Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
28. únor 2011

@kopa není za co, to musel být teda pohled na ty brambory 😀

kopa
autor
28. únor 2011

Holky ještě jeden dotaz 😅 když jde mimi do sportáku,tak tam ho už nepřikryji dekou co???uvažuji o tom fusaku Lodgerhttp://www.ondalek.cz/produkt/lodger-fusak-bunk... máte někdo zkušenost?

kopa
autor
28. únor 2011
aja.83
1. bře 2011

Dobré ráno holky! 🙂
@cajori17 @petroska Jůů, krása, blahopřeju ke svatbičkám! 😉
@ivomal Ivo, nesmutni...Tak moc bych ti přála, aby se i na vás konečně usmálo štěstíčko! Držím moc palečky! 😉

madormi
1. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO 2.3 screening, TP
Mirax........................................12 tt, KO, TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................32 DC
Martasek ................ . ...........32 DC
M.aa.b ...................... ...........25 DC
lenik_25................... ..........21 DC
majjka24 .............................14DC
Katyna ........................ ..........12 DC
nikissek28...........................7 DC
Natalie77 .............................. 6 DC

madormi
1. bře 2011

@kopa ten je nádherný ten fusak, malej už se nevejde do hluboké korby?

farmarska
1. bře 2011

ahoj holky, hezké ráno 🙂 já už mám nakmeno, jsem vykoupaná a ted krmím i sebe, tak nakukuju a za chvíli pomažu na tu gyndu. Jsem zvědavá, co se tam zase dozvím 😝 bude to zase na celé dopoledne, ale určitě se vám potom ozvu, co a jak 😉
sarlotko, ne néé! porod jsme si nakonec dohodli na dnešek 😀 na prvního 😉 to měl narozky můj taťka 😵 😔

madormi
1. bře 2011

@farmarska no tak to máš co dělat pokud chceš dnes porodit :D

suzamen
1. bře 2011

Dobré ráno holky 🙂

farmarska
1. bře 2011

mad no jo, šak já už mu domlouvala včera 😉 🙂 a jestli je po manžoj, tak si to hezky nechal proležet v hlavě a dnes mi to udělá k vůli 😉 😀

madormi
1. bře 2011

@farmarska no tak to jsem zvědavá :D

farmarska
1. bře 2011

no možná bude po mně a to bde vzpurně sedět v břiše ještě do příštích vánoc 😎 😀 🤐

farmarska
1. bře 2011

tak já mažu holky, at tam nejsem zase poslední, páč paak si není ani kam sednout 🙄 😝

ee.liska
1. bře 2011

dobré ráno 🙂 my jsme dnesko hore už od půl deváté 😒

@kopa fusak pěkný 🙂 já se na sporťák právě chystám až tak v dubnu, takže případně Matyho zaryju jen dekou. Vy už budete měnit za hlubokou?
@farmarska teda to jsem zvědavá, kdy se Míša rozhodne 🙂
Každou chvíli čekám i na kamarádku, máte stejný termín 😀
No a dneska má matyáš půl rok 😵

aja.83
1. bře 2011

@ee.liska Gratuluju Matyáškovi k půlročku 😵
@farmarska Držím pěsti na kontrolku, jsem zvědavá, jestli se malej nechá přemluvit a už se mu bude chtít ven 😉

mari111
1. bře 2011

ahoj holky, tak Farmi co? už budeš dneska rodit 😅

madormi
1. bře 2011

ja myslím, že nebude 😀

sarlotta
1. bře 2011

@ee.liska gratulka 😀 😎 😎 😎

sarlotta
1. bře 2011

@kopa fusak pěkný, ale zkus vydržet do 6měsíců v hlubokém kočárku , kvůli zádům, sporťák nejde úplně do lehu a na mimi víc fouká. Za 2 měsíce už bude teplo a takový fusak nebude potřeba,teda nevím jak moc je teplý, jestli je na Zimu nebo na Jaro 😉 jinak stačí deka do sporťáku. teď máš jaký fusak ? jestli máš rozepínací, tak je fajn do spor´táku dát tu zádovou část jenom a přikrýt prcka dekou pak.
Ale je krásný, jen abys to nekupovala zbytečně, aby se Ti do něj vlezl příští Zimu, pokud je teplý.

ivomal
1. bře 2011

Ahojky, holky děkuji za povzbudivá slova....Věc se má takto...od soboty mám křeče jako na mrchu. Ale vůbec nekrvácím, jen sem tam se na kalhotkách objeví taková tečička jako by po kapce krve. Prostě špiním. Ani bych nepotřeboval intimku, kdyby na to přišlo. Dneska jsem byla na krvi aby mi udělali hormonální profil, ten stejně budu potřebovat, protože plánujeme IVF - letos. Na pátek mě objednali na 4 D utz, aby si tu moji nešťastnou dělohu prohlídli. I když mám vlastně tzv. neviditelnou mrchu tak mi sestřička v caru řekla, že ode dneška mám tedy začít užívat clostilbegyt a v pondělí jdu na první folikulometrii......takže v březnu by mělo proběhnout IUI, tedy pokud se něco urodí. A teď babo raď. Poslední celkem normální menzes jsem měla snad někdy v listopadu. V prosinci jsem měla taky jen bolesti a žádná krev a pak nic....vyvolávačka Agolutin+agofolin - nic a pak mi nasadila klimonorm a po jeho dobrání opět jen bolesti s občasným náznakem špinění.... A pak z toho nemám mít hlavu jak pátrací balon. Prsa mě bolí, jsem lítostívá, nasr..ná na celý svět a mám ms křeče. A ani kapka. Raději mi jsem si nechalla nabrati HcG - jen pro jistotu, že fakt nejsem gravidní- jako že je to holý nesmysl stejně.

ee.liska
1. bře 2011

@aja.83
@sarlotta děkujíí 🙂
Aji, tobě ty týdny snad naskakují samy 😵

@ivomal to je pech ☹ Určitě ale na tebe čeká mimiísek, jen třeba čeká na lepší počasí 🙂 🙂 no ale mě Ms taky nepřišla a otěhu jsem, měla jsem poslední ms v září 2008 před prvním těhu no a v 2009 jen občas špinění třeba 69 DC no hrůza, byla jsem i na hysterografii, dostala jsem agulotin, že so ho mám píchat, ale došlo jen na jednu injekci, stejně ms nepřišla ale asi přišla ovulka, protože je z toho Matyáš 😉

ivomal
1. bře 2011

@ee.liska díky za povzbuzení... 😀 ...Matyášek musel být krásný překvápko🙂 😀 u mě se strašně zhoršila sliznice už po první kyretu a když jsem ji rozchodila, tak přišel druhý MA a zase kyret. Na podzim jsem to jakž takž nahodila přes tu zimu jsem zase v prd...

mari111
1. bře 2011

@ivomal ahojík, ja mnela taky tak blbě mrchu-nemrchu a taky jsem dostala clostilbegyt no a po dvoch mrchách a po clostíku byla Lauruška v bříšku, takže to dobře dopadne a jak píše Eli tak mimísek určo jen čeká až bude venku líp 😉

mari111
1. bře 2011

Tak a my čekáme na tatínka a pojedeme k dr na konrolu s Lauruškou, no jsem zvědavá na její váhu a ještě víc na centimetri, těch zas bude 😀 😀 😀

sarlotta
1. bře 2011

@kopa já jsem spokojená s příkrmy od hami -první lžičky -zelenina 😉 zkus od nich mrkev s bramborem a pak do toho Vítkovi můžeš postupně přimíchávat normal brambor a mrkvičku, když mu to pojede.
ale nenuť, stačí 3-4 lžičky na ochutnání a pomaličku, postupně, máte času dost 😎 Kryštof třeba brambory nejedl do roku, nechutnali mu 😝


@ivomal
@ee.liska to je děs ta Ms, tělíčko si dělá co chce 😅 já včíl krvácela snad měsíc, hrůza 😝 😝 , ale už se to zastavilo, musela sem vysadit cerazzete a pomohlo to, dám si pauzu bez antik a vyčistím tělíčko 😉

sarlotta
1. bře 2011

tak jsem objednala malému pyžamka a tepláky , všecchno je mu krátkééé 😝 😀 😀
malé šatičky na léto - už jsem neodolala 😀 😀 😎 a nekupte to po 80,- kč, že 😵 😵 😵 a vložku do sporťáčku s kytkou, aby byl víc holčičí, když je světle modrý po malém 😉 a už jdu, nebo tu nechám zas všecky prachy 😀 😀

mari111
1. bře 2011

@farmarska no kéž by to zrovna dneska vyšlo a Mišánek chtěl ven 😉

mari111
1. bře 2011

@sarlotta jo jo na šatičky já jsem taky ujetá 😅 ale nekup to těm našim parádnicím že

kopa
autor
1. bře 2011

@madormi ,
@sarlotta
@ee.liska
Holky to mě ani nenapadlo jít už do sporťáku 😀 😀 my se ještě v pohodě vejdem jak do délky tak zatím i do šířky 😝 😀 😀 jen jsem bádala nad tím jak mu budu pak do sportáku připevnovat tu deku? 😅 😅
Jinak on ten fusak je do 3 let věku a je jako na zimu a na jaro a myslím,že z toho udělat zavinku.Tak jsem si myslela,že by jsme ho využily 😉 když třeba za rok bude další mimi 😅 😅 😀 Ted mám emitex,ale na tohle počasí je už moc teplý tak nevím jak oblékat.

kopa
autor
1. bře 2011

Fusak Bunker má jednu opravdu velikou přednost: skvěle Vám poslouží v zimě i v létě, za větru a deště i při slunečném počasí. Bunker se skládá ze dvou samostatných částí, které můžete používat samostatně nebo zvlášť a přizpůsobit tak fusak momentálnímu počasí. Fusak Bunker je navíc neobyčejně velký a můžete jej používat od narození dítěte až do doby, než budou vašemu drobečkovi 3 roky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru