

@lenik_25 jj 7 dlouhých týdnů...bylo to nekonečný 😀

aja.83
18. led 2011

Čau holčinky! 😉
@farmarska Farminko, brzy se uzdrav. Ti baciláci ti nechtějí furt dát pokoj, sakriš! 😝

lenik_25
18. led 2011

@cajori17 Tak třeba to vyjde, když tomu nevěřím. Já tomu věřila v prosinci a nic. Dostala jsem to.

@suzamen Tak to ještě není tak hrozný. Nám po revizi říkali v nemocnici, že MS přijde za 4-6 týdnů, prostě po šestinedělí. Já to taky dostala po 7 týdnech. Tak těch 7 není zas takové extra velké zpoždění. Ale hlavně, že už máš klid.

suzamen
18. led 2011

@lenik_25 já se těšila že se začnem snažit ale zatím to vypadá že se spíš budem snažit zachránit manželství 😒

lucadav
18. led 2011

@suzamen tak to je nemile=(((

lucadav
18. led 2011

@lenik_25 Leni ,,neboj ja se modlim za tebe ,ae u nas to nějak teda nevypada ☹

suzamen
18. led 2011

@lucadav jj to teda je... nechci přivést na svět dítě aniž bych měla vyřešený důležitý věci ve svým životě

madormi
18. led 2011

ahojte holky tak jsme z neomocnice doma ale vyhráno není, ted jen čekat jak se to bude vyvjíte ale bylo to teda hnusné tu stručný popis 🙂 jinak omlouvám se asi jentak nedočtu 🙂
tak ve středu jsem byla na gyndě vše bylo ukázkové, ve čtvrtek jsem zašpiniil a jela na gyndua doktor mi řekl, že je konec, že už srdíčko nebije tak jsem jela do nemocnice kde me přijali že v pátek revize, v pátek mi ráno udělali utz a našli srdeční akci, to samé v pondělí (včera) srdíčko bylo, akorát jeproblém jednak, že tam mám nějaký hematom dost blízko plodu tak neví co to udělá a jednak žeod pátku do pondělí málo stouplo hcg ze 113 tisíc na 118 tisíc, ale dnes mě pustili domů a uvidíme koncem týdne no, ale naděje zůstává pže včera na utz srdíčko bušilo a plod měl 9,9 mm

ikopretinka
18. led 2011

Ahojky,
tak poctivě ležím, manžel mě obskakuje, pc mám v posteli
😀
holky budoucí těhulky hlavu vzhůru!!!!!!!Já poprvé nemohla otěhotnět půl roku a až jsem to vzdala a řekla si, že na to kašlu, že budeme bez mimi, nakoupila si haldu oblečení, (to jsem furt odkládala, co kdyby těhu, znáte to) tak bum a mylo to. Z ničeho nic. Teď to samé. Přes rok jsme se snažili, já měřila poctivě bazální teplotu, blížila se ovula, tak honem musíme na to vlítnout, prostě mozek nad tím pořád přemýšlel i když se zdálo, že na to nemyslím. Potom v prázdniny ten červenec to jsem měla dovolené snažení po třech měsících , dobírala jsem ještě prednison, jsem si říkala, jo ted to vyjde a NIC. To mě už dost naštvalo a řekla jsem si, že na to kašlu a budeme si užívat. Taky se stalo. Koupili jsme si auto a začali jezdit po výletech a hodili mimi úplně za hlavu. Já ani netušila kolikátý jsem den cyklu. Sice jsem měřila dál, ale jen tak, z návyku. Zapisovala jsem jen čísla a na graf kašlala.A taky jsem si říkala, že od září začínáme používat gumu, přestávám měřit, protože mě to sperma fakt pálilo, bylo to nepříjemné. takže jsme vlastně měli v srpnu jen dva nechráněné styky a jeden v den, kdy jsem ráno zašpinila (no asi ovulka 😀 ). NO a dva dny před MS jsem se cítila divně, ale říkala si, ne to nevyšlo, jsi hypochondr, v den očekávané MS jsem se skoro poblila z černého čaje(ten normálně miluju a piju ve velkém) což mi bylo divné, tak jsem z legrace zkusila test a .....myslela že vidím dvojitě 😀 . Tím chci říct, že u mě dělala psychika hodně. Doteď ani nevím nevím jestli fakt to bylo tím prednisonem nebo hlavou. Poprvé vím jistě že hlavou a teď bych řekla že taky.

nikissek28
18. led 2011

já MS po revizi dostala za 31dní

ikopretinka
18. led 2011

maminy chci se zeptat, máte některá frote povlečení do postýlky????? Mě se jedno líbí, ale nevím co ten matroš, aby pak nebyl takový tvrdý po pár vypráních.

petroska
18. led 2011

Ahoj holky.ani nedočítám-marodujeme.Prcek dostal děsný kašel teploty tak ležíme doma s práškama a teplotujeme.chuďátko moje 😔 .Potřebuju poradit jak dělat studené zábali?doktorka mi řekla nad 38.5 zábal co 10 minut.to jako musí být v tom studeném 10 minut a pak zase dalších 10 min nový studený zábal?nebo jak?at to nezvořu ☹ .kucká jaktuberák a jen hoří tak snad to bude do konce týdne lepší a pořádně sevyspíme všichni.
@ikopretinka tohle povlečení mám já,pokud je to povlečení od scarlett a je suprovní a dobrý materiál-teda aspon já si ho chválím a je docela kvalitní.já dala za 4 dílnou soupravu 1500kč .
@madormi držím palečky ,všechno musí být ok 🙂
@cajori17
@aja.83 gratulka holky,krásní mimišci 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru