Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
23. bře 2011

@tercie asi jo, tak dobrou s kobrou 😉 a pusinku Lukymu posílam 🙂

tercie
23. bře 2011

@mari111 Dobrou noc, Laurince taky jedna letí 🙂 a ať hlava nezlobí a přestane bolet...jinak jediná pomoc...jak psala naše zlatá Farmi...uříznout a bude klid 😀

mari111
23. bře 2011

@tercie jo jo rady naší Farminky 😀 😀 😀 😀

tercie
23. bře 2011

@mari111 😀😀😀

martiska
23. bře 2011

@tercie Ahojte holky!
Promiňte, že vám sem lezu, jen jsem si všimla jména Tercie a chtěla bych jí mooooc pozdravit!
Koukám, že Lukášek roste jako z vody, co??? 😵 Krásný kluk!
A jak se jinak vede????
Dej o sobě občas vědět! Ahoj 😉

majjka24
24. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................18 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 18 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 17tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................17tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................15 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................5DC
Katyna ........................ ..........35 DC
nikissek28............................4DC
Ivomal......................... ..........27DC
maendy................ ..................17DC
Martasek ................ . .............17 DC
lenik_25................... ...............13DC

majjka24
24. bře 2011

@ikopretinka Kde máš to bříško??? 🙂 Máš ho úplně pidi, na to, že za chvíli rodiš 😀 😀 😀

majjka24
24. bře 2011

Včera mi vykládala sousedka jaký měla porod - ráno jí dali tabletku, po 12 hod šla na kontrolu, jak to vypada, no a lehla si na postel 12:32 a 12:39 byl klučina na světě, Já chcu taky takový porod, teda chcu zažít alespoň jeden 😅 😀

nicollka
24. bře 2011

Dobré ráno tak dnes jedeme na výlet busem s malým.
Má být nádherne už ted tam krásně svítí sluníčko, jen se to počasí má zase pokazit
jen se asi nejaka alergie ozvala, pořád kýchám a smrkám
V 10h nám jede bus, jdu na odběr triplů. Kéž bymi udelali i uzb. Ten sem mela v 13tt jinak nic už je to taaaak dlouho. kdyz pujdu az na ten v 20tt tak to je po 7mi týdnech a to mam pořád takové křeče v břiše. No nervy moje.

lenik_25
24. bře 2011

Ahoj holky, je tady ovulka!

nicollka
24. bře 2011

@lenik_25 super 🙂 pojištěno?

mari111
24. bře 2011

dobré ránko holky.
@lenik_25 tak šup znásilňovat manžela 😉

ikopretinka
24. bře 2011

Ahoj, tady nikdo? ááááááá Lenik znásilňuje 😀
@majjka24 ale jo, je tam něco 😀 .Prosím do tabulky 34tt ode dneška,díky 😉
@tercie někde tam bude nacpané, dost ho cítím 😀

cajori17
24. bře 2011

cau holky,krasny den preju.u nas je porad tak krasne,tak prochajdujeme,potom spime,koukame na dvd,proste zazivame se snoubencem krasny chvilky.porad mi hladi brisko 🙂 vcera nam prisly postou nase snubaky a jsou nadherny 🙂 nakonec jsme se rozhodli ,ze po obradu pozveme pribuzny (rodice,sourozenci a jejich partnery)na obed do restauracky hned pod radnici,a pujde kdo bude chtit,nikoho se prosit nebudu-ani tchanovce.........bude nas cca 14 lidi,takze budu asi muset rezervovat nejaky stul a dat o nas v restauracce vedet.........
jinak jsme vcera byli na krasne prochajde a stale jsem pritelakovi modelem,prikladam foto

ikopretinka
24. bře 2011

@farmarska jsem si vzpomněla, že mě naši kdysi říkali, že jsem hodně jako malá trpěla na větry a prý mi pomáhalo, když mě dlouho koupali, v trochu víc teplé vodě než se doporučuje. Prý jak jsem se začala kroutit tak mě na chvíli šupli do vaničky a byl klid. Tak nevím, třeba vyzkoušej 😉

ikopretinka
24. bře 2011

@cajori17 to jste si myslím, vymysleli dobře. To bude stačit. My jsme taky nic nedělali, jen svědci a my. Hezké fotečky máš.

ikopretinka
24. bře 2011

@cajori17 krásná maminka 😉 , sluší ti to!!

cajori17
24. bře 2011

@ikopretinka my jsme prve premysleli o posezeni u nas doma,ale mame docela maly bytecek a bylo by tesno,ale nejaky bychom se vesli,spis jde o toho tchanovce,jak jsem tu psala,sedeli by tady a kdo vi,jak by to tu dopadlo,proste na obidek do restaurackya hotovo........potom si s pritelakem udelame krasny zbytek dne,terba nejaky vylet,nebo tak 🙂 proste den ,ktery bude jenom nas a podle nas......

cajori17
24. bře 2011

@ikopretinka dekuju,vim,ze jsem tu zahledla i tvoji fotecku s briskem a teda nevim kde to mimiko schovavas 😉

ikopretinka
24. bře 2011

@cajori17 hlavně, aby jste byli spokojení vy dva . To bude fajn. A navíc za ušetřené penízky můžete koupit něco miminku a nebo si někam třeba zajet 😉

cajori17
24. bře 2011

@ikopretinka to je pravda,ale mam trohu stresy s tim co si oblecu...........mela jsem cerne kalhoty-cerne ,ale ty mi pres brisko nejsou,a to jsem pribrala jen 1 kg,takze nevim,nemuzu na sebe sehnat zadne pekne saticky,uz jsem byla v Brne, Rakousku,a pres net si kupovat nechci,preferuju si radeji obleceni vyzkouset,ale mame jeste trochu casu,sna d neco sezenu

ikopretinka
24. bře 2011

@cajori17 s kalhotama je to těžké. Já na začátku nepřibrala nic a nemohla se do žádných stejně vejít. Budeš muset sehnat ty s tím gumovým pásem v pasu. Do těch se určo vejdeš a nic tě nebude tlačit a nebo jak píšeš šaty. Přinejhorším riskni koupi přes net. Já myslím , že ti to bude sedět. Pokud nepřibereš do té doby nějak extrémně, měla by ti být běžná velikost co před těhu nebo o 1 číslo větší. Ona se ta guma fakt přizpůsobí.

cajori17
24. bře 2011

@ikopretinka uvidim,jak to nakonec dopadne 🙂 ja jdu pomalu poklizet a poslechnout si mimise,tak zatim ahoj 🙂 a krasny den vsem

ikopretinka
24. bře 2011

@petroska prosím tě, mám na tebe pár otázek. Ty jsi porodila v 35tt. Musel malý ještě do inkubátoru? A za jak dlouho vás pustili domů? Díky

mari111
24. bře 2011

@cajori17 krásne fotečky, sliší ti to 😉 My se deme projít s Lauruškou, je krásně 😵

sarlotta
24. bře 2011

@cajori17 Ty jsi koooča, je to vidět jak záříš, 😵 😵 😵 😵 a rodinná idylka... super

@lenik_25 😀 😀 😀 😀 dobré vědět🙂))))))))))))))))))) tak co tady lelkuješ jakooo 😠 😀

sarlotta
24. bře 2011

Holky malá už 2,5hodiny spí na chodbě..... venku tak krásně... 😅 😉 ale stihla sem navařit, oprat, nabarvit si vlasy................... aááááááááááá už je hore🙂 já věděla že si to mám pochválit 😀 😀

petroska
24. bře 2011

@ikopretinka ahojky.já rodila přesně konec 34 týdne.v tabulce je to blbě 🙂 .inkubátor to myslím nebyl jen baby boxík -ale je to podbný aby bylo mimčo v teplíčku.vyhřívali ho 11 dní a pak zbytek už na pokoji spolu a byla sem tam s ním 16 dní.byl malinky a musela sem počkat jak dotáhne aspon na 2 kg.ale pokud je mimčo 2 kilové tak tam nikoho tak dlouho nedrží pokud je vše ok 😉

ikopretinka
24. bře 2011

@petroska moc díky, my máme téměř 2kg podle ULZ, tak uvidím jak dlouho to ještě udržím 😉

flair
24. bře 2011

Ahojky holky moje, jdu vás zase po nějaké době pozdravit. Stíhám vždy jen zběžně dočíst, ale nestíhám psát, bo jsme pořád venku 😵
Farminko, s tím kojením a bolavým prsíčkem je to na prd, drž se. Míšánek je bobíšek 😵
Těhulinky opatrujte se a snažilky snažte se 😉
Přidávám fotečky naší culíkaté Melisky 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru