O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
ee.liska
2. bře 2011
tak nestihnu dočíst, Matáš se dožaduje procházky přesně na čas tak musím letět, ale tak ve tři budu zpátky tak zatím ahoj 🙂
lucierob
2. bře 2011
@lucadav byl s ním v nemocnici manžel. byl na pokoji ještě s jedním chlapečkem. Prý hned jak se pořádně probral z narkozy, tak začal blbnout. A těšil se, až si bude moct dát nanuk. Měl ho po tom trhání doporučený
lucierob
2. bře 2011
@petroska pokud nejsi křtěná a chceš se tam vdávat, tak musíš. Ale tak to se dá přežít a pak už do kostela zase nikdy vkročit nemusíš 😉
lucierob
2. bře 2011
@madormi já se mazala několikrát dennně, a stejně mi to nepomohlo. Záleží i na pružnosti kůže. Mi třeba narostlo bříško, pak pár týdnů nic a zase vyskočilo o hodně. Takže ta kůže prostě nestíhala. Ale rozhodně bych mazání nevzdávala. Možná ti nepomůže, ale rozhodně ani neuškodí. 😉
maarrtina
2. bře 2011
@sarlotta přidávám se ke gratulantům, všechno nejlepší 😃

Jinak olky moc děkuji uvidíme v pátek co řekne doktor.
lucierob
2. bře 2011
@sarlotta taky přejeme všechno nejlepší k narozeninám 🙂 🙂 🙂 🙂 Vy jste teda staré baby 😃 😃 😃
lenik_25
2. bře 2011
Ahoj prdelky moje, vy jste mi tak chyběly!!! 🙂
nicollka
2. bře 2011
Ahoj holky tak co Farminka? ted sem dojela z NT screeningu a celou dobu domů jsem plakala, no teda ne že bych uplně plakala ale tekly mi slzy. Slzy "štěstíííí" 😃
princezna je v pořádku podle utz,, termín 5.9. Nosní kůstka, žádné otoky, a je krásná 😃 Snad se nic nezmění , ale zatím žádné náznaky že by to měl být chlapeček. Srdíčko bušilo, paní doktorka pustila i nahlas, zkontrolovala prokrveni placenty, vše mi detailně ukázala a povykládala. Po 14h mi budou volat ještě výsledky krve. 😃
Tak přece jen mi princezna posílala zprávy přes sny 😃 Dnes večer se mi zdálo že jdu na smrt vystrašená na NT a byla tam holčička dívala se na mě a mávala ručičkama 😃
lenik_25
2. bře 2011
Nezvládnu to všechno dočíst, ale vím, že jste mi tady přály k svátku. Moc děkuji 🙂

Farmi, jak jsi na tom?
lenik_25
2. bře 2011
@nicollka Koukám, že jsi měla starosti s mimčem. Hlavně, že už je všechno v pořádku a mimčo je zdravé 🙂
lucierob
2. bře 2011
@lenik_25 ahoj Leni, tak vítej zpátky 😉 😉 😉 😉
lenik_25
2. bře 2011
Jo a tady je výsledek mé absence:
lenik_25
2. bře 2011
@lucierob No jsem šťastná jako blecha, že jsem zas tady 🙂
lucierob
2. bře 2011
@nicollka tak to je super. No vidíš, že je všechno v pořádku. Ještě ty výsledky krve a můžeš být úplně v klidu. 😉
nicollka
2. bře 2011
juj Leni to je krásný. A tá clona je taky dokulata jako vana? taky potřebujeme a máme zakulacenou vanu. Tak sem si říkala jestli to jde, aby tam nemusel byt igelit.
lucierob
2. bře 2011
@lenik_25 koupelna vypadá pěkně. My kdysi taky uvažovali nad zelenou, nakonec jsme vybrali starorůžovou
lenik_25
2. bře 2011
@majjka24 Jsi zlatíčko, taky jsem ten minulý měsíc věřila, že to vyjde a že jsem těhulka. Pak už mi to ke konci byla ale divné. No uvidíme teď. A co vy a snažení?
farmarska
2. bře 2011
ahoj holky, tak se hláísím z porodky 😉 jsem tu od rána,ale zatím vůbec nic nevím :-N nejdřív jsem čekala na vyšetření , pak na natáčení ,pak jsem povídala o rodiných anamnézách jednomu, pak druhému a nakone jsem čekala asi hodinu na pokoj :-N ted už jsem na pokoji, je to dvoulůžák, ale zatím tu jsem sama. Vůbec mne to tu nebaví 😃 ještě že se mi ale podařilo připojit přes mobil x-)
jdu vás dočíst...
lenik_25
2. bře 2011
@nicollka Ano, jde to, ta zástěna je zakulacená do tvaru vany.
lenik_25
2. bře 2011
@lucierob Já nevím proč, od začátku jsem v hlavě viděla tu koupelnu do zelena jako tráva a podařilo se 🙂
lenik_25
2. bře 2011
@farmarska Ahoooj, díky že ses připojila, aspoň mám o tobě nové zprávy po těch třech týdnech. Myslela jsem celou dobu na tebe, co mrňousek. Tak se drž.
lucierob
2. bře 2011
@lenik_25 majka nedávno psala, že si musí dát na nějakou dobu oddech od koníka. Nějak to na ní, na chudáka, padá 😞
lenik_25
2. bře 2011
@lucierob Fakt jo? Aha, tak to mě mrzí 😞
lucierob
2. bře 2011
@farmarska ahooj holka, to ti věřím, že tam je nuda.Ale bude trvat už jen pár hodin. Určo tě vezmou na sál zítra nebo v pátek. 😉
farmarska
2. bře 2011
tý jo a tady se kecalooo!!! 😕 =-) =-) a koukám že hodně! 😃 😃 to budu mít alspon co dočítat x-)
jen teda to připojení je líný jako šnek :-p
nicollka
2. bře 2011
a tady je 7cm rošťáček co mi dává zabrat 🙂
kopaautor
2. bře 2011
Ahoj holky 🙂
jsem tu jen v rychlosti :-N
Dneska jsem měli dobré ráno s Vítkem :-|Snědl mi 160ml mléka a on se mi hnedka po jídle zvedá sám od sebe do sedu :-N a jak se mírně posadil tak se poblil(teklo z něho celé to mléko :-N) no všude to bylo a do toho se začal kuckat :-Ntak jsem si ho jakoby dala na klín,že paseme koníky :-N
Držím moc palečky Farmince!!!Jsem zvědavá kdy bude Mišánek na světě x-) x-) x-)

aja.83
2. bře 2011
@nicollka Gratulka k NT! Fotečka je krásná! 😉 Máme stejný termín porodu! 😉
aja.83
2. bře 2011
@lenik_25 Moc krásná koupelna! 🙂
lenik_25
2. bře 2011
@nicollka Luxusní fotka 🙂

@kopa No ten tomu dal, co? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli