Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
31. led 2011

@aja.83 paráda, gratuluju ke kontrole.

NO tak Aninka dneska totálně odpadla. V noci se ji spustila šílená rýma, takže noc nic moc. Ráno se přidal kašel a mírná teplotka. Lehce přes 37. Takže se bobek celý den jenom nechává nosit, Ani hrát si a jíst nechce. Ráno vstávala v 7 hodin a teď usla už asi po 4-té. Doufám, že nelehne i Robča. Takže očkování se odkládá. Už aby konečně bylo jaro.

@wladka moc krásné bydlení.

suzamen
31. led 2011

@lucadav ahojky prosím tě jak dlouho ti trvala ta první menstruace po revizi? ja to dostala 15.1. mela sem to pet dni a do ted porad spinim a nekdy i s trochou krve...je to normalni? 😨

kopa
autor
31. led 2011

@tercie ,@lenik_25 no holky tak jsem v práci řekla dva roky.Jak píše Tercie navážu to pak dalším mimčem(a když to nestihnu,půjdu pak hnedka zas na nemocenskou,v nejhorším na pracák,protože si myslím,že do práce mě zpět nevemou,tam prostě má každý svojí práci rozdělenou.Já bych chtěla mít právě děti takhle od sebe 😉 Chápu,že se hnedka nemusí zadařit,ale přemýšlím optimisticky a kdybych mohla už bych zase chtěla být těhu 😅 😀

kopa
autor
31. led 2011

@aja.83 Ajinko moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 Mám z tebe a z prcka radost 😵 !!!
@m_artasek tobě moc držím palečky,aby se co nejdříve zadařilo!!!

m_artasek
31. led 2011

@kopa Díky moc, musím věřit, že do třetice to vyjde. Hlavně ať se zbavím toho hajzlíka zlatýho, fakt všechno na h...o musím mít já. Aspoň, že ta mrcha chodí tak, jak má.

maendy
31. led 2011

@suzamen ahoj ,raději běž k dr....takhle dlouho by to nemělo podle mě být......

Jinak holky napište mi do tabulky 3DC....bricho mě jen pobolívá,není to takové jako sem to měla dřív a slabší,asi je to tím že odstranili tu mrchu endometriozu..... jinak mi tam jeste dopiste že papčím Duphastonek od tohoto měsíce.... 🙂
Dneks ama muj milý odpolední a mě je dlouho,a zítra si to metu už do práce ach joooo......

cajori17
31. led 2011

ahojky 🙂 ajinko,moc gratuluji ke kontrole 😉 jste sikulky 🙂ja byla dnes ve 13 30 na kontrole a vse bylo v poradku,mimisek sebou mrskal ,ale ted jsem byla na wc a utrela jsem se a na papire bylo hnede spineni a kapka ruzove krve,co mam delat?mam jet do nemocnice? 😔

madormi
31. led 2011

@cajori17 jestli ti dělali vnitřní utz tak to může být z toho, že následkem toho praskla nějaká cévka, tak ještě vydrž a když do večera nic tak ne a kdyby si ještě zašpinila tak radši jeď co myslíš?

cajori17
31. led 2011

@madormi ano delali mi vnitrni utz,za cele tehu jsem nespinila ani kapku,tak se bojim,pockam jeste chvilku,ale jsem trochu vydesena

suzamen
31. led 2011

@maendy no me to prijde taky nejaky divny...kdyz sem tam byla dva tydny po revizi tak dr rekl ze jsem naprosto v poradku ze je deloha stahla a vubec neni poznat ze bych neco podstoupila tak snad se tam neudelal nejakej zanet ale bricho me neboli tak nevim 😒

madormi
31. led 2011

@cajori17 klid chápu tě,ale klid zkus se uklidnit, zvětšuje se ti děloha avše tak doktor mohl poškodit jen nějakou malou cévku, když už dnes nic tak počkej do zítra, ale kdyby si dál špinila tak pro klid si na tu pohotovost zajeď dnes😉

suzamen
31. led 2011

@cajori17 jj to muze byt nasledek vysetreni me u minuleho tehu dr rikal ze se to muze objevit ale ze to nic neni ale pokud to neprejde do zitrka tak jed k dr.

cajori17
31. led 2011

diky za uklidneni holky,budu se hlidat,kdybych nahodou vecer porad spinila,tak tam radeji zajedu

madormi
31. led 2011

@cajori17 hlídej, hod ale nohy hore děj si něco dobrého k jídlu apust si filmík a hlavně zkus být v klidu 🙂 j
á jedu na tu kontrolu holky tak držte palce

kopa
autor
31. led 2011

@cajori17 Caj to opravdu může být z vyšetření,lehni si a odpočívej 😉 Já to taky měla několikrát po vyšetření.

cajori17
31. led 2011

mad drzim palecky 🙂 Kopi,taky se ti to stalo ?tak to jsi me trochu uklidnila.......

cajori17
31. led 2011

@kopa jinak moc ti to na fotecce slusi,jsi opravdu kocka a materstvi ti svedci 🙂

kopa
autor
31. led 2011

@cajori17 Díky,už jsem si říkala že by to chtělo novou fotku 😀 a dneska jsem se cítila zrovna príma 😀

cajori17
31. led 2011

chci vam ukazat fotku naseho mimiska

kopa
autor
31. led 2011

@cajori17 To je krásný bobíšek 😵 😵 😵

cajori17
31. led 2011
cajori17
31. led 2011

@kopa dekuji 🙂 fotila jsem to obycejnym fotakem,tak to je spatne videt 🙂doufam,ze to spineni nic neni

maendy
31. led 2011

@suzamen ja ted mela divnej začátek menzes,mám to desne slabé,ale asi je to tou operací,když jsem byla před tydnem a něco na kontr tak mi dr řekl že mám hodně nízkou sliznici,že by se tam mimčo ani neuhnízdilo,to je muj problem.. ☹,tak ted budu brát ten duphaston na potporu... tak uvidím...... před tou oper jsem měla menzes docela silnej a bolestivej....... ja bych radsi zasla na gyn bud tebou....
@cajori17 já bych asi večer když to nepřestane jela.... tím nic nepokazíš..... když nic tak aspon zase zamáváš mimískovi,moje kamoška jednou utikala na gyn že se cítí divně,přestali ju bolet prsa.....doktor chápal že s ebojí když už jednou potratila....tak se usmál a jen řekl...zamávej na maminku že si v pořádku... 😀

Ničemu s nemužeme divit.....já po těch mojich 2 potratech budu jančet z každé maličkosti......

maendy
31. led 2011

@cajori17 mimulko je kouzelné..... 🙂

lenik_25
31. led 2011

@cajori17 Nááádhera! Teda mít v 10tt tak luxusní fotky, to se jen tak nepoštěstí 🙂

lenik_25
31. led 2011

@cajori17 Jinak mě po každém vyšetření v těhotenství doktorka říkala, že je možné, že budu špinit, tak ať se nelekám. Takže bych počkala do zítřejšího rána. Navíc máš jistotu, že dnes je miminko v pořádku. A kamarádka, co je těhotná, tak po sexu taky špinila růžově a je to ok.

cajori17
31. led 2011

holky diky 🙂 jinak dnes jsem pry 10 +1 takze 11 tt
utika o rychle a mame 3.5 cm,a mimisek sebou hrozne mrskal 😵 😵 😵 byla to nadhera
na screening jdeme 17.2.

cajori17
31. led 2011

jinak nicol,je dobre,ze jste oba s mimiskem v poradku

cajori17
31. led 2011

tak se tu mejte,vecer nakouknu ,jak dopadla mad 🙂 ale verim,ze bude vse v poradku,ZATIM PA

maendy
31. led 2011

Holky nemáte nějaké rady co pomáhá aby rostla sliznice aby se mimísek měl kde uhnízdit?
Kontryhel piju a budu užívat duphaston... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru