Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
8. bře 2011

dobrou kecalky 🙂

mari111
8. bře 2011

a já valím k bedně a k manžovi 🙂

madormi
8. bře 2011

@cajori17 dobrou

ikopretinka
9. bře 2011

Dobré ráno 😉 😵 Tady se ještě asi pospává 😀

ikopretinka
9. bře 2011

@cajori17
@madormi dočítala jsem a viděla, že jste řešily čůrání a suchou kůži. Tak jako já, když se napiju, chodím po půl hodině , hlavně ráno a jinak tak po hodině, odpo vydržím vyjímečně dvě hodiny a suchou kůži kdybych nemazala tak hrůza. To jsem nemívala. A je jedno který je to trimestr, mě to přijde stejné, ted je to ještě jen víc nepříjemné, kvůli silným pohybům.

ikopretinka
9. bře 2011

@madormi proč u tebe v albu nic nevidím? 😕

lucadav
9. bře 2011

Dobré ranko=)))) koukám ,že ste probiraly kočarky=) já jsem měla od te doby co hačala tenhle a strašně jsem ho měla rada=)

lucadav
9. bře 2011
lucadav
9. bře 2011

@cajori17 Jinak s tou svatbou....nikdy se nikomu nezavděčíš,vždycky se najde někdo komu se něco nelíbí.... A nikdo ti nemusí řídit jakou budeš mit hostinu atd. ........

cajori17
9. bře 2011

dobre ranko,ja pred chvilkou vstavala,tak pujdu vencit a pak do obchodu nakoupit neco na obidek 🙂budu delat zapecena kureci prsicka na rajcatech s bramborovou kasi,mnam 🙂
jinak je nadhera probouzet se do slunicka 🙂uz at je trosicku tepleji 🙂

@lucadav ano mas pravdu,ale kazdemu se proste nezavdecime,tak na to kaslu

tercie
9. bře 2011

Ahoj kecalky jedny, jako 5 stránek, vy mi dáváte, kdy to mám jako dočítat😀
jdu vyřídit pozdravy od Farmi, už si může dokrmovat Míšánka sama, dávají jí lahvičku, takže si to může kontrolovat, malinkýmu je líp ani už neblinká, a ona se taky zklidnila, a začalo se jí dělat mlíčko, takže super 🙂, akorát je prej docela unavená. A v pátek je možná pustí domů, tak už se moc těší 🙂 😵 😵 😵

tercie
9. bře 2011

Jéé vy jste řešily svatbičky, krásný fotky, hrozně vám to všem slušelo!!! Zkusím taky najít, akorát je nemám digi, my jsme měli fotky ještě klasický 😉 Tak jsem je udělala z videa...

cajori17
9. bře 2011

@tercie ahoj 🙂 no krásná 🙂 🙂 😵 😵

tercie
9. bře 2011

@cajori17 jak píšou holky, je to vaše věc, a jestli se to tchánovi nelíbí, tak ať vám zaplatí velkou svatbu ne? 😉 😀 Já to taky moc neuznávám, jako jo, pokud někdo má na rozhazování, každýho věc, ale my měli taky jen menší svatbu a zvali jsme akorát rodiče, a sourozence s partnerama, a i tak to vyšlo na 20 lidí, potřebovali jsme prachy na stavbu, a ne na to, aby se horda kamarádů jen přišla nažrat s prominutím a dělat bordel😀. Prostě má každej jiný priority a do toho je každýmu houby jak si to chceš udělat.
A Balerínky si vezmi, budou pohodlný, na podpadcíchmě osobně už se s pupíkem špatně stálo.
A kytičku jedenoznačně jo, však můžeš mít taky jednoduchou,aby se ti hodila k oblečení 😉

tercie
9. bře 2011

@cajori17 díky, to bylo ale před 20ti kilama😀

mari111
9. bře 2011

ahoj holky
@tercie krásnučka si byla na svatbě, šak si aj teď no , měla si taky hezké šatičky 😵

tercie
9. bře 2011

Hele holky, pro prdel jo? Takhle jsem vypadala v 18ti a takhle teď😀

tercie
9. bře 2011

@mari111 děkuju, zato teď, no jo, když chutě jsou silnější než moje vůle, bohužel...mě by museli zašít pusu a odstěhovat lednici... a i tak bych si byla schopná něco najít😀

ikopretinka
9. bře 2011

@tercie krásná nevěsta 😉 Teď ti to taky sluší. Myslím si, že pokud jsi šťastná a chutná ti, tak co. Každý by měl být hlavně spokojený ne? To není jen o váze.
Farmi pozdravuj. Se nediím, že je unavená, jako vyživit takového krásného macka legrace nebyla, teď musí nabrat zase sílu. A´t pěkně odpočívá, že ji vzkazuju, stejně je tam jinak nuda a doma bude lítat kolem všeho

tercie
9. bře 2011

@ikopretinka to je fakt, ale spokojená jsem jen do doby, než si jdu koupit něco na sebe... 😝 😝 😝 😀
Pozdravy vyřídím, dneska jsme spolu ještě nemluvily, mají pořád návštěvy tak nechci prudit, a nechávám si to až bude doma v klídku 🙂 tam na to nebude sama, tak to bude snad lepší 😉.

ikopretinka
9. bře 2011

@tercie tak potom jde o to, jestli by jsi byla víc spokojená s dietou a ubráním váhy a následným se pořád hlídáním, ale šťastná při nákupech nebo šťastná skoro pořád, jen občas při nákupu trochu rozmrzelá 😉

madormi
9. bře 2011

@ikopretinka asi se nemáme v přátelích musíme se přidat, já ho mám zamčené 🙂

tercie
9. bře 2011

@ikopretinka to jo😀 asi si k tomu zase musím dojít postupně, jako když jsem chtěla přestat kouřit, to jsem nakonec zvládla, tak vůle asi nějaká bude, akorát s tím jídlem to je trošku složitější, když je tooooolik pokušení😀

suzamen
9. bře 2011

Ahoj holky teda tady je tolik krásných nevěst...všem vám to moc slušelo 😉

cajori17
9. bře 2011

ahoj,hlasim se zpet z nakuou 🙂 Terci,me prijde ze jsi proste krasna mamina 🙂 moc ti to slusi 🙂

maendy
9. bře 2011

Dneska depka jak brno.... ☹

cajori17
9. bře 2011

@maendy ahoj,copak?

cajori17
9. bře 2011

tak vam chci ukazat ,jak jsme vypadali s pritelakem kdyz jsme spolu zacinali,to mi bylo asi 16 a vazila jsem asi o 25 kg min 😠

cajori17
9. bře 2011

a tady ja + 20kg,neni videt postava ,ale na obliceji je to znat a pritelak plus 10 kg,teda to je sostuda 😀

lucadav
9. bře 2011

Ty jo ,,,vy jste fešandy=)))))) schvalně zkusim taky něco pohledat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru