Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
31. led 2011

Ahoj holky, hlásím se s Lukym z Chodska 🙂 Prcek půjde za chvíéli spát, tak přijdu dočíst, a snad se tu s někým potkám online 🙂

tercie
31. led 2011

@kopa super, máš výhodu, můžeš si vybrat. Já už od příštího měsíce dostanu 3800 a budu v prrrrrrrrrrrr... 😝

tercie
31. led 2011

Tak jsem tu, ale koukám, že sama 😀 No, jak jinak 🙂

lenik_25
31. led 2011

@madormi Ahojky, držím ti palce na kontrole. Neboj, neboj, uvidíš prťouska a uklidněj tě. Pak přijď říct, jak jsi dopadla. A jak jsi se testovala už dva dny před MS, tak už jsi to měla pozitivní?

@majjka24 Děkuju moc, kéž by 🙂

@kopa Jen dva roky? A máš pak prcka kam dát?

lenik_25
31. led 2011

@tercie Nene, ich bin hier 😀

tercie
31. led 2011

@lenik_25 Na endlich 😀
Jak je, jak se cítíš, co testík, necháš to až na tu středu? 😉 nebo nevydržíš 😎 ?

lenik_25
31. led 2011
tercie
31. led 2011

@lenik_25 @kopa si po dvou letech pořídí druhýho cvrčka, viď Kopi 🙂

lenik_25
31. led 2011

@tercie Myslím, že nevydržím 🙂 Ale bojím se bojím. Pobolívá mě podbřišek jako před MS, ale to už týden, takové pnutí. Pak je mi párkrát za den lehce nevolno, takovej žaludek na vodě. Ale kvůli tomu podbřišku tomu fakt moc nevěřím ☹

tercie
31. led 2011

@lenik_25 krááááááááásnej graf, držím palce ať neklesne!!!!! 😉

lenik_25
31. led 2011

@tercie Tak to aby už pomalu začali, ono to nejde bohužel na přání a co pak. Já teď řeším to samé. Chtěla jsem, aby mi navázala mateřská a ono prd, nenaváže. Kdybych v říjnu nepotratila, vyšlo mi to nádherně.

tercie
31. led 2011

@lenik_25 je fakt že já měla vždycky takový pocity už od ovu, takže pak jsem spoléhala jenom na BT a na konci cyklu hypnotizovala teploměr aby stupínky lezly nahoru 😀 a stejně jsem dopředu nevěděla nic. akorá teda když jsyla těhu tak se mi přidalo pálení žáhy, podle toho jsem vždycky měla tušení 😉 Holt trpělivost...nic jinýho se poradit ani nedá 🙂

lenik_25
31. led 2011

@tercie No modlím se za to.

tercie
31. led 2011

@lenik_25 jojooooooooo to znám, kdyby-chyby.... první těhu mi vycházelo taky nádherně, měla jsem 7let stálou práci, měla bych nárok na PPM a kam se vrátit... no a pak už se to se mnou vezlo...

lenik_25
31. led 2011

@tercie A jak jsi poznala, že jsi těhotná s Lukáškem? Měla jsi nějaké pocity předem nebo až test po termínu MS ukázal?

lenik_25
31. led 2011

@tercie No mě končí mateřská 25. června a rodit jsem měla začátkem května. Takže by to byla parádička.

tercie
31. led 2011

@lenik_25 já měla pozitivní testík už asi 10DPO tyjo...ale abych nekecala, musím se podívat do alba 😀

lenik_25
31. led 2011

@tercie Tak to jsi měla fajn 🙂 Já v tom srpnu tři dny před očkávanou MS taky pozitivní.

tercie
31. led 2011

@lenik_25 tak přesně 10DPO jsem měla ducha na testu, a citlivej podbřišek, pocity jako před ms, pálení žáhy a sem tam se mi lehce motala hlava. A bolavý prsa, ale to jsem taky měla pokaždý před ms.

lenik_25
31. led 2011

@tercie No pocity jako před MS mám taky.

tercie
31. led 2011

@lenik_25 budu držet palce, aby už to vyšlo 🙂
A co reiki, tím by se nedalo zjistit, jestli se něco děje? 😉

lenik_25
31. led 2011

@tercie Nene, tak těhotenství pomocí reiki fakt nerozeznám. 🙂 A díky. Já mám trošku pochybnosti, ale nechci být zklamanááá ☹

tercie
31. led 2011

@lenik_25 j+á si to myslela, ale t
ak jeden nikdy neví, když to neumí 😀444 Luky už je vzhůru a šmátrá mi po klávesnici, tak to psaní podle toho vypadá 😀

m_artasek
31. led 2011

Ahoj holky, @majjka24 až budeš dělat prosím Tě tabulku, tak jsem dnes 1 DC.

Jo, mrcha přišla jak měla, ale jsem zvědavá, zda toho zlatýho stafylokoka mám vyléčenýho nebo ne, za týden nebo max za 14 dnů mám jít na kontrolu. Prášky jsem oboje dobrala, jedny jsem měla na 5 dnů a na zavádění 8 dnů, tak jsem ráda, že jsem vše dobrala, než přišla MS. Moc často nepíšu, ale dočítám Vás pravidelně. Vladi, video jsem viděla a fakt jsem brečela jak želva. Jste bojovníci a snad už Vás budou čekat jen hezký věci. Všem těhulkám přeji, ať se jim dobře těhulí a ať je nepotkává žádný špinění a maminkám přeji hodné dětičky. Snad se jednou i my mimča dočkáme, i když mi to připadá v nedohlednu, sice už se snažit můžeme, ale zatím jsme nezačali, protože pořád mám nějaký problémy, teď zas ten stafylokok. Teď jsme na víkend měli od manžela malou setřenici a bratránka a malej mi řekl, teto už si taky pořiďte miminko a my budeme jezdit hlídat 🙂 Fakt mě tím dostal, měla jsem co dělat, abych před ním nezačala bulet.

lenik_25
31. led 2011

Ahoj Lukínku 🙂 😀 🙂 😀

aja.83
31. led 2011

Ahoj holky, tak jsem tu! 😵 Kontrola dopadla na výbornou, srdíčko bušilo jako o život, mrňousek se tam pěkně mrskal, až se mi chtělo brečet, jak to bylo krásný! 😵 Odpovídáme dokonce o dva dny starší - 9tt+2. Termín porodu vychází na 3.9.2011. Jinak příští týden 7.2.2011 už jdu na odběr krve pro ten prvotrimestrální screening, pak 14.2. další kontrola! Holky, já mám děsnou radost! Teď už jsem zase o dost klidnější a věřím, že to s mrňouskem zvládneme! 😵 😵 😵

madormi
31. led 2011

@lenik_25 jj bylo to už jasně pozitivní, čárka slabší ale naskočila v limitu a vidět byla zřetelně. děkuji mco když bude vše ok tak tu jsem tak kolem 19 večer

lenik_25
31. led 2011

@aja.83 Mám obrovskou radost s tebou! 🙂

lenik_25
31. led 2011

@madormi Jasně, jsem zvědavá na výsledky kontroly. 🙂

madormi
31. led 2011

@aja.83 obrovská gratulace mamino 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru