Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
7. bře 2011

@sarlotta no mě to upřímně překvapilo, ani mě nenapadlo koukat na složení, jen tady u toho, protože jsem zkoumala, co je tam za zeleninku všechno.. a co už měl a co ne, ejstli tam toho není víc... nnoa koukam, že rýže..
kaše jsem ještě nezačala, bojím se právě toho zabetonování, zatím kadí zaplatpanbu dobre! u nas je uspech ob den, či denně...🙂

kopa
autor
7. bře 2011

Hani jsem tu jen v rychlosti,písnu večer až malý usne.
Já dnes byla na sociálce žádat si o 2 letý rodičák a takový ten papír o PPM jaká byla denní dávka,tak já ho měla potvrzený z lonska a chtěj po mě z letoška 😅 ale zarazilo mě toto:Prý když chci 2 letý rodičák mohu si zažádat do 9 měsíce věku dítěte 😔 😔 😔 (ale všude píší následující měsíc po 22týdnu života 😔 nechápu 😔 ) Neřekla mi to ta baba špatně????? 😅 😅

handm
7. bře 2011

@kopa ale tak stejne to vychazi... do 9 mesice to je a jestli i 22 tyden, tak je oboji spravne :-

kopa
autor
7. bře 2011

já jsem asi debil 😅 22 týden myslí od narození nebo od ukončení mateřské? 😅

aja.83
7. bře 2011

@lenik_25 Jo jo, doktor říkal, že možná by to mohl být klučina 😉 ...Není to stoprocentní, tak ještě uvidíme. Hlavně aby byl bobíšek zdravej! 😉

lenik_25
7. bře 2011

@aja.83 Přesně tak, je to úplně jedno. A v 15tt je stejně ještě brzy na to, aby ti řekli pohlaví. Jako už to jde, ale natuty ti to stejně řeknou kolem 20tt.

mari111
7. bře 2011

tak jsme spátky a je to v pořádku 😅 to jsem ráda uf

aja.83
7. bře 2011

@mari111 Paráda 😉

ikopretinka
7. bře 2011

@aja.83 😀 já nic nevidím, a na tuty mně to neřekli ani v 20tt ani v 28tt 😀 .

ikopretinka
7. bře 2011

@mari111 tak to je super 😉

kopa
autor
7. bře 2011

@tercie pěkné fotečky Lukáška 😀 😀
@aja.83 obrovská gratulka ke chlapečkovi 😵 😵 😵 !!!!! já bych klído ještě jednoho brala 😀 😲

kopa
autor
7. bře 2011

@aja.83 Aji pěkná fotečka,ale moc se v tom nevyznám 😀 😅 😅

kopa
autor
7. bře 2011

@handm my ted měli taky náký příkrm,nevím ted jakou zeleninku,ale na složení bylo napsáno rýže a normálně jsem to dala 😉
Srázek můžeme podniknout,ale já ještě s malým nejela metrem natož po eskalátorech 😅 😅 😅

ee.liska
7. bře 2011

tak su zase tu 🙂 rodinka nasycená, prcek spí, tak mrknu sem a taky půjdu pojíst

@aja.83 gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵 jo a mě řekl dr už ve 12tt že to vypadá na kluka, oni ti kluci se líp poznávají 😉

@maarrtina počkej co ti řekne dr, do příkrmů nespěchej 🙂 já jsem začínala na konci 5m a to jsem se radila s dr

ee.liska
7. bře 2011

@mari111 to je dobře, že je Laurinka v pořádku 🙂

koukám, že vy hodně kupujete příkrmy. Já je vařím, i když teda kupované mu jedou víc, vždy když začínám novou chuť tak jí dostane nejdřív kupovanou. Asi jsem špatná kuchařka 😀

ee.liska
7. bře 2011

@kopa já jsem teda jednou po esk. jela, a byl to opravdu velkej zážitek, děkuji, už nechci 😀 😀 😀 a to jsem jela jen nahoru 😲 😝

mari111
7. bře 2011

@ee.liska no to je, jsem ráda, fakt jsem se lekla než ste mi tady psali že to je běžné 😖 No špatná kuchařka asi ne jen v těch lahvičkách je to prostě jiné, nevím jak to dělaj 😒

ee.liska
7. bře 2011

@mari111 oni to prý ochucují, jenže já mu doma do toho nic nedám 😎 a ještě je to krásně hladké a doma mi to nikdy nejde rozmixovat až tak dohladka.

maarrtina
7. bře 2011

Holky díky zarady uvidíme co mi řekne.
Ve čtvrtek jdem na naušničky, už z ní bude princcezna. 😵

mari111
7. bře 2011

@ee.liska no tak skus to pak "scedit" cez sítko, víš jak, jak se dělá svíčkova 😉 a budeš to mít taky tak jemnučké 🙂
@maarrtina jé náušničky, no to jo, to bude princeznička 🙂 🙂

ee.liska
7. bře 2011

@maarrtina teda, to bude kočka 😵

@mari111 vidíš, to mě nenapadlo 😅 dík za radu 🙂 já to mixuju ručním mixerem a není to ončo

tercie
7. bře 2011

Tak jsem tu 🙂
@aja.83 no nějakej cancourek tam snad aj vidím, jestli je to ovšem "ono" těžko říct 😀 Ale fakt nic podobnýho kávovýmu zrnu tam není, tak jsem teda sama zvědavá na výsledek😀

@ee.liska já mixovala tím ponorným,ten je super, a dohladka to jde krásně když přidáš trochu vody nebo toho vývaru😉
@maarrtina jéé náušničky, to bude kočka, tak ať jí to moc nebolí😉
@mari111 super že to nic není, a řekl ti taky co to teda je? 😀
@kopa 22 týden věku dítěte, všude udávají 😉

aronek
7. bře 2011

Ahoj, jsem hamba, ale zaspala jsem farmi 😖 Omluva je, že jsem byla bez PC, takže opožděně moc a moc gratuluji. Z mlíčka si nic nedělej, mně taky trvalo než se rozjelo, museli ho chudáčka dokrmovat a kojím do teď 😉

tercie
7. bře 2011

Holky krásnej článek, jsem se nasmála😀
http://relax.lidovky.cz/aktivec-versus-lenoch-k...

aronek
7. bře 2011

@tercie krásný článek, já sice chodím plavat, ale jinak jsem líný rodič 😀

aronek
8. bře 2011

😀 Ahojky, přeji krásné ráno 😀

aronek
8. bře 2011

Včera poslední dnes první, to se mi dlouho nestalo 😀 chybí tu farmi 😢

mari111
8. bře 2011

dobré ránko holky.
@tercie jo jo říkal že to je tuková boulička, že se to dělá když se třeba něco léči, my teď léčime tvářičku aby neměla ty pupínky, no není to tak hrozné a nenapadlo by mne že to s tím souvisí, jenom ji mažu jiným krémem tvářičku. No a že prostě tam na hlaviče se to dělá a že to má malinkaté a že to určitě zmizne 😒

sarlotta
8. bře 2011

Ahojík holky, tak malá ráno teplotu 38 😝 😅 , no doufáááám, že konečně zoubky, jestli zas nějaká choroba, tak mě trefí asi 🙄 14dní je zdravá.

sarlotta
8. bře 2011

@ee.liska tak čoveč u nás je to naopak, malá radši vařené🙂)) 😀 napřed sem dávala skleničky a včíl už to míchám nebo jen vařené, nesolím, dávám jen trošku kmínu do toho... brambor, mrkev, petržel, maso. Brokolice jí zatím nejede-vařená 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru