Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
26. led 2011

Hezký večer holky 🙂
Všem vám moc děkuji za podporu,ono to fakt pomáhá a hlavně povzbuzuje 🙂 .Pořád přemýšlím nad tou laparkou,sakryš.Abych si pak něco nevyčítala.Nevíte někdo,jestli se hned po tom budeme moct snažit,nebo jak to chodí?Dnes jsem tak dumala,že na výsledky jdeme vlastně až za 7 týdnů a že bych tu laparoskopii sfoukla mezi tím a byly by pak úplně komplet všechny výsledky dohromady.

katyna6
26. led 2011

maendy-já mám taky takový chvilky,peníze teď naštěstí odpadly,ale i tak mně to občas chytne,jestli to budu zvládat,jestli nám to s přítelem vydrží a tak.Ale i vzhledem k věku se tohle negativní snažím zaplašit,dítě je pro mně v životě strašně moc důležitý a i kdyby jsme měli kvůli penězům bydlet u mamky,nebo bych s tím malým nedejbože zůstala sama,pořád mi ten drobek za to stojí. 😵 Jdu do toho! 😉 😉

veve.b
26. led 2011

Ahoj holky, jen hlásím, že jsme neumřeli, že stále žijem jen trochu nic nestíháme 🙂 dneska jsme byli na šesti týdenní kontrole v poradně a máme 5440gramů a neuvěřitelných 61cm, no nevím po kom ten náš kluk je tak velikej, ale je fakt, že už mu musíme dávat oblečení na 3-6měsíců 😅 . Dneska jsme taky dostali první dávku proti rotavirům no a protože sestra asi někam pospíchala či co 😠 , tak to malýmu stříkla do pusinky tak rychle, že to Ondra v zápětí všechno vyhodil. takže prachy v čudu a bůh ví, jestli vakcína zabere. Doktorka nás teda ujišťovala, že dle posledních studií stačí, kdžy se vakcína dostane na chvilku aspoň na sliznici jícnu, že je to silně infekční, takže se to stopro chytne 😒 😖 no nezbývá asi nic jiného než věřit, nebo doufat, že se to tam aspoň trošku zachytilo 😖 asi s tím nidko zkušenost nemáte co????

lucierob
26. led 2011

@maarrtina názory na píchání náušnic se různí. Naše dr. doporučuje až po 2. Hexe. My jsme je nechali nastřelit. Za pár vteřin bylo po všem. Kňurkla spíše z leknutí.

farmi- tak snad ti ty záda brzy povolí.vím jaké to je. Já jsem si je blokla ve 30tt, hodinu jsem se v noci ploužila na záchod. Ale naštěstí to po pár dnech přešlo. Pomohli i masáže od manži

natalie77
26. led 2011

Ahoj tetky koníkovky,
mám chuť ten včerejší příspěvek smazat...ale nejde to...poslední naděje se rozplynula...
Prosím do tabulky zapstat 1DC......no tak za 12 dnů nás čeká třetí pokus....to jsem zvědavá....no nějak mě pozitivní nálada opustila...
No já si taky říkala, že to přijde, až to nebudu čekat.....jenže to je už od září, kdy jsem nastoupila do práce dolouhá doba....
No nic, jsem ráda, že má Farmík povolený záda...hlavně lež, nic nedělej a pořádně se vykurýruj....ať předčasně neporodíš, to bys pak měla výčitky celý život....já je mám, a to jsem poctivě ležela 😒 .

Tak se mi tady opatrujte.
Ozvu se, mám horečky, tak jsem ráda, že žiju....

lucierob
26. led 2011

holky, co jste byly v poradnách s mrŇousky. Všichni mají krásné míry

lucierob
26. led 2011

@natalie77 tak se brzy uzdrav. Budu držet palce na třetí pokus. Teď už to musí vyjít. Do třetice všeho dobrého.Moje segra byla na 3 umělém v listopadu a teď je v 11tt 😉

kerrie
26. led 2011

Krásný večer všem 🙂
Dočetla jsem a teda Farmince bych naplácala na zadní část sedací...........koukej se šetřit!!!! Teď už nic neuspěcháš.....vzpomeň si na Murynku, jak malovala, atd...........a Sofinka pak pospíchala na svět...... 😉

@natalie77 Je mi moooc líto, že to nevyšlo.............včera jsem měla velikou radost, když jsem si přečetla Tvůj příspěvek.......Ale nevzdávej to!!!

majjka24
27. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 35tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 25tt ........................KO .
cajori17......................10 tt, .
nicollka.......................8tt
Madormi.................. .. 9 tt
Aja............................. , 9tt
M.aa.b ...................... .58 DC
majjka24 ...................11 DC
Ivomal......................... 36 DC
Katyna ........................ 34 DC
Natalie77 ......................2 DC
Martasek ................ . 27 DC
nikissek28.................27DC
lenik_25................... ..23DC
maendy................ ......??

mirax
27. led 2011

Hezké ráno 🙂

Holky, tak jsem zpět z gynekologie...miminko (embryjko je v děloze), přesně odpovídá oplodnění toho 26.12. 😀 , takže vel. 6t+3den, srdíčko krásně ťukalo. Pak jsem ale myslela, že mě omeje! 😕 ...vedle gestačního váčku jsou další dvě!!! dutinky, ale jsou malé a nejspíše jde o další dvě zanikající těhotenství...no, chválabohu...za týden mám jít na kontrolu, jak se ty dvě dutinky změní.

S manželem jsme už na začátku říkali, že třetí mimčo teda ok, ale dvojčata bychom nedali a to jsme se smáli, ani v duchu jsem s touto možností nepočítala...jak vidno, i první ovulace může být vícečetná superovulace🙂

V těch dutinkách ale nic nebylo a jsou malé, určo zaniknou...pevně v to věřím.

mirax
27. led 2011

..tak jsem si dala i počítadlo a uvidíme 😉

madormi
27. led 2011

@mirax teda vy jste kanci s manželem 🙂 hyper plodní 🙂

mirax
27. led 2011

@madormi..prej kanci 😅 ...za celý prosinec jen 2x ...plodní ale asi budem. Jen aby kvantita nebyla na úkor kvality 😉 Však uvidíme...

Co ty? Jak je?

farmarska
27. led 2011

ahoj holky, tak konečně vás dočítám 😉 záda mám ťuk ťuk o trošku lepší 😎 už nechodím po čtyrech, už jen v předklonu 😅 🤐 Jinak co jsem napsala platí.. doma nic nedělám 😎 Jen teda manžel to pochopil nějak divně..ten můj klid od práce a asi si myslí, že se to vztahuje i na něj, páč jak jsem ulehla já, tak polehává i on a nějak se mi to tu nehejbe 😅 mu to asi budu muset dneska pořádně vysvětlit 😠 😀
Takže, zatím to co jsme dočetla musím zareagovat na Natálku... jupíííí!!!! 😵 😵 😵 Natalindo, tý brďo, začínám věřit, že se vám zadařilo! 😵 😵 Já to předminulé těhu měla taky zezačátku ducha, ale až hodně po limitu! 😵 Nejdřív bílo, tak jsme test mrskla vzteky na pračku a když jsem ho tam šla uklízet, asi po hodině, tak jsme na něj čuměla, jak tele na vrata 😀 no a takhle to bylo pár prvních dní, ale pak postupně (asi jak sílilo to hcg) tak už naskakovala aj normálně 😵 Takže tfuj tfuj, moc držím palce!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

madormi
27. led 2011

@mirax no nic moc pachut v puse hrozná zácpa se střídás průjmem, v noci nemůžu spát ale nestěžuji si 🙂) no plodní teda evidentně jste, no my asi taky vždy na poprvé jen nám to zatím dvakrtá bylo k ničemu 🙂

mirax
27. led 2011

@farmarska...farmííí 😔 ..natalka ráno psala, že je 1den cyklu, bohužel to nevyšlo..tys ještě nedočítala, co?

jen pěkně hajej...a manža ať šupe ven krmit kozy🙂))))

mirax
27. led 2011

@madormi...no vidíš, já si myslím, že přesně u plodných párů se chytne ledascos...,ale pak to nemusí dopadnout. Neboj, teď už to bude v pořádku!!!

Taky v noci nespím dobře. Mám hrozně živé sny a takové jakoby polospaní. Neboj, brzy to bude lepší...jen to spaní nevím, to je takové zvláštní celé těhu a na konci vůbec nejhorší.

farmarska
27. led 2011

tak a meandy má zakázáno depkovat! 😠 Jako první je na řadě miminko zbytek už se nějak udělá vyvrbí 😉 bude dobře, uvidíš 😵
a mad má zakázané zelí a podobné potraviny 😎 Já teda v prvním trimestru taky ujížděla na nezdravejch věcech 😅 U mne to je normální, jako i normálně, ale todle bylo extra 😅
ikopretinko a ty se mi netlem, to víš, že už to vydržím 😎 ono to ani jinak nejde, když se nemůžu normálně hejbat 😅 ale ty jestli se mi budeš tlemit, tak si tě najdu a uvidíš co je to medová medicína..tě v tom medu vymáchám celou 😠 😎 😀
kytí díky za radu ohledně mazání. Náš malej měl když byl malej hodně citlivou prdelku..tak už mám zapsáno (název) myslím, že se to bude hodit 😉 🙂

madormi
27. led 2011

@mirax no mě se taky zdají hrozné sny do toho tak 4rkát čůrat a při každém pohybu bolí prsa, zajímavé že v noci, přes den ani ne, ale co hlavně at je bobek vpořádku, že? my to nějak zvládnem 🙂

farmarska
27. led 2011

ach jo, to mne mrzí .s tou natálkou ☹ ☹ ☹ ☹
ne dočáítám teprve průběžně (už mám před sebou poslední stránku) a odpovídám taky průběžně, páč jako, abych někoho nevynechala a na někoho nezapoměla 😅 a tak to dopadá...ted vypadám jako pako 🤐 😅

farmarska
27. led 2011

katuš mooooc hezkej postoj a přístup k tomu máš 😵

farmarska
27. led 2011

lucirob, tak snad už za chvíli budu taky fit 😅 a ty masáže od manži, jak mne tu všichni radíte, no něco na tom asi bude..mu to asi budu muset dát příkazem 😎 páč jako včera když jsem se ho slušně zeptala, jestli se mu nechce mi namasírovat záda..tak prej nechce 😠 ..takže dneska se mu holt asi bude muset začít chtít 😠 páč jako další injekci neci, páč včera jsem pídila a hledala po netu, jestli to nějak nemůže ublížit miminku a všude psali, že voltaren v třetím trimestru ne! 😠 že muže bejt toxickej a škodlivej pro mimi! 😒 😖 No a pak že doktoři vědí co dělaj 😠 hlavně že se ještě s druhým radil 😒 No uklidnuju se tím, že snad jsme vyjímka a v pořádku 😔

farmarska
27. led 2011

veveb teda doktorka jedna pitomá 😠 člověk si to platí a ona takhle 😠 😠

farmarska
27. led 2011

o jé ted teprve čtu o natálce 😔 😔 ach jo, nevím co k tomu dodat 😔 mrzí mne to ☹ ☹ ☹ a ty jsi na tom tak bídně a ještě u toho myslíš na mě ☹ ☹ ach jo 😖 hlavně se kočko brzy vykurýruj!! taky na tebe i Marečka mooooc myslím 😢

farmarska
27. led 2011

kerie a jejéje, další dobrá duše, co by mne řezala 😅 ... šak už jsem v klidu né 😉 😎 😎 😎

madormi
27. led 2011

farmi já se musím smát už máš skoro stránku popsanou :D :D hele porad, má cenu kupovat ten domácí utz? a od kdy?

farmarska
27. led 2011

no konečně jsem se ve čtení dokousala k miraxce!! tý jo mirax gratuluju!!! 😵 😵 😵 😵 ale vyrazila jsi mi dech, s těma dalšíma dutinkama! 😨 tý jo já se z tebe picnu ty superplodná ženštino 😀 😀 😀 hele a o kvalitku se neboj 😉 se podívej na ty svý dvě krásný dětičky! 😵 a můžeš bejt v klidu 😵 😎 😵

cajori17
27. led 2011

dobre rano holky 🙂jdu alespon docist posledni stranku 🙂kecalky

farmarska
27. led 2011

no jo, moje postřehy a samomluva 😀
ale jako vystačím si pěkně vid 😀 😀 😀 a jde mi to 😀 😀 😀
hele s tím ultrazvukem..ono jich je víc, ale ten co jsem měla já, ten byl fakt supr a fungoval a to i na mne-přes to moje sádlo 😝 už hezky brzy (nějak kolem 12tt) 😵 No já bych ty peníze za to dala klidně hned a znova, kdybych zase otěhotněla, páč jako tahle investice za klidný nervy stála 🙂 bylo to supr, krásně mě to vždycky uklidnilo 🙂 jinak bych se asi už zbláznila..ty kontroly u mudrů jsou nekonečné (hlavně zezačátku)..a miminko bylo tááák krásný poslouchat 😵 😵 Navíc to udělá službu a pak to můžeš zase prodat ne 😉

mirax
27. led 2011

@farmarska..mazec, co? 😀 Trojčata....ještě, že příroda to umí tak pěkně vyselektovat. Přežije jen nejsilnější a nejzdravější a také prý nejinteligentnější🙂))) Tohle asi bude nějaký malý Einstein, když přebil dva konkurenty. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru