Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
3. dub 2011

@majjka24 prosím prosím, nový týden začínám vždy ve čtvrtek, takže teď jsem ještě 19,tt. a ko mám 15.4. děkuji 🙂jinak holky dočítám, ale nestíhám . jsem zvědavá na kopy, asi lepší aby test měl jednu čárku ne? 🙂

majjka24
4. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt, KO 15.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 20 tt, KO ??. , TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt, KO , ?? TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, KO ,?? TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................16DC
Katyna ........................ ..........46DC
nikissek28............................15DC
Ivomal......................... ..........38DC
maendy................ ..................28DC
Martasek ................ . .............28 DC
lenik_25................... ...............24DC

majjka24
4. dub 2011

Včera bylo fakt nádherně a mě začlo bolet v krku, tak jsem vypila hektolitry čaje a seděla na zahradě v mikině , přečetla skoro celou knížku, mezitím jsem si odběhla znasilnit manžu, na večeři si udělala ameriky a pak jsem spala jak zabitá 😵 Ráno jsem ještě pouklízela, vyprala dvě pračky a okoupala hafíky, převlíkla postele, ale vařit jsme nevařila, zůstala svíčková ze soboty. Uff a dneska se mi nechce nic 🙂 🙂 🙂 Tak přeju hezký den 🙂 🙂

aronek
4. dub 2011

U nás zataženo 😖 Ale jedeme plavat, tak třeba se to do odpoledne vybere, aby se mohlo ven

nicollka
4. dub 2011

ahoj holky muzu se protahovat ne, ja jak se vzbudim tak se automaticky natáhnu a zatnu břicho. sem byla na wecku ted a špineni, me trefi šlak
a večer a k ranu mi bylo uplny šileny horko a zle od zaludku ale uplne hnus moc
a tlak v břichu divnej

aja.83
4. dub 2011

Ahoj holky, chci vás rychle pozdravit, doufám, že jste si užily hezký víkend! 😉
@majjka24 Prosím o změnu v tabulce, teprve o víkendu jsem začla 19tt, tak jsem ještě 19tt.. A další kontrolu mám 15.4.2011. Děkuji.

nicollka
4. dub 2011

nedalo mi to použila jsem stetoskop a tam se bouří bublinky, asi jen nejaka cevka nebo blbost doufam

sarlotta
4. dub 2011

@petroska do ročku může klidně zapíjet každé jídlo ještě mlíčkem, když kojíš, tak taky dokojuješ 😉 na snídani mlíčko, sušenky bez lepku, kašu.
na jednu svačinu od 8měsíce ovoce a na druhou svačinu jogurt bílý neslazený... 2x ovoce ne. na oběd zeleninu, masino, přílohy. Na véču kašu nebo co zbylo od oběda klidně 😉 v noci mléko.

sarlotta
4. dub 2011

@lucadav super fotky, vidím, že ty řídíš kolečka a malá au´ták 😎 😀 😀

sarlotta
4. dub 2011

@majjka24 šikulka🙂)) no co bys dělala, máš hotové🙂

sarlotta
4. dub 2011

Jinak Hezké pondělíčko děvčátka, víc už nedočítám, nemám čas, za hodinku valím s malým do hudebky.. jdem pešour🙂 je krásně🙂
včera jsme byli na Lučině na výletě.. super to bylo, všude mraky žab 😀 😎 , malý nadšený… dali sme si langoša a kofolu 😉 , prošli se, bezva.. všude motorkářů 😎 no Jaříčko.

lenik_25
4. dub 2011

Ahoj holky, všem přejeme s Dádou pěkný den. U nás teda prší, ale zas je příjemný vzduch.

@madormi Teda ten čas letííí. Už 19tt? 🙂 Tak ať si užíváš těhotenství v pořádku 🙂

@majjka24 Teda musela jsem se zasmát, jak jsi během toho nabitého dne odběhla znásilnit manžu 😀 Přeju, aby to vyšlo! 🙂

@nicollka A zavolala jsi to doktorovi nebo kdy jdeš na kontrolu?

@sarlotta Juj, taky bych si dala langoše, jsem ale na dietě. Ale zítra výlet s lucadav, takže na to dlabu 😀 A u vás je krásně i dneska? U nás od noci prší.

cajori17
4. dub 2011

ahoj holky,vsechny vas zdravim 🙂u nas je dneska aprilove pocasi,chvilku sviti slunicko,pak se zatahne 😒
jinak s pritelakem mame nejaky spatny obdobi 🙂nevim jestli je to mnou ☹ v sobotu jsme meli krasny den,prochazku,obed v restauraci a vecer jsme planovali vecer pri svickach .........ja tedy napustila vanu a a cekala nez si rychle neco zaridi ............no a dopadlo to tak,ze ja ho cekala ve vane hodinu a on prisel az ve 2 rano 😔 druhy den delal ,ze se nic nestalo ....ja vcera cely den probrecela ☹ jsem z toho dost smutna a od te doby co jsme se chytli necitim pohyby 😔 ale srdicko busi......proste mam jen same deppky .......

nicollka
4. dub 2011

tak mě potvůrka štouchla a špinní žádné jen to ráno trochu...tak snad.
a nové 19tt fotečky.

velky utz za dva tydny, pak dva tydny na to poradna 🙂

cajori17
4. dub 2011

nicol,to bude urcite o.k 🙂

nicollka
4. dub 2011

je to si normalni kdyz necitim pohyby třeba den žejo?

Ty jo ale fakt je to možné že budeme v půlce ? 🙂 wow

cajori17
4. dub 2011

@nicollka ted jsem se na to ptala sve mamky a pry je to normalni takhle na zacatku,ze to necitime kazdy den 🙂

lucierob
4. dub 2011

@nicollka v tomto tt jsou citít pohyby velmi nepravidelně. A ty jsi je ke všemu začla cítit až nedávno,ne?
@cajori17 takovou situaci znám. Taky jsem jí zažila. Čekala jsem na manžu, on měl skočit jen pro vínku do obchodu co byl hned vedle baráku a nakonec dorazil až ráno. Cestou totiž potkal nějakého kamaráda z děcáku a jelikož neměl mobil, tak mi nedal vědět. A přitom seděli celou dobu v hospodě naproti. Ale ty se hlavně nestresuj.

cajori17
4. dub 2011

@lucierob bylo podobne,potkal sveho bratrance a zakonvili do hospody asi 100 m od nas ........to mi jako nemohl dat vedet?ja se doma porad jenom stresuju........a jeste mi rika,vzdyt se nic nestalo....a ze neni malej aby daval vedet kde je.......no to je jedno,necham si od nej trosku odstup,aby se zamyslel

nicollka
4. dub 2011

19tt

kopa
autor
4. dub 2011

Ahoj holky 🙂
tak jsem volala na gyndu a jdu tam zítra ráno v 10,00 😅 že to není nromální,že když už mi jednou ta MS po porodu naskočí měla by být stále 😅 tak uvidíme.Docela se bojím,ale ten zánět se prý tím macrirorem dobře vyléčí.Tak nevím co je toto 😔

madormi
4. dub 2011

@nicollka já je taky necítím furt, ale každé ráno kontroluji srdíčko 🙂

farmarska
4. dub 2011

ahoj holky 🙂
jen se hlásím, že žijeme, ale musím se přiznat, že pc jsem ted nezapla už asi tři dny a na konovi jsem nebyla už ani nepamatuju 🤐 takže ani netuším, co se tu děje, ale snad je vše jak má být a snad jste tady všechny v pořádku! 🙂

my až tak v pořádku nejsme. Robča přitáhl ze školy nějakou virozu (nejdřív bolení v krku, do toho děsná rýma, ted chrchlák) no a ač jsem se snažila, jak to jen šlo, všichni jsme to od něj chytli 😢 takže ted frkáme celá rodina 😖 Míšu kojím dál, ale v jeho přítomnosti jsem jen s rouškou a stejně to nějak asi nezabralo, páč od včerejšího odpoledne pořád jen pobrekával a pít moc nechtěl a v noci už dostal teplotku -38 a celou noc jsme nespali, nic mu chudáčkovi nezabíralo, ani vožení po baráku v kočáru, ani chování, no hrůůza, takovejhle maličkej a už takhle trpěl..do toho ještě ty koliky a bolení bříška..no bylo mi ho tolik líto ☹ ☹ A aby toho nebylo málo, tak mu napuchla prsíčka, prej to bejvá normální, ale on to jedno měl napuché hodně-asi jako švestka a celé rozpálené a rudé..ani dotknout jsme se ho nemohli.. ☹
a tak jsme dnes ráno hned letěli k doktorce a ta že chytnul asi od nás tu virozu a v prsíčku , že má asi nějaký zánět a tak ted pro změnu mám dávat tvaroh na prso jemu a taky mu napsala takovou mast, co by to měla pomoct vytáhnout, či co 😔
ach jo už aby tohle hnusný období nemocí bylo za náma 😝 Tedka bobánek konečně usnul 😔
A to nemluvím ani o sobě, jak mě třeští kebule z rýmy 😝

mirax
4. dub 2011

@farmarska...ahoj farmísku, tak to máte doma co kurýrovat...chudák Míšánek, s tím zánětem se to může stát, má to ještě od tebe z hormonů...určitě ten tvaroh a chladit.
Snad budete brzo fit. Ono v tom šestinedělí je vždycky něco. Bříško bude taky brzy lepší, vydrž dávat tu Bio gaiu, nám to zabralo až po těch šesti týdnech...pak to byla už paráda.

Zítra prosím držte palečky, aby bylo na kontrole vše ok 🙂 Mám pocit, že už taky někdy cítím pohyby, al emaličko, Bětuška byla živější tvor, o té jsem v 17tt věděla už 100%. teď si úplně jistá nejsem 😉 Ale břicho mi už teda taky vyskočilo 🙂

@majka24 - majko, jsem v půlce 17tt, v tabulce už mám 18 😉

mirax
4. dub 2011

Tobík měl včera tři roky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Byli jsme na výletě - byl to nádherný den.

cajori17
4. dub 2011

Farmiku ☹ je mi lito,ze jste nemocni ☹teda uz mi ti bacilaci lezou pekne nervy.preju at se vsichni brzy uzdravite,hlavne bobanek malej........
@mirax drzim palecky na zitra,vse bude o.k. 🙂 jinka krasne fotecky,rostete krasne 🙂

jinak u nas ticha domacnost,pritelak u televize a ja v loznici zavrena u knizek,od nej zadna snaha 😔

wlladka
4. dub 2011

Ahojky.

@mirax blahopřeji Tobíkovi k třetím narozeninkám. Hodně zdravíčka, štěstíčka 😵 😵 😵 😵
@farmarska chudinka Mišánek 😒 Přeji jemu i všem ostatním brzké uzdravení. Zas...né jarní bacily. U nás se to taky mihlo, už je líp. Jen Šíma ještě pokašlává. Tak ať se toho taky brzy zbavíte a můžete si užívat procházek na sluníčku 😎
@nicollka jéé, takové bříško jsem měla, když jsem "rodila". 😨

jinak blahopřeji ke kontrolám a @kopa - držím palce na zítra 😉
No a my o víkendu sundali hlubokou korbu a nasadili sporťáček. Koukejte, jak nám to sluší 😅 🙂 😀

wlladka
4. dub 2011

Máte registraci v DM drogerii? Určitě jo, vím že jste tu taky mluvily jeden čas o kuponech. Tak nám už minulý týden přišla svíčka a blahopřání k prvním narozeninám 😲 😲 😲
Šímovi je 10 měsíců, mělo by mu být správně 7 měsíců a vypadá na 5 měsíců. No, a už se má slavit roček??? 😕 😝 Je to zmatek 😨

wlladka
4. dub 2011

Tady nikdo, tak já jdu pomalu napustit vanu na koupání. Šimonek je zvyklí na šestou, ale snažím se to prodlužovat. Ráda bych v létě koupala tak v osm. Teď už tady kňučí a vyžaduje koupel, tak jdu a budu to natahovat. Pak se ještě přijdu mrknout.

lucadav
4. dub 2011

@sarlotta Děkuju...ještě ,že jezdíme jen kousek=)))
@mirax Fotky moc pěkny...malej je krásnej..a malá taky..
@wlladka A další krásnej =))))))
@nicollka Sluší ...pěkné bříško.....ja měla taky furt nějaky píchání...to bude ok....
Krasny večer

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru