Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. bře 2011

@madormi
@cajori17 moc hezké kočárky máte vybrané 🙂

cajori17
8. bře 2011

@mari111 no prave ze o tu oslavu jde. chteli jsme se proste jenom tak vzit ,ale nechceme rodice a sourozence nechat jen tak odejit,tak jsem vymysleli,ze posedime u nas doma,udelame rizky ,kolacky atd....penize jsou ,ale ty si radeji necham na vybavicku,tak se musime takhle uskromnit.jde o to ,ze vsichni to vzali v pohode ,ale tchánovi se to nelíbí,že je to ostuda,taková chudá oslava,tak se sním pritelak chytl.na tpo tchan rekl,ze na svatbu ani neprijde a me to hrozne mrzi

mari111
8. bře 2011

@madormi já jsem chtěla tendle http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-maxicosi-m... ale pak jsem se zamilovala do toho červeného co mám ale na příště si aso pořídim ten maxi cosi jestli dovtedy nebude něco hezčího, no a mít víc peněz tak tento prodám a du si koupit maxi 😅 nebo teď maj fijalkovej a ten je taky hezkej

cajori17
8. bře 2011

@mari111 to si delas srandu?tenhle jsem videla minuly tyden u nas-jedna pani ho mela a ja ho na netu nemohla najit.ten je uzasny

mari111
8. bře 2011

@cajori17 to chápu že mrzí ale ať si trhne nohou, je to váš den, néééé

madormi
8. bře 2011

@cajori17 tak dkyž je tak chytrý a chcce svatbu tak ať ji zaplatí ne 🙂

madormi
8. bře 2011

@mari111 jj ten se mi taky líbíl, ale já chci přední kola od sebe nechci trojkolku, ani zuženou trojkolku, na maxi cosi jsem taky koukala, ale mají menší korby než camaraelo a já chci aby mimís byl ještě v klídu přes zimu v hlubokém

cajori17
8. bře 2011

@madormi to mu rekl pritelak.........urazil se,semnou se ted tchan ani nebavi,nevim proc,tak me mrzi.budouci tchyne je v pohode,dala nam i 4000 na prstynky,ale budouci tchan je trochu palicak

mari111
8. bře 2011

@cajori17 že jo je nááádhernej

madormi
8. bře 2011

@cajori17 kašli na něj, je to jeho problém

mari111
8. bře 2011

@madormi no to mi povídej za chvíli se mi Lauruška taky už nevejde do korbičky, chci golfáček ale nevím jakej, buď se mi nelíbjej nebo jsou tak drahé že až až 😖 a nechce se mi dávat za golfáček víc jak ze ten co mám

madormi
8. bře 2011

@mari111 hele jukni na zopa fusion, má ho teta a je pěkně prostorný, lehký a dobře se s ním jezdí a jde do lehu a je i s nánožníkem to není každý.já ho budu mít jako druhý- beru si ho za symbolickou částku od tetky. jinak korba camarela má 80 cm tak přes mrazy se tam mimís ještě krásně vejde a na jaře může do sportáku

cajori17
8. bře 2011

mate pravdu,nebudu si kazit naladu....
@madormi chci se zeptat,v knizkach jsem cetla ze v druhem trimestu by mely ustat vsechny potize,ale plati to i pro chozeni na malou?ja chodim curat kazdou hodinu,ale nechlazena asi nejsem,je to normalni? a jeste mam takovy divny bradavky,jakoby se mi bradavky loupaly,je to normal?

madormi
8. bře 2011

@cajori17 čůrat chodím taky furt, to čůrání se asi lepšit nebude :-/ v noci chodím min 3 krát. jinak žáhá mě taky pálí a občas ji mi i blbě, takže mě moc těch obtíží nepřešlo 🙂 hele já se teď loupu celá, mám kůži extrem suchou jako nikdy a mám i poprvé v životě lupy tak nevím jeslti za to může těhu či co 🙂

cajori17
8. bře 2011

@madormi tak tu kuzi mam taky suchou,driv jsem s tim problemy nemela,tak to asi bude tema hormonama.......jinak jsem dost casto nafoukla,tak mi pomaha espumisan a hermankovy caj

aronek
8. bře 2011

koukám, že řešíte kočárky. Já mám camarelo a opravdu spokojenost. Malý se tam vejde do teď, takže zima v pohodě 😉

mari111
8. bře 2011

@madormi na ten už jsem koukala, právě že teď mám zopu tak jako je hezkej ale já je chci vydět aj naživo, chceme do Liberce aspoň kouknout jestli tam budou mít něco pěkného, právě jsem ten maxi cosi nikde nemohla vydět tak jsem ho raděj ani nekupovala no a jak jsem vyděla zopu tak byl náš 😀 no uvidím jestli mi tam nějakej padne do oka

mari111
8. bře 2011

tak ta naše korbička má 85cm

madormi
8. bře 2011

@cajori17 no já si na to taky musím něco koupit, pže mi to dává zabrat, včera klid a dnes jsem azse jak balon a břuch bolí
@mari111 ale 85 cm z venku ne? ne vnitřní rozměry

mari111
8. bře 2011

@madormi http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-maxicosi-m... maj ho aj takle s těma kolečkama

mari111
8. bře 2011

@madormi vnitřní

madormi
8. bře 2011

@mari111 jj vím měla jsem ho i v albu, možná ještě mám pokud jsem nesmazala.

mari111
8. bře 2011

@madormi jo dólu má 82 a postuipně se ta korbička jako zvěčšuje

madormi
8. bře 2011

@mari111 fakt jo? to se mi nezdál v krámě tak velký když jsem an něj koukala. jinak my o víkendu jedem na veletrh do Brna tak juknem i tam co bude co se nám bude líbít atd a asi i do krámu v olympii když už tam budem

mari111
8. bře 2011

@madormi jo máš ho v albu a ty nebesa, ten pokojiček jak tam máš že pro chlapečka ten je nááádhernéééj

mari111
8. bře 2011

@madormi tak tam pozdravuj, tam jsem dělala 🙂

madormi
8. bře 2011

@mari111 jj jakmile mi řeknou co to je tak ho objednávám bu´d tento pokojík pro kluka nebo fialkový pro holku 🙂

mari111
8. bře 2011

@madormi jo taky se mi zdál malinkej, hlavně jsem ho poprvé vyděla černej a to fakt zmenšovalo

cajori17
8. bře 2011

holky,ja valim do pelechu,uz neudrzim pusu zavrenou 🙂

mari111
8. bře 2011

@cajori17 tak dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru