Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
2. bře 2011

tak nestihnu dočíst, Matáš se dožaduje procházky přesně na čas tak musím letět, ale tak ve tři budu zpátky tak zatím ahoj 🙂

lucierob
2. bře 2011

@lucadav byl s ním v nemocnici manžel. byl na pokoji ještě s jedním chlapečkem. Prý hned jak se pořádně probral z narkozy, tak začal blbnout. A těšil se, až si bude moct dát nanuk. Měl ho po tom trhání doporučený

lucierob
2. bře 2011

@petroska pokud nejsi křtěná a chceš se tam vdávat, tak musíš. Ale tak to se dá přežít a pak už do kostela zase nikdy vkročit nemusíš 😉

lucierob
2. bře 2011

@madormi já se mazala několikrát dennně, a stejně mi to nepomohlo. Záleží i na pružnosti kůže. Mi třeba narostlo bříško, pak pár týdnů nic a zase vyskočilo o hodně. Takže ta kůže prostě nestíhala. Ale rozhodně bych mazání nevzdávala. Možná ti nepomůže, ale rozhodně ani neuškodí. 😉

maarrtina
2. bře 2011

@sarlotta přidávám se ke gratulantům, všechno nejlepší 😀

Jinak olky moc děkuji uvidíme v pátek co řekne doktor.

lucierob
2. bře 2011

@sarlotta taky přejeme všechno nejlepší k narozeninám 🙂 🙂 🙂 🙂 Vy jste teda staré baby 😀 😀 😀

lenik_25
2. bře 2011

Ahoj prdelky moje, vy jste mi tak chyběly!!! 🙂

nicollka
2. bře 2011

Ahoj holky tak co Farminka? ted sem dojela z NT screeningu a celou dobu domů jsem plakala, no teda ne že bych uplně plakala ale tekly mi slzy. Slzy "štěstíííí" :D
princezna je v pořádku podle utz,, termín 5.9. Nosní kůstka, žádné otoky, a je krásná :D Snad se nic nezmění , ale zatím žádné náznaky že by to měl být chlapeček. Srdíčko bušilo, paní doktorka pustila i nahlas, zkontrolovala prokrveni placenty, vše mi detailně ukázala a povykládala. Po 14h mi budou volat ještě výsledky krve. :D
Tak přece jen mi princezna posílala zprávy přes sny :D Dnes večer se mi zdálo že jdu na smrt vystrašená na NT a byla tam holčička dívala se na mě a mávala ručičkama :D

lenik_25
2. bře 2011

Nezvládnu to všechno dočíst, ale vím, že jste mi tady přály k svátku. Moc děkuji 🙂

Farmi, jak jsi na tom?

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka Koukám, že jsi měla starosti s mimčem. Hlavně, že už je všechno v pořádku a mimčo je zdravé 🙂

lucierob
2. bře 2011

@lenik_25 ahoj Leni, tak vítej zpátky 😉 😉 😉 😉

lenik_25
2. bře 2011

Jo a tady je výsledek mé absence:

lenik_25
2. bře 2011

@lucierob No jsem šťastná jako blecha, že jsem zas tady 🙂

lucierob
2. bře 2011

@nicollka tak to je super. No vidíš, že je všechno v pořádku. Ještě ty výsledky krve a můžeš být úplně v klidu. 😉

nicollka
2. bře 2011

juj Leni to je krásný. A tá clona je taky dokulata jako vana? taky potřebujeme a máme zakulacenou vanu. Tak sem si říkala jestli to jde, aby tam nemusel byt igelit.

lucierob
2. bře 2011

@lenik_25 koupelna vypadá pěkně. My kdysi taky uvažovali nad zelenou, nakonec jsme vybrali starorůžovou

lenik_25
2. bře 2011

@majjka24 Jsi zlatíčko, taky jsem ten minulý měsíc věřila, že to vyjde a že jsem těhulka. Pak už mi to ke konci byla ale divné. No uvidíme teď. A co vy a snažení?

farmarska
2. bře 2011

ahoj holky, tak se hláísím z porodky 😉 jsem tu od rána,ale zatím vůbec nic nevím 😅 nejdřív jsem čekala na vyšetření , pak na natáčení ,pak jsem povídala o rodiných anamnézách jednomu, pak druhému a nakone jsem čekala asi hodinu na pokoj 😅 ted už jsem na pokoji, je to dvoulůžák, ale zatím tu jsem sama. Vůbec mne to tu nebaví 😀 ještě že se mi ale podařilo připojit přes mobil 😵
jdu vás dočíst...

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka Ano, jde to, ta zástěna je zakulacená do tvaru vany.

lenik_25
2. bře 2011

@lucierob Já nevím proč, od začátku jsem v hlavě viděla tu koupelnu do zelena jako tráva a podařilo se 🙂

lenik_25
2. bře 2011

@farmarska Ahoooj, díky že ses připojila, aspoň mám o tobě nové zprávy po těch třech týdnech. Myslela jsem celou dobu na tebe, co mrňousek. Tak se drž.

lucierob
2. bře 2011

@lenik_25 majka nedávno psala, že si musí dát na nějakou dobu oddech od koníka. Nějak to na ní, na chudáka, padá ☹

lenik_25
2. bře 2011

@lucierob Fakt jo? Aha, tak to mě mrzí ☹

lucierob
2. bře 2011

@farmarska ahooj holka, to ti věřím, že tam je nuda.Ale bude trvat už jen pár hodin. Určo tě vezmou na sál zítra nebo v pátek. 😉

farmarska
2. bře 2011

tý jo a tady se kecalooo!!! 😨 😕 😕 a koukám že hodně! 😀 😀 to budu mít alspon co dočítat 😵
jen teda to připojení je líný jako šnek 😝

nicollka
2. bře 2011

a tady je 7cm rošťáček co mi dává zabrat 🙂

kopa
autor
2. bře 2011

Ahoj holky 🙂
jsem tu jen v rychlosti 😅
Dneska jsem měli dobré ráno s Vítkem 😒Snědl mi 160ml mléka a on se mi hnedka po jídle zvedá sám od sebe do sedu 😅 a jak se mírně posadil tak se poblil(teklo z něho celé to mléko 😅) no všude to bylo a do toho se začal kuckat 😅tak jsem si ho jakoby dala na klín,že paseme koníky 😅
Držím moc palečky Farmince!!!Jsem zvědavá kdy bude Mišánek na světě 😵 😵 😵

aja.83
2. bře 2011

@nicollka Gratulka k NT! Fotečka je krásná! 😉 Máme stejný termín porodu! 😉

aja.83
2. bře 2011

@lenik_25 Moc krásná koupelna! 🙂

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka Luxusní fotka 🙂

@kopa No ten tomu dal, co? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru