Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
2. bře 2011

@ee.liska Děkuji, šikulka jistě jsem, ale tu koupelnu jsem fakt nedělala 😀

kopa
autor
2. bře 2011

@ee.liska Tak Vítek měl dneska dýni a ta mu jela 😀 je sladoučká 😀 Nebo mu to spíš jelo,protože s ním byl tatínek na 4 hodinové prochajdě 😝

Já si mezitím byla koupit kabátek na jaro 🙂 jsem ráda,že jsem se vešla do původní velikosti,ale kdybych se vešla do menší bylo by to lepší že? 😀 😀 😲

Holky přemýšlím co s vlasy??? 😅 😅 😕 Já nevím hodně jsem nosila červené melíry,ale na to se ted už necítím.
Co si myslíte,mám zůstat asi u hnědé barvy co?Myslela jsem,že bych si udělal světlý až platinový melír,ale nevim,nevim. 😅 😅

kopa
autor
2. bře 2011

@lenik_25 Leníku dočítám a zatím jsem ke koupelně nedošla 😀 😀 těšim se 😀

lenik_25
2. bře 2011

@kopa 😀 😀 😀

kopa
autor
2. bře 2011

@petroska Petros my máme ekzém na krku,ale já používám už welledu ta je perfektní a dost nám na to pomáhá 😉

lenik_25
2. bře 2011

@kopa + @petroska Taky se přikláním k weledě, je super.

kopa
autor
2. bře 2011

Tak se přiznám,musela jsem to přeskočit 😀 😀byla jsem zvědavá na tu koupelnu až jsem zapomněla na to,že vařím kolínka 😀 😀 ale stálo to za to,koupelna je moc krásná!!! 😵 😵
@nicollka Nici gratuluji k NT 😵 😵 😵 a ty už víš pohlaví???? 😅 😕 😅 😎
@farmarska Farmí neboj zabavíš se 😀 😀 ti budou několikrát denně třeba měřit tlak,dělat ti ozvy,monitor,pokecáš s někým na pokoji...to uteče 😀 😀

kopa
autor
2. bře 2011

@aja.83 Tobě ty týdny krásně skáčou 😀 😀 😵 jak ti je těhulko 😕 co v práci 😕
@madormi Mad já měla taky ty žilky a zmizely mi 😉

nicollka
2. bře 2011

no paní doktorka neříkala tak sem se zeptala jestli se mrkne mezi nožky, byly roztažený, tak to přiblížila a řekla to vypada na holčičku. No ale kdo ví, uvidime pozdeji, ale stejne si koupim ružovy aspon ponožečky, ty odnosi klidně i chlapeček :D

lenik_25
2. bře 2011

@kopa Díky 😀 😀 😀

@nicollka Máte dobrý utz, tak věřím, že to mohlo být vidět i tak brzy. Ale bacha. Mně v prvním těhu řekla doktorka v 16tt, že to bude holka a ve 21tt to byl kluk jako buk a teď mi tu lítá a já mu utírám nudle 😀

nicollka
2. bře 2011

Leni nestraš :D

madormi
2. bře 2011

@nicollka no moc růžového zatím nekupuj 🙂 a co jinak? manžel už se ozval?

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka jej to je krásnéééé🙂)) moc Ti to přeju, tohle je Tvoje štěstíko a o to se opři 😉

@lenik_25 krásná koupelna, zelená je super, já mám trochu světlejší 😎 😉

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka neboj bude to holka🙂 já to věděla od 13tt, taky z NT🙂))

sarlotta
2. bře 2011

@farmarska oslavím, ale čekám na Mišáka 😀 😀 😀 sakra trochu je tam popožeň dacany.... já taky nechtěla být v porodce zbytečně přes víkend, tak sem si vydyndala pichnutí vody 😀 😀

nicollka
2. bře 2011

no jen ponožečky maličké, ty odnosí i chlapeček, jinak čekám až na potvrzení kolem toho 20tt asi.

Jo manža se ozval, je v práci, a že tento tyden pošle nejaky penize a dalši tyden že ma byt vyplata že musel jet dělat bordel , už mu ruply nervy, jel za šéfem a tak se s ním dohádal atd atd a přišti tyden mu prý doveze peníze i něco z toho co dluží.

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka to je dobře Nikol, říkalas mu, že bude mít dcerku ? 😵 😵

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka U holčičky se doktoři takhle brzo snadno spletou 🙂 Mamka nakoupila růžové ručníčky, povlečení s princeznami... a on na jednou ve 21tt kluk 😀 A chlapečkovi bych teda růžové ponožky nedala 😀 😀 😀

@sarlotta Děkuju.

sarlotta
2. bře 2011

@lenik_25 nekaž jí to🙂))))))) kakra.... určo je tam baba 😀 😀

madormi
2. bře 2011

@nicollka to je dobře, že se ozval a on pracuje mimo město? tak snad vám doplatí, znám to nám dluží skoro 5000 euro 🙂

madormi
2. bře 2011

@lenik_25 na doma klidně může mít růžový ponožky a není to taková investice, že by bolelo kdyby je nikdy nepoužila, těch 50 kč se dá oželet 🙂

nicollka
2. bře 2011

Leni to jen do boteček 🙂

No tak mi konečně volali, NT krev v pořádku ale doporučují ještě i triply. 1:28000 ... je to hraniční nebo něco?

lenik_25
2. bře 2011

@sarlotta Dobře. Provedu 😀

@nicollka Neboooj, bude to holčička. Zapomeň na všechno, co jsem psala. Mně doktorka sice řkela holčičku, ale měla faaakt blbej utz a ty jsi měla kvalitnější asi tak o 99%.

lenik_25
2. bře 2011

@madormi To je fakt, já mám vlastně pro Dádu jedny teplý ponožky na noc do postele a jsou růžovo-bílý 😀

nicollka
2. bře 2011

No jemu dluží 300 000 a už to neustál . Pracuje v Bratislavě.

No řekla jsem mu že "asi" holčička ... no on chce chlapca, že chlapec je chlapec, o babu se bude hrozně bát 🙂

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka určitě krásné číslo....... hraniční je 1:250 myslím, takže buď uplně v klídku máš luxusní číselko. 😉

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka nemysli si, můj je z malé po.... a taky chtěl druhého kluka🙂 😀 😀 a jak na něj malá spustí tata tata 😵 😵 😵

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka Kdybys viděla, jak se ten můj bojí o našeho chlapa 😀

nicollka
2. bře 2011

tak jasný ale přece jen baba je baba 🙂 O danielka se bojí, ale hlídat ženskou před chlapama prý 🙂 do 18ti že nepůjde ven :D

Sarlott aha takže čím mín tím hůř? No jdu se podívat jestli mi to už poslali

sarlotta
2. bře 2011

@nicollka no jasné, to je riziko že 1 dítko z 250 má postižení... tak ty máš riziko 1 z 28000 což je velmi nepravděpodobné 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru