Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
17. únor 2011

Tak až se tu začne kecat, tak mě celý den blbne kůň a teď až začne konečně jít, tak bude ordinace 😠 .
Nám ryby chytá děda, většinou teda kapry, no ale je otázka co je zase za bordel v té vodě že? Jinak jeden známý veterinář říkal, že kuřata moc nejíst, protože jsou přehormonované a přeantibiotikované. Nejlepší prý ještě je hovězí a vepřové maso, tož nevím. Jenže já mám nejraději kuřecí 😖

ikopretinka
17. únor 2011

@farmarska taky bych dost spala, jenže přes den se snažím neusnout,páč bych nespala zase v noci.

ikopretinka
17. únor 2011

Vždyť jsem to říkala ordinace 😀 😀 😀 a konec drbů!!

ikopretinka
17. únor 2011

Teda já už nevím co dělat. Protože je mimi nízko musím ležet, vodorovně jinak klesne a ty kopance do močáku a hrdla jsou taky super, když tak ale ležím celých 24 hodin i tak jím, pálí mě žáha a chce se mi zvracet, no je to děs. Neznáte některá nějaký fígl -polohu??? Už nemám ani hlad, natož nějaké chutě 😝

ikopretinka
17. únor 2011

budu se čučet, zatííííííím se mějte

mari111
17. únor 2011

Luci koupeme tak kolem 19:00 jak to vyde, dneska šla do vany s tatínkem, tak si to tam užívali , pak dostane kaši a hají, věčšinou hned usne. Odpoledne mi pozděj usla, tak pak posunu koupani třeba o pul hoďky. Jak silnou měla mrchu Lenik to nevím 😒 je 8DC udělala si gravitest, tak nevím, jestli to má tím testem jestli netestila mamatestem, ak to múže klamat.

madormi
17. únor 2011

@lucadav no ono lepší nevědět 🙂

madormi
17. únor 2011

@lucadav já bych to asi neřešila ono kdyby mi to tak barvitě nepopisoval ten známý tak to jím taky 🙂 jen prostě dítěti bych radši dala jinou rybu, jenže ani tam člověk neví odkud je v čem plavala, takže ono je to asi jedno fakt :-/

madormi
17. únor 2011

@mari111 test i po mrše jo? 🙂 to by mě nenapadlo 😀

cajori17
17. únor 2011

@madormi tak ja zase nakukuji a Lenik ma porad ducha mna testiku 😕 😕 😕 😕 😕

mari111
17. únor 2011

@madormi no, asi se jí něco nezdá 😒

cajori17
17. únor 2011

teda,to je napinavy s tim lenikem 😕 😕

madormi
17. únor 2011

@mari111 no nevím no, každý to prožívá jinak, ale testit dva týdny před mrchou a týden po, bu´d bych šla k mudrovi kdyby teda nebo bych na to hodila bobek, pže to musí být o nervy, chudák holka

petroska
17. únor 2011

@lucierob hm já si ted cosi početla tak su zas chytřejší.celý den hledám a pídím co a jak tak snad co mu dám tak se neosype bobek.ale na ty skleničky taky kuknu at vím co tam dávaj. 😉

maarrtina
17. únor 2011

@petroska já jsem si pročítala příkrmy tady na koníkovi v tom Měsíc s Nutradefense. A nebo tam můžeš napsat dotaz a ta odbornice na výživu dětí ti poradí. Příjde mi to super.

lucierob
17. únor 2011

no jo .lenik. Měla by si zajít konečně k mudrovi, ať už má jasno. Tohle je fakt o nervy. 🙄 Já jsem tak zvědavá ja tohle nakonec dopadne

lucierob
17. únor 2011

@petroska ty se budeš vdávat? A kdypak?

madormi
17. únor 2011

holky, čoveče děsně se mi líbíl jeden kočárek a dnes ve zprávách ho zdrbly, že je hrozný a nebezpečný ☹

cajori17
17. únor 2011

@madormi a jaky kocarek?

madormi
17. únor 2011

@cajori17 implast ...

cajori17
17. únor 2011

@madormi jo,ten ma moje sousedka.a co s nim je?

petroska
17. únor 2011

@lucierob jj zkusím se poradit s někým.jj budu 😵 .už mám šatečky.prstýnky jsou taky doma a ted jen čekat na termínek.se těším jak malá 😵

lucierob
17. únor 2011

@petroska já bych se hned vdávala znova. Svatbu jsem si vůbec neužila. byla jsem ve 3.měsící a bylo mi pořád hrozně špatně 😨

mari111
17. únor 2011

@madormi jo holka tak ten je fakt na hodínko, vyděla jsem to na vlastní oči jak se hned rozčapí, no 😒

mari111
17. únor 2011

na hovínko tam melo bejt, no ale koukala jsem teď na ně a ty nové 2010 jsou hezké 😨

lucierob
17. únor 2011

@madormi no ale tak hlavně, že jsi to zjistila teď. A né až s prckem v kočárku

farmarska
17. únor 2011

tý jo, tady se to nějak rozkecalo! 😨 člověk si dá jen vanu, druhou večeři a už má co dělat aby dočetl 😀

farmarska
17. únor 2011

holky asi bychom nemohli jíst fakt nic, páč manža dělal kdysi v skladách na obílí a co se šrotuje společně se zrním a z čeho pak v pekárnách pečou pečivo...blééé!!! 😝 😝 😝 a známej z masokombinátu, když říkal, co se vše smele..takovej krysí masnej výrobek..no mňamka 😝 😝 a pak to jde ještě do různej obchodů a tam to uskladnění, že... 🙄 no jsem prodavačka a v pár potravinách už jsem dělala, takže taky mám představu .. 😝
když to shrnu všude na nás číhají nějaké "chuťovky" takže já nad tím raději ani moc nepřemejšlím a neřeším 😔

lucierob
17. únor 2011

jj, byl tu menší slovní průjem. ale už se to zase uklidnilo. Asi holky usly u ordinace.

farmarska
17. únor 2011

kopretinko no co ti poradit 😅 žáha mne teda taky pálí pořád 😝 tak leda sodu, mlíko, nebo nějaký ty pilule na to. No a ležení střídat, z boku na bok a sem tam se i vypodložit polštářema a zkusit si lehnout jakoby na břicho (no spíš přidřepnout) páč jinak musíš z toho ležení už bejt rozlámaná jako kráva 😝 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru