Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. bře 2011

ahoj holky, jsem zpět 🙂 dnes trochu dřív, vynechala jsem nákupy a na gyndě mi už asi půl hodiny předem držela místo mamka 😵
takže zprávy jsou takové, že můj gyndař tam nebyl a místo něj zastupovala nějaká doktorka, mladá a moc pečlivá a šikovná 🙂 prohlídla mne, konstatovala, že se opravdu u mne nic nechystá..mrkla na ultrazvuk a zjistila, že náš chlapeček drobeček má odhadem asi 4kila 100 a ke všemu se nám zase otočil, takže je koncem pánevním 😝 Sepsala to doporučení na císaře a ještě dnes musím zajet do vedlejšího města do té nemocnice co budu rodit, abych se s nima dohodla na termínu a na předoperačním vyšetření atd..Prý to vidí, tak, že dokonce týdne už ude malej na světě. No co si budeme namlouvat, začínám být lehce nervozní 😅 😅 😅

farmarska
1. bře 2011

no jdu se najíst, svět bude zase hned růžovější 😀 a pak frčím do té porodnice 😝
zatím mi tu nezlobte a moc nepište, at zvládám večer dočítat 😉 😀

madormi
1. bře 2011

@kopa za rok další? teda holky vy jste odvahy 🙂

ikopretinka
1. bře 2011

Ahoj,
@farmarska tak držííííííííím palce!!!
Tak to vypadá, že začne druhá vlna snaženíčka 🙂 . Holky smekám před vámi. Já teda už do dalšího nejdu ani omylem.

madormi
1. bře 2011

holky já mám furt hlad, to je tak otravný jako přeci nemůžu jíst každé dvě hodiny? to prasknu brzo 🙂

madormi
1. bře 2011

@ikopretinka já chtěla tři děti původně, te´d si říkám, že budu ráda pokud se podaří dvě, ale až první bude trochu samostatné teda 🙂

ikopretinka
1. bře 2011

@madormi já napřed tak před pár lety ani jedno, pak jsem začala chtít 2-3. No a teď budu děkovat když se mi podaří tohle. Jako už mám fakt dost, hlavně psychicky. Říkala jsem si na začátku, že nejhorší bude přežít do toho mého kritického 17tt, pak do 26tt, pak do 30tt a bude mi hej. No jo, jenže není, mám z toho už psycho potřebuju aspon do 34tt vydržet.
Pokud máš hlad tak se najez, taky jsem měla furt hlad, jenže já to hned vyblila.

lucierob
1. bře 2011

@madormi můžu se zeptat, kolik už jsi přibrala?

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka ty máš pořád s těhu problémy?

madormi
1. bře 2011

@ikopretinka ono asi strach je furt, mimi ještě vydrží budem ho tam s tebou držet silou vůle 🙂
@lucierob min. týden na ko jsem měla na hoře 2,2 kg, teď nevím jeslti za ten týden ještě něco 🙂

ikopretinka
1. bře 2011

Mámchvílemi takové divné tlaky na spodek, asi mi tvrdne i břicho sem tam, nevím jestli je to totiž přesně ono. A nejhorší je když to přijde a ty na to pak pořád myslíš jestli to ještě vydrží a nejde se ani ničím zabavit. Vědět aspoň že je to normální.

lucierob
1. bře 2011

@madormi moje ségra je teď v 16tt a má navrh už 6 kilo. Se mi to zdálo nějak moc, tak se ptám. Už si to totiž nepamatulu.

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob JJ je nízko a naléhá. Musím ještě ležet

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka a bereš na to tvrdnutí magnesko?

ikopretinka
1. bře 2011

@madormi to jsi přibrala normálně podle mě.

lucierob
1. bře 2011

@madormi tak to zatím není moc

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob jo už mi dala 6-8 tbl denně

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka jj to znám. Já musela do 30 ležet kvůli vcestné placentě a pak od 32 zase kvůli otevírání. Malá byla dole skoro celé těhu. Možná i díky tomu jsem měla porod za hodinu za sebou. Jak se bobek rvala ven

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka jaké tablety bereš? Já jsem měla nějaké v oranžové krabičce, ale moc mi nezabíraly. Tak mi napsal Magnosolv. Je to rozpustný prášek. Chuťově sice nic moc, ale pomohl.

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob v kolikátém se ti narodila?

lucierob
1. bře 2011

37+3.

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob po magnosolv bliju jak amina, tak mám magne B6 2x a k tomu Magnesii lactaci 6x

lucierob
1. bře 2011

aha
ty jsi hotová fabrika na konzumaci magnézka

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob tak to jsi zvládla dobře 😉

madormi
1. bře 2011

@farmarska jéé míšan půjde ven hurá :D
@lucierob no za první trimestr jsou prý v normě 1-2,5 kg říkal mudra a že kolikrát spíš ztrácí těhule kila, já ale žeru až poslední týden tak simyslím, že začně být hůř 🙂 aspoň že mi přestalo chutnat sladké 🙂

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka jj, měla jsem plánovaného císaře, kdyby se ta placenta nevytáhla na 38tt. Nakonec se naštěstí vytáhla, takže to šlo normálně. Já taky nemám žádné těhu normální. Malý se narodil ve 36tt

ikopretinka
1. bře 2011

@lucierob no já taky ne. to první bylo taky nízko a v 17tt mi praskla voda, porod trval 10 minut, pak kyretáž , placenta nešla ven + předtím 2 hodiny kapačky, ale o těch ani nevím.Tehdy to prý mohlo být ale i mou imunitou. Ted je taky od začátku dole. Tak snad vydržím a bude to i na závěr rychlé. Každopádně další dítko nee.

lucierob
1. bře 2011

@ikopretinka já si zase říkám, že to 5. těhu by už snad mohlo být to pravé. Abych si ho konečně užila. Ale asi bychom 3 děti už finančně nedali. A já bych nejspíš už opravdu skončila na psychině

mari111
1. bře 2011

jé Míšanek se zase otočil,jo. No teda, tak to už aby šel ven ať tam zas něco nevymyslí 😀 júúú ja už jsem na něho táááák zvědavá a moc se na Mišánka teším 😅

No a my sme z kontroly doma, máme 8kg a 69cm 🙂

cajori17
1. bře 2011

ahoj 🙂 Farmiku,Misanek se otocil?teda,on se tam asi opravdu uz nudi,tak rychle ven s nim 😀
@mari111 teda vy jste vyrostli 🙂

mirax
1. bře 2011

ahoj holky, koukám, že farminka už se ohlásila 🙂 Všechno, jak jsem prorokovala 😀 . i ty 4 kilča. Císař je to nejlepší ateď jestli je mimi KP, tak už ani není jiná cesta. Farmí, brzy z tebe bude dvojmatka 😀

Já byla dnes v poradně...už mám průkazku!!! 😉 , takže jsem tedy ofiko těhule 😀 Miminko se krásně chýbalo, když jsem viděla, jak natahuje ty svoje pařátky, tak jsem se do něj táááák zamilovala 🙂 🙂 🙂
doufám, že to NT příští týden bude v pořádku.

mari..Laurinká má 8kg v půl roce? 😉 To je macík! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru