Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. dub 2011

@mari111 já teda dávala místo mléka rýžový odvar- udělala jsem ho ze žluté hami kaše- rýžové nemléčné.. jen rozmíchat 2lžíce tak v 250ml vody a pomixovat ponorným mixérem a dát místo mléka, mléko mě malá vůbec neudržela 😝 😅 😉

mari111
11. dub 2011

@sarlotta dík za rady, taky jsem jí dávala rýžovej odvar. Naštěstí už krásně usla a zatím dobrý. Mne je furt blbě a manžovi o trošičku líp. No musíme vydržet. Maminka mi taky říkala že malá už by to od nás neměla dostat, tak snad máte pravdu. Moc se o ní bojím 😔

sarlotta
11. dub 2011

@mari111 věřím, taky sem šílela, je to hnus... dávej na ni pozor , kontroluj často v noci, mě malá blila i ze spaní 😅 😔 , tak furt otáčet na bok a dej jí hlavu výš, podlož postýlku. 😉

cajori17
11. dub 2011

holky,me porad boli to brisko,snad to neni nic spatnyho ☹

lucadav
11. dub 2011
mari111
11. dub 2011

@sarlotta ona už neblinká , postýlku jsem měla podloženou, ona blinkala aj tak, v noci to co ona nejvíc blinkala bylo ze soboty na neděli, tak byla převážně v autosedačce a v židličce v pololeže -sedě či jak se to říka. Lehnout vúbec nemohla, to hned letělo a dávila se. Teď už je dobrá, jen my s manžou si to teď užíváme. 😔

lucadav
11. dub 2011

@mari111 At je už dobře....a vy jděte na kutě at je taky líp=))

mari111
11. dub 2011

@lucadav my se válime na gauči 😅 břicho mne bolí jak šlak, tak nějak divně 😖

majjka24
12. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................36tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................21 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 20 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 20 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................20 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............?? tt
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................24DC
nikissek28............................23DC
maendy................ ................36DC
Martasek ................ . ...........36 DC

majjka24
12. dub 2011

Ahojki holky, od pátku už je mi zase líp, sice nos mám horší od toho neustálého smrkání, ale to se zahojí. V sobotu jsem dokonce posekala zahradu a v neděli jsme si zajeli na Žermanky, ale jen na procházku. Tak jsem byla včera u praktické, tak ani angina ani chřipka to nejsou (uff) že mám zahleněné plíce a poslala mě na tu alergologii, pak jsem si řekla o tehabky na záda, a pro jistatotu jsem jí řekla ať mi zase změří cukr, děda byl silný diabetik, tak prý preventivmě uděláme celý krevní obraz. A napsala mi kalcium (jsem jí řekla, že se snažíme o mimi, taky kdyby náhodou....)a doporučila jitrocelový sirup a paralen (ten nový) vůbec nevadí. Štěstí ,m že jsem si nevzala ten Zodac - sice o tom pochybuju, ale člověk nikdy neví, že ano 😉 Tak a dneska budu volat tomu novému mudrovi, jestli vůbec bere. Prý je to specilaista, ale normálně má ordinaci, tak držte palce. 🙂 Přeju hezký den všem 😀 U nás je jasná obloha, ptáci řvou jak střelení a teplo, u nás má být krásných 20 stupňů 😵

lucadav
12. dub 2011

@majjka24 Dobré ranko....at to vyjde 🙂 U nás je dneska zataženo ☹ včera bylo tak nádherně,to je škoda,,,tak se bude aspon makat 🙂
@mari111 Tak snad to bude vše ok.........Tenhle humus jsme měli taky a nikomu bych to nepřála

nicollka
12. dub 2011

Dobré ráno holky, tak to zase začalo ráno, jdu na wecko a papir hnědej snad to bylo jen z natažení, udělala jsem si kafičko a jdu najit Sofinku, snad nebude nekde schovaná. za chvíli jsem zpátky.

nicollka
12. dub 2011

Našla uff 🙂 jak sem angelsound nechtěla, tak jsem ted ráda že ho mám 🙂

lucadav
12. dub 2011

@nicollka Takové věci ,ani nevim že to existuje,,,,,,to jsem potřebovala když jsem čekala malou=)jsem plašila 😀

nicollka
12. dub 2011

no ja plašim hrozně, a kdyz si predstavim 20tydnu předemnou :( noční můra
a v noci se mi zdálo že mi museli uřezat obě nohy u kotníků a přišít znovu, že sem měla šlapku pravou na leve noze a naopak, že mi to museli přehodit 🙂

lucadav
12. dub 2011

@nicollka ježíšku......v těhotenství jsem rodila kočky a jiné dost nechutné sny=)))) Já mam mamku na gyndě ,tak naštěstí vše jsem řešila hned ,ale ted u druheho bych měla větší strach...

lucadav
12. dub 2011

@nicollka 4tu tady ,že manžel chce kluka,,,muj ho tak chtěl,že až byl otravnej....že chce pokračovatele,ale když se Anetka narodila tak se z ni muže potento=))))))vše ji kupuje už odmala,,nosí furt darky ,,,no prostě jeho dceruška=)))))

lucadav
12. dub 2011
nicollka
12. dub 2011

a jak je na tom Kopa s MS ?

nicollka
12. dub 2011

a jak je na tom Kopa s MS ?

lenik_25
12. dub 2011

Ahoj holky, tak tady je testík 16 DPO odpoledne
a druhá fotka je porovnání 13,16 a 17 DPO (nějak se mi zdá, že na 17 DPO ráno je to prostě slabota) ☹ Tři dny po vynechání MS.

lenik_25
12. dub 2011

@nicollka Dostala to

sarlotta
12. dub 2011

Ahojík hezké úterýčko🙂

Holky byli sme s malým v pedagogicko-psych poradně kvůli odkladu do školy, pže má v červenci 6roků a já jsem nechtěla ho dát , tak konečně mi potvrdili, že NENÍ hyperaktivní.. což jsem ráda, pže to do mě hustí mamina i tetina co se narodil pomalu🙂)) pže on je prostě živé dítko a rychlé s jeho chozením v 8mi měs🙂)) ale jinak je normální🙂

no a je kreativní, inteligentní, má představivost a velkou fantazii, špatně drží tužku 😅 a nepozná pravý a levý v prostoru jen na sobě to pozná🙂 tak máme i co pilovat.. ale vcelku dobré neee🙂)) a že doporučuje děti do školy až od 6,5roku, kdyby byl narozený v lednu tak by ho doporučila do školy 😉 😎

sarlotta
12. dub 2011

@lenik_25 a který si DC od začátku MS ? jak míváš dlouhý cyklius normálně ?

sarlotta
12. dub 2011

@lucadav krásná panenka, taky sem malé už koupila bekovečku malinkou 🙂) 😎

sarlotta
12. dub 2011

@majjka24 no pošli slunko sem kakra, TADY HNUSNĚ 🤐 😒 na zahlenění je super vincentka a mrkvová šťáva, nejez vůbec mléčné výrobky 😉

lenik_25
12. dub 2011

@sarlotta Jsem teď 32 DC, přesně 17 dní od ovulace. Měla jsem jí stanovenou ultrazvukem.

nicollka
12. dub 2011

Tak a mě konečně došli knížky co jsem si objednala tak jsem moooc ráda amiminkovská je fakt krásná, jdu vyplňovat a lepit testíky očůrané

sarlotta
12. dub 2011

@lenik_25 jo ale jak dlouhý míváš cyklus, já mívala třeba 28dní 😉 a testíky máš mamatesty ?

lenik_25
12. dub 2011

@sarlotta Ano, mám mamatest 10 a cyklus... to je složité. Mívala jsem 29 dní a v lednu jsem měla 36 a v únoru 32 dní. Jenže to byla podle doktora spíš biochemická těhotenství, ten leden určitě.

nicollka
12. dub 2011

@lenik_25 No tak já bych podle grafu řekla že jsi 14dpo, a 6 dni od uhnizdeni a taky podle sexu že je to holčička ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru