Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. bře 2011

ahoj holky, tak jsem už zase doma, ale ne na dlouho 😝

farmarska
1. bře 2011

zítra touto dobou už budu v nemocnici 😝 a mě se tááák nece, já ty špitály tááák nesníším 😝 😝 😝
ale zítra dopoledne tam mám mít nástup a pak se uvidí...

farmarska
1. bře 2011

snad ne tam nenechají dlouho čekat a zbytečně ležet 😅 snad mne fiknou alspon dokonce týdne 😅
prý si to musí rozplánovat..
jedno je jisté, že se už domů sama nevrátím 😀

farmarska
1. bře 2011

ale když to dopane, tak tam budu mít přes telefon nějaké připojení, na net, tak budeme v kontaktu 😉
takže si koukejte doma nahlásit volno, obstarat hlídání a v práci dovolené, at tam mám co dělat a s kým kecat a krátit si čas 😀 , bo jinak se tam fakt asi zblázním..bez činnosti, bez rodiny, bez zvířat, ...no potěš 😝 🙄

cajori17
1. bře 2011

Mirax-gratulka 🙂

cajori17
1. bře 2011

@farmarska jsem nervozni za tebe 🙂

farmarska
1. bře 2011

mari tý jo malá už je vééélikáá!!! 😨 🤐 😵 😵

miraxíku jo, jo, ty by jsi si mohla založit věštírnu 😀 přes 4kg, plánovanej císař a malej řiťkou k východu..no on už mne snad ted zkouší, co jakovy držím 😀 😀
a tobě moooc gratuluju ofic.trojmatko 😀 a už se těším, jak budete hezky dál růst a ty nás informovat.. 😉
hele ale u tebe by ten třetí porod nemusel bejt už nijak hroznej,ne? když jsi absolvovala ted ty dva, relativně brzy po sobě...tak třetí už z tebe musí vylítnout jak z tobogánu ne? 😀 😀 🤐 a rodit budeš v Hradci?

farmarska
1. bře 2011

čajíku díky, to nemusíš, páč stačí bohatě to moje, víc už to stejně nejde 😀 😀 a ještě do toho mne "uklidnuje" manžel..jak on by nechtěl do nemocnice..jak on by se bál, ..atd.. no prý se mne snaží rozptýlit, ale že mu to jde, že 😀 😀 😀

tercie
1. bře 2011

@farmarska Farmíku, ségra, teď to čtu, to je ale super ne? Míšánka si pochováš, ani se nenaděješ, bobku, mám radost. Že se bojíš je normálka, kdo by se nebál, o to ale krásnější bude probuzení...vem si to, po letech úsilí konečně budeš mít mimouška u sebe, to přece za to stojí ne? 🙂

lucierob
1. bře 2011

@farmarska moc držím palce, ať to máš rychle za sebou. Už se na Mišku moc těším, Konečně zase nějaké mimčo. Určitě tě vezmou nejpozději v pátek. No chlapy, ti dokážou někdy zvednout náladu 🙄
@mirax gratuluju k těhuprůkazce 🙂

farmarska
1. bře 2011

terculíku díky a neboj, že by jsi o něco přišla 😉 ,spolu budeme stále v kontaktu 😀 no jako na jdenu stranu už se mooc těším až Mišáka uvidím a na druhou mne štve, že budu zase ta poslední, co ho uvidí 😠 ale co, budu se snažit co nejdřív probudit, tak snad se mi zadaří 😀 jen doufám, že mi zase po narkoze nebude zle a já místo muchlání se s drobečkem nebudu mít hlavu v záchodě 😝
luci to já se taky těšííím, stejně si to pořádně ani ještě neumímpředstavit, že už je to fakt tu 😅 že se vrátíme domů už dva a zvlášť 😵 😵

tercie
1. bře 2011

@farmarska a nenabídli ti takovou tu variantu že by ti dali anestézii jenom na spodek? Spinálku, nebo jak se to jmenuje? To bys ho viděla hned 😉

farmarska
1. bře 2011

jo to jsem chtěla, tak jsem se na to hned ptala, ale tady to prej nedělají 😒 prej tu normálně všechny uspávaj 😒
jo a taky jsem se ptala, kdy mne jako pak pustěj domů, když to dobře půjde..tak prej když to dobře půjde, tak za 7 dní a z toho se den operace počítá prej jakoden nula 😝 No já se tam normálně zcvoknu 😝 nebo přinejmenším umlátím nudou 😝 😝

tercie
1. bře 2011

@mirax Ahoj mamino, už jsem si říkala, kdy se ukážeš a jak se máte 🙂 Gratuluju k průkajdě, hlavně ať je na konci hezky plná záznamů 🙂

Holky já se zblázním, Luky chytil rýmu, ráno začal kejchat a teď už pěkně soplí, a navíc má teplotu, jen zvýšenou, ale má, už včera moc nespinkal, budil se pořád a brečel, teď už usnul, ale tuším, že zas noc bude děsná. A já už taky cítím pálení v nose. Blééééééééé

tercie
1. bře 2011

@farmarska no hele s tou nudou nevím, jestli tě fiknou třeba už ve čtvrtek, tak s Mišulou už se pak moc nudit nebudeš 🙂

tercie
1. bře 2011

@farmarska ale samo já budu na příjmu😉 takže piš, volej jak budeš potřebovat, nebo mít náladu 😉

farmarska
1. bře 2011

nejblbější je, že normálně jak je tak u mne zvykem, bych po pár dnech, jak se tak znám podepsala reverz a šupala si domů dřív.. 😅 ale v pravidlech tý nemocnice píšou, že ty si můžeš podepsat reverz amastit domů, ale dítěže tam automaticky zůstává 😅 dokud ho nepropustí..,tak leda že bychom spolu prchali přes římsu po balkoně 😀 😀

farmarska
1. bře 2011

jo a dneska se nám Míša konečně odhalil při ultrazvuku v celé své kráse... mudra mi stopla záběr,kde měl koule a péro přes celou obrazovku 😀 🤐 takže o můžském pohlaví už není žádnej pochyb 😀

tercie
1. bře 2011

@farmarska Jo to tě úplně vidím, jak lezeš s rozřezaným břichem někde přes balkon😀
Hele ti naši kluci jsou pěkný exhibouši co? 😀 Lukáš se taky pěkně předváděl😀

farmarska
1. bře 2011

jejda a co to ted čtu?! 😨 vy už zase marodíte?! 😨 😖 no to je teda děs 😢 chůďata moje ☹ tak snad to nebude nic vážnýho a baciláci jak rychle přišli, tak ještě rychleji odejdou! 😕

tercie
1. bře 2011

@farmarska no jo o víku jsme byli na oslavě a byli tu naši tak bůhví od koho to pochytal...

mari111
1. bře 2011

@farmarska jée tak to budu držet palečky a moc moc se tešit až napíšeš že už je Mišánek na světě, neboj vydržíš a ten poklad za to stojí, jen nevím proč tam uspávaj úplně, to je blbé,no. Ale co už, hlavně že budete v pořádku 😵 😵 😵

farmarska
1. bře 2011

jéé kéž by mne fikli už v ten čtvrtek, abych tam nemusela trčet jako trubka 😵 😝

lucierob
1. bře 2011

@tercie tak ať se Luky brzy uzdraví. Já už se šíleně těším na jaro. U nás je taky věčně někdo nachlazený.Ale já se zatím celkem držím

farmarska
1. bře 2011

terci no jasně s rozřízlým břichem a kapačkou v kapse a Míšanem na zádech 😀 😀 😀

mari111
1. bře 2011

@tercie no teda bacilák jeden hnusnej sed si na Lukáška jo, tak ať je brzo zdravej a ty ať ani nezačneš být chorá, jen ono to je tou zmenou počasí, už aby bylo léto

farmarska
1. bře 2011

holky tak jako my že si s manžou uděláme pěknej večer, jako že to vlastně bude jen náš společnej poslední už na pěkně dlouho..a tak on uvařil, ted jsme se najedli, já u toho klapu aon mi tu normálně chrápe, že se pomalu střecha otřásá 😅 no to je romantika 😅 😀

mari111
1. bře 2011

@mirax tak už máš prúkajdu, jo. Prej pařátky 😅 nojo mimoušek už se ukazuje 🙂 neboj NT bude v pořádku. Jo Lauruška je velká holka, nějak není baculka, je tak akorát, ani hubená ani tlusťounka ale hlavně je dlouha, žížala naše, aj sestra u dr. říkala že máme dlouhana 😀

farmarska
1. bře 2011

jdu ho probudit, páč todle teda ne 😝 kdybych tam náhodou exla, tak at si mne alspon dnes ještě užije 😀 😀 😀 😀

mari111
1. bře 2011

@farmarska no to teda je romantika 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru