• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
21. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
@lucadav krásná princezna. To má v ruce podtácek s Faninkou?
21. únor 2011 v 19:36  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: u nás sluníčko :grinning:
22. únor 2011 v 08:45  • Odpověz
dobre ranko , pozdě ale předse přejí Leničkám k svátku všechno nej :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky,
přišla jsem jen na skok, popřát dobré ráno :slight_smile: a taky ještě dodatečně všem Leničkám vše nej :dizzy_face:
u nás je teda sluníčko, ale zima jako v pr.. :sweat_smile: :zipper_mouth:
a já razím do poradny, ale vůbec se mi nece, zas tam skejsnu celý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 v 09:00  • Odpověz
@farmarska užij si poradnu, dle tt to vypadá na jednu z posledních :wink:
22. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
jsem nějak zazdila Leničky, takže opožděně, ale přece vše nejlepší k včerejšímu svátku :wink:
22. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@lucierob Krásné ranko......to je nějaký tacek ze školky ,,zato ,že vubec neplakala a byla prý jako vyměněná=)))
@farmarska To jo,,,to by se mi taky nechtělo,,u nás je ted -8. Jsem zvědavá jak ráno budu vstávat do školky=(
22. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem zpět z kontroly, dle ms jsme 12tt+2 dle utz jsme 12tt+3, a vypadá, že vše je v pořádku, doktor říkal, že šíjové projasnění je 1 mm tak, že to vypadá vše ok. Máme asi 6,5 cm od hlavičky k zadečku a udělal nám tam krásný obrat o 180 stupňů :slight_smile: tak zítra ještě screening v Brně
22. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
akorát teda mám vysoký ten spodní tlak, já co mám vždy tak 65 max 73 jsem teď měla při druhém měření 94 jsem měla nějakých 146/94 a při prvním 150/96 :astonished:
22. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky.Už sme konečně zase na chvíli zdraví.po dvou dnech teplot se tělo konečně umoudřilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .nesnáším to očkování.kolik je těch dávek prevenar a synflorix?my budeme mít prý 4 protože sme začli očkovat až po 4 měsíci bo co :astonished: .ale na netu jsou jen 3!!tak ted nevím jak to je.a už válíme sudy že jen přidávám na zem deky at se netluče Filík do hlavy :grinning: .udělá i 4 za sebou že se dokutálí snad 3 metry :grinning: ,šikulka naše a lezeméééé sice pochmurně ale lezemééé :slight_smile:
@madormi gratulka ke kontrole.š.projasnění je supr :wink:
@farmarska hihi ještě furt kinderko :slight_smile: a já schválně nahlížím jestli se nerodí
@lucadav krásná princezna :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@kopa Víteček krásně roste.Je to děs jak ty mimča rostou rychle.před chvíli uzlíčci a ted chlapáci :slight_smile:
Mirax- teda prcek lyžuje?od kolika ho učíte lyžovat??šikulky :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak jsme byli na očkování :sweat_smile: chudák Víťa řval jak ďábel :frowning2: Ve 4.měsících vážíme 8,050g :grinning: :grinning: a měříme 64,5 cm.Doktorka povídala,že je dobře živený :grinning:

Taky máme zavádět příkrmy,ale nejsem si jista zda to chápu správně??? :sweat_smile: :sweat_smile: Jeden den mu dám 1-3 lžičky mrkve+ zbytek dopije mlékem,druhý den zase víc mrkve+ zase mléko,třetí den víc mrkve+ méně mléka...a třeba již 4čtvrtý den k tomu mohu dát jednu bramboru???? :sweat_smile:Takhle to bude jíst třeba týden až vymizí vlastně jedna dávka mléka v poledne?? :sweat_smile:
A až budem zkoušet brokolici??tak bude postup stejný???že pak zase až za pár dní dám brambor??
A až ozkouší všechnu tu zeleninu,tak se pak jde na ovocné příkrmy?a kdy bude maso?? :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
autor
@mirax Miraxko moc hezká rodinka jste :dizzy_face: :dizzy_face:
@farmarska Farmíčku stále držíš :grinning: :grinning: :grinning: jaký jste nakonec vybrali jméno? :sweat_smile:
@aja.83 díky za přání,teda ty jsi už 13tt to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
@katyna6 Tak držím palečky aby výsledky byly v pořádku :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
autor
@madormi Mad gratulka ke kontrole a k dobrým výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face:
@petroska My byli dnes na očkování a bojim,bojim horečky,
22. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
@kopa já zkoušela 4 dny mrkvičku tak že jak píšeš ty po lřičkách a čtvrtý den sem mu do toho dala bramburek.když nebyla reakce tak sem to pak dělala s ruznou zeleninou ale už sem nedávala první den 1-3 lžičky atd ale udělala toho víc a kolik sněd tolik sněd.když se neosypal tak to vařila dál.ted má každý den jiný jídelko-zeleninku a v poledne mlíčko vymizelo že nemá.ted vždycky jak budeš zkoušet tak mu ještě mlíčko dej a jak ti začne jíst obídek ve velkým tak mu mlíčko přestaneš dávat.a to i uvidíš že ti mlíčka nevypije moc že už nebude chtít .teda aspon Filda i když sní malo zeleninky tak mu to stačí že mlíko odmítá
22. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
děkuji moc holky, akorát nevím zda na něm něco neleze, dnes jsem vstala a bolí mě každý sval v těle a to sjem nic nedělala, bolí mě stehna, zadek, záda, ruce, vše :frowning2:
22. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Opožděně Leňuchám k svátku všechno nej nej!!!:slight_smile:

@kopa, krásné míry máte, akorát je Víteček kraťounkej:slight_smile::slight_smile: A snad bude očko bez reakce!!! My jdeme na 3. hexa zítra. A nějak se mu spouští rýma asi..:frowning2: A doufám, že už taky "dostaneme" příkrmy.... :slight_smile:

Holkám těhulkám gratuluju ke kontrolám, krásně vám ty týdny naskakují!!! Neuvěřitelný!!! JE to podobná těhulavina jako jsme byly my loni - já, mari, eliska, petroska..:slight_smile: Tak vám to všechno dopadne takhle hezky jak nám:slight_smile::_)
22. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
madormi gratuluji krásný výsledky, já jsem dnes 12+0 :slight_smile: celkem to letí zatím..
22. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: , děkuju za pochvalu ratolestí:slight_smile:

@petroska Tobík stál na lyžích poprvé :slight_smile: Byla jsem zvědavá, jak to zvládne, ale kupodivu mu to šlo. Spolupracoval obstojně, holčička kamarádky ve stejném věku byla ještě šikovnější - je už tou halvičkou přeci jen jinde, kluci jsou holt pomalejší:slight_smile:

Zítra jdu na krev , kvůli screeningu a za týden na utz. Tak jsem taky zvědavá.

Mám pořád šíííílený hlad a už se nevlezu do gatí :grinning:
22. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
taky se pridávam k gratulce ke kontrole Madormi,snad nebudeš chorá :frowning2:
Kopísku hezky roste Víteček :dizzy_face:
22. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
@mirax to je dobře, aspoň bude mimi zdravé když mamince tak chutná :wink: Klučíka máš šikovného na lyžích :dizzy_face:
22. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak se zase hlásím. ráno zapnu net s tím, že už konečně napíšu a ............ a večer ho zase vypnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne že bych měla tolik práce, Maty je oc hodný kluk, ale pořád někde jsme. vstáváme v devet, dopoledne si hrajem a pak jdem na dvě tři hodinky ven no a odpolede si poklidím, třeba někde jedeme a je zase večer.

koukám, jak se tu krásně těhulí SUPER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jj handm má pravdu prosinec a leden jsou plodné měsíce :grinning:
tak slibuju, že odteď budu chodit pravidelně a nebudu vás zanedbávat :wink: :wink: no všechno dočítat nebudu ale prolítla jsem fotky a dětičky jsou opravdu šikulky :dizzy_face:
22. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
to víte, maty je už kus chlapa, v 5 měsících měl 6.5 kg a 64 cm :grinning:
22. únor 2011 v 16:21  • Odpověz
A mirax závidím, mě manža nechce povolit zatím ještě ani druhé. a to bych do toho šla klidně hned
22. únor 2011 v 16:22  • Odpověz
@ee.liska ahojík, jaký je zlatunký, rostou jak z vody :sweat_smile: jen si užívej Matyáška a druheho se taky jednou dočkáš :wink:
22. únor 2011 v 16:30  • Odpověz
@mari111 ahoj :slight_smile: jj rostou velice rychle :astonished: :grinning: koukala jsem na Laurušku a taky je už to velká slečna :dizzy_face:
22. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@ee.liska no neuvěřitelně velká :sweat_smile: dlouha žížalka naše to je, 1.3. jedeme k dr, to jsem zvědavá kolik bude mít centimetrú :sweat_smile:
22. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
@mari111 no my jdeme taky příští týden, asi ve středu tak jsem zvědavá, a vy už nosíte 74 velikost, že?
22. únor 2011 v 16:42  • Odpověz
ahoj holky,
těhulkám gratuluju ke kontrolám

@ee.liska,
@mari111
@kopa máte doma pěkné obříky. Aninka měla v roce 68cm a 8,6kg :sweat_smile: To vy budete mít tak metr :grinning:
22. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.