Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
31. črc 2009

aronek........ahojík.............mě kolem 13tt přešly nevolnosti a i ta únava už postupně ustupuje........ale občas si ještě přes den hodím šlofíčka 😀

kvetinka7
31. črc 2009

Teda holky, vy se vsechny na neco vymlouvate! Ta je unavena, tu nekde picha, te je na omdleni.. 😉 hybaj ,hybaj neco delat.. bude hur!!
Ja mam v posledni dobe energie na rozdavani, vubec me tehotenstvi neobtezuje, pouze uz citim velke bricho,radeji stojim nez sedim, spatne se mi zohyba.. na zahrade musim pracovat v klece, v drepu bych to uz nedala.
Porad nekde rajcam,vcera jsem byla na koncerte a dala si i jedno nealko pivo.. sice v tom bylo 0,5% alkoholu, ale rikam si ,ze to snad malej zvladne 😉
Ja mam pocit,ze si ted muzu naposledy v zivote uzivat ,ze po narozeni prcka bude konec.. po nem potopa 😉

Holky,taky vas manzel-pritel tak stve? Mne kamaradka rikala,ze je to normalni, ze to mela v tehotenstvi taky, ze vse ,co on udelal bylo spatne..

kvetinka7
31. črc 2009

Marto a Mirax, dekuju za rady.
Markee, neboj,vse bude Ok. ten velkej UZv screening je moc peknej, vidis tam uplne vsechno..a sama se presvedcis, ze ma to nalezite,co ma mit, urcite uz uvidis pohlavi. Prcek je tam jako pod rentgenem. Muzes mu spocitat jednotlivy obratle,vidis mu oci, muzes se mu podivat do lebky a spocitat mozkovy komory, vidis oci, nos, horni a dolni ret, streva, jatra, v srdicku vidis jednotlivy srdecni komory, vidis jak intenzivne pracuje... prcek se vesele hybe..zkratka super 🙂

mirax
31. črc 2009

Ahoj kveti...takže ty jsi matka motorová myš? 😀

Já mám energie tak akorát, některé dny cítím až nepřiměřenou euforii, jindy bych spíš spala, ale to je tím tlakem..s Tobíkem jsem měla i 80/60..a žila 🙂

JInak kvetinko, představa, že se můžu miminku podívat do lebky a spočítat mozkové komory je naprosto kouzelná, neuvěřitelná schopnost genet. ultrazvuku 😀 😀 😀

ty seš číslo 😀

nealko pivko je v poho..toho se neboj..to zmetabolizuješ dřív než to k mimču dojede...

Jo amáš pravdu, užívej si, po narození prcka je všemu konec..hotovápotopa ..po něm 😀 😀

mirax
31. črc 2009

Mám chlupaté zuby...což bych mít neměla..nesnáším...jdu čistit...mám teď doma asi 4 zubní kartáčky, včetně 2 mezizubních a jedné takové štětky.. a umýt se a chrnět.
Naposledy jsem u zubaře zaplatila za dvě plomby a hygienu 7 tis...a navíc mi řekli, že mám úroveň hygieny výbornou,ale stále mi nedrží dásně u zubů...

Takže teď čistím ještě víc..jinak mě čeká asi nějaký test na agresivní baktérie, opět drahý jako pr...Tahaj tam ze mě akorát prachy.

Tak teď víte vše o mých zubech 😀
To jste rády, co?
Co ty na to, kveti?

kelly1983
1. srp 2009

Ahoj holky, dneska se mě zdálo že jsem porodila malého pejska, byl to jezevčík ale byl krásnej 😀 😀 😀 asi mě už začíná hrabat nebo nevím.

kopa
autor
1. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Jsem tu jen na skok 🙂 Včera jsme byli na výletě vzala jsem si nový botky a nožičky moc bolí 😅 Navíc mám puchýř na malíčku kterej je větší než ten malíček 😅 😀 Kotník mě taky bolí 😅 No co na to říct jsem celá zničená.Navíc jsem ještě upadla a mám přes celý loket modřinu jako hrom,mám to naky naražený 😅 Takže jsem na odpis snažení u nás neprobíhá páč to jistě chápete,že mě bolí celé tělo 😅

kopa
autor
1. srp 2009

Udělám vám tabulku 🙂

kopa
autor
1. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 35DC
Nicollka 29DC
Samsa 28DC
Tercie 24DC
Markytaj 22DC
Ikopretinka 20DC
Farmarska 19DC
Paaja 16DC
Kopa 13DC
Eeliska 11DC
If.v 3DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kerrie
1. srp 2009

Kopiiii, Ty naše chudinko...........Tebe to výletování jednou zničí. 😉 Buď na sebe opatrná.......teď Tě musí přítelák opečovávat, než se nožky a modřiny zahojí 🙂

kerrie
1. srp 2009

Kelly 😀 😀 😀 😀 😀 A co tomu říkal manžel, to v tom snu bylo taky? 😀

kopa
autor
1. srp 2009

Kerrie ahoj 🙂
No to teda musí 😀 už mi šel na nákup a dneska budu jen polehávat a vařit.

kerrie
1. srp 2009

kopi........vyprdni se na vaření........ať si drahouš usmaží vajíčka 😀

kopa
autor
1. srp 2009

Kerrie vajíčka to by nepapal 😠 tady se zase budou dělat špízy páč mám chut na masíčko 😀
Včera jsem po 7 letech pila pívo 😅 😀 Páč naposled jsem ho pila v 17 😅 To jsem vypila 6 piv a panaky a koktejly a bylo mi zle 🙂 Vzpomínka mi vydržela dlouho,takže jsem včera dala pár loků 😀

kerrie
1. srp 2009

Joooo, tak takovýhle vzpomínky mám na Becherovku...........jedno u jsem se po ní strašně zmastila a od tý doby jsem ji nevzala do pusy 😀 😀 😀
Jůůů, špízy.......to bude mňamka 😉

kopa
autor
1. srp 2009

Kerrie já teda vůbec nepiji,mám k tomu celkem odpor.Takže já radši džusíkuji 😀
Tak mizim,mějte se všichni moc krásně.

tercie
1. srp 2009

Ahoj holky, krásnou sluníčkovou sobotu 🙂 Jak je, co se dělo, zatímco jsem tu nebyla? Kdo podá hlášení? 😀

tercie
1. srp 2009

KOukám že se bavíte o pití, já mám takovýhle podobný zážitky s obyč. fernetem, a taky rumem 😀 ten už snesu max. v buchtách 😀
KOukám, že užíváte sluníčka a jste všechny někde venku, to je dobře 🙂 Já od rána peru prádlo, jednu várku už mám pověšenou, pak budu vařit, a večer jedem ke známým na buřtíky, a můj manža se s hostitelkou minule rafali, kdo dělá lepší hemenex, tak se vsadili, a večer bude soutěžní vaření a degustace, zhodnocení 😀 Bude sranda.
NO a v neděli přijedou na návštěvu mí rodiče, to budem asi grilovat nějaký masko.
Co bych vám tak ještě napsala... v pondělí mi přivezou nopťáska, už se těším, USB modem od vodafonu už mám doma, jsem zvědavá jak to bude fachčit, Nemáte s tím některá zkušenost?
Jo a příští víkend jdu do práce a z pondělka na úterý mi napsali noční, tak jsem z toho celá nakřivo 😝

To je tak nějak vše...

venuska
1. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jsem zpátky z dovolené, bylo krásně. Ještě mam týden odpočinku před sebou, tak se těším...

Markét, hezká ZOO. Taky jsme byli, ale v Liberci, pak dodám foto.
Jak se tady jinak máte? Co je nového?

Mam nějakou chřipku, nevíte, co na to nejlépe pomáhá. Včera mi děsně bolelo v krku a dneska už mam jenom rýmu a kašel...ale hrůza 😕

ee.liska
1. srp 2009

ahojky holky 🙂
vůbec nestíhám dočítat, měla jsem náročný pracovní týden 😝 nestíhám sem pomalu ani nakouknout
venus ty se mášš 🙂
jo jinak když jsem zítra 12 dc to by mohla být brzo ovulka, ne? 😕
terci ty jsi nějaká pilná 🙂
kopi mám podobné plány 😉 odpočívat a večer jít ven

zlababa07
1. srp 2009

Ahoj vespolek, v červnu jsem se tady k vám vetřela pro radu a utěšení (taky jsem byla na revizi 😠 a dneska mi konečně došla první mrcha huráááá 😀 sice po 37 dnech ale taky to mohlo trvat dýl, že? Vypadá to, že tělo se pomalu dává do kupy, tak snad zas bude brzy fungovat jak má.... Jupí, já mám takovou radost 😀 😎

ee.liska
1. srp 2009

zlababa to je super, gratuluju 🙂 😀 teď už to bude jen lepší a za chvilku se budeš těšit ze // 😉

zlababa07
1. srp 2009

Díky eli, už se moooc těším na nový snaženíčko 🙂 Po mrše mám jít k dr na kontrolu, tak dle toho, co mi poví, uvidíme. Ale myslím, že i tak ještě měsíc radši počkáme, aby bylo všechno opravdu v pořádku. No a pak už chudák manžel, aby se přede mnou skrýval ve sklepě 😀

ee.liska
1. srp 2009

😀 jo snažení, to mě moc baví, my se do toho pustíme asi až koncem roku, tak teď trénujeme nanečisto 😅

zlababa07
1. srp 2009

Jé a myslíte, že bych se mohla bych přidat k vám do tabulky? Třeba jako čekatelka na 2.mrchu (1DC) díííky moc

ee.liska
1. srp 2009

myslím že určitě, jen musíš počkat na kopu a ž dojde 🙂

tercie
1. srp 2009

Ahoj holky, načuhuju průběžně, jestli se tu někdo ukáže 🙂
Manža mi usnul a v tv není nic koukatelnýho, tak jsem tady.

Žlababa gratuluju k první mršce 🙂
A Eli ty máš teď teda za sebou první, nebo už druhou?

ee.liska
1. srp 2009

terci první 🙂

zlababa07
1. srp 2009

To je pravda, nanečisto to taky nejni k zahození 😅 No my se teď po tom prvním nevydařeném pokusu o bábetko pustili aspoň do předělání horního patro v domku, kde se tak 70 let nic nedělalo a už to fakt bylo potřeba jako sůl. Tak aspoň můžu manželovi teď pomáhat a nemyslím na to, jak se těším 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru