Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
20. únor 2011

Tady ještě jedna, to vše jsme dostali a mamaka ještě kytičku.

lucadav
20. únor 2011

@maarrtina jeeeeeeeeeeeeeeeee=) to všecko ste dostaly jo???? my jen bryndak=( 😀 krasny dortik

maarrtina
20. únor 2011

@lucadav jjo tohle všechno

ikopretinka
20. únor 2011

@lucadav teda vy jste si užívaly, malá je roztomilá 😉
@mari111 chudáček, aspoň že je to lepší
@maarrtina hezký dort 😎
Dnes jsem dala pár fotek do albíčka, kdo chtece mrkněte https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikopretinka/...

lucierob
20. únor 2011

@lucadav pěkně jste si užily. My se taky chystáme už nějakou dobu na bazén, ale nechce se mi oblíkat do plavek 🙄 🙄 🙄 Ale zase na druhou stranu bychom měli pro sebe celý bazén, jelikož by všichni utekli 😅
@maarrtina krásné fotečky. U nás se dává bryndák, 10 plín a blahopřání

lucierob
20. únor 2011

@ikopretinka pěkný kořáček. A vy čekáte holčičku?

aronek
20. únor 2011

@ikopretinka moc krásné věcičky 😀 kočár se koukám kočičkám líbil 😉

lucadav
20. únor 2011

@ikopretinka Kočarek je moc pěknej,ty kočičky v něm taky 😀
@lucierob Ale,,,kdybys tam viděla mě ,,tak to jsem se taky styděla,,manžek mě vzal na tobogan a nějakej pán ,po mě furt koukal,když jem vypadla ven,,,po chvili jsem zjistila ,že mam prsa venku=))))))

lucierob
20. únor 2011

@lucadav haha, tak to musel být pěkný trapas.
No na mě opravdu moc herký pohled není 😖

lucierob
20. únor 2011

@lucadav A manžel si toho jako nevšiml? 😲

lucadav
20. únor 2011

@lucierob ten jel až po mě 😀
Jako ted mam dny ,že mi je ze sebe blbě,tak držim dietu 🙂

lucadav
20. únor 2011

@lucierob Jako závidim ženskejm,co mají po porodu 50kg ,ale to musejí mit v genech....což my nemame 😒 ale zase hlavní je pokud si chlap doma nestěžuje a tak je to ok. Samozřejmě musíme byt taky my se sebou spokojené

lucierob
20. únor 2011

já nemám ani tak problém v jídle, u mě je to spíše o pohybu. Jsem s malou celý den sama, takže si nemám ani kdy zacvičit. A večer když usne Robča(ve 21 hodin) jsem ráda,, že jsem ráda a usínám málem ve stoje. A procházky jsou taky na houby. Aninka už chce šlapat sama, takže za 5 minut ujdu max 20m

ikopretinka
20. únor 2011

@aronek
@lucadav
@lucierob díky, no kočky jsou z něj unešené 😀 a z autosedačky a tašky na mimi taky 😀 😀 😀 . MOžná by v tom i cestovaly bezproblémů s náma 😀
Luci no tak teoreticky prý jo, ale dr. říkala, že to může být přilepené ,takže ani chlapeček se nevylučuje 😉

lucierob
20. únor 2011

@ikopretinka to jsem teda nikdy neslyšela, že by kluci měli přilepeného pinďoura 😕
A počkej, až se malé narodí. Pak tam kočky ucítí jeho pach a bude se jim tam líbit ještě víc

tercie
20. únor 2011

Ahoj holky, přišla jsem mrknout, a tady se povídá,to už se mi dlouuuuho nestalo 🙂
Co řešíte?
Přilepený pinďouři? 😀 Já už o tom taky slyšela 😉 Našemu malýmu teda trčel, a byl k nepřehlédnutí😀

@ikopretinka kočárek moc pěknej, takovou kombinaci jsem ještě neviděla,jen černobílou, a tohle je moc zajímavý 😉

ikopretinka
20. únor 2011

@lucierob já to taky neslyšela, ale říkala to jak moje dr. , tak ve 20tt na tom velkém utz ten doktor. prý z chlapečka holky nebývají, ale pokud vidí holčičku, může se stát, že vyleze kluk 😀 , ale na malinko %

tercie
20. únor 2011

@ikopretinka já to slyšela i obráceně, můžou si splést pupečník s pinďourem a nakonec to může bejt taky holka😀

ikopretinka
20. únor 2011

@tercie díky, takže ty jsi to slyšela taky? No tož uvidíme, maximálně budu mít dva oblečky na prd nebo bude klučina v růžové 😀

lucierob
20. únor 2011

@ikopretinka Robča měl taky starší trička na doma růžové asi 3 😅

lucierob
20. únor 2011

@ikopretinka a jména už máte?

tercie
20. únor 2011

@ikopretinka v pohodě, Luky má overálky po sestřence taky růžový, na spaní😀

lucierob
20. únor 2011

když je to na doma a vidíš ho jenom ty no tak co. Když měla přijít návštěva, tak jsem mu dávala jiné 😀

ikopretinka
20. únor 2011

@lucierob jména ještě dořešíme

ikopretinka
20. únor 2011

@lucierob
@tercie to je fakt, na doma nebo na spaní to půjde

ikopretinka
20. únor 2011

@lucierob máme vybráno zatím pro holku Jasmína a pro kluka Ondřej

lucierob
20. únor 2011

@ikopretinka Jasmína je pěkné jméno.

cajori17
20. únor 2011

ahojky ,jen tak nakukuji a vydim ,ze tu padlo jmeno Jasmina-to chceme dat i my,pokud to bude holcicka 🙂

majjka24
21. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 39tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 29tt .............................................................................................???.
cajori17......................14 tt, .
nicollka.......................13tt
Madormi.................. .. 13 tt
Aja............................. , 13tt
M.aa.b ...................... .16DC
majjka24 ...................5DC
Ivomal......................... 61 DC
Katyna ........................ 31 DC
Natalie77 ......................27 DC
Martasek ................ . 22DC
nikissek28.................25DC
lenik_25................... ..12DC
maendy................ ......24DC

mirax
21. únor 2011

Ahoj holky, taky vás jdu pozdravit 🙂
Minulý týden jsme byli na horách, krásně jsme si to užili.
Já jsem pořád unavená, al ežaludek už je lepší...jen mám zase tu krční migrénu, tak doufám, že mě dnes fyzioterapeutka vezme, v noci jsem nemohla spát.
posílám pár foteček a přeju krásný den 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru