Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
20. bře 2011

jeminečky co to je za hnus ten bacilák, to je jako rychlost, kruci písek ☹ ☹ ☹

mari111
20. bře 2011

mne taky nějak pobolíva břicho a často chodím na velkou ale zatím to srajda není, tak dozufam že to nebude toto hnusne, a hlavně aby malinká moje to nedostala 😔

maarrtina
20. bře 2011

Holky jdu Vás poprosit o maličkost. Doufám, že to nebude proti nějakým providlům tady na koníkovi. Jestli ano, tak se dopředu velice omlouvám, ale je to dobrá věc.
Kdo jste na facebooku, tak se prosím přihlaste na pampers.cz. Za každého fanouška je 1 vakcína. Určitě hodně z Vás pampersky kupuje. Ještě chybí 2 000 fanoušků a je na to 11 dnů. Je to nejmenší co pro děti z chudých zemí můžeme udělat. Díky.
A nebo Vám pošlu odkaz, jsem na facebooku jhako Martina Filoušová, pokud někdo chcete.
Díky

maarrtina
20. bře 2011

Jiank co to tady čtu tak je Vás většina nemocná, tak přeji brzké uzdravení. 😀
My jsme zatím zdraví a doufám, že to tak zůstane ve čtvrtek máme poradnu a očkování 3. hexu a 2 prevenar.

sarlotta
20. bře 2011

@lenik_25 jj 😅 tak vidím, že tady mrtvo... kde se couráte 😀 u nás dneska hnusně foukalo, tak sme zalezlí a hráli sme pexeso a taaak 😎

sarlotta
20. bře 2011

@maarrtina oki Marti, mrknu a přepošlu🙂

maarrtina
20. bře 2011

@poslal jsem Ti žádost o přátelství.
Jinak Vám všem děkuji, že pomůžete 😀

kopa
autor
20. bře 2011

Ahoj holky 🙂
@maarrtina
Marti já ti taky poslala žádost 😉

maarrtina
20. bře 2011

@kopa díky leni, už jsem Ti to potvrdila.

handm
20. bře 2011

Ahoj holky! Hlásím, že malej marodí... má skoro 39 teplotu, vodnatou rýmu, co mu uplně teče z nosíku, sotva funí, mlíčko nechce, aspon že ze lžičky si vzal kaši, snažíme se do něj dostat co nejvíce pití, ale taky moc nechce.. dali jsme po konzultaci s Dr čípek, ale zatím mu to moc nekleslo ☹

mari111
20. bře 2011

@handm no tak to mi je líto že je tak choroučkej, ach jo, fakt už to chce léto, to není možný co bacilú teď všude poletuje, to je určo těma změnama počasí, jednou teplíčko pak zima jak v rusku 😠

handm
20. bře 2011

@mari111 no presne Mari, je to strašnej vykyvy.,... navíc malej rano byl uplne v pohode, dělal lumparny, smál se a když se probudil z odpolední procházky najednou jak kdyz to na něj hodí..☹ snad se z toho brzy vykřeše... už musím zas běžet.. mějte se zatím paááá

maarrtina
20. bře 2011

@handm to je mi moc líto, ale jak píše marii je toho teď plno. Chudinka snad mu to potom čípku klesne.

aronek
20. bře 2011

@handm taky marodíme. Rýmu má jen když brečí, ale horečku pořád 😢

lenik_25
20. bře 2011

@handm Ježiš, chudinka malinkej. Držte se, brouci, to je hrůza. Člověk by to hned vzal na sebe, když vidí, jak ti mrňousci trpí, co? ☹

lenik_25
20. bře 2011

Tak aspoň trošku se vám pokusím zlepšit náladu a rozveselit vás... Fotku jsem nazvala "Moji nejkrásnější kluci aneb po kom to dítě asi je" 😀

Prosím vás, manža takhle ty vlasy nenosí, to je jen v půlce stříhání, respektive "mašinkování". Zase byla prča, je to u nás takovej blázinec 😀

mari111
20. bře 2011

@lenik_25 no celej tatínek je Daneček 😀

mari111
20. bře 2011

ja du spinkat, tak dobrou a ať jsou všichni marodi do zítra zdraví

majjka24
21. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................2 DC ☹ ☹ ☹
Katyna ........................ ..........32 DC
nikissek28............................27 DC
Ivomal......................... ..........24 DC
maendy................ ..................14 DC
Martasek ................ . .............14 DC
lenik_25................... ...............10DC

majjka24
21. bře 2011

Krásné mrazivé ráno, 🙂
Tak hlásím, že nic, dorazila ☹ , nu což. Dneska chcu zajít za mudrou ať mi napíše utrogestan, tak jsem zvědavá zda mi to vůbec napíše a jestli ne, tak ho prdím a jdu jinde 🙂 Na jednu stranu jsem i ráda, že se to nepovedlo protože jsem měla váček a valila do sebe brufeny (paralen nebyl) a vím, že to bylo po ovulce, Jsem měla celkem strach kdbyby anáhodou jooo, taky aby se mu něco nestalo, tak se to vyřešilo samo, taky dobře 🙂

nicollka
21. bře 2011

ahoj holky tak maly me vzbudil tak ho půjdu vrznout do školky pak mu dam zase prazdniny. Dojel Manža na týden tak budeme spolu doma🙂 tak se tu do pátku, soboty moc neukážu.
Kabáti bylu uplně super, mačkanice vůbec stáli sme vzadu a videli krásně podium no paráda. Tak fajn mi dlouho nebylo Tak a ve středu na Triply tak zase nejaky ty nervy budou. A dalí utz ani nevim kdy. pff uz chci sofinku vidět

lenik_25
21. bře 2011

@mari111 Viď? To říká každej. 🙂

@majjka24 Ahoj, koukám, že tetka dorazila ☹ To mě mrzí a znám ten blbej pocit. Tak sakra, už to musí vyjít.... ☹

@nicollka Kabáti někde koncertovali??? Miluju jeeeee!!!!!!!

nicollka
21. bře 2011

@lenik_25 jj v brně 🙂 i já a bylo to fakt super.

ikopretinka
21. bře 2011

Dobré ráno,
vy jste ranní ptáčata 😀 . Já skoro doteď spala 😀 😀
@majjka24 neboj, bude líp 😉 Na druhou stranu, kdyby to teď vyšlo, bylo by mimi v zimě, léto na nic. 😉 a navíc ty prášky co jsi jedla a váček asi taky není moc o.k.. 😉 😉

cajori17
21. bře 2011

dobre ranko,u nas je dnes krasne 🙂 zacnu trochu poklizet a pak varit,jen jsem vas chtela vsechny pozdravit a 🙂 mam dneska nejakou dobrou naladu a uz jsem 18 tt,zacalo mi to nejak utikat 😵 😵 😵

majko,mrcha me mrzi 😒 porad leze tam,kam nema.........

jinak jsem si koupila na svatbu krasne bile balerynky,a na zacatku dubna nam konecne maji prijit uz ty prstynky 🙂

lucadav
21. bře 2011

Dobré ranko..tak vás zdravím po střevním výpadku 🙂 bylo to peklo ,ale dnes už je naštěstí dobře......
Jdu si přečíst co se tu píše

lucadav
21. bře 2011

@majjka24 To mě mrzí... ☹ a na co ten Utrogestan?? ten se bere na udržení ne??ted jsem na něj koukala v lekarničce ,mi zbylo celé plato. To už mužu vyhodit. Snad to vyjde příště,držim palečky.
@lenik_25 To je moc pěkná fotka=)))))))
@handm Ně co hnusnyho je ve vzduchu a je toho fakt moc ,,malá byla nastydla a pak hned ta střevní viroza=((( Tak at je líp. Chuděrky dětičky.
@nicollka Tak mimčo už bylo na svém prvním koncertě 😀 Já bych se bála ,že mě tam ušlapou=)
@cajori17 Ty jo..no to uteče jak voda,,než se naděješ budeš mit balerynky a prstynky ,šatičky a je to! Jaky že datum to máš?? budeš ještě s bříškem v šatech??

cajori17
21. bře 2011

@lucadav budeme to mit 7.kvetna,to budu 24-25 tt 🙂puvodne jsem saty nechctela,ale ted premyslim,ze nejaky mit asi budu,ne klasicke svatebni,proste nejaky pohodlny saticky,nebo nejakou krasnou tuniku a kalhoty,jeste nevim

mari111
21. bře 2011

dobré ránko, tak od známich už je kluk taky v nemocnici, vše co spapá hned vyzvrací, kruci fakt už co se to děje 😠

ikopretinka
21. bře 2011

tak jsem našla krásnou kojící podprsenku, má tam i zapracované kapsičky na pratelné vložky v barvě i na ty jednorázové a jsou k tomu na prodej i kalhotky do sady, jenže ta cena 😕 😅 😖 1990,-, tož to fakt nehrozí! Ale mrkněte.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru