Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
26. bře 2011

čekám ovulku...pořád nic......asi to bude zase ten 21 DC,ale apson ze bude.....ted jsem smutna,byli jsme se podivat na domek ke koupi,ale bylo by tam silene moc oprav to by vyslo ve finále na šílené peníze...sakra nic mi nevychází... 😔

zacala jsem brát kapky jeřábu ptačího,piju grep jujce na lepší hlen a piju kontryhel,co už víc,jen snažilkovat.....

lucierob
26. bře 2011

AHOJ HOLKY,
tak konečně mám formuláře na sčítání poslané. Tak už mám od konečně pokoj.Ale jsou tam teda blbé otázky. 🙂

@sarlotta robin měl v roce 73cm a 10,4kg. byl taková malá baculka. Kolik teď měří Kryštof?

@lucadav jj, malý byl v loni, a taky krásně celou dobu proseděl. Já se s ním chystám taky letos. loni bys s babčou. Já jsem v cirkuse nebyla snad 20 let
@maendy to je mi líto, že se vám nedaří sehnat baráček.Ale máš pravdu, kolikrát vyjde pomalu levněji si postavit nový než opravovat starší. U nás sousedi taky předělávají starý barák a komplet. Střecha, rozvody, zateplení, okna. atd. A včera dělali podlahy a zjistili, že jsou úplně na nic. Se rozčilovala, že to měli nechat zbourat a postavit si nový

nicollka
26. bře 2011

ahoj holky kde tak cca citite pohyby? Nalevo, napravo, u pupiku , nad stydkou kosti...
ja jen abych vedela na co se soustředit :D
Caj závidím

cajori17
26. bře 2011

Nicol,ja to citim na d stydkou kosti,citim jak se tam vrtim a zacina to byt silnejsi,kopanec jsem citila vcera vecer jen jednou,pak uz nic 🙂 sama se divim,ze tak brzo,ale bylo to krasny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markee
26. bře 2011

ahojky,jen tak zas načuhuju,protože opravdu PC nestíhám. Chodím hodně cvičit a když necvičím,tak jsem doma a starám se o rodinku.
Holky jak já vám ty pohyby miminek v bříšku závidím. Přeju vám je ze srdce moc. Bohužel,opravdu my už další dítko mít nebudeme. Užívejte si to všemi částmi tělo a všemi smysli. Je to to nejkrásnější co vás v životě potká. Když pozoruju Johanku,tak si pokaždé říkám,jak dokonalou bytost jsem stvořila. Prostě mé tělo vyvinulo dokonalé dítko,které prostě funguje tak jak má a je krásné,nejkrásnější na světě.

lenik_25
26. bře 2011

Ahoj holky, jen vám běžím v tom mém narozeninovém shonu oznámit, že jsem v pátek byla v tom CAR (www.stellart.cz) a SUPER!!! Nemám slov, jsem nadšená. Přátelské vystupování, všichni se tam ke mně chovali jako ke členovi rodiny. No co vám budu povídat, vyprdla jsem se na svojí gynekoložku a za svého obvodního gynekologa mám teď MUDr. Schmitze z CARu. Hned mě prohlédl, vše zkontroloval, řekl, že ovulka bude teď v neděli a že si na ten den máme naplánovat hodně sexu. Ideálně prý ráno, v poledne i večer 😀 A od úterý budu brát 2x denně duphaston. Když to nevyjde, hned další OVU najedeme na jiný postup. Prostě nám pomůže 🙂 Konečně se něco děje! A co víc... pan doktor je fešák a dal mi pusu k narozeninám 😀 😀 😀

lucierob
27. bře 2011

@lenik_25 krásný dárek k narozeninám.tak držím palce,aby to konečně vyšlo 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenik_25
27. bře 2011

@lucierob Díky 🙂

madormi
27. bře 2011

@nicollka min týden jsem cítila mravenčení dole nad stydkou kostí, ale poslední dvy dny kousek pod pupíkem a přesouvá se zprava doleva a když pustím angelsounds tak to odpovídá, bublá ted´pod pupíkem kousek, ale tedalovit srdíčko to je něco furt je v pozadí za tím žblunkáním a kopáním jen jednou jsem ho/jí chytila v klidu 🙂

farmarska
27. bře 2011

ahoj holky 🙂
koukám že řešíte pohyby 😉 to je krááásnééé!!! 😵 😵 😵 až vám to závidím 😵 😵 😵 to byla krása 😵 když si zavzpomínám 😵 😵 až mi jde slza do oka z té nostalgie 😅 je to jako včera, co jsem cejtila to co ted vy 🙂 a to moje kopací mimi si tu vedle mne ted vychrupkává 😵 😵 😵

madormi
27. bře 2011

@farmarska no já už bych radši, aby tu vedle mě mimi chrupkalo, abych byla upřímná to těhotenství mě moc nebaví 🙂 no ještě tak 20 týdnů vydržet a stačilo by no to už bude krásn dopečené, ale ne přepečené 🙂

maendy
27. bře 2011

Tak snažílkovat snažílkujeme,ale ovu dle BT nikde zatím,ani nejake pobolívání břuška...že by anovul cyklus?
No uvidíme.....
@lenik_25 Jak tak koukam jsme na tom stejně,snažilkovat a duphastonek.. 🙂

nicollka
27. bře 2011

@maendy a co zkusit soju? mě pěkně naskočili ovulky a užila jsem jen jedno balení, i když ne nakaždého to působí. Jedno balení mi zůstalo

majjka24
27. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 34tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................19 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 18tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................18tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................16 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................8DC
Katyna ........................ ..........38DC
nikissek28............................7DC
Ivomal......................... ..........30DC
maendy................ ..................20DC
Martasek ................ . .............20 DC
lenik_25................... ...............16DC

majjka24
27. bře 2011

@lenik_25 tak to je super, že máš takového mudru, mě ten můj nic nechce napsat, prý je to zbytečné a beztak mě pak pošle hned na laparku, už mě to ser.... ☹ 😠 😠 😠 asik ho fakt vyměním 😝 Tak držím palečky aby to dnešní snažilkování bylo to poslední 😀

maendy
27. bře 2011

@nicollka 😀 😀 😀 já mám na soju silnou alergii,to bych skončila asi v nemocnici... 🙂a nebo se super osypala.... ale diky za radu....🙂

madormi
27. bře 2011

@majjka24 prosím prosím já jsem až do pátku 18 týden 🙂 děkuji

nicollka
28. bře 2011

ahoj holky, prosím zase hoří, dostal zase nurofen,
je v posteli, stále leží, jen nevím nedělám chybu že je zakrytý pod peřinama? Neměla bych ho spíše chladit třeba ručníkem? Ale zase potom i když je jen odkrytý tak zase plače že je mu zima :( Já nevím teda. Chudátko. Nosem už nedýchá, tak sme šplíchli olynth, ale nic moc zatim.

sarlotta
28. bře 2011

ahojík holky🙂 hlásím, že už neblinkáme 😉 😎 , včera dostala slečna mlíčko a zatím ťuk ťuk ok 😉
a co tady nového ? Za chvilku už máme duben, kakra nějak to letí 😝 😀

sarlotta
28. bře 2011

@nicollka
Jak vysokou horečku máte ? já bych dala vlažnou sprchu -spíš teplejší a pak vlažnější a pak zabalit do peřin 😉 , odkrytého ho nenechávej, při horečce má člověk pocit, že je mu zima 😉 a furt do něho cpi pití, džusy, čaje, vodu...

sarlotta
28. bře 2011

@aronek 😀 😀 super, začíná to lepší období..Jaro, léto.. hřišťátky, hospůdky, procházky 😎

@lucadav super, cirkus, malý by nešel - nesnáší veliký hluk..ani kolotoče ho neba 😅 😀

@cajori17 😵 😵 😵 😵 😵 no jen si pobeč🙂 je to kráááásnééé

sarlotta
28. bře 2011

@lucierob taky jsem to včera vyplnila... uááá 5papírů.. teda na netu, ale fakt ty otázky o výměře bytu 😅 😕 co je komu po tom ? Kryštof má teď 109cm a 15kg
@madormi no jo až budeš přes 35tt tak budeš teprve klidnější 🙂 ale zase je fajn si těhuleníčko užívat... aspoň se snažit a vystrkovat pupík na všechny🙂)) 😉

lenik_25
28. bře 2011

Ahoj holky 🙂

Tak včera byla opravdu ovulace, jak mi MUDr. řekl. Teda podle BT se nesekl. A pochybuju, že by se sekl, když to dělá hodně let. Tak jsem ráda. Stihli jsme to v sobotu večer a včera 2x 😀

@maendy Taky máš duphaston? A poprvé nebo už s ním máš nějaké zkušenosti? Začínám brát zítra ráno a večer.

@majjka24 No právě proto jsem vyměnila doktorku na gyndě já. Ona mi řekla "Vy nemáte problém otěhotnět, ale udržet to." A když jsem ji požádala o něco na to udržení (třeba právě ten duphaston, co teď mám od MUDr. Schmitze), tak mi řekla "To ne, počkáme, jestli ještě potratíte." Tak to byla poslední kapka. U nás ve městě žádný dobrý gynekolog nepřijímá, tak si hold budu dojíždět 45 minut vlakem.

cajori17
28. bře 2011

ahojky,vidim,ze tady se porad jeste marodi ☹
ja jsem vcera uz dostala par slusnych kopanecku,jsou takovy slaboulinky,ale citim je 😵 😵 😵 😵 je to krasny 😵 ted uz je citi v oblasti u pupiku 🙂sem tam citim,jak se tam dole vlni 🙂 dneska jedem zase do Brna na nakupy,tak zatim ahojky

lenik_25
28. bře 2011

@cajori17 Já už to chci taky prožívat!

cajori17
28. bře 2011

@lenik_25 -mozna uz mate po vcerejsku zadelano 😉 drzim palecky 😵

nicollka
28. bře 2011

Caj ja ti tak závidím, no začínám 18tt tak snad 🙂 sice mě občas něco dloubne, ale co ja vim, asi potřebuji pořádnou kopačku :D

A na KO se asi objednam o tyden driv, nejak nemuzu vydržet, porad ty šileny pocity, ja chci mrknout uz do pupikku

lucierob
28. bře 2011

@lenik_25 tak pořádně držím palce po takovém maratonu. To by bylo,aby nebylo 😉 😉
@sarlotta tak to mají kluci stejně. Robin má asi 110cm a 18kg. A já mu pořád říkám, že je takový můj malý drobeček. tak aspoň vidím, že není sám. Je o hlavu menší než jeho vrstevníci tady u nás. Ale tak má po kom. Já měřím 154cm a manža asi 165cm 😵 😵 😵 😵

sarlotta
28. bře 2011

@lucierob jé 18kg co bych za to dala u malého 😀

lucierob
28. bře 2011

@nicollka co Danik? Už je to lepší? Kolik měl ráno teplotu?

holky těhulky, užívejte si ty pohyby. Já jsem je u Aninky skoro nepoznala. Měla jsem placentu na přední straně a ke všemu byla od začátku těhu nízko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru