Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
2. bře 2011

@aja.83 Díky, první se v ní koupal Daneček 🙂

aja.83
2. bře 2011

@lenik_25 No jasný 😉 a určitě byl nadšený! 🙂

lenik_25
2. bře 2011

@aja.83 My jsme si ho od tchýně přivezli domů dost pozdě, protože jsme ještě uklízeli a dělala se tu mnichovská. Tak jsem mu jen koupelnu ukázala on hned nadšeně "Koupat, koupat!", tak jsem ho tam vrzla. Byl zvyklý na sprcháčovou vaničku a tady byl jak v bazénu. 😀

aja.83
2. bře 2011

@lenik_25 Jeee, to muselo být hezký! 🙂 Teď se bude chtít koupat pořád! 😉

madormi
2. bře 2011

@nicollka obrovská gratulace!!!!

mari111
2. bře 2011

@lenik_25 ahojík, máte krásnou koupelnu 😵 Daneček musel být nadšenej 🙂

mari111
2. bře 2011

Šarlotka všechno nééééj k nerozeninám 😵 😵 😵

lenik_25
2. bře 2011

@aja.83 No jo, dneska tam jde i s hračkama, včera jsme je nestihli ani vybalit.

@mari111 Ahoooj, předně děkuji za to, že jsme byly v kontaktu. No a pak děkuju za pochvalu koupelny. 🙂

mari111
2. bře 2011

Nikuš krásna fotečka mimíska 😵

mari111
2. bře 2011

@lenik_25 ale nemáš zač 😉

lenik_25
2. bře 2011

@mari111 Malej je nadšenej, akorát že až moc. POřád chce chodit čůrat na záchod a já za ním jen lítám 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2011

@lenik_25 jo jo, to je jasné že se mu pořád "chce" na takovej fajne záchodek 😀 😀 😀 😀

lenik_25
2. bře 2011

@mari111 A hlavně máme spešl prkýnko, který můžeš pustit nebo do něj bouchnout a ono se pomalinku zaklápí samo. No peklo, pro něj děsná sranda 😀 😀 😀

mari111
2. bře 2011

@lenik_25 no tak to je děsná švanda, to ho tam bude asi ještě dlouho bavit 😅

madormi
2. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................12 tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................33 DC
Martasek ................ . ...........33 DC
M.aa.b ...................... ...........26 DC
lenik_25................... ..........22 DC
majjka24 .............................15DC
Katyna ........................ ..........13 DC
nikissek28...........................8 DC
Natalie77 .............................. 7 DC

madormi
2. bře 2011

@nicollka je to je krásné, já takovou fotečku krásnou nemám u nás byla před malým/lou placenta

farmarska
2. bře 2011

jsem zpět 😉 jsem musela narychlo skončit, ani jsem nestihla dočíst, páč si mne odvedli na ekg a internu na vyšetření a znovu vzít krev, bo tamta se jimprej srazila 😀 já je asi taky brzy srazím 😀 bo zatím pořád nic ještě nevím, jen od uklizečky jsem se dozvěděla, že v pátek neoperujou, že mají neoperační den 🙄 takže bud zítra, nebo jim podepíšu reverz a navíkend jedu domu 😎 😠

farmarska
2. bře 2011

předně šarlotce velkááá gratulka!!!! 😵 😵 😵 😵 a hezky to oslav babo 😉 🙂

potom musím leníkoj moooc pochválit koupelnu..je fakt jako lusk-nádherná!!! 😵 😵 😵

potom nikolce gratuluju k malé princezně, ta je takyuž ted na fotešce nádherná!!!! 😵 😵 😵 tý jo a je to už kus baby 😉 😀

ikopretinka
2. bře 2011

@lenik_25 krásná koupelnička 😉
@farmarska to si dělají pr... ne? Prostě zítra a hotovo. Nechápu proč tě tam zavírají už teď, kdyby to měli dělat až příští týden. To je systém teda 😠

ikopretinka
2. bře 2011

@farmarska jako když tě něco bolí nebo jsi ráda, že jsi ráda, tak je jedno kde ležíš, ale pokud je ti dobře, tak tam ležet jen tak skoro týden, no brrrrrr, je tam neskutečná nuda

lenik_25
2. bře 2011

@farmarska @ikopretinka Holky díky

lenik_25
2. bře 2011

Tady je můj současný graf BT

ikopretinka
2. bře 2011

@lenik_25 😉 pozor zaseklý teploměr je podezřelý 😀

lenik_25
2. bře 2011

@ikopretinka Jak zaseklý? Jak podezřelý? 😕

ikopretinka
2. bře 2011

@lenik_25 no já ho měla po ovu několik dní taky furt na 37 a vidíš jak jsem dopadla. 😀

ikopretinka
2. bře 2011

@lenik_25 zatím krásný grafík 😉

ee.liska
2. bře 2011

tak už jsme doma 🙂

@petroska no tady na hradišťsku jsou ti faráři jak posedlí 😒

ee.liska
2. bře 2011

@nicollka supeeer 😵 gratuluji k NT 🙂 🙂 krásná fotka 😵

@lenik_25 teda koupelna vypadá krásně, jsi šikulka 🙂

@farmarska v nemocnicích mají na všechno šasu dost, neřádi 😎 ještěže máš alespoň to připojení

@kopa chudinka si zmáčkl žaludek, co?

ikopretinka
2. bře 2011

@nicollka na tebe bych zapomněla. Gratulka 😉 Krásná fotečka

lenik_25
2. bře 2011

@ikopretinka jejda, to by byla krása. Ty jo, ty už jsi 30tt??? To není možný!!!
Jinak minulý měsíc jsem měla tak nádherný graf, že jsem si už myslela, že to bude, ale po 8 dnech zpoždění MS šup dolů ☹ Tady je:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru