• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@ee.liska Děkuji, šikulka jistě jsem, ale tu koupelnu jsem fakt nedělala :grinning:
2. bře 2011 v 15:58  • Odpověz
autor
@ee.liska Tak Vítek měl dneska dýni a ta mu jela :grinning: je sladoučká :grinning: Nebo mu to spíš jelo,protože s ním byl tatínek na 4 hodinové prochajdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já si mezitím byla koupit kabátek na jaro :slight_smile: jsem ráda,že jsem se vešla do původní velikosti,ale kdybych se vešla do menší bylo by to lepší že? :grinning: :grinning: :astonished:

Holky přemýšlím co s vlasy??? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: Já nevím hodně jsem nosila červené melíry,ale na to se ted už necítím.
Co si myslíte,mám zůstat asi u hnědé barvy co?Myslela jsem,že bych si udělal světlý až platinový melír,ale nevim,nevim. :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2011 v 15:58  • Odpověz
autor
@lenik_25 Leníku dočítám a zatím jsem ke koupelně nedošla :grinning: :grinning: těšim se :grinning:
2. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
2. bře 2011 v 16:00  • Odpověz
autor
@petroska Petros my máme ekzém na krku,ale já používám už welledu ta je perfektní a dost nám na to pomáhá :wink:
2. bře 2011 v 16:01  • Odpověz
@kopa + @petroska Taky se přikláním k weledě, je super.
2. bře 2011 v 16:02  • Odpověz
autor
Tak se přiznám,musela jsem to přeskočit :grinning: :grinning:byla jsem zvědavá na tu koupelnu až jsem zapomněla na to,že vařím kolínka :grinning: :grinning: ale stálo to za to,koupelna je moc krásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
@nicollka Nici gratuluji k NT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty už víš pohlaví???? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sunglasses:
@farmarska Farmí neboj zabavíš se :grinning: :grinning: ti budou několikrát denně třeba měřit tlak,dělat ti ozvy,monitor,pokecáš s někým na pokoji...to uteče :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 16:05  • Odpověz
autor
@aja.83 Tobě ty týdny krásně skáčou :grinning: :grinning: :dizzy_face: jak ti je těhulko :confused: co v práci :confused:
@madormi Mad já měla taky ty žilky a zmizely mi :wink:
2. bře 2011 v 16:09  • Odpověz
no paní doktorka neříkala tak sem se zeptala jestli se mrkne mezi nožky, byly roztažený, tak to přiblížila a řekla to vypada na holčičku. No ale kdo ví, uvidime pozdeji, ale stejne si koupim ružovy aspon ponožečky, ty odnosi klidně i chlapeček :D
2. bře 2011 v 16:14  • Odpověz
@kopa Díky :grinning: :grinning: :grinning:

@nicollka Máte dobrý utz, tak věřím, že to mohlo být vidět i tak brzy. Ale bacha. Mně v prvním těhu řekla doktorka v 16tt, že to bude holka a ve 21tt to byl kluk jako buk a teď mi tu lítá a já mu utírám nudle :grinning:
2. bře 2011 v 16:38  • Odpověz
Leni nestraš :D
2. bře 2011 v 16:59  • Odpověz
@nicollka no moc růžového zatím nekupuj :slight_smile: a co jinak? manžel už se ozval?
2. bře 2011 v 17:02  • Odpověz
@nicollka jej to je krásnéééé:slight_smile:)) moc Ti to přeju, tohle je Tvoje štěstíko a o to se opři :wink:

@lenik_25 krásná koupelna, zelená je super, já mám trochu světlejší :sunglasses: :wink:
2. bře 2011 v 17:32  • Odpověz
@nicollka neboj bude to holka:slight_smile: já to věděla od 13tt, taky z NT:slight_smile:))
2. bře 2011 v 17:33  • Odpověz
@farmarska oslavím, ale čekám na Mišáka :grinning: :grinning: :grinning: sakra trochu je tam popožeň dacany.... já taky nechtěla být v porodce zbytečně přes víkend, tak sem si vydyndala pichnutí vody :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:35  • Odpověz
no jen ponožečky maličké, ty odnosí i chlapeček, jinak čekám až na potvrzení kolem toho 20tt asi.

Jo manža se ozval, je v práci, a že tento tyden pošle nejaky penize a dalši tyden že ma byt vyplata že musel jet dělat bordel , už mu ruply nervy, jel za šéfem a tak se s ním dohádal atd atd a přišti tyden mu prý doveze peníze i něco z toho co dluží.
2. bře 2011 v 17:35  • Odpověz
@nicollka to je dobře Nikol, říkalas mu, že bude mít dcerku ? :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2011 v 17:39  • Odpověz
@nicollka U holčičky se doktoři takhle brzo snadno spletou :slight_smile: Mamka nakoupila růžové ručníčky, povlečení s princeznami... a on na jednou ve 21tt kluk :grinning: A chlapečkovi bych teda růžové ponožky nedala :grinning: :grinning: :grinning:

@sarlotta Děkuju.
2. bře 2011 v 17:41  • Odpověz
@lenik_25 nekaž jí to:slight_smile:))))))) kakra.... určo je tam baba :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
@nicollka to je dobře, že se ozval a on pracuje mimo město? tak snad vám doplatí, znám to nám dluží skoro 5000 euro :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:48  • Odpověz
@lenik_25 na doma klidně může mít růžový ponožky a není to taková investice, že by bolelo kdyby je nikdy nepoužila, těch 50 kč se dá oželet :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:48  • Odpověz
Leni to jen do boteček :slight_smile:

No tak mi konečně volali, NT krev v pořádku ale doporučují ještě i triply. 1:28000 ... je to hraniční nebo něco?
2. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
@sarlotta Dobře. Provedu :grinning:

@nicollka Neboooj, bude to holčička. Zapomeň na všechno, co jsem psala. Mně doktorka sice řkela holčičku, ale měla faaakt blbej utz a ty jsi měla kvalitnější asi tak o 99%.
2. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
@madormi To je fakt, já mám vlastně pro Dádu jedny teplý ponožky na noc do postele a jsou růžovo-bílý :grinning:
2. bře 2011 v 17:52  • Odpověz
No jemu dluží 300 000 a už to neustál . Pracuje v Bratislavě.

No řekla jsem mu že "asi" holčička ... no on chce chlapca, že chlapec je chlapec, o babu se bude hrozně bát :slight_smile:
@nicollka určitě krásné číslo....... hraniční je 1:250 myslím, takže buď uplně v klídku máš luxusní číselko. :wink:
@nicollka nemysli si, můj je z malé po.... a taky chtěl druhého kluka:slight_smile: :grinning: :grinning: a jak na něj malá spustí tata tata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2011 v 17:55  • Odpověz
@nicollka Kdybys viděla, jak se ten můj bojí o našeho chlapa :grinning:
2. bře 2011 v 17:58  • Odpověz
tak jasný ale přece jen baba je baba :slight_smile: O danielka se bojí, ale hlídat ženskou před chlapama prý :slight_smile: do 18ti že nepůjde ven :D

Sarlott aha takže čím mín tím hůř? No jdu se podívat jestli mi to už poslali
2. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@nicollka no jasné, to je riziko že 1 dítko z 250 má postižení... tak ty máš riziko 1 z 28000 což je velmi nepravděpodobné :wink: :wink:
2. bře 2011 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.