Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
12. únor 2011

jo a jinak jako ahooooooj

farmarska
12. únor 2011

ahoj holky, jen jsem se přišla nahlásit, že jsem stále 2v1 😉 ted o víkendu je toho času mín, věnuju se rodince, ale pak se vám zase ozvu 🙂
mějte se tu zatím všechny krásně 🙂

cajori17
12. únor 2011

@farmarska ahoj,porad jsi kondervajco? 😀

já jsem dneska cely den nasrana ☹ jsem sežrala už půl nuttely od nervu

lucierob
12. únor 2011

@cajori17 copak se děje?

cajori17
12. únor 2011

ale, ex mojeho pritele o sobe dava vedet, verejne pres Facebook ho pozdravuje ,pritom se spolu vubec nebavi,dela mi to schvalne

lucierob
12. únor 2011

NO JO, to je vždycky nepříjemné. Ale tak čekáte miminko, tak snad bude mít přítel rozum a jasně jí pošle do háje.

Mě zase štve švagrovka. Na konci února to bude rok, co se manžovi neozvala. Považuje za manželovu povinnost, jako bráchy, jí aspoň jednou za čas zavolat. Jsem se s ní pohádala se slepicí. A manža jak tupá ovce, (nedá na svojí sestřičku dopustit)Včera se na fb ozvala neteř no a manža hned jako že tam pojede i s prckama. No to určitě, celý rok si na něho nevzpomene a pak tohle. Vždyť se jich Any bude bát. Jsou to pro ní cizí lidí. Budu mu muset na ten den něco naplánovat.

cajori17
12. únor 2011

@lucierob proč by se ji mel ozyvat jen manza?ona ma taky zvednout prdel)kdyz to tak napisu) a ozvat se.........teda,se ti nedivim,taky bych byla nasrana.

lucierob
12. únor 2011

@cajori17 protože prostě on je povinný tam jezdit a volat jí. Včera si na fb stěžovala, že už tam rok nebyl, ale že ona u nás nebyla 3 je v pohodě. Oni se tváří jako chudáčci. Od společných známých posloucháme, jak se mají dobře, že si můžou všechno dovolit, nepotřebuje pracovat atd. Když tam přijedeš tak celou dobu posloucháš, jaké jsou chudinky bez peněz. Jsem jí to minule řekla do telefonu co si u ní myslím a už mám od těch keců klid. Sem manžovi řekla, že když jí chce dělat vola, tak prosím, ale bezemne a bez mých dětí. Jestli je chce vidět, at laskavě zvedne zadek a příjede.

cajori17
12. únor 2011

@lucierob dobre si ji to rekla,asi bych udelala to same a manza,no nevim,chapu ze je to jeho sestra,ale vy jste jeho rodina.......kasli na ne....a na ten den vymysli nejakej vylet,a porad to nejak oddaluj

lucierob
12. únor 2011

to si piš, že najdu nějaký program. At si tam on klidně jede. Já prostě nechci, aby ty kecy poslouchali i děti. Robča je vě věku kdy začítá všechno sledovat a pak informace posílá dál.

cajori17
12. únor 2011

@lucierob to je jasny,ze nechces aby tam vase deti jeli,tak at jede manza sam no.......vyreseno 🙂

ja budu muset koncit,jdou na me nevolnosti a mota se mi kebule,vecer se tu stavim.

lucierob
12. únor 2011

@cajori17 ještě se tě ty nevolnosti nechcou pustit? To znám, Mi u malého bylo špatně 5 měsíců. No snad ti už brzy skončí a budeš si jen v klidu užívat těhu

lucierob
12. únor 2011

@farmarska a jaká jména vypadla z manži?

lucierob
12. únor 2011

@mari111 snad už je na tom kocourek líp. Na děti a na zvířata je hrozný pohled,když je něco trápí. Proto nechci doma žádné zvíře. Když jsem byla malá, obrečela jsem i chcíplou rybičku v akváriu

lucierob
12. únor 2011

@farmarska ty si s tou prací nedáš pokoj,co? Je ti líto, že se hýbeš? Nebo chceš,aby byl Míša únorové miminko 😠

lucierob
12. únor 2011

tak jsem si pokecala a jdu se zase nachvíli věnovat dětem 😀 😎

lucadav
12. únor 2011

Dobrý večer holk\ ,ani si nepamatuju jestli jsem vam napsala,že Lenička to dostala=(
Krasny večer

lucierob
12. únor 2011

jj, psala. Snad jí to výjde přiští měsíc.pěkně jí ta ms potrápila. Aspoň už se zase může připravovat na snaženíčko.

mari111
12. únor 2011

tady se dneska moc nepíše 😕 nonic, manža zajel pro pizzu, máme na ní strašnou chuť 😝 a zítra k švagrovce na oběd, jsem ji nenápadne taky donutila jednou uvařit, se takle zveme o vykendech na papu a vždy vařím já nebo tchýně a ona se sveze, tak to teda né 😀 zítra si ona máken, nakrmit šest lidí 😀 😀 😀

mari111
13. únor 2011

bré ránko, včéra poslední , dneska první 😕

kopa
autor
13. únor 2011

Ahoj holky 🙂
neinzerujete někdo na Mimibazar? 😅 😅 😕 Dala jsem si tam náké inzeráty a když si dám do vyhledávače to slovo,tak tam všem ukazují inzeráty a mě ne 🤐 Chápu to tak,že snad stačí si zaplatit to obyč členství a pak to tam i uvidim né?

lucadav
13. únor 2011

Dobré ranko....
kopa... já tam mám pár inzerátu, když koukneš tam na hoře ,je tam Mojo Inzeraty a tam v to se ti ukážou i kolikrat byly skouknuté.

lucadav
13. únor 2011

Holky tady chumelí,ach jo ,už jsem chtěla teplo=(

lucadav
13. únor 2011

@kopa Jé a ted mi došlo že já to mám na Bazoši=( tak neví m jak je to u tohohle ,jestli to je taky takhle ,,,to se omlouvam 😉

kopa
autor
13. únor 2011

@lucadav A máš to placené?

kopa
autor
13. únor 2011

@lucadav Ok v pohodě 😉

lucadav
13. únor 2011

@kopa na bazoší nic neplatím=)) teda o tom nic nevim

mari111
13. únor 2011

@kopa jo myslím že tam to musíš mít placené 😒
u nás taky chumelí 😠

lucierob
13. únor 2011

ahoj holky,
tak u nás nechumelí ,ale teplota nic moc. -1. Takže jsem jen malou místo procházky pořádně zabalila do kočárku na balkon. Já už se taky nemůžu dočkat jara

majjka24
13. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 38tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 28tt .............................................................................................???.
cajori17......................13 tt, .
nicollka.......................12tt
Madormi.................. .. 12 tt
Aja............................. , 12tt
M.aa.b ...................... .10DC
majjka24 ...................28 DC
Ivomal......................... 53 DC
Katyna ........................ 23 DC
Natalie77 ......................18 DC
Martasek ................ . 14DC
nikissek28.................17DC
lenik_25................... ..4DC
maendy................ ......16DC

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru