Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. únor 2011

@suzamen krásný, gratuluju moc, potichoučku,ať duch sílíííí 🙂

Tak já valentýna dneska oslavila tím, že jsem byla u zubaře, takže jsem půl dne chodila s křivou hubou😀 Lukáška hlídal táta, tak jsem si chvíli odpočala, on je ten náš prďola hrozně akční a dovede děsně utahat😀 Když to stihnu,hodím do alba pár nových fotek 🙂

@farmarska joooo tak to vy jste přepapaný žebírkama a určitě bucáte co? 🙂 Teda a poˇšťačka je pěkně drzá, co má co lézt do baráku, i kdyby nakrásně bylo odemčeno... Já se teda lígruju furt, protože se bojím, nemáme ploty a psi jsou zavřený. Doufám, že jste si užili krásnej večer 🙂
My se taky rafali přes den, ale k véče jsem udělala palačinky tak už se na sebe zase zubíme😀 No jo, chlap a žrádlo...😀

mari111
14. únor 2011

Lukáškovi přeju všechno nej k deseti měsícum 😵 😵 😵

mari111
14. únor 2011

du hají, dobrou noc

majjka24
15. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 38tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 28tt .............................................................................................???.
cajori17......................13 tt, .
nicollka.......................12tt
Madormi.................. .. 12 tt
Aja............................. , 12tt
M.aa.b ...................... .12DC
majjka24 ...................30 DC
Ivomal......................... 55 DC
Katyna ........................ 25 DC
Natalie77 ......................20 DC
Martasek ................ . 16DC
nikissek28.................19DC
lenik_25................... ..6DC
maendy................ ......18DC

majjka24
15. únor 2011

@suzamen Držím ti moooc palečky 😵 🙂

lucadav
15. únor 2011

Dobré ranko,tak je Valentyn za náma. Já viděla manžela tak pul hod na tom gauči a pak šel hají. Já koukala ,jak omlazujou zase ženskou a dělají ji liposukci a pak to co jí vytáhli ze zadku ,jí napichali do obličeje 🙂 to bylo zajimavý...jo jo mít tak peníze........
Koukala jsem jak ste řešily váhu.....prdte na to ,hlavně at jsou dětičky v pořadku. Já mám po porodu zjištěnou štítnou žlazu,že jsem hubla a jak beru leky,tak je to taky naprd,tak chodím cvičit a nějak to udržovat..ještě se naběháte za dětičkama ,že budete jako proutek 😉
suzamen .....chodí ti malá do školky?????

nicollka
15. únor 2011

ahoj holky.

Caj jůů tak ty už povalíš 4tý měsíc 🙂 nádhera. A ty křeče, víš co mě to shodilo aj na zem, musela jsem čupět, polival me pot, šileny křeče, pak průjem a lepší. Ted moc na velkou nejdu, jednou týdne snad, musim si koupit v lekarne ten sirup pro těhotne, a břicho mě sem tam bolí, ale já už poznám že jsou to střeva, ...

Já byla na valentýna sama, njak to neslavíme ani, manža v práci, a pak najednou zazvonili sousedi,kamoška s mužem a dětma a vzali me a malyho na pizzu, tak to bylo takovy pěkný překvápko 🙂

nicollka
15. únor 2011

teda v tabulce 5 12tt, a cajka 13tt. To budem rodit nekde blízko 🙂 Nemuze byt v tabulce TP ? at vím 🙂

nicollka
15. únor 2011

jo a na vahu jsem vlezla dnes ráno se strachem, protože už mi chutná a celkem žeru. No a na váze 65kg a před otěhu taky 65, tak jsem celkem valila oči, ale jsem ráda no taky jsem dva měsíce jen lizala lizatka skoro :D

madormi
15. únor 2011

@nicollka já bych tam taky ty tp doplnila... já teda až 23 doplním 🙂 no a o váze mi ani nemluvte já na ní nelezu pže už před těhu jsem vážila tolik jako nikdy v životě 😖

suzamen
15. únor 2011

@cajori17 děkuji snad to vyjde....četla jsem že si z okresu Břeclav...odkud přesně?

suzamen
15. únor 2011

Ahoj holky moc děkuju dnešní test dopadl stejně opět slabý duch a můj chlap říka že jsem určitě těhotná že to na mě pozná tak uvidíme 😀

madormi
15. únor 2011

@suzamen a kolik jsi vlastně dní po ovulce ? ty jo tak snad to nám všem těhulím ted vyjde a pak se tu budem předhánět v pořadí 🙂

aronek
15. únor 2011

koukám, že řešíte váhu. Já se tedy opravdu nemám čím chlubit a fakt s tím musím začít něco dělat. Před prvním otěhotněním jsem měla 75 a byla spokojená. Pak nehoda babičky, za pár měsíců umřela a o miminko jsem přišla. Rázem váha 90. znovu těhotenství a za devět měsíců Honzík 😀 Váha před porodem 121 (jsem myslela, že mně šlehne) po porodu 108,5 jsem myslela, že tam zůstane víc. A teď 101 a ne a ne se hnout pod 100 😠

nicollka
15. únor 2011

Tk holki moje TP je 6.9 // 12.9. kdo to vlastně doplnuje?

suzamen a foto nehodíš? držím palce

madormi
15. únor 2011

@aronek tak to já mám o dost mín než vy tu holky ale stejně ono je jedno kolik člověk má, ale ta výchozí váha :D ono když mám o 10 kg víc než je můj normal tak je to prostě znát 🙂

madormi
15. únor 2011

@nicollka ted maendy, já mám tp 5.9. dle ms, dle ovulky by to mělo být 2.9 tak uvidíme co mi řeknou na screeningu

nicollka
15. únor 2011

@madormi si mela ovulku dřiv? no me podle UZ rekl 12.9. ale nevim uvidim jaky bude NT co mi taky řeknou tam ještě, mě se to njak nezdá :D

a to sem se dozvedela ze MM má jet 3-10.9. na jachtu, tak to mu asi típnu, má smůlu. Já nebudu sama nekde na dědine s malým a začnu náhodou rodit ne...no tak to vůbec.

madormi
15. únor 2011

@nicollka no já mám kratší cykly. to dle ms počítá s tím, že máš cykly 28dní a více, ale já mám 24 nebo 25 dní, takže kalkulačka na netu mi to počítá na 2.9 a dle ms na 5.9. ovulku mívám tak kolem 11 Dc,a le kdy jsem teď otěhotněla přesně nevím

nicollka
15. únor 2011

@madormi aha tak to jo. No já měla ovulku zase o 3dny pozdeji jak jejich tabulky 🙂 Ale jak já bych chtěla porodit už tak 25.8. 🙂

madormi
15. únor 2011

@nicollka já 28.8. 🙂

suzamen
15. únor 2011

@nicollka foto hodím až se mi rozjede noťas nějak se mi pos*al ☹
@madormi já vůbec nevím kdy byla ovulka, test sem si nedělala ale řekla bych tak před 10-14 dny...každopádně teď měla dojít mrcha a nedošla

madormi
15. únor 2011

@suzamen tak to bude krásně sílit za týden budou dálnice, držím moc palečky. to by byl termín v říjnu, že?

lucadav
15. únor 2011

Vám všem držím palečky at je vše vpoho......My doma jsme se bohužel dohodli,že druhé ne....Nevím jak by sme ho finančně utahli=(((pak když to tu čtu,tak mě to zamrzí,strašně jsem ho chtěla,ale musím byt realista..Tak až vám budou běhat,tak možná já napíšu ,že jsem zase těhotná 😀

madormi
15. únor 2011

holky teď mi říkala kámoška, že těhule poč as prvního trimestru když má doma psa tak by měl být odčerven každé 3 týdny slyšely jste to někdy? náš pes byl naposled v srpnu

maarrtina
15. únor 2011

@madormi to jsem teda neslyšela. Já jsem doma psa taky celé těhu. A nic mi nebylo

nicollka
15. únor 2011

madormi tak to nevim vůbec. my máme psi od mého malinka :D kdyz se nebudes hrabat v hovínkách .. tak..

suzamen
15. únor 2011

@madormi jj tak nějak měla b\ch děcka hned po sobě 😀

madormi
15. únor 2011

@nicollka nehrabu ani nesbírám už od začátku těhu to má výhradně na starosti manža vyčistit zahradu :D

cajori17
15. únor 2011

ahoj holky,ja jse nejaka nachlazena,tak jsem si koupila nejake ovoce a piju caj s medem 😖 vecer chci jeste uvarid obed na zitra ,pac pritelak ma odpoledni a ja rano dlouho spim,tak bych nestihala 🙂udelam francouske brambory a k tomu cervenou repu-mnam 😀

@suzamen ja jsem z Mikulova -presne 🙂

jo a ten termin porodu mam 28.8.2011 a 30.8.ma pritel narozky a ja mam 19.8. 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru