• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky :slight_smile:
, tak jsem po víkendu zase zde. Manža jel na trénink, Maty chrupe akonečně mám čas. To je krásné počásko, co? už aby bylo takto hezky pořád a konečně jaro.

@aja.83 určitě zůstaň doma a užívej těhotenství :wink:

@tercie teda, ty máš doma malého nespavce :astonished:

@kopa no Víteček je vyloženě milovník jídla, to se máš :sunglasses:

@aronek super, že má manža práci a další snažení? závidím :dizzy_face:
28. únor 2011 v 18:35  • Odpověz
@petroska my máme skoro stejný jídelníček jako vy:slight_smile: jen ráno dávám kaši, pak mléko za hodinku-spí kolem 10té hod , pak zeleninu, mléko za hodinku - spí kolem 2hé hod, pak ovoce, kaši, mléko - spí.. v noci 1x-2x mléko. k jídlu dávám napít čaje.

Zkus mu nabízet mléko před spaním během dne a určitě i čaj po jídle...jinak to nevadí, mléčných příkrmů má dost a za chvilku začneš vařit omáčky, v 8měs přidáš jogurt, pak se přidají sýry čerstvé a v ročku tvaroh.
28. únor 2011 v 18:36  • Odpověz
@aronek jé chodec a terorista :grinning: :grinning:

@nicollka pěkný pupík :slight_smile:

@farmarska to je sranda, jak dočítám a vždy kus stránky jsou tvé monology :grinning:
28. únor 2011 v 18:37  • Odpověz
@ivomal to bude dobré, určitě to vyjde, nesmutni, jaro už klepe na dveře a mimuško bude brzo ťukat u Tebe v bříšku :wink:
28. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@nicollka teda teď čtu jak to máš doma :cry: :cry: to je ale...ani pro něj nemám slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palečky, ať je brzo líp
@ee.liska no dneska bylo super počásko, byli sme už na hřišti, neodolali sme:slight_smile: ale slečnu to mc nebavilo:slight_smile:)))) :sweat_smile: :astonished: :grinning: :grinning:
U nás bylo taky dneska krásně, ale teda pěkná zima. Při vezení kočárku jsem si musela nasadit i rukavice. A ta malá dareba je nechtěla, jelikož se jí s nima špatně drží rohlík :confused:
28. únor 2011 v 18:40  • Odpověz
@sarlotta teda to je dobré, s tím prvním slovem :dizzy_face: ten náš lenoch žádné slabiky zatím nevyrábí :astonished:

@ivomal ach jo :frowning2: určitě se ale brzo dočkáš :wink:

@cajori17
@petroska jé svatby :dizzy_face: :dizzy_face: tak to, holky, gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:42  • Odpověz
@farmarska hele sme domluvené ne rodíš 2.3. nebo 5.3. :grinning: :grinning: :grinning: a hotovka:slight_smile:

malá papá a spinká pěkně.. sice přes den tak hodinku celkem, ale pak spí od 6 večer do 7ráno :wink: tak mi to docela vyhovuje. ona je hodná, hraje si sama na dece :dizzy_face: I když už se teda doplazí a dokulí všude, kleká si na kolenka a houpe se dopředu dozadu... čekám kdy začne lozit a ona potfůrka se včera prdelkovala spíš na sezení :sweat_smile: :grinning: no asi budu muset zachrańovat, pže rovnováhu neudrží :sweat_smile: ale je to miláček zlatý... ráno se budí s úsměvem :wink: :sunglasses:
28. únor 2011 v 18:44  • Odpověz
no než dočtu, tak tu je další stránka :grinning:

@sarlotta jé, kaše se může dávat víckrát denně, to je super :slight_smile: počkej, jak bude chodit, to jí z hřiště nedostaneš :grinning:

@lucierob já jsem byla dneska už jen ve vestě :slight_smile: chichi, no na rohlík je i zima krátká :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:44  • Odpověz
@sarlotta tak krásně spinká? závidím :sunglasses:
28. únor 2011 v 18:45  • Odpověz
no my máme doma spíš lenoch teda, možná je to tím, že je to chlap :grinning:
28. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
@ee.liska no proč by ne:slight_smile:)) malý kaše nejedl vůbec, malá se může ujest :grinning: :grinning: dávám rýžové, ty jsou dobře stravitelné a je to mléčný příkrm, tak ok :sunglasses:

ono toho jídla bude přibývat.... kolem 10teho měs to bude už takto:

snídaně kaše nebo sušenky +mléko
svačina ovoce
oběd zelenina+maso+příloha nebo hustá polévka
svačina jogurt, jogurt s ovocem
večeře kaše nebo to co bylo na oběd

no a pak i pečivo, máslo, sýry...
28. únor 2011 v 18:49  • Odpověz
@ee.liska kojíš ? já už bohužel ne, tak asi proto chrupe jak růženka víš. :wink:
28. únor 2011 v 18:49  • Odpověz
@sarlotta právě Maty je miluje, dávám rýžové mléčné bez příchutě a super :slight_smile: jj kojím pořád, dávám si mléko i do mrazáku a když jde na noc k babičce tak si bere moje mléko sebou :grinning: já zatím dávám příkrm na oběd, na večer tu kaši a asi za 14 dní bude mít ovoce na sváču, jen nevím, jestli dopo nebo odpo
28. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
ahoj holky díky za vše. no tak volala mi mamka že došel přeplatek za daně 4tis a na moje jméno to mm nechal poslat. Takže na NT jdu a něco trochu zaplatim. :slight_smile: trošku se zase těším, i kdyz strach převládá.

Caj no veeeeelka gratulka :D Budeš krásná nevěsta :D

Farmi ty jo si aspon třeba nervozní, že kdy už? :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
Krásný večer....tak čtu o svstbičkach...moc gratuluju,jsem se na svou svatbu netěšila a pak to byl nejkrásnější den...Tak jsem si to pěkně užila......
@nicollka Jejda ,,,to jsou pěkná trápeníčka....manžel bude něco jako muj manžel.. moc to vnímá a třeba mu je to líto a je toho na něj moc :frowning2: kolikráat něco vybžlebtnou a nemyslej to tak ,,,bojí se at neskončíme na ilici,,,proto jsem i psala ,že 2děti fakt něco stojí....ikdyž bych ho moc chtěla ,tak bohužel to nejde...
Farmi ...jsem zvědavá,kdy už nenapíšeš a dočtem se že jste už v porodnici :slight_smile:
Já tu dočítam zbytek a přemyšlim,,mála furt nastydla a asi od nosní mandle ,tak budem muset na trhání=( strašně špatně nesu nemocnice a pláč ditka,pak jsem uplně na odstřel :frowning2:
Jinak Lenik dnes už uklizí na bytě a snad se budou zítra už vracet :grinning:
28. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
@nicollka Tak jsem ppřečetla o te elektřině atd...... :frowning2: to mě mrzi... Do podnikaní maš možnost dostan sanad kolem 30 tisic ,ale musiš v podnikani vydržet 2 roky ...slyšelas o tom???? to jsem chtěla ted já,do kadeřnictví
28. únor 2011 v 19:45  • Odpověz
@nicollka no alespoň jedna dobrá zprávička :slight_smile:

@lucadav chudinka malá :frowning2: snad to obě dobře zvládnete
28. únor 2011 v 19:49  • Odpověz
¨to vážně? i kdyz už živnost mám ale na něco jiného? já bych vydržela i pět let :slight_smile: jen začit
28. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@nicollka holky,vas docitat neni zadna sranda :grinning: uzz si zase nic nepamatuju :slight_smile:

nicol,alespon nejaka dobra zpravicka :wink: jsi bojovnice a mas v sobe maleho bojovnicka :slight_smile:
28. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
@lucadav chuderka Anetka :frowning2:
28. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
@lucadav malý byl na trhání nosní mandle před 4 měsící a bylo to v klidu. Dneska už se to dělá v narkoze. Ne jak u nás. Dodnes si pamatuju, jak jsem seděla sestře na klíně a doktor je rval
28. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
@lucierob tak to si presne taky pamatuju
28. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
@nicollka máš svoje auto?
28. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
autor
@sarlotta já si myslím,že ta herna by spíš nešla kvůli ňákým hygienickým předpisům :sweat_smile: Doma si mohu udělat koutek na stříhání,ale myslela jsem,že bych si pronajala náký prostor a udělala si reklamu :grinning: jenže to se zas manžovi nelíbí :sweat_smile: ví,že když jsem kadeřničila,neustále jsem si stěžovala na lidi :sweat_smile: :sweat_smile:
Vítek mi nechtěl jíst tu bramboru,koupila jsem od Hippu a musela jsem to naředit dost mlékem,byli tam šílené hrudky :sweat_smile: tak jsem mu zkusila dát mrkev a brambor a nechutnalo :sweat_smile: asi se spíš těšil na brokolici,ale po tý má zácpu.Tak jsem zvědavá co zítra sní??Mám mu tu bramboru nutit??? :sweat_smile: nebo můžu dát třeba dýni a pak zase se vrátit k bramboře?
28. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
autor
@aja.83 Ajo jen to zabal v práci :grinning: :grinning: :grinning: já měla díky tomu doma pohodičku,neměla jsem stresy z práci atd... a mohla tu koníkovat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si taky trošku myslím,že je mi Víta podobný :sweat_smile: je s ním prča :grinning: ještě jsem neviděla aby se dítě smálo od rána až do večera :grinning: :grinning: dělám s ním samí srandičky :grinning: minule jsem mu ukazovala jak se tancuje Macarena :grinning: :grinning: tak koukal s otevřenou pusou a dneska s tatkou koukal na Spartičku :grinning: :grinning:
@ivomal to je mi líto,snad bude brzy lépe a ty budeš co nejdříve těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
@farmarska Farmí taky jsem se tu zminovala o Páje,že tu dlouho nebyla asi mají dost práce :sweat_smile: a jak se cítíš těhulíno?? :grinning: :grinning:
@cajori17 cajdo tak velká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face:
@petroska Mě taky ted malý nechce mlíko :angry: a to dávám jen jeden příkrm :sweat_smile: já to teda do něj cpu,chíli mi prská flašku ven,ale pak si dá a vypije :grinning: Petros ty děti tak rychle rostou :sweat_smile: :sweat_smile: už to není tak malé miminko,už je to velký chlapák :grinning: :grinning: Tvůj Filípek taky,koukala jsem na fotečky a je to klučík nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz
@kopa nenuť, zkus to zase za pár dní , dítě takto může některou potravinu odmítnout i víckrát, než si jí oblíbí :slight_smile:
28. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
autor
@ee.liska Eli až na ty brambory ty nechce :grinning: :grinning: mrkev a brokolice-to se smál :grinning: ale brambora to byl výraz-jako to snad nemyslíš vážně mami? :grinning: :grinning: :astonished:
28. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
autor
@ee.liska Eli díky za radu,tak snad časem mu bude chutnat :wink:
28. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.