• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak nestihnu dočíst, Matáš se dožaduje procházky přesně na čas tak musím letět, ale tak ve tři budu zpátky tak zatím ahoj :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:46  • Odpověz
@lucadav byl s ním v nemocnici manžel. byl na pokoji ještě s jedním chlapečkem. Prý hned jak se pořádně probral z narkozy, tak začal blbnout. A těšil se, až si bude moct dát nanuk. Měl ho po tom trhání doporučený
2. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@petroska pokud nejsi křtěná a chceš se tam vdávat, tak musíš. Ale tak to se dá přežít a pak už do kostela zase nikdy vkročit nemusíš :wink:
2. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz
@madormi já se mazala několikrát dennně, a stejně mi to nepomohlo. Záleží i na pružnosti kůže. Mi třeba narostlo bříško, pak pár týdnů nic a zase vyskočilo o hodně. Takže ta kůže prostě nestíhala. Ale rozhodně bych mazání nevzdávala. Možná ti nepomůže, ale rozhodně ani neuškodí. :wink:
2. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz
@sarlotta přidávám se ke gratulantům, všechno nejlepší :grinning:

Jinak olky moc děkuji uvidíme v pátek co řekne doktor.
2. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
@sarlotta taky přejeme všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vy jste teda staré baby :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj prdelky moje, vy jste mi tak chyběly!!! :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky tak co Farminka? ted sem dojela z NT screeningu a celou dobu domů jsem plakala, no teda ne že bych uplně plakala ale tekly mi slzy. Slzy "štěstíííí" :D
princezna je v pořádku podle utz,, termín 5.9. Nosní kůstka, žádné otoky, a je krásná :D Snad se nic nezmění , ale zatím žádné náznaky že by to měl být chlapeček. Srdíčko bušilo, paní doktorka pustila i nahlas, zkontrolovala prokrveni placenty, vše mi detailně ukázala a povykládala. Po 14h mi budou volat ještě výsledky krve. :D
Tak přece jen mi princezna posílala zprávy přes sny :D Dnes večer se mi zdálo že jdu na smrt vystrašená na NT a byla tam holčička dívala se na mě a mávala ručičkama :D
2. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz
Nezvládnu to všechno dočíst, ale vím, že jste mi tady přály k svátku. Moc děkuji :slight_smile:

Farmi, jak jsi na tom?
2. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz
@nicollka Koukám, že jsi měla starosti s mimčem. Hlavně, že už je všechno v pořádku a mimčo je zdravé :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz
@lenik_25 ahoj Leni, tak vítej zpátky :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz
Jo a tady je výsledek mé absence:
2. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@lucierob No jsem šťastná jako blecha, že jsem zas tady :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@nicollka tak to je super. No vidíš, že je všechno v pořádku. Ještě ty výsledky krve a můžeš být úplně v klidu. :wink:
2. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
juj Leni to je krásný. A tá clona je taky dokulata jako vana? taky potřebujeme a máme zakulacenou vanu. Tak sem si říkala jestli to jde, aby tam nemusel byt igelit.
2. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
@lenik_25 koupelna vypadá pěkně. My kdysi taky uvažovali nad zelenou, nakonec jsme vybrali starorůžovou
2. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@majjka24 Jsi zlatíčko, taky jsem ten minulý měsíc věřila, že to vyjde a že jsem těhulka. Pak už mi to ke konci byla ale divné. No uvidíme teď. A co vy a snažení?
2. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky, tak se hláísím z porodky :wink: jsem tu od rána,ale zatím vůbec nic nevím :sweat_smile: nejdřív jsem čekala na vyšetření , pak na natáčení ,pak jsem povídala o rodiných anamnézách jednomu, pak druhému a nakone jsem čekala asi hodinu na pokoj :sweat_smile: ted už jsem na pokoji, je to dvoulůžák, ale zatím tu jsem sama. Vůbec mne to tu nebaví :grinning: ještě že se mi ale podařilo připojit přes mobil :dizzy_face:
jdu vás dočíst...
@nicollka Ano, jde to, ta zástěna je zakulacená do tvaru vany.
@lucierob Já nevím proč, od začátku jsem v hlavě viděla tu koupelnu do zelena jako tráva a podařilo se :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz
@farmarska Ahoooj, díky že ses připojila, aspoň mám o tobě nové zprávy po těch třech týdnech. Myslela jsem celou dobu na tebe, co mrňousek. Tak se drž.
2. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
@lenik_25 majka nedávno psala, že si musí dát na nějakou dobu oddech od koníka. Nějak to na ní, na chudáka, padá :frowning2:
2. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
@lucierob Fakt jo? Aha, tak to mě mrzí :frowning2:
2. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz
@farmarska ahooj holka, to ti věřím, že tam je nuda.Ale bude trvat už jen pár hodin. Určo tě vezmou na sál zítra nebo v pátek. :wink:
2. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz
tý jo a tady se kecalooo!!! :fearful: :confused: :confused: a koukám že hodně! :grinning: :grinning: to budu mít alspon co dočítat :dizzy_face:
jen teda to připojení je líný jako šnek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
a tady je 7cm rošťáček co mi dává zabrat :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
jsem tu jen v rychlosti :sweat_smile:
Dneska jsem měli dobré ráno s Vítkem :unamused:Snědl mi 160ml mléka a on se mi hnedka po jídle zvedá sám od sebe do sedu :sweat_smile: a jak se mírně posadil tak se poblil(teklo z něho celé to mléko :sweat_smile:) no všude to bylo a do toho se začal kuckat :sweat_smile:tak jsem si ho jakoby dala na klín,že paseme koníky :sweat_smile:
Držím moc palečky Farmince!!!Jsem zvědavá kdy bude Mišánek na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

2. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz
@nicollka Gratulka k NT! Fotečka je krásná! :wink: Máme stejný termín porodu! :wink:
2. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz
@lenik_25 Moc krásná koupelna! :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@nicollka Luxusní fotka :slight_smile:

@kopa No ten tomu dal, co? :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.